English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

anglické př.

Bez přátel není štěstí, ale bez neštěstí nepoznáme přátele.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vykládání snů

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Vykládání snů

Anonym K
18.04.15
17:24
Nereg.

IP: 176.97.9.*
Máte zlé sny nebo nějakým nerozumíte? Napiště je sem a já se na ně pokusim co nejrycleji odpovědět
 
kartarkasylva
26.03.16
00:01
Reg. před 2016

Výklad snů na kartarkasylva@seznam.cz
 
Esoterika Soňa
11.04.16
16:31
Reg.11.4.16

Výklad snů provádím na nejkartarka.cz/Soňa
 
vesteni.Vanda
27.04.16
21:39
Reg.27.4.16

Můžete zkusit také mě na vesteniVanda@seznam.cz
 
kacinda
08.11.16
21:07
Reg.19.10.16

Dobry den, zajimal by me nazor nekoho,kdo se venuje duchovnim vecem. Zkusenosti s videnim ci sny s dusema mam jiz z minula. Nedavno jedna pani pomahala moji sestre s odvadenim pribtelenych dusi, mela jich na sobe asi 7 ci 8. Chtela jsem taky od ni pomoct, ale rekla mi, ze na me zadne duse nejsou, ale ze mame se sestrou dar s nimi komunikovat a ony se nam ozyvaji, ze bychom se tomu mely vic venovat. Od te doby jsem se na duchovno vic zamerila a zdaji se mi sny prevazne o mrtvych. Citim porad neci pritomnost, ale ve snu mi davaji bud psane vzkazy nebo vidim.nejaky dej, ve kterem jsem ja jakoby duch a jen vnimam co se deje. Predevcirem se mi zdalo, ze mi a sestre mamka ukazuje portret nejakeho mize a doslova na nas nalehala, abychom mu pomohly a zjistily co se s nim stalo. Toho muze neznam a nikdy jsem ho nevidela. Vcera se mi zase zdalo o nedavne minulosti (moje prababicka, ktera jiz zemrela me na svoji pritomnost upozornovala klepanim v kuchynske.lince a ve snech chtela odpusteni babicky, tak ji pomahala jedna zlusena pani z odchodem do svetla a odpusteni dostala). Ted jsem ve snu zase rikala avoji babi, ze ta prababicka je zase tady, ze mi zase klepe v kuchyni. Co to ma tedy znamenat? Mam strasne nutkani to zjistit, protoze mi v jednom davnejsim snu rikala, ze dava pozor na mejo maleho syna. Ma to spojistost s nim nebo jeji duse neodesla? Moc dekuju pokud nekdo dokaze v tomto pomoci, nevim na koho se obratit
 
Marie
09.11.16
23:23
Reg.1.10.17

Zdalo se mi že jsem němochla dychat, a dusila jsem se, a doktor pořad němněl čas mněposlechnout. A včera zase ze lednička plna masa byla a ja cistila veke okno.
 
Marie
09.11.16
23:23
Reg.1.10.17

Zdalo se mi že jsem němochla dychat, a dusila jsem se, a doktor pořad němněl čas mněposlechnout. A včera zase ze lednička plna masa byla a ja cistila veke okno.
 

Dracizena
05.12.16
21:12
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Kacinda..jestli zde ještě jsi, dej vědět... odpovím Ti...
 
kacinda
06.12.16
06:13
Reg.19.10.16

To bych byla moc rada. Jsem tady
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)