English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Výklad snu pro Dracizenu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Výklad snu pro Dracizenu

Alexa z Tp
07.08.14
10:00
Reg. před 2016

Prosím o výklad mého snu :Ve snu potkám otce s tetou, která již nežije a ta má na nože nějaký vřed a říká mi, že je to čertův neboli ďáblův vřídek a že za rohem je léčitelka a ta ho umí vyléčit. Ze zvědavosti vejdu dovnitř a najednou zjistím, že jsem tam sama a ten vřed mám na noze já. Léčitelka je blondýna s krátkými vlasy, zkříží si ruce na prsou a posměšně mi říká, že si mohu pomoci sama. Ukáže mi z kousků tmavě hnědých prkének zbytý nápis. Já však na něj čučím a nemohu ho přečíst, protože v tu chvíli je vše zamlžené a rozostřené. Jen tuším, že kořen slova je BOŽE a nevím proč, vzpomínám si na jména s těmito písmeny: napadá mě Božena, Božetěch … když se snažím najít řešení, tak cítím, jak mě neviditelné ruce sevřou na obou pažích a neviditelná síla mě rychle táhne přes celou místnost, takže vlastně tu místnost přeletím. Ta žena tam jen stojí a řechtá se na celé kolo. Cítím obrovský strach. V poslední chvíli vykřiknu „Já už budu hodná“ a vím, že jsem neuspěla a zpocená se probudím do tmy. Děkuji
 
Dracizena
07.08.14
11:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Alex... sny čistí mimo jiné, i meridiální ucpané toky a aby se zprůchodnil tok, musí rozum přemýšlet o určité ději a ten děj vyrábí energii, která prošťouchne tu ucpanou neviditelnou cévku.
Když je cévka problémová, pak sen se opakuje a tím se cévka prošťuchuje.
Tělo dokáže být samoléčitelné, když mu pečlivě nasloucháme.
A když jsou sny jiné a jiné, to znamená, že každý sen vyšle svou energii do jiného meridiálního toku... A že jich v těle je hodně, moc...
Snový Anděl Ti ukazuje, který tok si máš vizuálně pročistit. Je to směr teta a její rodina a rod... více poradím na meilu...
Anděl se Ti ukazuje skrze tu léčitelku a radí Ti, jakou si máš dělat jógu. Faraonskou... a jasně Ti říká, že jsi schopna samoléčby...
Jsi léčivá forma, to je jasné...
Neviditelná síla Tě dnes oslovuje tak, jako jsou dnes mnozí shůry oslovováni. Ano, Tvůj andělský Duch Tě i obejme a odnese tam, kde budeš duchovně tvořit.Odnese Tě v mysli, ne fyzicky..Ale to je opět na povídání v soukromí...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)