English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Zola

Není malířství pro Tebe rozmar, který sis vzal do hlavy, když ses jednoho krásného dne otravoval?
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

tohle není sen!!!JE TO ZKUTEČNOST

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

tohle není sen!!!JE TO ZKUTEČNOST

Rychlovka
28.03.11
20:14
Reg. před 2016

To co vám sem napíšu mi nebudete věřit... Abedete si myslet že lžeme ale je to tak... .Newím kde začít ale řeknu jen jedno:JSEM ČARODĚJKA ALE JEN PRO BÍLOU MAGII!jsme dvě ale nemáme 3 sestru jdou ponás démoni no hrůza ..stalo se nám to vden kdy byl ten největší měsíc za pár let... .Promněnily jsme se já ted mám tmavé vlasy a oči:(( a kámoška je už zase pravá blondýna... za 10 vtěřin jsme vyrostly o 10 cm..bylo to neuvěřitelné... .Nedokážu se ktomu vyjádřit a jestli chcete věět něco nebo nějak dosvědčit na to vám odpovím dozpráv nechci aby to věděli všichni!!!
 
Angelikamal
29.03.11
17:00
Nereg.

IP: .*
Ahoj Rychlovko možná ti to bude připadat divné ale zažily jste šedou magii tedy magii, jakou mám já každý úplněk chtěla bych vědět něco dalšího, co se vám stalo neměli jste výpadek paměti nebo tak nějak nenašli jste se někde jinde než jste byly? Tohle co jste popsaly naznačuje na dvě věci. Které, mám obě i já,
mohly by jste, my napsat na Email? : angelikamal@email.cz
 
Red
30.03.11
10:10
Reg. před 2016

Rad bych se dockal dne, kdy tady zustanou jen seriozni diskuze, ale holt jsme na internetu a je velka sance, ze si nekdo prijde delat blazny.
Rychlovka nezklamala.
 
Rychlovka
30.03.11
17:34
Reg. před 2016

red:ty možná na tyhle lidy neweříš jako jsem třeba já ale mně to newa
 
Angelikamal
30.03.11
22:18
Nereg.

IP: .*
Musím se rychlovky zastat Rede jsou jisté formy magie kterou možná ani nepoznáš a tu já i rachlovka ovládáme pokut je my známo ještě se neoběvyl žádný upír a vlkodlakem v jednom který by měl nadání na dva živly a energii takovou že kdyby ji použil ke zlu mohl by klidně zničit domy
 
Nike
31.03.11
08:46
Reg. před 2016

I takový jazyk český je velice magický. Když už se z těch cipovin potřebujete vypsat, a má to nést Akáša na věčné časy, tak ať to aspoň stojí za to. Způsob, jakým s ním zacházíte, vážně ničí domy.
Copak to máte děvčata za býlou magyi, když Vás ve výsledku honí démoni, přicházíte o sestry a slyšíte nářky dětí? To je nějaký divný.
 
Rychlovka
02.04.11
16:21
Reg. před 2016

Promin ale... vydela jsi někdy čarodějky které nehoní démoni ale nemyslím nářky dětí říkají at jím pomůžeme a my jim pomáháme!!!promin ale jestli máš nějaký problém tak naněj ani nemysl!!!ty nejsi čarodějka!!!
 
minti
02.04.11
20:46
Nereg.

IP: .*
to je blbost ja se musim postavit za Nike a Reda treti sestra vam chyby? a nenehali ste ji v televizi v čarodějkah kam nejspis obe patrite moc koukate na telku ja teda taky ale pak si nevymejslim takovy veci jako ze me honej demoni atd... .
 

meel
03.04.11
14:51
Reg. před 2016

kam se hrabe Facebook
(Promiň Rede)
 
Vikin1
05.04.11
11:46
Nereg.

IP: .*
tak tak. O moc lepší, to je nádhera. Holčičky, Redovi se ani nedivím, že už by se rád dočkal, na druhou stranu proč to někdy neodlehčit :D. A Nike má vysoký vibrace, démoni před ní zalézají do děr, sotva ucítí její pole. čarodějka díkybohu není. Tak se pobavte, taky se mi kdysi nechtělo učit, ale tolik drzosti, abych si pak o půlnoci vyčaroval úspěch bez práce mi kupodivu pochybělo.
 
Angelikamal
05.04.11
17:07
Nereg.

IP: .*
Vikin1 nou koment
 
adrianarigoova
07.04.11
01:15
Nereg.

IP: .*
ahoj richlovko chtela bych jestly fakt umis carovat a vestit tak a bis mi neco rekla o budoucnosti adriana riggovva 18/10/1987 bbriitny@seznam.cz budu cekat hmm
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)