English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Pascal

Lidé vyhledávají radovánky, zmítajíce se sem a tam jen proto, že cítí prázdnotu svého života, ale necítí prázdnotu té nové zábavy, která je vábí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Upíři

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Upíři

Foxina05
11.04.17
15:40
Nereg.

IP: 89.103.201.*
Ahoj, už dlouho si přeji stát se upírem. Musí to být úžasný... Četla jsem si tady už opravdu hodně komentářů pod příspěvky jiných lidí, ale v žádném jsem se o upírech nedozvěděla nic víc, než samé hlouposti. Někteří tady psali, že jsou upíři. Další jim na to napsali, že nejsou, že oni jsou upíři a že prý to není super a podobně. Nechci kousnout (zatím ), jen se chci o životě upíra dozvědět něco víc. Prosím, vy co jste upíři tak klidně mi napište na e-mail foxina05@seznam.cz moc děkuju
 
Dračižena
14.04.17
15:16
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Filmové příběhy ti jen vypláchli hlavu a schizofrenicky blbneš... A když chceš hledat upíry, tak je to každý, kdo druhého pomlouvá a tím z něj vysává jaho chcstající rakovinu a pak přijdou roky a kritizující upír umírá na nádor... Upíři, jsou čističi zhobných energií z lidských těl... DOBROU CHUŤ... když mě toto můj andělský Duch řekl, přestala jsem ihned druhého kritizovat a nechám je žít a už si do svého těla nepřesouvám jejich potíže...
 
Eliška Balšánková
13.10.17
14:24
Nereg.

IP: 94.112.222.*
Chci se stat upirem touzim po tom jen ze je mi 11 a nechci aby my bylo na vzdy 11 to ne ! Prosim kdyby toto precetl neaky upir at mi rekne jak se stal upirem uz jsem se koukla na hromadu beci o upirech na chrome,google atd. ale bojim se . potkat upira je muj sen ale jeste veci je se nim stat.
Kezbych aspon jednou se odvazila a sla do lesa a postoupila tema radama ale jsem proste srab.Priznavam se na rovinu.proste se chci stat upirem.

Ps.poradte jak se stat upirem
 
Noelia
15.08.19
16:05
Reg.25.7.19

Ahoj Eliško. Teď je ti 13 let že? Pořád máš sen potkat upíra a stát se jim?
 
Gama
23.08.19
16:39
Reg.4.1.18


No co vám k tomu říci,dobře, i u nás je tato komunita.Tedy vyznavači tohoto kultu.Pokud hledáte nesmrtelnost tak hodně štěstí to fakt nenajdete.Vyznavači tohoto kultu se na těchto stránkách nepohybují a jsou společností uzavřenou.
Pokud hledají nové členy typují je osobně mezi lidmi.Tito lidé mají poznávací cejch na levém zápěstí ve tvaru T.Tak se mezi sebou poznají.Pokud by jste je kontaktovali sami je to nemoudré ,nejsou tak přátelští jak si myslíte.Provozují temnou magii jako kult Satana a podle toho jednají,pokud jim narušíte jejich území.Můj názor je,chceteli se věnovat některým okultním směrům volte si světlo.
 
Tajra
25.08.19
21:07
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Opatrně s černou magií.
 
Rewicca
09.04.20
23:11
Reg.5.4.20

Ahoj, lidi s poznávacím znamením T,nehledají náhodou někoho dalšího nebo kohokoliv jiného, důležitého pro někoho důležitějšího?
 
Corpse
19.03.22
23:41
Nereg.

IP: 90.179.11.*
Dobrý den, potřebuji pomoc, prosím jen chci upozornit že to myslím s cela vážně a myslím si že zbytečné nadávání a urážky nejsou třeba. Takže chci se na něco zeptat. Takže vždycky jsem se chtěl stát upírem, No a já mám takový problém že bych potřeboval od někoho aby mě upírem udělal/a no ale spíše bych to potřeboval za pomocí černé magie. Bral bych i kousnutí ale spíše od člověka kterému věřím ale takový ho člověka žádného neznám. A teď další věc, kdysi jsem dělal takový rituál, že jsem si vzal v noci svíčku a sklenici z vodou a do ní jsem dal trochu své vlastní krve a odřekl jsem nějaké magické řeči, no a poté jsem se začal budit v noci a nesnáším světlo mám rád noc a chození temným lesem, a ano mám rád lidskou krev, chutná my, nemám kde krev sehnat takže my spíše dala ochutnat moje kamarádka. Byla to lahůdka. A no po pravdě se cítím jako upír mám docela i ostré špičáky ale ne zas tak viditelné. Nosím i černé hadry a poměrně dlouho asi už od devíti let, nyní je mi 21 let a ano to je ta otázka, zda jsem už upír anebo se se jim mám stát? Jsem i strašně bledý a já si myslím že nějaké náznaky mám, protože jsem se i narodil v noci. Takže pokud upír nejsem tak bych potřeboval najít někoho kdo by mě za pomocí černé magie proměnil/a. Jo a prosím já to opravdu beru vážně takže, děkuji za odpověď a když tak mi jsem hoďte nějakou stránku.
 
upir123
31.03.22
11:44
Nereg.

IP: 94.138.121.*
Ahoj, jsem upír už asi 2 roky. Hledám někoho, kdo je též upír. Prosím jsem osamělá. Je mi už 2 roky 18 let. Napiš xoxo
 
nala
03.04.22
16:33
Nereg.

IP: 86.49.235.*
vaše víra mě překvapuje
 
amtnej999
06.04.22
09:09
Nereg.

IP: 94.138.121.*
Zdravíme, chceme se na něco zeptat. Jak jste zjistili, že jste opravdu upíři?? Už asi rok si myslíme, že jsme též upíři, ale nevíme jestli to opravu poznáme. Budeme rádi za každou radu.
 
ivas
08.04.22
10:49
Nereg.

IP: 86.49.235.*
blbosti dětí
 

Red
09.04.22
12:39
Reg. před 2016

amtnej999: Pokud neshoříš v momentě, kdy na tebe dopadne paprsek slunce, tak nejsi upír. Jednoduchý test. Neexistují blbosti, jakože se ti bude třpytit kůže, nebo že ti je na slunci zle. To je i mě, když jsem zalezlej v zatemnělým kanclu 3 dny a pak vylezu ven.
 
ilmsm
20.04.22
09:09
Nereg.

IP: 94.138.121.*
@Red: Chceš mi říct, že Twilight je lež???? Tím pádem je celý můj život jen lež. Děkuju za zničené dětství.
 
Red
22.04.22
07:56
Reg. před 2016

ilmsm: Není to "lež", je to jen film/kniha, má autora, který to vymyslel a podepsal se pod to. Rozumíš tomu, co je film, že ano?
 
erita
24.04.22
21:29
Nereg.

IP: 86.49.235.*
hledáte k sobě cenné lidi, co poznat mě ?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)