English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Muži jsou schopni odpustit ženě všechno na světě až na dvě věci: nesmí být ošklivá a nesmí být chytřejší než oni.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

uhranutí

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

uhranutí

misenka25
21.10.11
03:48
Reg. před 2016

mam pocit že me nekdo uhranul.asi tušim ale nejsem si na stopro jista,vseobecne mam jen trapeni,liode jak v blízkem okoli ale i celkove me nemusi.nevím proč,ale nechapu o co jim jde.me skutščně neprejou a zavidi moi i ten nos mezi očima.ponevadž k zavideni neni u me nic.mužete mi poradit jak dal??
 
im
21.10.11
07:28
Reg. před 2016

mlhyavalonu.blog.cz
najdi si něco na očištění v kouzlech nabo něco pod.
 
Bila carodejka
20.08.12
17:59
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
liliana
22.08.12
18:50
Reg. před 2016

Pro osobní ochranu si můžeš ušít váček z plátna,bavlny.Do něj vložíš byliny:Jablečník-chrání proti černé magii.Řepík-obrátí zlo proti tomu, kdo jej vyslal.Nať mařinky vonné,rozmarýn,yzop,kmín,suš. květy Tařice,suš. květy fialky,pryskyřice kadidlovníku,suš. fazole.Do váčku se jich dává magický počet, třeba 7 nebo 9.Váček se nosí u sebe.
Pak můžeš do sklenice s uzávěrem vložit např. střepy,rezavé hřebíky,kousek černé látky,jehly,vlastní moč i menstruační krev.Přestavujeme si, jak se zbavujeme negat. osob.Sklenici uzavřeme a zahrabeme ji více než 30 cm hluboko dál od domu, kde ji nikdo nevykope.
 
Alžbeta
16.09.12
18:23
Nereg.

IP: 85.163.118.*
LILIANA - to, o té sklenici s čímkoliv ostrým a močí jsem již slyšela, ale opravdu je to všechno ? Nemám u toho třeba něco říkat, nebo tak ? Já jsem totiž to taky uhranutá, jsem si tím jistá a ráda, bych se toho zbavila a nejraději bych také zjistila, kdo mě uhranul a proč ... .. u když popravdě nevím, zda jde opravdu o uhranutí, nebo o prokletí ! Ale spíš to druhé. Co dělat ??? já fakt nevím.
 
liliana
17.09.12
13:22
Reg. před 2016

Na zbavení se něčeho (kleteb,neg.osob) se pracuje za ubývajícího měsíce.Vizualizujeme si jak odchází zlé kouzlo na nás seslané,negativita spolu ... tady je to sklenice s hřebíky do země.Jiný rituál jsem popsala v diskuzi "Prokletí".Také můžeme provádět ochranné koupele těla.Do vody si dáme mořskou sůl,může být odvar z rozmarýny a myjeme se čistým jádrovým mýdlem. Představujeme si jak se odplavuje negativita z nás spolu s umytím a vodou.Další koupel je 1 díl borového jehličí,1 díl kmínu(ale lučního),1 díl bobkový list, 1 díl bazalky, 1 díl anýzu.Také je rituál s fialovou svící.Kolem se zaváže na 3 uzly modrá bavlněná nit.Děje se tak za úplňku. A tiše se říká:"Nit je zavázaná, změna dokonána.Staniž se!"svíce se zapálí a nechá hořet tak dlouho, dokud neshoří i nit. a vše špatné od těla odpadne.Zbytek svíce se zakope daleko od domu.Při obavách ze zlořečení)uřknutí) je dobrá koupel z anděliky.Routa vonná-nosí se jako talisman ve váčku.Z polodrahokamu je dobrý červený korál nošený na levé ruce jako amulet.Dále se používá červený jaspis, chalcedon,jadeit,malachit,karneol,také obsidián-ale opatrně,je silný, používat vyjímečně.Onyx-nesmí být darovaný.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)