English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

S opravdovou láskou je to jako s duchy: každý o nich mluví - ale kdo je viděl?
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zamilovaná do nepravého, prosím pomooc!!

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Zamilovaná do nepravého, prosím pomooc!!

Barunnka
23.09.10
16:09
Reg. před 2016

Už rok jsem zamilovaná do třídního a to jak se k sobě chovame dava cele tride mnoho podnětu k zamyšlení.Celou 6 tridu jsme si ze sebe delali srandu a trida nam zacala rikat, ze sme jako otec a dcera, ale ted mi porad predhazuji, ze se mi libi a pritom to neni ani videt.Mozna se k sobe chovam jinak, ale to nic nemeni na tom,ze jsem az po usi zamilovana do tridase kterymu je 36 let.Uz opravdu nevim co s tim a docela me to trapi.A nejhorsi na tom je, ze on nechape to, ze kdyz jsem s nim tak je to prome tezke.
 
Merit
23.09.10
18:27
Reg. před 2016

ahoj Barunko... smarja!! kolik ti je let???.. do jaky tridy chodis? :-)
pa :-)*
 
Barunnka
24.09.10
18:12
Reg. před 2016

mě je 14
 
...:))))
18.01.11
12:19
Nereg.

IP: .*
Ahoj mám podobnej problém je mi 15 let a zamilovala jsem se do jendoho kluka no spíše muže je mu 25..píšeme si spolem na facebooku komentujeme si přízpěvky atd..pak v hospodě sme tam spolem popíjely a pak se k němu začala něco cítit... .on akorád ví že se mi líbí nwm mám strach že kdybyhc mu žekla že k němu něco cítím že mi řekne že sem na něj mladá:(už sem si prošla hodně věcma a další zklamání nechci..Kamošky mi říkají:ty se nemusíš bát ničeho ty sním budeš si hezká atd..ale prostě nemužu si dělat zbytečné nadějě..mohl by mi někdo prosím poradit jak dál nebo co mám udělat?Děkuji
 
kelišová
18.01.11
12:30
Nereg.

IP: .*
Pro ... :)))) : zlato , máš celý život před sebou , máš času na všechno , co jen můžeš chtít .Co když potkáš někoho jiného - časem - nebo máš pocit , že kamarádky jsou dál než Ty ??? Nedělej nic ukvapeného , posezení v hospůdce je fajn , ale bude Ti to časem stačit ? Přátelství je někdy víc než láska . Rada - počkej , nejanči a raduj se ze života .
 
Ladye
02.03.11
12:38
Nereg.

IP: .*
ahoji taky potrebuju pomoct sem zamilovana uz asi tak 2 roky do jednoho krasneho kluka ale on si nasel pred rokem holku a mozna s ni aji ceka dite ale nejsou vziti ja ho uz ani moc nepotkavam ale porad si prohlizim jeho fotky a kdyz uz ho nekde potkam tak se cela rozechveju a zrudnu a ani nepozdravim ani nevi ze se mi libi newim co mam delat uplne me boli kdyz vidim jak sou tam spolu vyfoceni ja ho miluju nevim co mam delat nejspis mi prosim poradte jak se odmilovat nebo jak ho sbalit sem z nej hotová
 
Merit
02.03.11
13:13
Reg. před 2016

ahoj Ladye..jestli spolu cekaji mimi, nesla bych do toho, kvuli tomu malymu, kvuli nemu, muzes me s tim klidne poslat do rite, to je pravda, ale zkus si predstavit, ze jsi na miste te jeho partnerky (jestli je tedy v ocekavani).. dneska to maji mladi daleko tezsi nez my, zadne jistoty a tatu dite potrebuje, aby se postaral o oba dva.
Na tvem miste, bych ho pustila :-), na ocet nezustanes ;-).
Na odpoutani se znam krystal, staci vyslovit 3x jeho jmeno "Níon" a delej to pokazde, kdyz na nej budes myslet, odpoutas se, funguje to i tak, ze se od tebe odpouta i nekdo jinej..
Z moji strany je to jenom rada, udelej si to jak je libo.. drzim palce, nesmutni :-) pa
 

Maty
02.03.11
13:16
Nereg.

IP: .*
všem nešťastně zamilovaným dívkám: je-li muž starší, bývá většinou zadaný a je-li zadaný, je to problém. Nejen proje ho nynější partnerku, ale i pro vás. Nebudete na prvním místě v jeho srdíčku a chlapci všeho věku se všeobecně neradi vzdávají jedné ženy kvůli druhé (oni bývají v té situaci docela spokojeni). Kdyby se vám přece jen podařilo dostat chlapce (muže) pro sebe, musíte počítat s tím, že za čas se může stát to samé vám - tedy, že se objeví jiná dívka a vy se zase budete s někým dělit. Srdci se nedá poručit, ale trápení si nikdo nezaslouží. Odmilování nějaký čas trvá, ale když se začnete věnovat sobě a najdete si nějaké aktivity, kterými vyplníte čas ( sport, výtvarný nebo jiný zájem), můžete zrovna v těch místech začít vztah s někým, kdo má s vámi víc společného. Vím, že to není jednoduché, taky mi bylo -náct jako vám, ale vše je ve vašich rukou. Hodně štěstí
 
Ladye
02.03.11
15:35
Nereg.

IP: .*
Merit : ahoji diky za radu nejspiš to zkusim ale nejhorsi je ze ja si nejsu uplne jista jestli s nim to dite ceka jen sem to zaslecla uplne mi bylo do breku kdyz sem se to dozvedela ... ja vim me by se to rozhodne taky nelibilo kdyby mi naka holka chtela sbalit mojeho jeste kevsemu kdyz bych s nim cekala dite je to hroznyyy pripada mi ze uz nema muj zivot smysl bez neho su z toho uplne v prde..nikomu sem to ani nerekla ze ho chcu uz 2 roky to v sobe dusim ... je to utrpeni nikomu tohle nepřeju
 
Merit
02.03.11
16:28
Reg. před 2016

Ladye ahoj :-) opet..
ulevi se ti, kdyz ti napisu, ze se to deje i starejm raketam? ;-D, jestli poprosis i Boha o pomoc, pomuze ti, ten krystal leti stejne k nemu a pak se odrazi a leti k tomu dotycnemu,je ocisteny od ega, coz beru jako velky plus :-).
Nesoudim tyhle situace.. pac jsem sama byla divoka.. kdyz je to mezi dvema bytostma dobre, nikdo se mezi ne nevetre..
Muzi jsou lovci, nekdy lovime i my.. spis by mi slo fakt o to dite..
Jsou zensky, ktery odloudej chlapa od rodiny a je tam treba tech deti i vic.. nesoudim.. videla jsi leto s kovbojem?.. "Kazda zenska vi holt to svy" :-)
Ja jsem takhle byla zamilovana snad 24let :-) a stacilo par dnu na to, abych pochopila, ze to bylo vysneny, ze je ten clovek uplne jinej.. a stacila mu jedna jedina noc, na to, aby mi zacloumal se zivotem :-)..ale sex s nim byl uzasnej..;-) wow.. za vse se plati.. opatruj se :-)..



 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)