English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Voltaire

Manželství je jediné dobrodružství dostupné zbabělým.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Upíři jako nenásilná svtoření

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět

Upíři jako nenásilná svtoření

Angelikamal
14.03.11
20:24
Nereg.

IP: .*
Nevím co bych vám řekla ale jedno vím jistě že při slově upír si lidé představý zlého krve žíznivého upíra
Není tomu ale vždy tak upíři nejsou jen zlí a krve žíznivý nýbrž i hodní a milí tak jako já.
Já nejsem ještě čistej upír ale jsem ve fázi proměny. Mám chuť po krvi slyším její tepot a její vůni když se někdo poraní a teče mu krev. Vy jací jste obyčejnými lidmi a nemusíte zápolit s touhle nesnesitelnou chutí to nepochopíte ale ti kteří patří ke mně tak to jistě chápou. Mně nekousl žádný upír nýbrž jsem se začala měnit sama ob sebe Pálí mně oči ve světle a kůže jako by hořela je my špatně když ráno vstávám a výborně když zapadá slunce a je noc. Spolu se mnou se mnění i moje kamarádka upírka a je to skvělí pocit když si máte o čem povídat a nemusíte se bát, že vám lidi říkají jaká jste divná. Ano hodně lidí tohle říká. Vyté oni jsou několik druhů upírů ti co potřebují krev k přežití ti co můžou všecko a ti co jsou mrtvý doslova a živý se jenom krví . A ani nevím jam patřím ještě. Ale jedno vím určitě chci se seznámit s dalšími lidmi kteří se mění ne jsou už upíři.
Jo a kdyby někdo nevěděl jak se začíná měnit tak tady má pár příznaků
Rýma
Kašel
Bolest v očích na slunci
Pálení kůže na slunci
Chuť po krvi
Dobrý zrak ve tmě
Ještě lepší zrak (vidíte jako ve dne ) v noci
….
 
Briseovna
14.03.11
21:02
Reg. před 2016

promiň ale nevím co si o tom mám myslet
 
Polikalola
16.03.11
16:56
Nereg.

IP: .*
pro : Angelikamal
Ahoj mohla by si napsat na tento email ? :annabalv@seznam.cz
Diky potrebuju se te na neco zeptat MILUJU UPÍRY
 
Angelikamal
17.03.11
16:16
Nereg.

IP: .*
pro:Polikalola
Ano Poli už jsem ti napsala
 
Joana01
06.04.11
19:25
Reg. před 2016

Tak já to sem napíšu ale já jsem to co je Angelikamal, jsem taky upirka mi jsme to tiž kamarádky :D :D :D
 
Angelikamal
07.04.11
21:56
Nereg.

IP: .*
Díky ségra za podporu
Buď požehnána
 
Joana01
08.04.11
21:09
Reg. před 2016

Ty tak též ségra Moje velekněžko
 
Angelikamal
08.04.11
21:44
Nereg.

IP: .*

ruku na srdci ti posílám sérga a zdravým tě po našem
BuT´požehnaná a naše bohyně ti požehná dvojnásob
 
Joana01
23.04.11
21:09
Reg. před 2016

 
Lindušé
27.04.11
17:46
Reg. před 2016

Angelikamal : Mohla by jsi mi prosím napsat na e-mail Nanynka009@seznam.cz ? .. Děkuji :)
 
Lindušé
27.04.11
17:50
Reg. před 2016

Nevím jistě jestli si upírka :) ... ale napiš mi prosím něco o upírech ... zbožnňuju upíry
 
Angelikamal
30.04.11
12:25
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Sesty, bratři, přátelé prosím vás aby my každý kdo chce bojovat poslal svůj meil abychom se mohly lépe kontaktovat kvůli radám které se bodou konat . Je velice důležité abychom měli na sebe kontakt a mohly tak lépo mluvyt o tom co se děje.
Buď te požehnáni
 
Pantarei98
08.05.11
11:47
Nereg.

IP: 95.103.84.*
Milá Angelikamal,

posielam Ti svoj e-mail: pantarei98@gmail.com
Bolo by naozaj skvelé mať sa s kým o všeličom porozprávať.
Ak chceš, napíš, lebo ja neviem ako sa začínajú takéto konverzácie :)
Ďakujem
 
Altamira
11.05.11
17:44
Nereg.

IP: 62.240.184.*
Ahoj, také posílám svůj mail. Doufám, že mi co nejdříve napíšeš ;) AltamiraZ@seznam.cz
 

Angelikamal
12.05.11
17:49
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Ahoj přátelé děku všem kdo my věří je to pro mě velká duševní podpora v mém konání a boji proti zlu. Děku ji všem kdo my věří a všem mým přátelům za duševní podporu kterou my tím že my důvěřují dodávají.
Buď te požehnáni
 
Theodor
21.05.11
13:08
Reg. před 2016

To jsou ale zajímavé symptomy proměny na upíra, nepřijde ti to trochu přehnané? Podle toho co píšeš by se každý den měnilo na upíra hodně lidí. Víš co, mě je jasné, že jsi ještě malá a máš svoje sny, ale musím se trochu ohradit. Mám věštírnu poměrně rád a proto bych tu rád udržel nějakou úroveň diskuse. Je mi líto, ale to co popisuješ, bohužel nemá hlavu ani patu. Nechápej mě špatně, mám poměrně oči otevřené a předsudky se snažím nemít.

Navíc, jestliže upír má být krvesajné stvoření, pak je jeho přirozeností sát krev a ne jíst pizzu, jak píšeš jinde. Nesát krev je proti přirozenosti upírá. Co ty na to?
 
Angelikamal
22.05.11
11:05
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Todere takto mi ji nesajem jinak bychom se mohly vysdtavyt otisku a to je dost ochemetná věc. Samozřemě že ji pijeme to ano a je na každém jesli ji bude pít nebo ne. Jsou upiri jací se ji nedotknou vůbec ale potom v sobě upira zadusí a je to obicejnej člověk pokut ho ale v sobě dusit nebude satanese upirem sice je pravda že když ho zasdusí pořád vněm zůstává ale už se nikdy neprojeví. Až po další generaci. A je to pravda upíři nemusí jíst jenom krev jedí i normální jídlo a krev se většinou dostává od dárců nebo v sáčcích je to lepší a nevystavujeme se riziku.
A ano většina lidí se mění ale potom je v sobě zadusí jen slabá třetina ho nechá projevit. NAíc ti co jsou upíři mají svoje vlasní druhá jména takže nidky nevíš jejich pravou totožnost.
Buď požezhnán
 
Andys74
06.07.11
17:53
Nereg.

IP: 90.176.148.*
také sem přihodím svuj e-mail ;) andy.gelnarova@seznam.cz
 
Ten jehož jméno nesmíte vyslovit
08.07.11
21:51
Nereg.

IP: 90.179.18.*
Zdravim vas, mam takovou otazku proc, kdyz podle vas vtehle dimenzi existuji upiri a vlkodlaci, proc v zadnych zpravach neni zminka o zavrazdenych lidech, kteri by byli rotrhnuti na kusy nebo meli vysatou krev, vzdyt to uz by se dostalo na verejnost ne? To je jen muj nazor nechcu tady nikoho urazet protoze sam na nadprirozene veci verim, ale kdyz vidim kolik je tady upiru tak proste musim nad tim premejslet proc nikdo nezaznamenal a nezverejnil takovato umrti, a nerikejte ze vlkodlaci ani upiri by nikoho nezabili prece aspon jeden z 20 by se takoveho to cinu dopustil.
 
Angelikamal
13.07.11
22:05
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Ahoj ten jehož jméno se nesmý vyslovyt jsem ráda že si napsal tuhle připomínku. TAk víš ono se to nedostává na veřejnost pokaždé to ututlají a pravdou je to že většina zmyzelích a nenejděních lidí zahynulo pod lovem vlkodlaka nebo rozčíleného upíra. Bohužel je to ta stiná stránka upístvý a vlkodlastvý. Ale nemysli si že to dělaj všichni větčinou to jsou ti kteří se nedokážopu vyrovnat s proměnou a zašílí z toho ty jsou potom okolí nebezpeční a většinu tohoto vražedného komanda tvoří vrazi. Vlasně to je na veřejnosti celek často jistě sis všim o vraždách ale nikdy neříkaj jak byly zavražděni. Příbuzným je potom napovýdaná lež a stím se potom vyrovnají. Byl tu případ přímo u nás ve městě že hladový vlkodlak který se ještě neuměl ovládnou napadl a zabyl bezdomovce veřejnos se to nedozvěděla ale taky jak když po něm zbylo jenom oblečení a chlupy. V těchto směrech je policie bezradná. Já nevým kdo ho zabyl ale mezi námi kolují určité myšlenky bohužel se ani nám nepodařilo dopadnou viníka takže z určitostí nevýme zda to byl umysl nebo šílenstvý ale od té doby se neoběvyl žádný další takže buď vlkodlak zemžřel neboněco jiného. nechce se my to rozepisovat. Už tak je to dlouhé a mě to momentálně moc nemyslí. Jsme zaměřená jenom na jedno a to na sebe a ty co my pomáhají. takže to schru policie o tom vý ale zatajuje to například zemřel na vykrvácení neboli byl vysán, pobodání poškrábán rozzuřením vlkodlakem. Určitě to nepaltí u všech případů ale tak polovina z těchto vražd je z utoku vlokdlaka nebo upíra. No a navíc jwe tu ještě jedna věc málokdy se podaří k pachateli nalést stopy. jedanak je umýme dobře maskovat ale hlavně jak někdo chce dokázat zda mluvý pravdu nebo ne pokut se někomu přímo neukáže nemají protiněmu žádný důkaz taky to je jeden z faktorů přoc se neukazujeme a skrýváme svou totožnost je to zdaleka bezpečnější a pokut se oběvý někdo jako já má jiné jméno a jinou adresu. Už chápeš proč se to neoběví nemají skrátka důkazy proti nám a zatím se nevede žádná evidence vlkodlačích tlapek nebo upířích znaků. Navíc upíří málokdy vysají celého člov+ěka obvykle máme partnera který nám dává zcela dobrovlně krev nwebo když zauitočíme nic si z toho nepamatují ahlavne nevypijeme nikdy tolik aby ho to ohrozilo na životě skrátka jenom trochu ale to dělá jiný druh upíra než ten kdo jsem já.

Jinak se omlouvám že jsem dloho nikomu neodepsala ale neměla jsme na to sem jít. Buďte všichny požehnáni
 
Angelikamal
13.07.11
22:07
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Jinak páteční schůze se rušej korespondece vznikde přes meil a teˇ/d chystám stráky všem kdo bude mýt zájem a dá my email je pošlu
 
Ten jehož jméno nesmíte vyslovit
15.07.11
19:59
Nereg.

IP: 90.179.18.*
Takže dejme tomu, ale mam zde hned dalsi otazku zajmalo by me proc clovek by se chtel stat upirem ci vlkodlkam, vzdyt tyhle ty stvoreni maji same nevyhody musi se prizivovat na ostatnich lidech, dale vlkodlak se musi bat kazdeho uplnku ze by mohl byt odhalen. A jeste jedna vec slysel jsem ze clovek kdyz pije krev muze se z ni lehce otravit takze je to celkem i nebezpecny a kdyz by se chteli upiri napichnout na zilu cloveka musel by mit trochu ostrejsi zuby ale toho uz by si snad lide vsimli ne? nebo zubar . No a pak kdyz preskocim od upiru k Tobe cetl jsem zde par tvych komentaru a zjistil ze by jsi podle nich mela byt trochu vlkodlak, upir a clovek to musi byt ale dosti blbe ne? Jestli je pravda ze upiri a vlkodlaci bojuji proti sobe tak na ci strane ses na lidske? A jeste tak premyslim jestli neovladas nejake psychokineze protoze mi to prijde celkem zajimave treba zapalit svicku mysli a tomudle verim ze to funguje. A pak me jeste zaujalo jak pises o demonech nebo o zlych bytostech s kterymi bojujete aby neznicili tenhle svet takze zde by me treba zajimalo proc tuto valku vetsina lidi nevnima? A kdyz bojujete treba z demony tak si nereknete o pomoc nejakemu klerikovi nebo rovnou o pomoc katolicke cirkvi, ikdyz vlastne si rikam ze ti by vam asi nepomohli :D, driv proti nim bojovaly ne? ale zas me asi napada ze to by pak cirkev zacala s inkvizici a to uz by pak nebylo nic prijemnyho ? je zde mnoho otazek ktere vyzaduji odpoved

Uprime premyslim jestli tu neni par lidi kteri se vesele bavi, doufam ze mezi ne nepatris, ale co uz beru to trochu z nadhledem, snazim se pevne stat nohama na zemi. Treba vim ze astralni cestovni funguje na druhou stranu u psychokineze uz takovou duveru nemam a prave proto se te ptam jestli ji zvladas a nebo jaky mas na ni nazor.
 
Macinka
16.07.11
18:49
Reg. před 2016

já si vždycky myslela že upíři a vlkodlaci jsou jen ve filmech :D třeba Twiligh sága ale jestli vlkodlaci vypadaji stejně jako Taylor Lautner tak je chci poznat písneš mi taky pls na e-mail? pesosak@seznam.cz
 
Weiterinka1
16.07.11
23:41
Nereg.

IP: 89.190.90.*
Možná i upíři mají své časáky, kde se jim vysvětluje, jak se mají chovat a oblékat, aby byli super a na čem zapracovat, aby byli světoví ... a pak hurá, na plátna kin! :-) Při dobré reklamě se vždy najde dost obdivovatelů ... a obdivovatelek ...
P.S. Pořád platí, že podšívka u kabátu má být z červeného materiálu nebo tento rok vládne nevinná bílá?
 
Angelikamal
28.07.11
23:19
Nereg.

IP: 188.134.135.*
TAkže ten jehož jméno se nesmý vyslovit ? h hhmm tvoje otázky jsou k zamyšlení děkuji jsi jeden zmála který mě doopravdy otázkama zaujal. Popravdě řečeno tel..co doopravdy ani nevým co to slovo znamená jenom vím že to jde ale musíš být hodně soustředěnej nebo být v ohrožení života případně jako mě ti stoupne testosteron potom jsi schopen podpáli vše tedy v mém případě smažím na škvarky démony kteří mě pronásledují heh je to dost ohavné ten jejich puch ble. TAkže ano funguje to jenom to musíš najít a naučit ovládat astrální cestování je pro mě v celku snADNÉ DEFAKTO JSEM NA NĚJ NAPOJENA POŘÁD. a KTIM BYTÁM VÍŠ ONI TO NORMÁLNÍ LIDI KTEŘÍ NECÍTĚJ ASTRÁL ZROVNA NECÍTĚJ PROTOŽE PŘEDEVŠÍM SE BYTVY UBÍRAJÍ TAM TŘEBA TUHLE NEDĚLY TU BYLA BYTVA DOST KRVAVÁ S HNUSNÝMA DÉMONAMA.. k TIM VLKODLAKŮM ANO JE TO POMERNĚ NEVÝHNÉ ZVLÁŠŤ KDYŽ NEBYDLÍŠ NA SAMOTĚ ALE I TAK VLKODACI JSOU POMĚRNĚ NENÁPADNÁ STVOŘENÍ NA ULICÍCH VYPADAJ JAKO TOUPAVÝ HODNĚ VELCÍ PSI IKDYŽ MÁMEW PODOBU VLKA. poHYBUJEME SE VE STÍNECH TAKŽE LIDSKÉMU OKU JSME PRAKTICKY NEVYDITELNÍ. z UPÍRSKÉHO HLEDISKA JE TO TAKÉ DOSTI NÁROČNÉ DŘÍVE JSME SE JAKO UPÍŘI MĚLI LÉPE ALE DNES JE TO HRŮZA EKZISTUJÍ SICE VYMOŘENOSTI ALE JE MÁLO KRVE POKUT NESTE UPÍR KTERÝ LOVÍ . TAKÉ JSME VŮČI NÁKAZE OVŠEM Z CIZÍ KRVE NÁCHYLNÍ JAKO VY ALE PRAKTICKY NAKAŽENÉHO NŠEBO NEMOCNÉHO ČLOVĚKA UMÍE ROZPOZNAT VELMY DOBŘŘE A VYBÍRÁME SI JENOM LIDI KTEŘÍ NEJSOU TLUSTÍ NEBO OBEZITNÍ . NO NETUŠÍM ZDA ZOTPOVÍM VŠECHNY TVÉ OTÁZKY ALE SNAD ANO URČITĚ NA NĚKTERÉ SI ZODPOVÍŠ SÁM.
PS: VÍŠ ŽE V SDEDMIČCE POSLEDNÍM DÍLU ZEMŘEŠ?

MACINKO: NO JO JÁ NETUŠÍM JAK VYPADÁ V SÁGĚ NEČTU JI ALE JEDNO TI ŘEKNU JE SPOUSTU VARIANT VLKODLAKA A DLAKA AŽ OD NORMÁLNÍ PODOBU MEZI LIDMY AŽ PO VLČÍ PODUBU ŽE SPLNINEME SE PSI. jÁ VIPADÁM V ASTRÁLE JAKVLK NA DVOU NOHÁCH S OSTOU ČELISTÍ A ŠPIČATÝM ČUMÁKEM DLOUHOU STŘÍBRNOU STRS SE SPIČATĚNÍMA UŠIMA JEDNO OKU MÁM ŽLUTÉ A DRUHÉ MODRÉ A V OBLASTI KRKU A VLASÍ MÝÁM DLOUHOU STŘÍBRNOU HŘÍVU JAKO LEV ALE NÉ TAK HUŇATOU. VELKÉ MASIVNÍ PŘEDNÍ A ZADNÍ PACKY. jSEM HODNĚ SVALNATÁ ALE CHODÍM NORMÁLNĚ PO DVOU JAKO ČLOVĚK JENOM JSEM POROSTÁ SRSTÍ SAMOZŘEJMĚ KDYŽ JE POTŘEBA BĚHÁM PO ČTYŘECH. nO ALE JSOU I JINAK VYPADAJÍCÍ VLKODLACI TADY MEZI LIDMA VYPADÁM PODOBNĚ.

Weiterinka1 nE ZATÍM NEVYDÁVAJ IKDYŽ MĚ TO TAKY NAPADLO ŽE BY UŽ MOHLY S NĚČÍM PŘIJÍT ALE KDEPAKONI JSOU PROSTĚ ZABEDNĚNÍ A NEVYDAJ. JINAK NE MOMENTÁLNĚ JE POD PLÁŠTĚM V OBLIBĚ KRVAVĚ RUDÁ PŘÍPADNĚ STŘÍBRNÁ ALE POZADU NEZAOSTÁVÁ ANI ČERNÁ. . NĚKTEŘÍ UPÍŘI TAM MAJÍ LOTOSOVOU NEBO ZELENOU OVŠEM VÉVODÍ KRVAVĚ RUDÁ

TAKŽE BUď TĚ POŘEHNÁNI
 
Angelikamal
28.07.11
23:19
Nereg.

IP: 188.134.135.*
TAkže ten jehož jméno se nesmý vyslovit ? h hhmm tvoje otázky jsou k zamyšlení děkuji jsi jeden zmála který mě doopravdy otázkama zaujal. Popravdě řečeno tel..co doopravdy ani nevým co to slovo znamená jenom vím že to jde ale musíš být hodně soustředěnej nebo být v ohrožení života případně jako mě ti stoupne testosteron potom jsi schopen podpáli vše tedy v mém případě smažím na škvarky démony kteří mě pronásledují heh je to dost ohavné ten jejich puch ble. TAkže ano funguje to jenom to musíš najít a naučit ovládat astrální cestování je pro mě v celku snADNÉ DEFAKTO JSEM NA NĚJ NAPOJENA POŘÁD. a KTIM BYTÁM VÍŠ ONI TO NORMÁLNÍ LIDI KTEŘÍ NECÍTĚJ ASTRÁL ZROVNA NECÍTĚJ PROTOŽE PŘEDEVŠÍM SE BYTVY UBÍRAJÍ TAM TŘEBA TUHLE NEDĚLY TU BYLA BYTVA DOST KRVAVÁ S HNUSNÝMA DÉMONAMA.. k TIM VLKODLAKŮM ANO JE TO POMERNĚ NEVÝHNÉ ZVLÁŠŤ KDYŽ NEBYDLÍŠ NA SAMOTĚ ALE I TAK VLKODACI JSOU POMĚRNĚ NENÁPADNÁ STVOŘENÍ NA ULICÍCH VYPADAJ JAKO TOUPAVÝ HODNĚ VELCÍ PSI IKDYŽ MÁMEW PODOBU VLKA. poHYBUJEME SE VE STÍNECH TAKŽE LIDSKÉMU OKU JSME PRAKTICKY NEVYDITELNÍ. z UPÍRSKÉHO HLEDISKA JE TO TAKÉ DOSTI NÁROČNÉ DŘÍVE JSME SE JAKO UPÍŘI MĚLI LÉPE ALE DNES JE TO HRŮZA EKZISTUJÍ SICE VYMOŘENOSTI ALE JE MÁLO KRVE POKUT NESTE UPÍR KTERÝ LOVÍ . TAKÉ JSME VŮČI NÁKAZE OVŠEM Z CIZÍ KRVE NÁCHYLNÍ JAKO VY ALE PRAKTICKY NAKAŽENÉHO NŠEBO NEMOCNÉHO ČLOVĚKA UMÍE ROZPOZNAT VELMY DOBŘŘE A VYBÍRÁME SI JENOM LIDI KTEŘÍ NEJSOU TLUSTÍ NEBO OBEZITNÍ . NO NETUŠÍM ZDA ZOTPOVÍM VŠECHNY TVÉ OTÁZKY ALE SNAD ANO URČITĚ NA NĚKTERÉ SI ZODPOVÍŠ SÁM.
PS: VÍŠ ŽE V SDEDMIČCE POSLEDNÍM DÍLU ZEMŘEŠ?

MACINKO: NO JO JÁ NETUŠÍM JAK VYPADÁ V SÁGĚ NEČTU JI ALE JEDNO TI ŘEKNU JE SPOUSTU VARIANT VLKODLAKA A DLAKA AŽ OD NORMÁLNÍ PODOBU MEZI LIDMY AŽ PO VLČÍ PODUBU ŽE SPLNINEME SE PSI. jÁ VIPADÁM V ASTRÁLE JAKVLK NA DVOU NOHÁCH S OSTOU ČELISTÍ A ŠPIČATÝM ČUMÁKEM DLOUHOU STŘÍBRNOU STRS SE SPIČATĚNÍMA UŠIMA JEDNO OKU MÁM ŽLUTÉ A DRUHÉ MODRÉ A V OBLASTI KRKU A VLASÍ MÝÁM DLOUHOU STŘÍBRNOU HŘÍVU JAKO LEV ALE NÉ TAK HUŇATOU. VELKÉ MASIVNÍ PŘEDNÍ A ZADNÍ PACKY. jSEM HODNĚ SVALNATÁ ALE CHODÍM NORMÁLNĚ PO DVOU JAKO ČLOVĚK JENOM JSEM POROSTÁ SRSTÍ SAMOZŘEJMĚ KDYŽ JE POTŘEBA BĚHÁM PO ČTYŘECH. nO ALE JSOU I JINAK VYPADAJÍCÍ VLKODLACI TADY MEZI LIDMA VYPADÁM PODOBNĚ.

Weiterinka1 nE ZATÍM NEVYDÁVAJ IKDYŽ MĚ TO TAKY NAPADLO ŽE BY UŽ MOHLY S NĚČÍM PŘIJÍT ALE KDEPAKONI JSOU PROSTĚ ZABEDNĚNÍ A NEVYDAJ. JINAK NE MOMENTÁLNĚ JE POD PLÁŠTĚM V OBLIBĚ KRVAVĚ RUDÁ PŘÍPADNĚ STŘÍBRNÁ ALE POZADU NEZAOSTÁVÁ ANI ČERNÁ. . NĚKTEŘÍ UPÍŘI TAM MAJÍ LOTOSOVOU NEBO ZELENOU OVŠEM VÉVODÍ KRVAVĚ RUDÁ

TAKŽE BUď TĚ POŘEHNÁNI
 
Ten jehož jméno nesmíte vyslovit
30.07.11
16:45
Nereg.

IP: 90.179.18.*
Mam tu nejspise na tebe posledni otazku kdesi jsi psala mam pocit ze ve snech se ti objevuje budoucnost takze by me zajimalo jestli nahodou nevis co by se mohlo prihodit v roce 2012 mam pocit ze konec sveta nema byt to si lide jen spatne prebrali ale neco se nejspise stane nevis nahodou coo jo a jeste neco jde se pres LD spojit snekym pres sen?

PS: kdo rikal ze jsu voldemort sak moje jmeno nemuzete vyslovit protoze je neznate :P jinak vim ze umrel ;)
 
Angelikamal
08.08.11
19:00
Nereg.

IP: 188.134.135.*
pro tho jehož jméno se nevyslovuje

Člověče stebou je ale sranda neber to nějak zle ale při tvých otázkách se my bere na rty usměv. Což dokážu ocenit Ale k tý tvojí otázce nevým jako odpovědět nicméně tu mám pro vás jednu báseň kterou snad pochopíte Já osobně si nemyslím že nastane konec světa jenom nastane velká bytva dlouho očekávaná mezi upíry demény vlkodlaky a tak dále. Jistě se to dotkne i světa lidí ale jelikož to začne v astrálu myslím že to bude dost drsný i u vás v normálním světě vlasně je to tam dost osrý i teď. Je to tam vv posledních mesících o hubu ale pomalu se to uklidňuje. Ale k tý býsni já ten obsah už chápu je to o mě a psala jsem to asi tak před třemy měsíci možná před dvěma nejsem si jistá ale od té doby co se stala to velká chyby mezi mnou a přítelem jsem byla jako vyměněná všechno my bylo jedno a vlasně jsem se dostávala do deriílijí kde jsem dlouho nevěděla jakou cestou do jestli Niktinou nebo temnotou. teĎ jsem se vlasně už znovu našla a to jenom díky miláčkovy.

Kněžka Niktina se opět zrodí
S novou láskou při novoluní
Ona sama ho neměla ráda
Ale její srdce splane jak sláma

Ona si připadá tak zlomená a samotná
Ale její srdce plane láskou, hněvem a žalem

Jak jsem již řekla
Kněžka vztane
S novou láskou opět splane

Moc se opět zrodí
při novoluní

S láskou přinese nový skaz
a světu nový sráz

Lidskost se vní znovu zrodí
Upíří hněv se cní zlomý
S novou láskou při novoluní

Ten kdo přeživší zůstane
Jistotu u ní dostane

To je vlasně všechno k té básni ale nevým jak si ji mám vyložit poslední sloku jesli lidi nebo upíři vlkodlaci je pravda že v poslední době se ke mě hlůásí hodně upírů a vlkodlaků v astrálu. Takže popravdě nevým.
Je ovšem možné že se něco stane dalšího s počasím nejsem śi jistá a radši k tomu nic dalšího nedodám kdo vý jak by to dopadlo. Ale užívejtesi jako by každý den byl váš poslední není na škodu si myslet že další den zemřete potom je váš život víc plnohodnější a máte víc zážitků a radosti
TAk buĎte zdrávy
 
Angelikamal
08.08.11
19:05
Nereg.

IP: 188.134.135.*
pro toho jehož jméno se nevyslovuje

jept co je to lD mohl bys to říc celým slovem. Nebo myslíš to že jsi jak v trancu píšeš předpovědnickou báseň a potom se probereš a vůbec netušíš cos to napsal nebo co myslíš myslíš že ti někdo našeptává. TAk jesli tohle popravdě to netuším.

PS: Jsem si dělala legraci tam mě to napadlo když jsem se mrla na jméno
 
Ten jehož jméno nesmíte vyslovit
08.08.11
20:49
Nereg.

IP: 90.179.18.*
LD ze by lucidni sneni ;) Nic tezkeho na nauceni ale zajmalo by me prave jestli se nekomu jde pres (L)ucid (D)reaming dostat do snu. Jinak druha sloka se ti nejak nerymuje :) , jinac basnicka celkem ujde, no a tu posledni sloku bych pochopil tak ze kterej druh zustane tak snim bude mit decko ;)

No budu doufat ze nas lidi ochranite do boje se me poustet nechce , a stejne nemam cim pomuct, akorat by se mi prave hodili nejaky ty kineze na obranu, jsem clovek kterej odmita valku :/

PS1: Sak to byla taky moje inspirace pro tenhle nick :P ,
PS2: jako napsal bych treba taky clovece stebou je sranda jenze u tebe je pochybnej druh zivota to bych asi musel napsat Upiroclovecevlkodlaku taky se dobre bavim blby co
 
meel
09.08.11
23:59
Reg. před 2016

Voldy: přes LD určitě ne.. teda aspoň já mám pocit, že je to jen sen, který si uvědomuješ? Ae přes AC to jde.. dvakrát se mi to povedlo.. byl to tenkrát pro mě docela důkaz existence AC.. dneska to spíš beru jako důkaz Akáši.. na astrální svět už nevěřím..
 
Ten jehož jméno nesmíte vyslovit
10.08.11
22:03
Nereg.

IP: 90.179.18.*
No prave ja jsem kdesi cet ze pres LD se da dostat do cizyho snu ale hur se pamatuje tak uvidim nak to zkusim ;-) , no ale nevim AC se mi nechce moc riskovat bojim se ze bych potkal naky demony nebo tak stejne tak bych nechtel otevrtit 3 oko . No ja treba svet beru jako iluzi a astral ze je rozdelen do nekolika dimenzi. No sak kazdej ma ktomudle jinej nazor ale stejne mam pocit ze upiri vlkodlaci a tak tady nejsou (nic proti Angelikamal, ale prijde mi to trochu prehnany ;)) v bohyne ani v bohy neverim jen v jednoho kteryho si predstavuju jako jednu velkou energii kterou tvorime i s casti my.

Stejne je nejhorsi si ty sny zapamotovat :D
Jo a jeste u AC se bojim ze bych se nevratil :/ to by bylo hnusny
 
Angelikamal
14.08.11
11:42
Nereg.

IP: 188.134.135.*
pro Vodyho
já tě chápu že noc nevěříš bohužel to co čím jsem eh je oedinělí. jsem prostě jiná a prosím rozhodně nejsem člověk jenom upír s dlakem.
Absolutně nechápu skratky ale to je jedno astrál se vztup do dimenze ve kreé žijeme a h žijem s hostinamy. Prostě jdem do astrálu jenomže my se dotaneme jinam než je asrál a tam se v poho scházíme pro mnohé lidi astrál je jenom mýstem kde si odpočinou a načerpají novou energii ale my v v tom žijem.
PS: vým že druhá sloka se nerýmuje a doufám že to nebude tak jak si pochopil u poslední sloky.
 
Rod Ferrell
24.08.11
15:14
Nereg.

IP: 109.231.143.*
- Smazáno - Prosím žádné schvalování násilí, vražd apod. Natož ze srandy. Vymýšlet si se dá i mírněji.
 
Kata-rína
24.08.11
19:16
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Rode: "nesmí se příspusobit sistemu lidi protože toj sou prave oni co nas níčy lide hlopy lide... .."
Prosím Tě, podle čeho se poznají hloupí a nehloupí lidé?
Znají hloupí lidé pravopis a psaní vůbec alespoň tak, aby to nebylo za pět /spíš za padesát/? Za sebe: brala bych alespoň srozumitelné vyjádření a pravopis alespoň za čtyři.
O jaké sebevraždě píšeš? Kdo by měl něco takového udělat? Nejsi poněkud mimo? Usnul jsi a probral jsi se s rukou v nočníku?
 
dracizena
24.08.11
21:31
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Angeliko ty si koleduješ, že někdo na tebe pošle policii a povezeš se do blázince. Každý tě zde v tichosti jen sleduje a neví, že jsi pro společnost strašně nebezpečný schizofr. člověk... jasně nám prozrazuješ, že v minulých životech jsi obětovala děti a pila jejich krev. Zde opět se snažíš založit svou sektu. Už jsem ti psala, že tě ovládají jen zvířecí energie, které umí udělat z člověka šílence i vraha... Jsi negramotná a nevíš do čeho se můžeš dostat svou hloupostí... Já také nemám vysokou, ale to, co ty si dovoluješ veřejně psát a nebojíš se, že pro tebe přijedou se svěrací kazajkou, tak to jsi vážně na dně... Já sem nechodím často, ale když, tak vidím jak opakovaně tvůj Anděl nás volá o pomoc…nemáš holka moc možností…
 
Nike.
25.08.11
08:58
Nereg.

IP: 89.24.7.*
Dračí ženo,
Angela zrovna zdravá není. Tím spíše nemá cenu jí to říkat, jen ji trochu krotit. Ale Ty nemůžeš veřejně o někom říkat, že v minulých životech pil krev dětí, i kdyby to byla nakrásně pravda. Proto dostáváme všichni zapomenutí, abychom dostali zase šanci. U sebe i u jiných. Nehledě k tomu, že k takovým informacím přístup nemáš.
Stejně tak zvířecí energie nejsou zlé. Spíš naopak, jednají sice pudově, ale čistě. To až člověk dostane rozum a svobodnou vůli a s tím začne dělat chyby.
A na závěr, nemůžeš léčit někoho, kdo nechce. To bys pro změnu mohla vyřídit dračím andělům, kdyby to k něčemu bylo. Jenže není, takže dělám stejnou chybu, jako Ty. Kristova noho.
 
dracizena
25.08.11
19:28
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Kdyby lidé léčili vibračně jeden druhého, tak by nebylo tolik úmrtí a vražd a sebevražd ani zhoubností... Když Angelika si neuvědomuje co s její myslí vládne, tak duchovno někoho pošle, kdo ji řekne co má v sobě a jak přetvářet... není to dlouho,že zde volala o pomoc... Umím velice dobře čistit parajevy a vím dobře co to v lidech je za energi...
 
Litujeme, ale k tomuto tématu již nelze přidávat komentáře.
Děkujeme za pochopení.
« zpět

Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)