English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Stendhal

Trvalá malá pochybnost, kterou je třeba konejšit, toť to, co zakládá věčnou touhu, toť to, co zakládá život šťastné lásky.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Výklad snu pro Dracizenu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Výklad snu pro Dracizenu

Alexa z Tp
07.08.14
10:00
Reg. před 2016

Prosím o výklad mého snu :Ve snu potkám otce s tetou, která již nežije a ta má na nože nějaký vřed a říká mi, že je to čertův neboli ďáblův vřídek a že za rohem je léčitelka a ta ho umí vyléčit. Ze zvědavosti vejdu dovnitř a najednou zjistím, že jsem tam sama a ten vřed mám na noze já. Léčitelka je blondýna s krátkými vlasy, zkříží si ruce na prsou a posměšně mi říká, že si mohu pomoci sama. Ukáže mi z kousků tmavě hnědých prkének zbytý nápis. Já však na něj čučím a nemohu ho přečíst, protože v tu chvíli je vše zamlžené a rozostřené. Jen tuším, že kořen slova je BOŽE a nevím proč, vzpomínám si na jména s těmito písmeny: napadá mě Božena, Božetěch … když se snažím najít řešení, tak cítím, jak mě neviditelné ruce sevřou na obou pažích a neviditelná síla mě rychle táhne přes celou místnost, takže vlastně tu místnost přeletím. Ta žena tam jen stojí a řechtá se na celé kolo. Cítím obrovský strach. V poslední chvíli vykřiknu „Já už budu hodná“ a vím, že jsem neuspěla a zpocená se probudím do tmy. Děkuji
 
Dracizena
07.08.14
11:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Alex... sny čistí mimo jiné, i meridiální ucpané toky a aby se zprůchodnil tok, musí rozum přemýšlet o určité ději a ten děj vyrábí energii, která prošťouchne tu ucpanou neviditelnou cévku.
Když je cévka problémová, pak sen se opakuje a tím se cévka prošťuchuje.
Tělo dokáže být samoléčitelné, když mu pečlivě nasloucháme.
A když jsou sny jiné a jiné, to znamená, že každý sen vyšle svou energii do jiného meridiálního toku... A že jich v těle je hodně, moc...
Snový Anděl Ti ukazuje, který tok si máš vizuálně pročistit. Je to směr teta a její rodina a rod... více poradím na meilu...
Anděl se Ti ukazuje skrze tu léčitelku a radí Ti, jakou si máš dělat jógu. Faraonskou... a jasně Ti říká, že jsi schopna samoléčby...
Jsi léčivá forma, to je jasné...
Neviditelná síla Tě dnes oslovuje tak, jako jsou dnes mnozí shůry oslovováni. Ano, Tvůj andělský Duch Tě i obejme a odnese tam, kde budeš duchovně tvořit.Odnese Tě v mysli, ne fyzicky..Ale to je opět na povídání v soukromí...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)