Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je neděle, 22.10.2017
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor.Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Uhlí

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Uhlí

Katy.luka
(26.10.16 / 18:32)
Dobrý den.
Pořád nemohu dostat z hlavy sen, který se mi zdál. Viděla jsem svého bývalého přítele, kterého pořád miluji sedět u pece v sklepě. Byl po obličeji celý špinavý od uhlí. Neviděla jsem ani žhavé uhlí, ani oheň. Jen jeho, jak je špinavý, sedí na stoličce a usmívá se na mě. Pořád na to musím myslet, co to znamená.
 
Dracizena
(31.10.16 / 15:31)
IP: 92.62.225.*
Jsi schopna léčit i na dálku...aspoň se za něj modli...on potřebuje změnit myšlení...a modlitby myšlení umí měnit...pros za něj ale do hvězdného nebe, ne do oltáře...pááá a držím palce...časem Ti Tvůj Anděl zase naservíruje jiného člověka, o kterého se postaráš podobně...Jsme k tomuto účelu, proto se nediv...
 
Katy.luka
(14.11.16 / 16:09)
Děkuji za vysvětlení. Ráda bych změnila jeho myšlení. A hlavně bych moc ráda byla po jeho boku po zbytek života...
 
Katy.luka
(17.11.16 / 12:50)
Dracizeno pomůžeš ještě jednou radou? Dozvěděla jsem se, že jsme byli spolu propojeni už v minulém životě a máme karmu. Ubližovala jsem mu. Snad prý nevědomky. Prosila jsem o odstranění. Dělám vše, co radíš. Hodně tvých rad ostatním jsem četla. Je to můj osudový muž, to cítím. Nebo spíše vím. A tak bych si to i přála. Není místo v mém životě pro jiného. Děkuji za odpověď.
 
« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist
 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)