English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Z lásky kamarádství

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Z lásky kamarádství

Marek
27.03.18
23:13
Reg.10.12.19

Zdravím, měl bych na vás, prosím vás dotaz ohledně mých snů a souvislosti s přítelkyní. Před cca týdnem, jsem se s ní rozešel, kvůli tomu, že se líbala, chodila ven a prožívala další vztah s někym jiným. Komplikované to bylo z toho důvodu, že jsme nyní odděleně. Oba jsme jeli jako au pair do Ameriky, já se s ní po cca měsíci od přijezdu rozešel. Čehož jsem následně litoval a snažil se vše vrátit zpět. Od té doby uběhlo půl roku a já při poslední návštěvě zjistil výše zmíněné. Po tom, co jsem to zjistil, řekl, že se rozcházíme a odjel zpět do svého města, jsem se ji snažil ignorovat. Cítil jsem se ale tak špatně, že jsem to nevydržel a napsal ji. Oba jsme si tedy chvíli psali a teď je zase klid. Od té doby, co jsem přijel do USA, se budím zhruba ve stejnou hodinu v noci, kolem 3:30 hodin. Teď k tomu připadly sny. První sen, kdy jsme u bazénu a já se snažím s ní být. Druhý sen, kdy se snaží zabít a já ji zachraňuji(sen skončí, že ji zachraním, ale furt s ní nejsem natrvalo). A poslední zase o ní. Vždy se vzbudím s pocitem, že mi chybí a nemůžu ji mít. Snažím se přijít na to, co mi chce tělo a hlava říci, co mám dělat, abych si ulevil a zároveň byl s ní. V meditacích se objímáme a máme se rádi, třetí kluk je v pozadí. Děkuji za radu.
 
Marek
27.03.18
23:28
Reg.10.12.19

A ještě doplním, nevím, jak podstatné to je, ale ona je Váha 14.10.1993 a já Střelec 16.12.1991
 
Gama
28.03.18
16:03
Reg.4.1.18

Milý Marečku,věčné téma střelec váha.Vite váhy jsou opravdu okouzlující bytosti ale tak trochu chladné,tvrdohlavé,uminuté,své oběti nachávají osudu.
Vím to jsem střelec a mám doma váhu.Takový věčný souboj Titánu můj milý.
Váhy potřebují kolem sebe neutálé platoniky občas se i zapomenou.Takže ve vztahu to chce pevná pravidla.Věřte že není jiného znamení které ve střelci rozdmíchá oheň žárlivosti jako váha.Vaše mysl nad ní neustále přemýšlí.Přímo ve snu chcete aby měla velké problémy a vaše osoba bala jediným řešením.U vás opravdu nejde o kamarádství vaše city jsou pořád aktuální.Proto vás děsí ten druhý ve snu.Takže za A)buď se k ní vrátíte pokud bude ona chtít a nastavíte pevná pravidla,nebo za B)zapomeňte na ní nevyhledávejte s ní žadný kontakt a nasměrujte svou pozornost na jinou ženu.Postupem času se plně zahojíte.Tak hodně štěstí Marečku při rozhodování,srovnejte cit do linie rozumu.Protože nic na světě nestojí za utrpení.
 
Marek
28.03.18
16:17
Reg.10.12.19

Děkuji mnohokrát za odpověď. Přesně jak píšete. Myslím si, že právě od ní se mohu naučit nejvíce. Aktuálně jsem se rozhodl, že se soustředím na sebe a hold, co se má stát stane se. Ještě jednou díky 😊. Přeji vám pěkný den.
 
Gama
28.03.18
17:03
Reg.4.1.18

Víborně drahoušku,to dáš.Osud má spoustu překvapení.Tak se drž Marečku držím pěsti.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)