English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 6.5.2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 6.5.2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav.
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Věta: „Můžeme zůstat kamarádi.“ je jako: „Umřel ti pes, ale můžes si ho nechat..“
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má situace se zlepší. ”


Myšlenky moudrých

Paul

Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit, že ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vztah

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah

Pati
08.10.20
19:38
Reg.7.11.20

Dobrý den, mám malé dítko . A otec dítěte s náma není . Chtěla bych vědět jestli si uvědomí co dělá a přestane chodit za milenkou a že rodina je důležitá. Dáme se dohromady on se vrátí a začneme znovu . Nebo zbude jen neúcta z jeho strany a konec.
 
Poustevnice
15.10.20
18:45
Reg.17.7.21

Dobrý večer, Pati,
karty na dálku beru max. výhled na půl roku.
Máte krásné karty a jasně praví, že se váš muž vrátí k vaší rodině a všechny své síly vynaloží, aby to dal dohromady. Co bude dále, na to ještě brzy.
Tak nezoufejte a dobře to dopadne.
Zdraví. P.
 
Gabriela
16.10.20
02:19
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobré ráno, před rokem mi kartářka sdělila, že se rozvedu se stejným manželem a budu se mít narozdíl od manžela už jen špatný život od té doby to jde se mnou z kopce... .. děkuji
 
Poustevnice
16.10.20
21:41
Reg.17.7.21

Tak teď jsem zmatená... ..Gabriela je Pati???
Pro Gabrielu: zřejmě vás dlouhodobě "naprogramovala". Však karty je dobré vykládat nejvíce na půl roku, opět se to potvrdilo.
P.
 
Gabriela
17.10.20
14:16
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Děkuji Poustevnice, máte pravdu kartářka mě přeprogramována,dokonce při mém odchodu mi sdělila,že má teď o mě strach.. máte radu??¿? děkuji Gabriela
 
Pati
17.10.20
16:05
Reg.7.11.20

Ne já nejsem Gabriela. Jsem Pati. Děkuji za vaši odpověď. Uvidím je toho na mě moc . Začínám mít pocit ,že jeho 2 hodinové návštěvy za týden na okoukaní miminka mu stačí nebo otravují. Počkám tedy půl roku jak píšete jestli se vrátí. Hezký den
 
Poustevnice
17.10.20
20:33
Reg.17.7.21

Dobrý večer, Gabrielo,
aha, tak je to tedy pravda... .na toto jsou různé rituály. Někteří esoterici se tím živí, nechávají si za to platit, je na to literatura.
A to nějak konkrétně strašila?
P.
 
Nel
18.10.20
20:34
Nereg.

IP: 109.183.161.*
Mám velmi komplikovaný vztah s velmi komplikovaným mužem, vím, že mne miluje, ale velmi mi ublížil, bude se snažit o nápravu, nebo mám na něj co nejrychleji zapomenout?
 

Poustevnice
19.10.20
19:27
Reg.17.7.21

Milá Nel,
ten kdo vám velmi ublížil, ten vás prostě nemiluje, to vám říkám i bez karet. Namlouvat si, že mě někdo miluje a ubližuje mi, je cesta do pekel.
P.
 
Gabriela
19.10.20
19:43
Nereg.

IP: 195.39.4.*
Drahá Poustevnice, kartářka mi sdělila,že se opět,již po 2x rozvedeme,budu těžce nemocná,to již tento rok... .rozvod proběhne do 3let,a od příštího roku se již budu mít až po zbytek života jen a jen špatně... ,... je tedy již teď pravda,že manžel se nehodlá podílet na opravě baráčku, protože již nevěří ve spolecny život
 
Pati
27.10.20
23:07
Reg.7.11.20

Ahoj, Poustevnice tak si myslím že otec naší dcery se nevrátí.Jeho zájem o dceru je nulový . Je s jinou už oficiálně . Nás nechce . Mám špatné myšlenky ... a celkem toho už dost. Asi se karty u mě sple... ..
 
Dudlík
04.11.20
19:24
Nereg.

IP: 193.165.237.*
Dobrý den chtela bych se zeptat zda mě do konce roku čeká žádost o ruku od miláčka jsem sním 2 roky děkuji
 
Leonard
19.01.21
06:15
Reg.23.1.21

Dobre rano priatelka sa zo mnou rozisla je to cca 3 mesiace vratime sa k sebe? Dakujem
 
Leonard
19.01.21
22:11
Reg.23.1.21

Dakujem pani Ivetka ja som cakal skor odooved od pani poustevnice pokial si dobre pametam co by videla v kartach viem ze ja musim zapracovat na sebe aj viem kde som robil chybu dakujem
 
Boomerang
22.01.21
19:24
Nereg.

IP: 78.45.84.*
Dobrý večer,
chtěla bych se jen tak pro zajímavost zeptat, jak to budu mít do budoucna se vztahy, konkrétně třeba s kluky, či momentálně jak na tom jsem se vztahy. Jen zkouším :)
 
Pt
25.01.21
23:15
Nereg.

IP: 88.111.60.*
Dobri den chela sem se zeptat jety to ma sanci s mojim
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)