English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Goethe

V manželství je třeba se někdy přít, neboť tak se vzájemně o sobě něco dozvíme.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vědomé snění a Strážný Anděl

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Vědomé snění a Strážný Anděl

Bulma
02.02.20
10:24
Reg.2.2.20

Dobrý den,

chtěla bych se s někým podělit o to co se mi včera stalo. Myslím, že jsem na krátkou chvíli prožila Vědomé snění do kterého jsem asi vstoupila samovolně a setkala se v něm se svým Strážným Andělem.
Stalo se to během dne, kdy na mě padla únava tak jsem si šla na chvíli zdřímnout.
Pak si jen pamatuji, že jsem si najednou uvědomila, že ležím v posteli a spím nebo se snažím spát. Řekla bych, že jsem uvízla takovém tom stavu, kdy už skoro spíte.
Najednou mi začala být zima a pak jsem ucítila jak někdo dosedl na okraj mé postele. (Mimochodem byla jsem doma sama)
A najednou mě ten někdo zalehl, objal a začal láskyplně hladit.Jako kdyby mě objímala moje máma. První jsem se lekla, protože jsem před několika lety měla jistou zkušenost se zlým duchem, tak jsem si v tom snu myslela, že je to zase on. Ale když jsem si uvědomila, jak vřelé je to objetí, tak jsem se uvolnila, začalo mi být teplo a cítila jsem po těle příjemné brnění. První jsem si myslela, že mě chce zahřát, ale pak jsem si uvědomila, že se mě snaží probudit.
Pak se ta bytost odtáhla, ale pak mě znovu objala, pak se zase odtáhla a dokonce se zvedla, ale pak znovu dosedla a objala, jako kdyby se ji ještě nechtělo loučit nebo mě před něčím chránila.
A pak jsem se probudila. Klidně. Pomalu jsem otevřela oči a podívala se na místo, kde jsem předtím cítila, že někdo sedí. Samozřejmě nikdo nikde. Večer jsem, ale pak měla strach usnout. Protože si myslím, že možná ten zlý duch co mě kdysi pronásledoval se možná snažil znovu ke mě dostat a tak proto se mě můj Strážný Anděl snažil probudit?
Co si o tom myslíte? Mimochodem ještě mi nikdo vyloženě blízký neumřel, kromě prarodičů, které jsem ale zase tolik neznala.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)