English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Maugham

I když člověk někoho velmi miluje, občas na to zapomene.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Vědomé snění a Strážný Anděl".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Vědomé snění a Strážný Anděl

Bulma
02.02.20
10:24
Reg.2.2.20

Dobrý den,

chtěla bych se s někým podělit o to co se mi včera stalo. Myslím, že jsem na krátkou chvíli prožila Vědomé snění do kterého jsem asi vstoupila samovolně a setkala se v něm se svým Strážným Andělem.
Stalo se to během dne, kdy na mě padla únava tak jsem si šla na chvíli zdřímnout.
Pak si jen pamatuji, že jsem si najednou uvědomila, že ležím v posteli a spím nebo se snažím spát. Řekla bych, že jsem uvízla takovém tom stavu, kdy už skoro spíte.
Najednou mi začala být zima a pak jsem ucítila jak někdo dosedl na okraj mé postele. (Mimochodem byla jsem doma sama)
A najednou mě ten někdo zalehl, objal a začal láskyplně hladit.Jako kdyby mě objímala moje máma. První jsem se lekla, protože jsem před několika lety měla jistou zkušenost se zlým duchem, tak jsem si v tom snu myslela, že je to zase on. Ale když jsem si uvědomila, jak vřelé je to objetí, tak jsem se uvolnila, začalo mi být teplo a cítila jsem po těle příjemné brnění. První jsem si myslela, že mě chce zahřát, ale pak jsem si uvědomila, že se mě snaží probudit.
Pak se ta bytost odtáhla, ale pak mě znovu objala, pak se zase odtáhla a dokonce se zvedla, ale pak znovu dosedla a objala, jako kdyby se ji ještě nechtělo loučit nebo mě před něčím chránila.
A pak jsem se probudila. Klidně. Pomalu jsem otevřela oči a podívala se na místo, kde jsem předtím cítila, že někdo sedí. Samozřejmě nikdo nikde. Večer jsem, ale pak měla strach usnout. Protože si myslím, že možná ten zlý duch co mě kdysi pronásledoval se možná snažil znovu ke mě dostat a tak proto se mě můj Strážný Anděl snažil probudit?
Co si o tom myslíte? Mimochodem ještě mi nikdo vyloženě blízký neumřel, kromě prarodičů, které jsem ale zase tolik neznala.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)