English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

polynéské př.

Chceš-li být šťasten jeden den, zabývej se milenkou; chceš-li být šťasten jeden rok, zabývej se ženou; chceš-li být šťasten celý život, zabývej se zahradou.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zlo a dobro

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Zlo a dobro

RK22
15.06.14
15:10
Nereg.

IP: regular_user.*
Ahoj,mám dotaz ohledně dobra a zla,které u mne probíhá v zcela opačném významu.

Mohl bych zde nasat sloh,ale nebudu se vykecávat.Jde o věc mezi zlem a dobrem,která je u mne nastavena zcela jinak.

Když jdu směrem k té "špatné,zlé" cestě,vše mi jde,mám co chci,netrápim se,čas neutíká a "cítim",že žiju.

Na druhou stranu,když jsem smutný,chci být hodný,jít tou dobrou cestou.Jen se trápim,nic mi nevychází,nemám přátele,nemám nic.

Je možnost s tím něco udělat ? Cítit se dobře vnitřně,nemít černé svědomí,netrápit se a zároveň mít úžasný,hezký život ? Děkuju.
 
Nike.
15.06.14
20:55
Nereg.

IP: regular_user.*
Jaj, hochu zlatý,
polarita je relativní. Relativní! A pomíjivá.
Já jsem žena, Ty muž. Jako žena jsem vůči Tobě Jin, ale stačí, abych se pro tuto chvíli dostala do role Tvého učitele a jsem okamžitě vůči Tobě Jang, přestože jsme stále titíž. Nebo kdybych byla Tvou šéfkou v práci třeba :).
Když hodím žebrákovi desetikorunu do klobouku, tak mu tím prokážu dobro, protože mu přispěju na něco do žaludku, ale současně mu ubližuju, když ho podpořím v jeho bohapusté lenosti, odmítání zodpovědnosti, alkoholismu, v pocitu bezcennosti.
Mám pokračovat? Příkladů by byly tisíce. To všechno přece víš.
Přistoupím-li přece jen na to, že existuje dobro a zlo, pak to musím postavit tak, že zlo je na obou dvou pólech, i na tom pozitivním, a budu na tom trvat. Kolik pekla dokážou nadělat tzv. pozitivní lidičkové, bys taky našel. A dobro je potom jen na Středu ve sjednocených protikladech.
A z toho jde i odpověď. Přestaň bezmocně vlát na špici rozkývaného metronomu a dobržďuj na Střed. K tomu je zapotřebí „jen“ ovládnout svoje myšlenky, nikoliv být jejich otrokem, udržet se v přítomnosti, nikoliv stále myslet na minulost či budoucnost, umírňovat emoční kolísání, vždyť emoce jsou jen v nezvládnuté palici, to cit je v srdci. Kde je srdce? Postav se rozpažený do tvaru kříže, kde svislé rameno je plus a vodorovné mínus a pochopíš. Je to o vůli. Pomoct můžou meditace, nějaké cvičení…ale furt to bude o vůli. Že je strašně vzácná, ani nemusím dodávat.
Vzpomněla jsem si ještě, že to jeden známý přirovnal taky k tornádu. Uprostřed tornáda je tzv. oko, střed, kde je svatý klid, tam žádná dualita není. Když bys měl možnost si do něj stoupnout, tak to ucítíš a budeš vědomě pozorovat, jak se kolem Tebe svět řítí v množství polárních vlastností, ale kdybys byl na okraji, budeš se v tom bezmocně zmítat. Přesně takto ale můžeš vstoupit do středu jakéhokoliv problému, situace, a vědomě si vybrat, kterou z těch polárních vlastností použiješ, pokud ji potřebuješ. A zase vrátit. Bez viny, tam není morálka. Tam nevytváříš karmu ve smyslu viny, ve smyslu akce reakce sice stále ano, ale to je vše. Směřuješ k finále svého vývoje.
Nic strašného se ani nestane, když z toho Středu občas vypadneš, pokud to okamžitě poznáš a můžeš se vrátit- máš to stále pod kontrolou.
Co třeba nějaké bojové umění, nebavilo by Tě? To je kus práce, tam si nemůžeš dovolit emoční kolísání, jinak selžeš, tam Tě maximální soustředění na soupeře drží v přítomnosti, jinak selžeš, se soupeřem musíš mít soucit, ale ne být naivní, jinak selžeš. celkově práce s energií…Není to nutné, jen nápad, který mi vytanul při psaní tornáda.


"Buď skutečně věčný nad pozemskými protiklady!"
Kršna, Bhagavadgíta
 
Camie
17.06.14
20:18
Reg. před 2016

... mě k tomu napadlo jen, že cesta do pekla byla vždy dlážděná zlatem a šlo se po ní dobře. Ono jde jít po té "romantické" temné straně, protože jakožto všechna tabu a zákazy, vždy byla pro lidi něčím přitažlivým. Ale na to, abyste po ní mohl jít, musíte být psychopatem, abyste ji zvládl. Jste psychopat? Evidentně ne, když to tu řešíte. Proto zapomeňte na temnou stranu. A jednou zjistíte, že věci, na kterých se více "nadřete" Vás budou více těšit.
 
Dracizena
20.06.14
21:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdravím RK= eRka = Erkane... pojmenovala jsem si Tě Erkane.
Plus a mínus jsou ruce a můžeme je nazvat křídly.
Pravá zpracovává zlo a podle toho, jak své zlo zpracováváš, pak máš v levé ruce dobro a ve stejné míře se svým zlem a o tom je náš lidský život... vyrovnat své polarity a kdo nevyrovnává, pak ho stáří nakloní na jednu stranu a člověk je nemocný, ať byl dobrý a nebo zlý...
Knedlo, zelo, vepřo, je také nezdravé a jak nám chutná a jak nám zvedne náladu a také máme pocit, že máme co chceme a také se netrápíme, jestli si zahlcujeme tukem organismus...
A když začneš jíst pohankovou kaši, budeš se cítit ošizen a bez nálady, ale i bez přátel s kterými bys mohl pohankově hodovat... ale toto je jen klam...
My ale víme, že s pohankou zdravotně dál dojdeš, i bez mastné pusy... je to tak?

Je možné s tím něco udělat, a dnes je nejvyšší čas a proto se tomuto času říká, Konec Světa... je to transformační čas, kdy bys měl otočit své pomyslné přesýpací hodiny...
To znamená, začni si uvědomovat, že v cestě dobra jen přidej a v cestě zla trochu uber, aby se závaží na Tvých pažích vyrovnalo a pak se Ti
i automaticky bude vyrovnávat život a myšlenky v něm
a nebudeš se točit stále dokola, díky přetížení jedné polarity... Když mouše kápneš na křídlo, bude ho mít zatížené a bude se točit dokola
a bude v začarovaném kruhu a s lidmi je to stejné...
Až vyrovnáš a očistíš svá pomyslná křídla, budou se přibližovat ti skuteční přátelé a budou se vzdalovat ti, kdo jsou pro Tebe neviditelnou zátěží...
Dobro a zlo je den a noc, jsou černou polaritou a bílou a ty dnes spoj tyto polarity svou barevnou přítomností... nerozumíš? Nevadí, jednou porozumíš.
Otvírá se Ti vnímání, které Ti jednou vše vyjasní...
Pokud máš černé svědomí, jsi na dobré cestě, protože černé svědomí je energií, která čistí falešnou březost, kterou mnozí nesou v tom svém, jakoby čistém svědomí. A mezi námi víme, že málo kdo ho má čisté...
Mnozí i nechtěně a neprávem druhého pomluví a už si špiní své svědomí...
Netrápit se? kdo je v transformační zóně, trápit se dokonce musí, jinak by se mu ty duchoví přesýpací hodiny neotočily. Nezměnil by své myšlení a nerozkvetl by z poupěte do jasnozřivého člověčího květu...
Úžasný život? je život nad kterým se ŽASNE a to je nadřazenost..Tam budoucí životy nesměřují...
Úžasné životy jsou rozbouřenou mořskou hladinou... kdo je nahoře, tak ano, určitý úsek života je úžasný, protože vidí, jakoby daleko. Ale vlny ho zase někdy stáhnou dolu, kde se člověk plácá, jako kapr na suchu...
A není lepší být ve vyrovnané polaritě? A na to se ptáš, jak být vyrovnaný a vyciťovat svou smyslnost... jestli chceš, napiš mi...
měj se tak akorát...
 
Azazel
06.10.14
22:49
Nereg.

IP: 79.212.169.*
Proc chces bejt Spatnej nebo Dobrej. Bud neutralni. Pak ti nebude smuno a ani prilis veselo.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)