English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Flaubert

Blbci žijí veseleji, neboť vždy mají více důvodů k smíchu než lidé moudří a přemýšliví...
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Usmíření a smrt v rodině?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Usmíření a smrt v rodině?

Freya
09.03.15
14:54
Reg. před 2016

Dobrý den, nedávno se mi zdál, že jsem si začala rozumět se svým otcem (což tomu nikdy nebylo)a začali jsme mít skoro ksmarádský vztah. Sen pokračoval smrtí mojí maminky, který umřela hned potom. Ve snu jsem cítila velký smutek a žal, tíhu na prsou. Ale také mi něco napovídalo, že to tak mělo být... .můžete mi poradit prosím? Děkuji
 
halil
11.03.15
19:32
Nereg.

IP: 195.168.91.*
dobrý večer freya

tak, slečna či pani bohyňa plodnosti :-) váš sen je z pohľadu skutočnej duchovnej cesty dosť významným.
( hovorím o skutočnej duchovnej ceste, nie o obaľovaní do svetla, duhy, držania predstavy v mysli. Pravda je totiž za predstavou v mysli. Podobne ako je to pri snoch. Pravda nie je v symboloch sna, ale až za skúmaním tých symbolov )

pre pochopenie symbolu harmonického spolunažívania s otcom a smrti snovej matky je treba pochopenie čo vlastne znamená pochopenie archetypu otec a matka.
momentálne na to nemám priestor, dovysvetľujem ak budete mať záujem,

ale?
harmonické vzťahy s otcom, sú znakom, že snívajúci naplnil vzory dané otcom a teraz treba vykročiť na cestu poznania.

smrť snovej matky znamená že snívajúci ukončil obdobie tápanie a neistoty vo vzájomnom spolunažívaní, už nepotrebujete matku ako vzor na ceste životom
Preto ste v sne vedela, že i ked to je smutné, takto to prosto je a má byť a je to takto dobre.

takže ? ako píšete v realite sa s oteckom hádavate, čo v podstate znamená že vy iba bojujete sama so sebou, on ma jednoducho svoje názory a i ked je to rodič, nie je zodpovedný za to, že ste si ich až príliš zobrala k srdcu a teraz s ním bojujete. V skutočnosti bojujete sama so sebou.
S matkou v realite tieto problémy nemáte.
teda preto sa to v sne odrazilo ako smrť matky, teda vášho archetypu matky. :-)


 
halil
11.03.15
19:34
Nereg.

IP: 195.168.91.*
dobrý večer freya

tak, slečna či pani bohyňa plodnosti :-) váš sen je z pohľadu skutočnej duchovnej cesty dosť významným.
( hovorím o skutočnej duchovnej ceste, nie o obaľovaní do svetla, duhy, držania predstavy v mysli. Pravda je totiž za predstavou v mysli. Podobne ako je to pri snoch. Pravda nie je v symboloch sna, ale až za skúmaním tých symbolov )

pre pochopenie symbolu harmonického spolunažívania s otcom a smrti snovej matky je treba pochopenie čo vlastne znamená pochopenie archetypu otec a matka.
momentálne na to nemám priestor, dovysvetľujem ak budete mať záujem,

ale?
harmonické vzťahy s otcom, sú znakom, že snívajúci naplnil vzory dané otcom a teraz treba vykročiť na cestu poznania.

smrť snovej matky znamená že snívajúci ukončil obdobie tápanie a neistoty vo vzájomnom spolunažívaní, už nepotrebujete matku ako vzor na ceste životom
Preto ste v sne vedela, že i ked to je smutné, takto to prosto je a má byť a je to takto dobre.

takže ? ako píšete v realite sa s oteckom hádavate, čo v podstate znamená že vy iba bojujete sama so sebou, on ma jednoducho svoje názory a i ked je to rodič, nie je zodpovedný za to, že ste si ich až príliš zobrala k srdcu a teraz s ním bojujete. V skutočnosti bojujete sama so sebou.
S matkou v realite tieto problémy nemáte.
teda preto sa to v sne odrazilo ako smrť matky, teda vášho archetypu matky. :-)


 
Freya
12.03.15
10:41
Reg. před 2016

Moc Vám děkuji za odpověď Halil. A nestačím žasnout. Takovou odpověď jsem tedy nečekala, ale jak jsem to četla, tak to zapadalo :)A o dovysvětlení bych měla zájem :)
Ještě jednou moc děkuji.
 
halil
12.03.15
20:50
Nereg.

IP: 195.168.91.*
Dobrý večer prajem freya, bohyňa plodnosti :-) ( veľmi sa mi to páči )

No. Kde začať? Možno vysvetlením slovíčka archetyp. Je pôvodom z gréčtiny pričom Arché = počiatok, typos = vzor. Teda, archetyp je pra – pôvodný. Roky fungujúci, odovzdávajúci z pokolenia na pokolenie.
V spojení archetyp Otec a Matka ide teda v tomto o pravzory správania sa Matky a Otca.

Keď sa narodí dieťa je absolútne čisté. Rodič je teda ako prvý kontakt zo svetom, pre dieťa takým bohom. V čom? Okrem toho že vo všetkom?
Starostlivosť rodičov sa s rastom a zvýšenou samostatnosťou dieťaťa , premieňa na učenie sa, alebo výchovu. Často krát je však tá výchova o sekírovaní a nie o skutočnom predstavení sveta deťom. Máloktorý rodič si pripustí, že dieťa tu je pre neho od boha ako vzácny hosť, ktorého môže iba dočasu doprevádzať, sprevádzať ako hosťa po dome, ukazujeme mu, no nehovoríme, lepšie povedané nezasahujeme, do jeho vnímania. Toto je prvou základnou chybou rodičov, že ešte sa dieťa ani len nenaučilo chodiť, a my už vieme aké bude, aké povolanie bude vykonávať, a jednoducho absolútne najsamlepšie na celom svete, ale hlavne, pretože sa nám nepodarilo ísť za svojim snom, tak nech sa má aspon to dieťa lepšie a tak mu vlastne vsúvame svoje sny. Deťom bránime v rozlete a hlavne, tým hraním sa na boha, pripravujeme pre neho život, ( práca, partneri ) ktorý ho nenapĺňa, nebaví a tak namiesto toho, aby si tá duša splnila svoje poslanie, ho nútime žiť svoje sny. No musím podotknúť, že rodičom to treba odpustiť, nevidia to, nevedia to. Ak by vedeli ako veľmi vlastne svojim deťom blížia, nekonali by tak. ( rodinný séria lekárov. No narodí sa niekto kto by radšej zliezal hory, ale? Nemôže, lebo už sme štvrtá generácia lekárov. Čo je to oproti večnosti? ) No mi tieto vzorce mi predsa nemusíme žiť. Nemali by sme žiť. A o tom to je. O pochopení, prijatí a láskavom povedaní, že sme tu na tomto svete aby sme žili SVOJ ŽIVOT, nie život niekoho iného. ( toto sa netýka len rodičov, toto sa týka i bežných debát s kamarátkou o kamarátke ktorá niečo vyviedla, a nie je pri nás. Tak mi vlastne žijeme jej život a nie ten svoj. Bezbrehé tláchanie o niekom, zvlášť pokiaľ nie sme v jeho koži, svedčí o neodvahe žiť svoj život. )

Ale späť. Teda dieťa ako rastie, spoznáva svet. A výchovou, pomenovaním čohokoľvek napr: Toto je ruža, toto páli, toto je chutné, teraz ťa prenesiem kam chceš, tak začína vnímať svet očami rodiča. Keď ešte ten rodič postupne tomu stvoreniu ktoré ten svet spoznáva, samozrejme po svojom a najlepšie hrou, začne hovoriť veci a už aj prestaň byť zlým, alebo prestaň sa správať ako hlupák a patrične mu to ukáže nie len zamračenou tvárou, začne si dieťa spájať a čo je najhoršie, svoje konanie, napr: iba sa hralo, s hlúposťou. Aby nebolo hlúpe, začne konať tak aby dostalo cukrík. Toto konanie je však už múdre. Vidíte to? Ako vzniká posudzovanie a polarity? 
Toto sú však také nevinné vzory, horšie je, keď deti opakujú chyby rodičov, tí to prevzali od svojich rodičov, tí od svojich až nakoniec sa ocitneme pri Eve v raji. :D

U vás, je to tak, aspoň podľa toho čo píšete, že s matkou asi máte prijateľnejší vzťah, dokážete sa počúvať, dávala vám možno väčšiu prejavovú slobodu ( za ktorú možno ona trpela pri hádkach s vašim otcom, že je taká alebo onaká ) a tak vás naučila ísť si vlastným životom.
Otec, i keď sa s ním hádavate, je pre každú dcéru kráľom. A tak či chcete alebo nie, napĺňate jeho predstavy o živote. O jeho správnosti, o nesprávnosti. Títo ľudia sú fajn, lebo niečo dokázali, iní sú zasa smoliari atd. On hovoril svoj vzorec, svoj názor, no kedže je už len tým kráľom, bohom asi len vie čo hovorí a tak sa takéto vetičky tak dostanú do podvedomia, že potom je problém presadiť si svoje. Neuposlúchneš vydedím ťa atd. Vy to však robiť nemusíte, a kedže sa s oteckom hádavate, ani nechcete, ale? Ste ako on, chcete ho presvedčiť o svojej pravde, preto tieto spory.

Čo s tým však? Minule som čítala citát, ktorý je veľmi trefný a platí nielen pre rodičov a deti.
„ nemusíte chápať moju cestu. Veď koniec koncov nie je určená pre Vás“
Týmto sa riadiť. V pokoji, v radosti a nepriečiť sa. Načo aj? Ale to sa bude dať iba vtedy, ak pochopíme svoj vzorec. Kedy vznikol, na základe čoho vznikol a kto za jeho plné prijatie berie zodpovednosť. Teda v zásade, ísť si svojim životom, neodsudzovať iných za ich cestu, nech je akákoľvek. Ved i len také niečo, vyjadruje sa sprosto, je divný, je vzorec. Prečo by mal byť niekto divný, ak povie čo si myslí? Dôležité predsa nie je slovo, ale energia ktorú do toho dotyčný vloží. A tá často krát nie je o zlobe.

Snáď som aspoň troška principiálne priblížila. Dosť obtiažne sa to vysvetľuje, zvlášť keď je to naozaj najzákladnejší archetyp, ( další zaujímavý je archetyp tieň – démoni, zlo ktoré von vidíme, vidíme zo seba, teda kde je? Von alebo v nás. ) a teda je dosť rozsiahly. Preto patrí medzi najzákladnejšie, v pochopení, práve pre tú rozsiahlosť. Ako náhle je toto zvládnuté, už ostatné ide akosi samovolnejšie.

Tak? Čo dodať na záver, snáď iba ... pokojom, láskou, slniečkom v srdci naplnený každý jeden deň, vám a nielen Vám, všetkým

PS: snád sa mi to podarí zdvojiť, ako v poslednej dobe niekoľko krát, nuž, čo už, co je psáno to je dáno, podtrženo a podepsáno. :-))) ... neskutočné aká som v týchto veciach nešikovná. :-) a snád som nesprznila češtinu ...
 
Freya
13.03.15
10:23
Reg. před 2016

Krásné ráno Halil.
Opět se vším souhlasím. Možná jen dovysvětlím: Naši se nikdy nehádali, mamka to vždy přejde mlčením a otec má jen blbé řeči, které ovšem citlivou povahu jako já dokáže ohodně ranit, už jen proto, že podle něj jsem měla být kluk (pocházím z vesnice ze zemědělské rodiny ), nikdy mě neobjal, nikdy mi neřekl "mám tě rád", spíš jsem si připadala jako přítěž než jeho dcera. Pořád si připadám, že mu něco dlužím a potřebuju mu něco dokázat... vím, že nic nemusím :D ale ráda bych se toho pocitu zbavila :) To jen tak na vysvětlenou.
Děkuji za krásné dlouhé odpovědi, přeji hezký víkend a šťastný pátek 13tého :D DĚKUJI
 
halil
13.03.15
15:48
Nereg.

IP: 66.249.93.*
Ďakujem. Piatky 13-steho milujem :-) rovnako ako kazde rano a kazdy den milovania zivota.

Viete, ozvem sa ak chcete neskor este, ale v zasade ako vam ( a nielen vam ) pomoct nieco pochopit?
Viete. I ked vas na tento svet priviedli vasi rodicia, i ked vas chvalabohu zdravu vynosilo lono matky, i tak. Ie je dovid NIKOMU nic DOKAZOVAŤ A ANI VYSVETĽOVAŤ. pretoze bez energie zivota samotneho ( boha ) by ste tu nebola.
A boh si zela jedine. Vase stastie a radost zo zivota, pRetoze v radosti zo zitia oslavujete svoj zivot a teda jeho v nom.
Pozrite sa na vtakov. Ako su mu vdacny. Nic nevysvetluju, nic nikomu nedokazuju, iba si sadnu na konar a oslavuju zivot ...
A viete co je na nich najkrajsie? Ze to robia lebo Chcu, lebo to tak v tu chvilu citia. Vnimaju. Bez vysvetlenia. Bez dokazovania.

Takze? Boh toto nepotrebuje. Nepotrebuje dokazy. A kto iny ma pravo? :-)

Takze ak mu chcete nieci dokazat, je to v poriadku. Aj ked dokazujete to iba sebe. Ale ak vas to naplni ( nie ste vy nahodou znamenie byka? ) tak je to potom ok. Nejedna sa o vzorec, ale o vas prejav, vasu pidstatu.
Ak vask dokazujete inym, plati to co som pisala vyssie.

:-) ... Takze? Pracujte na sebe tak, ze iba konajte, myslite a zite tak aby ste bola stastna. Ostatnym sa nezaoberajte.
Skumajte, pozorujte seba samu a iba zite v radosti. :-)

Snad to tento krat bolo kratsie. :-))))) milujem ticho, ale piiisat mozem ako vasi ceskí zandari. :-))))

Krasny zvysok dnicka zelam. :-) vsetkym :-)
 

halil
13.03.15
21:24
Nereg.

IP: 195.168.91.*
A ešte a už Vás nechám :-)

píšete, že vás otecko nikdy neobjal, nikdy nepovedal že vás má rád atd.

zo svojej praxe a je skutočne nemalá, viem jediné. Muž ako taký je skutočný fenomén. :-)))) šššš, všetci muži tíško, iba si dělám šoufky :-)

ale. Muž ako taký je aktívny princíp, teda má rád ak sú veci jasné a skôr sa prejavujú, tak typicky chlapsky, činmi. Ved sú predsa nejaký tvrdí chlapi, nie? Ako to myslím?
chlap má naozaj problém povedať mám ťa rád, ale vy ani sama neviete, ako o vás možno s pýchou hovorí, ako sa na vás díva, zvlášť ked sa nedívate vy. Odporúčam si toto preveriť.
čím tvrdí chlap navonok, tým je mäkší vo vnútri. :-) a prečo? iba sa chráni. :-)

a další faktor v tejto veci, a hovorím to veľmi často ...
je akási "rada" ...
ak vám niečo chýba, poskytnite to prvý ... ( alebo ak vám niečo chýba, poskytnite to prvému ktorý ide okolo )

metaforicky skúsim vysvetliť
máte rada povedzme guľáš, a tak strašne rada by ste, aby vám ho niekto uvaril. Táto túžba je v poriadku, no nemôžete to žiadať od niekoho, kto to v živote nerobil. No vy to napriek tomu chcete.
Čo urobíte?
Pekne ho zoberiete a naučíte ho to variť. Tak aby vás na budúce prekvapil a guľáš urobil. ( nie je dôvod aby tak neurobil, zvlášť ked vie, že vás to poteší :-) )

to isté urobte vy oteckovi.
chcete objatie?
tak ho objímte prvá.
chcete pochvalu, tak mu ju dajte. Iba to urobte a chodte preč. urobte to úprimne, z citom.
Pochopí to, a isto iste vráti späť. :-)

ste predsa jeho krv, a on to Vie. :-) a vie i to, že občas sa prosto sny o synoch nenaplnia. A navyše, chlap ako taký, by mal byť rád, pretože v dcérach sú jeho gény. :-) ale o tom potom a inokedy. :-)

a už vás nechám ... :-) a nielen vás, nejako som sa tu rozpísala ... :-)))
 
Freya
16.03.15
02:05
Reg. před 2016

Když nad tím tak přemýšlí, tak ani od něj nic takového nechci. už jsem si za ty roky na to zvykla a přízpůsobila se :) Jen mě svazuje pocit, že mu něco dlužím. Že pořád dělám něco špatně. Ale asi je to jen v mé hlavě :D A v těch znameních jste byla blízko. Jsem Kozoroh s ascendentem ve střelci. Sestra je v Býku ;)
A klidně pište :D Moc mi vaše odpovědi pomáhají :) Spíš jestli já neotravuji vás. Děkuji a hezký zbytek noci
 
halil
16.03.15
19:43
Nereg.

IP: 195.168.91.*
dobrý večer freya

píšete, že to je asi iba vo vašej hlave. :-) áno, ale ..
Vesmír je mentálny - kybalion.

jednoducho je to tak. Ako myslíme, takí sme. :-) a je Pravda, že všetko je iba v hlave. Vrátane lásky.
Mnohí sa ohradia, nie nie je to tak. Ale iba Je.

Láska, je stav, ktorý sa nedá popísať. Popisovaním, pomenovaním čohokoľvek, stráca na pravde.
Láska, nenávisť, pripútanosť, sloboda atd to všetko je iba mentálne.

Čo sa týka toho, aby ste ma čo to? otravovala, či zaťažovala?
poviem to takto, mňa nie je možné obťažovať, a ani zaťažovať. Ničím.
Nikto takú moc na tomto svete, vo vesmíre moc nemá.

ako by ma mohol zaťažiť váš ( alebo kohokoľvek ? ) názor, či myšlienky? Takéto niečo si môžem urobiť iba ja sama. Rovnako ako každý.
A ak sa to náhodou stane, že mi príde niekto povedzme otravný, ( čo vy teda pre mňa rozhodne nie ste :-) ) analyzujem prečo mám dojem, pocit, že ma iná bytosť, tá ktorá je mi absolútne rovná, akurát má iné skúsenosti, názory, preciťovanie môže zaťažovať.
A pátram, pokiaľ sa nedopátram tomu, že ten druhý je iba mojím vlastným zrkadlom, ktoré mi niečo odráža.

No niečo takéto sa mi už nestáva, pretože budto sa s niekým chcem baviť alebo nie, vôbec neanalyzujem, prečo. Jednoducho povedzme že sa mi nechce, alebo že ma ten dotyčný nijako v tú chvíľu neoobohacuje, ale ani neuráža. Jednoducho iba Je. Taký aký je.
Nie som tu od toho aby som súdila, aký, prečo, začo atd ... :-)

takže tak je to so mnou. :-)

inak, čo sa týka toho čo hovoríte o oteckovi, porozmýšľajte, iba si tipujem, či to nie je iba rezignácia. A ako návod je i práve to, čo som písala o sebe. Ak by mi niekto neodrážal, nemám problém ho akceptovať.

A áno, máte pravdu, tatinovi dlžíte. Lásku. Neanalyzujte prosím že on ju cítiť nevie, budte šťastná, neskonale šťastná, že ju viete cítiť Vy a i ju dať. :-)

takže tak je to ... všetko je iba mentálne. :-) celý svet, je iba odrazom nášho vnímania.

a čo sa týka toho býka. To bol iba typ. Nehrám sa na vešticu či kohoto, len sa mi zdalo, že vaša povaha, je podobná jednej črte býka.
Aká? Miluje výzvy. No či to platí pre všetkých býkov, to neviem, ale môjmu srdiečku drahá bytosti túto vlastnosť má.
a je zábavná. Veľmi ... :-) ale poznám iba dvoch býkov. takže nejdem škatuľkovať a ani nijako kategorizovať. :-)



 
halil
16.03.15
19:43
Nereg.

IP: 195.168.91.*
dobrý večer freya

píšete, že to je asi iba vo vašej hlave. :-) áno, ale ..
Vesmír je mentálny - kybalion.

jednoducho je to tak. Ako myslíme, takí sme. :-) a je Pravda, že všetko je iba v hlave. Vrátane lásky.
Mnohí sa ohradia, nie nie je to tak. Ale iba Je.

Láska, je stav, ktorý sa nedá popísať. Popisovaním, pomenovaním čohokoľvek, stráca na pravde.
Láska, nenávisť, pripútanosť, sloboda atd to všetko je iba mentálne.

Čo sa týka toho, aby ste ma čo to? otravovala, či zaťažovala?
poviem to takto, mňa nie je možné obťažovať, a ani zaťažovať. Ničím.
Nikto takú moc na tomto svete, vo vesmíre moc nemá.

ako by ma mohol zaťažiť váš ( alebo kohokoľvek ? ) názor, či myšlienky? Takéto niečo si môžem urobiť iba ja sama. Rovnako ako každý.
A ak sa to náhodou stane, že mi príde niekto povedzme otravný, ( čo vy teda pre mňa rozhodne nie ste :-) ) analyzujem prečo mám dojem, pocit, že ma iná bytosť, tá ktorá je mi absolútne rovná, akurát má iné skúsenosti, názory, preciťovanie môže zaťažovať.
A pátram, pokiaľ sa nedopátram tomu, že ten druhý je iba mojím vlastným zrkadlom, ktoré mi niečo odráža.

No niečo takéto sa mi už nestáva, pretože budto sa s niekým chcem baviť alebo nie, vôbec neanalyzujem, prečo. Jednoducho povedzme že sa mi nechce, alebo že ma ten dotyčný nijako v tú chvíľu neoobohacuje, ale ani neuráža. Jednoducho iba Je. Taký aký je.
Nie som tu od toho aby som súdila, aký, prečo, začo atd ... :-)

takže tak je to so mnou. :-)

inak, čo sa týka toho čo hovoríte o oteckovi, porozmýšľajte, iba si tipujem, či to nie je iba rezignácia. A ako návod je i práve to, čo som písala o sebe. Ak by mi niekto neodrážal, nemám problém ho akceptovať.

A áno, máte pravdu, tatinovi dlžíte. Lásku. Neanalyzujte prosím že on ju cítiť nevie, budte šťastná, neskonale šťastná, že ju viete cítiť Vy a i ju dať. :-)

takže tak je to ... všetko je iba mentálne. :-) celý svet, je iba odrazom nášho vnímania.

a čo sa týka toho býka. To bol iba typ. Nehrám sa na vešticu či kohoto, len sa mi zdalo, že vaša povaha, je podobná jednej črte býka.
Aká? Miluje výzvy. No či to platí pre všetkých býkov, to neviem, ale môjmu srdiečku drahá bytosti túto vlastnosť má.
a je zábavná. Veľmi ... :-) ale poznám iba dvoch býkov. takže nejdem škatuľkovať a ani nijako kategorizovať. :-)



 
halil
16.03.15
19:47
Nereg.

IP: 195.168.91.*
:-))) aaa zasa som to zdvojila ... :-) no ako inak, šikuľka som prosto :D :D :D

pokojom, slniečkom naplnený večer ale hlavne "srdce" :-) všetkým :-)
 
Freya
18.03.15
09:10
Reg. před 2016

:D moc děkuji za odpověďi. Přeji vám krásný den. Třeba se to nějak vyřeší :D
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)