English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Žádost o pomoc - hledání ztracené knihy

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Žádost o pomoc - hledání ztracené knihy

Knihovnice
06.01.20
14:42
Nereg.

IP: 84.246.166.*
Dobrý den, mám tento problém: V pátek 3.1. 2020 mi byla do mojí knihovny doručena nová kniha "Krásná jizba - design pro demokracii 1927-1948". Doručena byla na 100% hned brzo ráno. Vím na 100%, že jsem jí rozbalila, protože kartónový obal od ní v knihovně stále mám, zato kniha záhadně zmizela a já si nedokážu vysvětlila jak a proč. V knihovně jsem v 3.1. 2020 odpoledne již nebyla, protože jsem musela odjet k lékař a knihu jsem spolu s dalšími knihami na zapsání ponechala na svém stole. V knihovně pak zůstal ještě můj kolega, který pak ale odešel pracovat do depozitáře a tvrdí, že knihovnu zamkl, ale já tomu moc nevěřím, a také tvrdí, že knihu vůbec neviděl. Prošla jsem už všechny skříně v knihovně, ale kniha nikde není, ale mi nikdo nehlásil, že by si ji v mé nepřítomnosti vypůjčil. Prostě kniha najednou nikde není a já už nevím co dělat. A jedná se o docela drahou knihu - stála 1341 Kč a byla úplně nová čerstvě doručená. Proto prosím o radu nebo o pomoc nějakého detektiva.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)