English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Schopenhauer

Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Vztah".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Vztah

Pati
08.10.20
19:38
Reg.7.11.20

Dobrý den, mám malé dítko . A otec dítěte s náma není . Chtěla bych vědět jestli si uvědomí co dělá a přestane chodit za milenkou a že rodina je důležitá. Dáme se dohromady on se vrátí a začneme znovu . Nebo zbude jen neúcta z jeho strany a konec.
 
Poustevnice
15.10.20
18:45
Reg.17.7.21

Dobrý večer, Pati,
karty na dálku beru max. výhled na půl roku.
Máte krásné karty a jasně praví, že se váš muž vrátí k vaší rodině a všechny své síly vynaloží, aby to dal dohromady. Co bude dále, na to ještě brzy.
Tak nezoufejte a dobře to dopadne.
Zdraví. P.
 
Gabriela
16.10.20
02:19
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobré ráno, před rokem mi kartářka sdělila, že se rozvedu se stejným manželem a budu se mít narozdíl od manžela už jen špatný život od té doby to jde se mnou z kopce... .. děkuji
 
Poustevnice
16.10.20
21:41
Reg.17.7.21

Tak teď jsem zmatená... ..Gabriela je Pati???
Pro Gabrielu: zřejmě vás dlouhodobě "naprogramovala". Však karty je dobré vykládat nejvíce na půl roku, opět se to potvrdilo.
P.
 
Gabriela
17.10.20
14:16
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Děkuji Poustevnice, máte pravdu kartářka mě přeprogramována,dokonce při mém odchodu mi sdělila,že má teď o mě strach.. máte radu??¿? děkuji Gabriela
 
Pati
17.10.20
16:05
Reg.7.11.20

Ne já nejsem Gabriela. Jsem Pati. Děkuji za vaši odpověď. Uvidím je toho na mě moc . Začínám mít pocit ,že jeho 2 hodinové návštěvy za týden na okoukaní miminka mu stačí nebo otravují. Počkám tedy půl roku jak píšete jestli se vrátí. Hezký den
 
Poustevnice
17.10.20
20:33
Reg.17.7.21

Dobrý večer, Gabrielo,
aha, tak je to tedy pravda... .na toto jsou různé rituály. Někteří esoterici se tím živí, nechávají si za to platit, je na to literatura.
A to nějak konkrétně strašila?
P.
 

Nel
18.10.20
20:34
Nereg.

IP: 109.183.161.*
Mám velmi komplikovaný vztah s velmi komplikovaným mužem, vím, že mne miluje, ale velmi mi ublížil, bude se snažit o nápravu, nebo mám na něj co nejrychleji zapomenout?
 
Poustevnice
19.10.20
19:27
Reg.17.7.21

Milá Nel,
ten kdo vám velmi ublížil, ten vás prostě nemiluje, to vám říkám i bez karet. Namlouvat si, že mě někdo miluje a ubližuje mi, je cesta do pekel.
P.
 
Gabriela
19.10.20
19:43
Nereg.

IP: 195.39.4.*
Drahá Poustevnice, kartářka mi sdělila,že se opět,již po 2x rozvedeme,budu těžce nemocná,to již tento rok... .rozvod proběhne do 3let,a od příštího roku se již budu mít až po zbytek života jen a jen špatně... ,... je tedy již teď pravda,že manžel se nehodlá podílet na opravě baráčku, protože již nevěří ve spolecny život
 
Pati
27.10.20
23:07
Reg.7.11.20

Ahoj, Poustevnice tak si myslím že otec naší dcery se nevrátí.Jeho zájem o dceru je nulový . Je s jinou už oficiálně . Nás nechce . Mám špatné myšlenky ... a celkem toho už dost. Asi se karty u mě sple... ..
 
Dudlík
04.11.20
19:24
Nereg.

IP: 193.165.237.*
Dobrý den chtela bych se zeptat zda mě do konce roku čeká žádost o ruku od miláčka jsem sním 2 roky děkuji
 
Leonard
19.01.21
06:15
Reg.23.1.21

Dobre rano priatelka sa zo mnou rozisla je to cca 3 mesiace vratime sa k sebe? Dakujem
 
Leonard
19.01.21
22:11
Reg.23.1.21

Dakujem pani Ivetka ja som cakal skor odooved od pani poustevnice pokial si dobre pametam co by videla v kartach viem ze ja musim zapracovat na sebe aj viem kde som robil chybu dakujem
 
Boomerang
22.01.21
19:24
Nereg.

IP: 78.45.84.*
Dobrý večer,
chtěla bych se jen tak pro zajímavost zeptat, jak to budu mít do budoucna se vztahy, konkrétně třeba s kluky, či momentálně jak na tom jsem se vztahy. Jen zkouším :)
 
Pt
25.01.21
23:15
Nereg.

IP: 88.111.60.*
Dobri den chela sem se zeptat jety to ma sanci s mojim
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)