English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Uhlí

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Uhlí

Katy.luka
26.10.16
18:32
Reg.19.10.16

Dobrý den.
Pořád nemohu dostat z hlavy sen, který se mi zdál. Viděla jsem svého bývalého přítele, kterého pořád miluji sedět u pece v sklepě. Byl po obličeji celý špinavý od uhlí. Neviděla jsem ani žhavé uhlí, ani oheň. Jen jeho, jak je špinavý, sedí na stoličce a usmívá se na mě. Pořád na to musím myslet, co to znamená.
 
Dracizena
31.10.16
15:31
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Jsi schopna léčit i na dálku... aspoň se za něj modli... on potřebuje změnit myšlení... a modlitby myšlení umí měnit... pros za něj ale do hvězdného nebe, ne do oltáře... pááá a držím palce... časem Ti Tvůj Anděl zase naservíruje jiného člověka, o kterého se postaráš podobně... Jsme k tomuto účelu, proto se nediv...
 
Katy.luka
14.11.16
16:09
Reg.19.10.16

Děkuji za vysvětlení. Ráda bych změnila jeho myšlení. A hlavně bych moc ráda byla po jeho boku po zbytek života...
 
Katy.luka
17.11.16
12:50
Reg.19.10.16

Dracizeno pomůžeš ještě jednou radou? Dozvěděla jsem se, že jsme byli spolu propojeni už v minulém životě a máme karmu. Ubližovala jsem mu. Snad prý nevědomky. Prosila jsem o odstranění. Dělám vše, co radíš. Hodně tvých rad ostatním jsem četla. Je to můj osudový muž, to cítím. Nebo spíše vím. A tak bych si to i přála. Není místo v mém životě pro jiného. Děkuji za odpověď.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)