English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Lansky

Co skutečně chtějí muži? Ctnostné ženy muže nudí. Sexuaálně agresivní ženy jim nahánějí strach.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Upíři

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Upíři

Polly
18.04.10
10:54
Nereg.

IP: .*
Ahojte.. snad kazdy vecer se mi zda ze upíři někoho zabijou možná i mě. Moji rodice jeli na vikend pryc, A ten vecer jak se mi to zdalo tak sem se probudila presne o pul noci.. Sla sem se napit, a najednou jsem uslysela jako by za mnou nekdo byl a dychal mi na zada! Rychle jsem se otocila, ale nikdo tam nebyl tak sem sla spat, ale dvere od koupelny sem nechala zavrene a okno taky.. Rano jsem vstala sla jsem se do koupelny umyt a to co sem videla me moc nepotesilo a nechtela bych to videt zas! Okno otevrene do koran a dvere vytrzene s pantu v mojem supliku zmizel tajny denik a i jine veci zmizely! Tak sem to tam uklidila s hruzou chtela jsem nekomu zavolat ale mobil taky zmizel! chtela jsem rychle utect ven, ale klice taky nikde nebyly tak sem se zacala bat! A najednou sem slysela zase neco jako okno sla jsem se podivat a byly tam moje veci! Ale ve vane neco bylo tak sem se sla podivat a byl tam krvavy nuz! A vedle napis: Jestli to nekomu reknes tak te zabiju a v deniku byly vsechny slova zaskrkane a na posledni strance byl obrazek upíra i kdyz sem ho tam ja nedala! Hned jak rodice prijeli ukazala jsem jim to ale oni si mysleli ze si vymyslim ale nuz s vany taky zmizel a krvavy napis taky... ...
 
Tilly
03.05.10
17:05
Reg. před 2016

Jestli to dobře chápu, tak ti tvůj sen zasahuje do reality. Nečetla jsi třeba něco o upirech?? TAky je dost mozne, ze je to jen tvoje predstava. Jestli ze si neco videla a potom ne tak je mozne ze mas halucinace. V kazdem pripade nepropadej panice. A ten sen je mozna varovani, ze ti nekdo chce ublizit.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)