English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

vztah

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

vztah

jepice
13.09.14
13:28
Reg. před 2016

Dobrý den
Prosím jak dopadne můj zacínající vztah s mužem nar.24.4.1955 já 13.3.1970 rozvine se v dlouhodobý vztah.Je dlouho sám a bojí,že to nezvládne.Prosím někoho o výklad co bude dál ve vztahu..
 
Světla
19.12.14
12:58
Nereg.

IP: 193.19.179.*
Budete do toho dávat více než on. Bere Vás to vice I sexuálně. Ten pán má už odžito vysnila jste si romantiku.Pobudete spolu , ale vyšumí to do ztracena. Jdete do toho po hlavn, ale bohužel jen vy... .Každý ztrávený čas i s někým dočasně nás má něčemu naučit.

Okolo 2 let ... pak rozpad

Světla
 
jepice
24.12.14
15:13
Reg. před 2016

Děkuji za výklad..Myslela jsem ,že chce i on mě..asi jsem to neviděla..nechtěla vidět..mám ho ráda..co dělat?
Jana
 
Dracizena
24.12.14
17:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Balím dáreček a posílám Ti ho Jepičko...
Jsi mladá a on starší a proto si tě on bude hýčkat a pokud Ty cítí k němu upřímnou lásku, pak to nemá chybu...
Posílám vám oběma paprsek štěstí, je ve zlaté barvě...
ÁMEN*ÁMEN*ÁMEN, I ZA TVÉ ZDRAVÍ, ALE I JEHO...
Vím, že jeho nožička bude potřebovat potěšit... pak mi napiš... a já pošlu radu nad zlato... Příjemné Vánoce***
 
jepice
25.12.14
20:26
Reg. před 2016

pro dracízenu"
dobrý večer
Děkuji za poslání paprsku štěstí... .Prosím o radu nad zlato...
mám ho ráda ale, ten náš vztah je pořád složitý..
 
Dracizena
25.12.14
22:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jepí...
Je pravdou, že on má své návyky a když byl sám, tak ty návyky narostly, nafoukly se, jako balón a teď zákonitě ho straší představa, jestli se bude umět sžít v malém prostoru s ženou a ono toho bude víc, v čem má pocit, že nenaplní srdce mladé ženy jako jsi Ty... Ale je dobré, že ta obava ho stíhá, co jiní se ženou do svazku a selžou do dvou let.
Poradím Ti toto... snaž se s ním vydrže, jak nejdéle to půjde...
Lidé se seznamují, aby si vyměnili určité energie, které vnímám v barvách, tvarech, zvucích atd.
Když od něj utečeš dříve, vaše těla si nestačí ty energie vyměnit a pak půjdeš dál a lepšího jak byl on, nenajdeš.
Mnozí to poznávají, že se rozvedli kvůli nové lásce a pak zjišťují, že ten další je stejný jak ten první, ne li horší... A proč? Protože si nevyřešili karmické energie. Utli manželství moc brzy. Někdy je dobré, i vydržet nepříjemný tlak toho druhého, lépe a rychleji se ty neviditelné energie přesunou.
Lidé žijí proto, že se mezi nimi přesouvají důležité energie, aby těla jednou mohla auricky svítit... lidé mají být v budoucnu světelnými lidmi, ne temnými, vyhaslými, zlými, jako doposud jsou.
A ty píšeš, že je to složité... všimni si slova SLOŽITÉ... Vaše přibližování se teprve skládá, jako cihličky, když se staví dům...
Neutíkejte od sebe, když jste ten duchovní domeček ještě nepostavili, nedosložili...
Je to žena, která mávne tím proutkem. Ženy drží opratě koně, kterým je muž. Vydrž, ještě jsi ho neosedlala a proto nevíš, jestli Tě bude vyhazovat ze sedla...
Když vydržíš do doby, až poznáš, že je nesnesitelný, pak odejdi a pak Ti do cesty přijde, ne horší, ale lepší muž... a jen proto, žes vydržela, aby Anděl Tě obdaroval energií, kterou Tvá Duše měla uschovanou ve Tvém příteli, v jeho těle... a proto se lidé hledají...
Já koukám hodně do duchovní hloubky a ne vždy se tyto pohledy dají srozumitelně vysvětlit lidem, kteří tuto hloubku nevnímají...
Jestli nerozumíš, napiš na meil, vysvětlím z vícero úhlů pohledů...
 
jepice
26.12.14
10:09
Reg. před 2016

moc děkuji za vysvětlení..ale,dnes jsme se rozešli nechce mi stát v cestě abych si našla lepšího partnera na život on ,že je starý. Já ho mám moc ráda bolí mě to,ale dál ho přesvědčovat už nebudu o to je to horší,že spolu pracujem a budu ho mít na očích.Tak nevím co bude po novém roce.ještě jednou děkuji a přeji Vám Hodně zdravíčka lásky a pohody do nového roku
s pozdravem Jana
 

jepice
26.12.14
15:39
Reg. před 2016

Napsala by jste mi email prosím..Ráda bych bojovala za lásku ale,myslím že,už nemám s kým..
děkuji Jana pro draciženu:
 
Dracizena
27.12.14
12:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
On se ještě ozve...
 
jepice
28.12.14
22:11
Reg. před 2016

Pro dračiženu:
Myslíte ,že se ozve ještě letos? .Vysvětlíme si to nebo to zůstane takto..
děkuji moc Jana
 
Dracizena
29.12.14
00:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jepííí, mě duchovno stále napovídá, že hledá bohatství.
A to si už vysvětli sama, jestli dělá nějaké kšefty, třeba i pochybné a nebo je od rána do večera v práci a potřebuje klid...
každopádně, ámenuj za sebe i za něj, aby se vše rychleji vyjasnilo...
Přeji štěstíčko do Nového Roku... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***
 
jepice
30.12.14
13:05
Reg. před 2016

pro dracizenu.
Děkuji za výklad budu se snažit o něj..když to nevyjde. život musí jít dál. když nestojí o upřímnou lásku ode mě tak není ten pravý...
s pozdravem Jana
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)