English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

La Bruyere

Nedělejme si nepřátele z těch, kteří kdybychom je lépe znali, by mohli být mezi našimi přáteli.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vyklad meho snu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Vyklad meho snu

Lili31
26.02.17
23:27
Reg.29.6.16

Dobrý večer, prosila bych o výklad mého snu.Zdálo se mi o muži pro něj mám slabost.Ze jsem mu psala dopis, v něm byla vyznána láska k němu.On po te přišel k nám a řekl před mim přítelem,že mu někdo psal dopis,vic se nezminoval,nechtel to rikat pred nim ,ze jsem to byla ja,ale koukal se na mě věděl to.Pak jsem se setkala s mou tetou,ta mi sdelila že ten dotyčný mne miluje, že po mne touží,ze to vsude vsem rika jak me chce.Potom jsem se s dotycnym nejak sesla,usmival se,vedel ze mi to teta rekla.Obejmul me,libal pred mim pritelem.Ani se nestydel ,nebylo mu to trapne.Ja jsem se citila krasne,to se neda popsat.Ale priteli se to evidetne nelibilo,vystartoval a choval se zle.Pak sen skoncil,probudilo me to do bdeleho stavu.Prosim Vas poradite mi nejak ,co ten sen znamena? Porad mi to vrta hlavou,pred spanim jsem na toho cloveka nemyslela a na mou tetu take ne.Dekuji moc za Vasi odpoved.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)