English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Společné "ano" při svatbě jest jedinečnost, která se v budoucím manželství téměř nevyskytuje.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Uhlí".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Uhlí

Katy.luka
26.10.16
18:32
Reg.19.10.16

Dobrý den.
Pořád nemohu dostat z hlavy sen, který se mi zdál. Viděla jsem svého bývalého přítele, kterého pořád miluji sedět u pece v sklepě. Byl po obličeji celý špinavý od uhlí. Neviděla jsem ani žhavé uhlí, ani oheň. Jen jeho, jak je špinavý, sedí na stoličce a usmívá se na mě. Pořád na to musím myslet, co to znamená.
 
Dracizena
31.10.16
15:31
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Jsi schopna léčit i na dálku... aspoň se za něj modli... on potřebuje změnit myšlení... a modlitby myšlení umí měnit... pros za něj ale do hvězdného nebe, ne do oltáře... pááá a držím palce... časem Ti Tvůj Anděl zase naservíruje jiného člověka, o kterého se postaráš podobně... Jsme k tomuto účelu, proto se nediv...
 
Katy.luka
14.11.16
16:09
Reg.19.10.16

Děkuji za vysvětlení. Ráda bych změnila jeho myšlení. A hlavně bych moc ráda byla po jeho boku po zbytek života...
 
Katy.luka
17.11.16
12:50
Reg.19.10.16

Dracizeno pomůžeš ještě jednou radou? Dozvěděla jsem se, že jsme byli spolu propojeni už v minulém životě a máme karmu. Ubližovala jsem mu. Snad prý nevědomky. Prosila jsem o odstranění. Dělám vše, co radíš. Hodně tvých rad ostatním jsem četla. Je to můj osudový muž, to cítím. Nebo spíše vím. A tak bych si to i přála. Není místo v mém životě pro jiného. Děkuji za odpověď.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)