English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Za zrcedlem

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Za zrcedlem

xyza
15.06.10
11:27
Nereg.

IP: .*
Dnes večer po 21.hod na čt 1 poběží II. díl tohoto pořadu. Mělo by se jednat o věci mezi nebem a zemí. První díl byla dost velká slátanina. Uvidíme.
 
kelišová
15.06.10
12:21
Nereg.

IP: .*
Mě se vždy líbil seriál o tajemnu , který uváděl Artur C. Clark .Aspoň měl hlavu a patu a snažil se o vysvětlení roztodivných věcí .
Nicméně doporučuji DVD Neuvěřitelné vlastnosti zvířat , těch zajímavých " věcí " mezi nebem a zemí je tam dost a dost a vysvětlitelných lidským chápáním a rozumem .
 
xyza
15.06.10
13:54
Nereg.

IP: .*
Dle prvního dílu půjde asi o velmi slabý odvar jiných seriálů na cizích televizích. Uvidíme. Doufám, že se zde naleznou názory od různých lidí. Nechci proto nikomu vnucovat svůj názor.
 
Maty
16.06.10
13:36
Nereg.

IP: .*
První díl jsem neviděla, včera jsem ten druhý sledovala a zaujalo mne vyjádření jednoho mladého snad psychologa (jména a tituly si nepamatuji) o stavu BEZMOCI. Jsme-li schopni jej zvládnout posouzením svých sil a možností, zaznamnává náš život určitý pokrok. To mne opravdu zaujalo, protože v bezmoci hrají velkou úlohu emoce a člověk tak není schopen správně posoudit situaci, ve které se nachází. Potom přicházejí myšlenky zmaru a bezvýchodnosti.. a právě tento moment má dva extrémy: buď se objeví myšlenka na sebevraždu (nebo jinou sebedestrukci) nebo člověk odhazuje tyto myšlenky jako nepotřebné, protože se už nechce trápit, a ze situace odchází. Třetí cesta, tedy naučit se zvládat své emoce a zkoumat možnosti řešení, člověku určitě přináší nová poznání (obohacení života přirozenou cestou) bez magických rituálů.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)