English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Tuwim

Toho, kdo má štěstí, můžete třeba hodit do vody - a vyplave s rybou v zubech.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

upíři

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

upíři

vampire123
06.11.17
07:26
Nereg.

IP: 193.107.253.*
Ahoj,
Angelika jestli jsi upír, tak mi řekni od koho maš krev, jak ses Jim stala - bohyně nyx možná existuje, ale Toto nedokáže a hlavně jestli jsi upír tak pěkně kecáš- upíři se nikdy nerosepisují, protože he tím můžeš prokecnout- zradila si nás- pokud jsi upír!!??!?!?
 
Angela Flamee Tenebraee
23.09.21
00:34
Nereg.

IP: 80.187.120.*
Predstav si ze jsem zvolila cestu jako moje matka. Ano byla sem blba a mladá. Dostalo mne to dost do potíží, ale prineslo odpovědi kdo sem a jak je to možné. A máš pravdu nejsem jen u. Nikdy jsem Vás nezradila jen jsem vas chránila a vzdy bojovala u lepší zítřky. Nicméně jsem odesla do izolace dobrovolně. Ten kdo mne chce vyhledat a zjistit pravdu. Jdete do vyšší sfery a cestujte za mnou. Nebudu zde nic otevrene říkat. Je to již nebezpečné a pro všechny by to bylo ohrožení. A myslim tím všechny up, vam, drag, vlky, víly, nym, lidi, dru. pokud jsem nekoho nejmenované omlouvam se prostě Všichni. Pokut chcete aby bylo světlo musite spolupracovat i s temnotou. Neni vzdy temny ten kdo z temnost jest a svetlo neni vzdy svetlo. Zijte dle moralnich zasat zijte ve shodě. Rovnovana nemuze nastat pokut bojujeme proti sobě. Síly musi byt vyvážené nebot ani jedno bez druheho nemuze být. Nikdy nebude. Záleží jen na vás na jakou stranu se přidáte. Chcete žít a nebo za par let v otroctvi být? Premyslejte co se deje ve svete a k jake strane je ted naklonena rovnovaha.
Buďte požehnání
 
andrej babiš
28.12.21
17:49
Nereg.

IP: 31.30.167.*
čau lidi jsem váš bývalý premiér a chci se stát upírem nudí mě pořád stárnout pomozte mi váš bývalý premiér
 
zirka
30.12.21
20:40
Nereg.

IP: 86.49.236.*
To je nuda, pište aspoň o něčem co má smysl,ne to vaše dohadování.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)