Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 20.11.2019
Svátek slaví Nikola, zítra Albert.

Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”

Myšlenky moudrých

Maurois

Revoluce jsou choroby, jejíž inkubační doba je krátká a uzdravování nekonečné.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Upíři

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Upíři

Foxina05
(11.04.17 / 15:40)
IP: 89.103.201.*
Ahoj, už dlouho si přeji stát se upírem. Musí to být úžasný... Četla jsem si tady už opravdu hodně komentářů pod příspěvky jiných lidí, ale v žádném jsem se o upírech nedozvěděla nic víc, než samé hlouposti. Někteří tady psali, že jsou upíři. Další jim na to napsali, že nejsou, že oni jsou upíři a že prý to není super a podobně. Nechci kousnout (zatím ), jen se chci o životě upíra dozvědět něco víc. Prosím, vy co jste upíři tak klidně mi napište na e-mail foxina05@seznam.cz moc děkuju

Dračižena
(14.04.17 / 15:16)
IP: 92.62.225.*
Filmové příběhy ti jen vypláchli hlavu a schizofrenicky blbneš...A když chceš hledat upíry, tak je to každý, kdo druhého pomlouvá a tím z něj vysává jaho chcstající rakovinu a pak přijdou roky a kritizující upír umírá na nádor...Upíři, jsou čističi zhobných energií z lidských těl...DOBROU CHUŤ...když mě toto můj andělský Duch řekl, přestala jsem ihned druhého kritizovat a nechám je žít a už si do svého těla nepřesouvám jejich potíže...

Eliška Balšánková
(13.10.17 / 14:24)
IP: 94.112.222.*
Chci se stat upirem touzim po tom jen ze je mi 11 a nechci aby my bylo na vzdy 11 to ne ! Prosim kdyby toto precetl neaky upir at mi rekne jak se stal upirem uz jsem se koukla na hromadu beci o upirech na chrome,google atd. ale bojim se . potkat upira je muj sen ale jeste veci je se nim stat.
Kezbych aspon jednou se odvazila a sla do lesa a postoupila tema radama ale jsem proste srab.Priznavam se na rovinu.proste se chci stat upirem.

Ps.poradte jak se stat upirem

Noelia
(15.08.19 / 16:05)
Ahoj Eliško. Teď je ti 13 let že? Pořád máš sen potkat upíra a stát se jim?

Gama
(23.08.19 / 16:39)

No co vám k tomu říci,dobře, i u nás je tato komunita.Tedy vyznavači tohoto kultu.Pokud hledáte nesmrtelnost tak hodně štěstí to fakt nenajdete.Vyznavači tohoto kultu se na těchto stránkách nepohybují a jsou společností uzavřenou.
Pokud hledají nové členy typují je osobně mezi lidmi.Tito lidé mají poznávací cejch na levém zápěstí ve tvaru T.Tak se mezi sebou poznají.Pokud by jste je kontaktovali sami je to nemoudré ,nejsou tak přátelští jak si myslíte.Provozují temnou magii jako kult Satana a podle toho jednají,pokud jim narušíte jejich území.Můj názor je,chceteli se věnovat některým okultním směrům volte si světlo.

Tajra
(25.08.19 / 21:07)
IP: 89.102.40.*
Opatrně s černou magií.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)