English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Ustrnutí

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Ustrnutí

emontily
04.10.23
09:13
Reg. před 2016

Dobrý den,
ačkoli mám mnoho věcí poměrně dobře zařízených a naplánovaných, hodně jich už běží samo, zdá se mi, že jsem se nějak zasekla. Je to období pasivity přechodné, je to čas rozhodnutí? změnit práci, brát příležitosti nesoucí budoucí změnu, hledat cesty do k minulým vztahům, nebo naopak zůstat v přítomnosti a vyčkávat, co život přinese?
Děkuji za jakýkoli podnět, který pro mě může být povzbuzením a rozjasněním dne
Lucie Kráčmarová (22.2.1989)
 
NicolaS
12.10.23
13:21
Reg.22.7.19

Dobrý den,
určitě buďte otevřená novým věcem, tak jak to sama tušíte, že by právě tam na Vás mohla číhat změna. Zkuste neodmítnout náhodné pozvání do kina apod., vidím tam v příštích dvou měsících příležitosti, jež mohou vést ke změnám, po kterých toužíte. Ale bude třeba na ně reagovat, každá nabídka může být buď přijata nebo odmítnuta - je na Vás, jakou cestou budete chtít jít.

Obecně nevidím až do příštího půl roku nic negativního, ani po vztahové nebo finanční stránce, tak si klidně zaristukjte. Zkuste se aktivně sama zapojit a život popohnat - které kamarádce/přítelkyni/známé jste se dlouho neozvala? Každý rád zajde na kafe a pokecat.

Jste aktivní člověk, který se necítí konfortní při stagnaci. Není třeba ale trhat stabilní vazby, naopak hledejte nové příležitosti, které Vás posunou.

Co se vztahů týče, určitě nehledejte cestu zpět. Opakovaly by se minulé chyby. Naopak se zdá, že někdo kolem Vás se ostýchá Vás oslovit. Je to někdo, kdo Vás potkává - může to být soused nebo někdo v zaměstnání. Dáváte moc sebejistý a nepřístupný dojem. Zájem o Vás zdá se je :)

Držím pěsti a věřte, že všechno přejde
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)