English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Muž má vždy udělat místo ženě. Výjimkou jsou případy, kdy sám sedí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vidiny?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Vidiny?

Eiw
08.11.14
00:07
Nereg.

IP: 89.24.209.*
Zdravím, chtěla bych se zde podělit o něco, co se mi stává již mnoho let a zároveň požádat o váš názor, co by to mohlo být. Už dlouhou dobu se mi stává, že když večer ležím a zavřu oči, vidím blikat obrazy různých událostí, někdy to nebývá ani večer, většinou se to na nějakém obrazu zastaví a vidím ho zřetelně, nebo vidím celé události. Např. jednou jsem viděla ženu, která prchá před mužem se zbraní, ale nebylo to v současnosti, nakonec ji dohnal, v tu chvíli jsem to viděla z pohledu té ženy a ten muž ji zastřelil. Nebo jednou jsem viděla všechno se třást, vodní plochu jak se třásla, jako zemětřesení a druhý den ráno jsem se dočetla, že v noci bylo zemětřesení na Chebsku. Jsou to občas velmi děsivé a zvláštní věci, mrtví lidé apod. často sebou u těchto "vidin" škubám a pokaždé vidím něco jiného. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Předem děkuji.
 
Dracizena
08.11.14
12:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Eiw... otevřelo se Ti vnitřní vidění a je třeba se s ním naučit spolupracovat... Vnitřní vidění, je to vyzrálost Tvého Ducha... není to nic nenormálního. Ale ne každý je tímto vyšším smyslem obdařen...
Mě vnitřní vidění vede už hodně let a také tam, na té vnitřní obrazovce vídávám své minulé životy, krajiny, děje.
Vidíš a uvidíš tam to, co Tvé minulé životy prožívaly a jak vypadaly.
Sledovala jsi sebe a proto změň děj událostí, aby ta žena přežila...
Měj silné přání, vizi a vůli...
 
Eiw
08.11.14
19:18
Nereg.

IP: 89.24.209.*
Děkuji Ti za odpověď, chtěla bych se ještě zeptat, jestli nevíš, co to mohlo být s tím zemětřesením, myslíš, že jsem to nějak viděla dopředu, nebo to mohla být jen náhoda? A poslední, co jsem takto viděla, byl mrtvý muž s podříznutým krkem, ležící někde v přírodě, měl ale normální mikinu, které jsou dnes běžně nošené, takže nepředpokládám, že to bylo nějak dlouho, je možné, že vidím i věci, které s mými minulými životy nesouvisí? Předem děkuji.
 
Azazel
08.11.14
23:39
Nereg.

IP: 79.212.178.*
Eiw, jsi empaticka s prvky telepatie. Vzhledem tomu ze strach a jine negativni emoce jsou velmi silne a pro tebe snadno zachititelne. Jinek receno jsi Medium.
 
Eiw
09.11.14
15:38
Nereg.

IP: 89.24.209.*
Azazeli, děkuji ti za odpověď. Mohla bych se zeptat, co s tím , mohu to k něčemu využít, případně jak? Nemohu o tom nic najít a nevím, co to pro mě znamená, vždy jsem se to snažila vnímat, ale nikdy jsem tomu nepřikládala nějaký význam, tak nevím, zda-li bych s tím neměla něco dělat.
 
Dracizena
09.11.14
15:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Eiw... kdo má dobře otevřené vnímání, pak vyciťuje dopředu, i katasrtofické děje a je to zase jen člověk se silnou touhou, katastrofy odsunout a nebo aspoň zmírnit. A jde i katastrofy těla, ale i Země... Jsme přeci jedno a to samé, jen v jiné formě... Země nám jasně říká, že jsme z ní, z její hmoty a jsme vyživováni tokem slunečním...
V minulých životech jsi vyciťovala 6. smyslem i zemětřesení, tak, jak to umí zvířata a např. krysy a ptáci tyto blížící se děje umí zvěstovat člověku... pokud člověk dobře naslouchá přírodě a vnímá i zvěř a havěť.A tuto schopnost si neseš z minulých životů...
děkuj jim... ve slově DĚKUJ je energie KUJ+DĚJ = dělej za tepla, aby se železo dalo tvarovat...
I ten podříznutý muž je děj z minulých Tvých životů, ale některé děje se umí přezrcadlit, i do dnešní doby a proto silou vůle zastav vraždu, která se má odehrát... Volej pomoci shůry a o tom je dnešní Tvé pozorování sebe sama...
Náhody neexistují, vše je řízeno Vyšší Vůlí k účelu, kterému člověk porozumí, až se vyčistí ze svých stagnujících energií...
 
Azazel
09.11.14
21:53
Nereg.

IP: 79.212.178.*
Eiw
Tve schopnosti nejlepa vyuzijes pri jednani s lidmi. Pro rozvoj tvich schopnosti muzes meditovat. Tady je par adres z vestirny, ktere ti pomohou dale:
Různé způsoby meditace
esoterika/zajimavosti /ruzne-zpusoby-meditace
Muzika:
harmonie caker
esoterika/harmonie-caker
Relaxacni hudba
esoterika/relaxacni hudba
Pomoci ti muze i tento clanek : esoterika/zajimavosti/roz voj-vesteckych-schopnosti

Sice to neni uplne k tematu, ale pseto je to podobny navod.
 
Eiw
09.11.14
22:49
Nereg.

IP: 89.24.209.*
Oběma Vám velmi děkuji
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)