English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

tento rok som bola u vestici a..

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

tento rok som bola u vestici a..

Michaela255
17.08.11
12:09
Reg. před 2016

a povedala ze ked si vyberiem jednu cestu stane sa to a to a to a ked druhu stane sa to a to a to, ze mam moznost volby , tak som sa rozhodla pre jednu cestu ale bolo vsetko uplne inak a nesedelo to ani svestbi pre prvu cestu ani pre druhu... ako je to mozne?
 
Teoretik
17.08.11
13:58
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Takže to nebyla věštice, ale plánovačka. Možná vám mohla navrhnout ještě alternativu 3,4,5... ... V kartách by měla vidět více. Copakasi vykládá kartářka, jejíž výklad se splní třeba na 70 %. Že by osud? Proč někdo tvrdí, ře se máte rozhodnout, když jak se říká: Nic není náhoda... .
 
Nike
17.08.11
15:50
Reg. před 2016

Michaelo,
budoucnost NENÍ dána. Trvám na tom, že ne. Tak jak ji může nějaká kartářka vyvěštit? Je tak málo věcí, které dány jsou. Ne Tvoje budoucnost, tu si tvoříš každý den sama.
Když je to alespoň šikovná kartářka, tak vytáhne z Tvého podvědomí Tvoje přání a obavy, může se napojit na Akášu a ani vůbec neví jak, pořád se v tom všem může totálně mýlit a to je asi tak všechno.
Necháš si od nich uložit čertvíjaké informace do podvědomí, které neumíš vymazat a které si žádají růst. Každému se plní jen ošklivé věci, protože na ně myslí tak, až si je zhmotní. To se to potom honí procenta.
Kup si za ty penízky raději něco hezkého a neboj se života a následků svých rozhodnutí.
 
Teoretik
18.08.11
04:18
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Niké - alespoň kdybys mlčela, když nevíš, nebo nechápeš. To musíme být ti kterým se předpovědi plní asi pěkná paka, když tomu věříme. Poručíme větru dešti fakt neplatí.
 
Teoretik
18.08.11
04:19
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Niké - alespoň kdybys mlčela, když nevíš, nebo nechápeš. To musíme být ti kterým se předpovědi plní asi pěkná paka, když tomu věříme. Poručíme větru dešti fakt neplatí.
 
Lostris
18.08.11
05:46
Reg.28.11.18

Souhlasim s Teoretikem. Navstevovala jsem kartarky, sama jsem kartarka 15 let. Nikdo presne nepopise jak to funguje, ale funguje to. To ze nejaka predpoved nevyjde se bohuzel stava. Je to asi tak jako s predpovedi pocasi.
 
Nike
18.08.11
14:35
Reg. před 2016

Dámy,
rozčilujete se zbytečně. To je ten průser, že vím a chápu, Teoretik.
Nehledejte v tom nic osobního, já jsem proti jakémukoliv věštění a to je o mě známo. Kdyby to vadilo provozovateli, pochopím to. Ale snad mám právo to říct a lidi varovat.
Celý humbuk okolo karet je o lidské hlouposti.
 

Lostris
18.08.11
15:08
Reg.28.11.18

Promin, netusila jsem, ze sis vybrala jako poslani varovat vsechny lidi pred podvodnymy vestkynemi, a to primo na strankach , ktere jsou pro lidi ktere to zajima. Ja nesnasim sachisty, mozna bych taky mela jit na jejich stranky a upozornit je kolik hodin denne tim ztraceji a ze by bylo lepsi kdyby se venovali necemu uzitecnejsimu.
 
Teoreti
18.08.11
15:39
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Myslíš Niké, že právě ty mi stojíš za to, abych se rozčilovala? Moc se pleteš. Je pravda, že se těch kartářek vyrojilo opravdu hodně. Nebudeme si tedy namlouvat, že tolik lidí má dar předvídat budoucnost. On je taky psycholog dobrý a horší až nejhorší. Proto těm kteří o tom mají trochu šajna nemusím nic vysvětlovat. Ti určitě vědí ke komu jít a k čemu je jim to ku prospěchu. A ty nepřesvědčíš o tvém názoru. A o to jde. Vůbec se nejedná o věřit-nevěřit. Výsledky mluví za vše.
 
Michaela255
18.08.11
21:50
Reg. před 2016

ja verim aj neverim.. na jednej strane je pravda ze som zato len vyhodila peniaze a je aj pravda ze som sa len trapila kvoli zlemu co mi povedala, ale mozno keby som sa zase nevedela rozhodnut ako dalej v zivote mozno by som dalsiu navstivila a ta by mi mozno pomohla..je to tazko..a ked uz sa tu takto bavime nevedel by mi niekto poradit nieco o duchoch? jedneho som videla raz vnoci skoro som infarkt dostala a prisaham nezdalo sa mi to bolo take skutocne ze som sa skoro zblaznila..stale mam strach nemozem po tme spavat.. aj som zapalila sviecku aj sa pomodlila aj tak sa stale bojim a mam pocit ze tu vela krat niekto je aj ked som sama. a strasne sa bojim aj smrti,.. ale nikto mi nezomrel..
 
inflagranti
19.08.11
12:02
Nereg.

IP: 88.101.78.*
Je mi 44 let a v době, kdy se mi lámal život a hořely mosty, jak už se to ve středním věku stává, zašla jsme ke kartářce. Dala jsem si záležet naq výběru. A pak znova a znova. Dělo se na chlup, co říká Nike. To špatné se jenom v základech naplňovalo rychleji než předpovídala. Pořád jsem si namlouvala, že mi pomáhá, zato kdesi v koutku duše jsem se nemohla zbavit pocitu, že žiju podle jejiho scénáře. Z hezkých slibů se nenaplnilo nikdy nic, absolutně nic, jen jsem od ní a později i od dalších kartářek dostávala nové a nové termíny, kdy že se mám jako dočkat. Pořád jen za tři měsíce, za půl roku, pak za dalšího třičtvrtě roku, na podzim, na jaře .
Vzpamatovala jsem se loni, to jsem se dostala na dovolené do jednoho budhistického kláštera. Známí, kteří to tam už znali, mi řekli, že se můžu mnicha zeptat, na co chci, protože zná odpověď na všechno. Mluvil dost podobně jako Nike. Respektive já potřebovala tlumočníka, tak to bylo složitější, ale při otázkách na budoucnost říkal prý, co bude to bude a že je to na mě.
Několikrát jsem si říkala, že spočítám peníze, které jsem do kartářek nacpala a ještě pořád jsem nenašla odvahu to udělat. Přemýšlím co tady dělám, co se to zase ozývá za slabost. Jsem tolik překvapená, že přímo uvnitř věštírny nacházím slova, která mě strkjí do průvanu, to je tak zvláštní pocit. Nike dneska jsi pro mě anděl strážný. Děkuju.
 
Nike
21.08.11
19:27
Reg. před 2016

Inflagranti,
to je mi nick :). Já to s dovolením přesměruju. Andělem strážným je Tvoje vyšší Já. Když nedovolíš Egu, aby ho furt přeřvávalo se svými emocemi, tak Tě povede bez jediné karty. Třeba pryč od kartářek k mnichovi s pátým vnorem, pokud zná odpověď na vše. Sobě ušetříš komplikace a kartářkám karmu.
To je prostě vývoj. Někdo si musí sáhnout na rozpálená kamna padesátkrát, aby zjistil, že pálí, když je to zvlášť idiot, tak devadesátkrát, ale nakonec jednou uzná, že to pálí a že pravda je jen jedna. Měj se.
 
Theodor
21.08.11
21:05
Reg. před 2016

Vyslovuji plný souhlas s Niké. Myslím si, že naše budoucnost je vlastně nekonečné větvení alternativ. Je na nás, kterou cestou se vydáme, samozřejmě že v tom hrají roli i vnější vlivy, možná i andělské atd... kdoví. Nicméně pokud bych přijal fakt, že budoucnost je daná, upadl bych do naprosté pasivity. Copak necítíte, že vaše rozhodnutí mají nějaký smysl? Kdyby byla budoucnost pevně zakotvena, tak by vůbec vlastně neexistovala svobodná vůle. Naše existence by byla pak trochu zbytečná.

Věštění může fungovat, ale je to spíš prognostika. Já vám z Vašich laboratorních výsledků a tajemných klikiháků EKG a magickým rentgenem + svýma rukama dokážu stanovit, jakým směrem se bude Váš zdravotní stav ubírat v několika dalších měsících a letech. Pravděpodobně to tak bude, pokud nic nezměníte. Pokud ano, moje prognoza se znepřesní a čím déle se budete chovat podle jiného vzorce než v momentě vyšetření, tím více se odchýlíte... Podobně to podle mě funguje s věštěním. Znáte to o samonaplňující věštbě? Souhlasím s tím, že mnohdy se jedná o program, který se naplní jen díky tomu ,že byl vysloven. Viz legenda o Oidipovi.

Podobně jako Niké jsem odpůrcem věštění.
 
Kata-rína
21.08.11
22:31
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Theo, výstižné přirovnání.
Též nejsem příznivec věštění, neberu. Občas jsem se koukla tady na Online výklady a bezmocně trpěla. Zejména v takových pasážích z odpovědí věštců /anebo "věštců"/, kde se šmahem orazítkuje někdo jako nevhodný partner, ničema, nespolehlivej, bez citů, atd. Nejhorší je pak, když se podle takovéhoto soudu někdo skutečně řídí.
Ovšem - možná i takovouto "pomoc" někdy někdo skutečně potřebuje, když je třeba v koncích. Nevím.
V souvislosti s tím, co Theo píše: "Souhlasím s tím, že mnohdy se jedná o program, který se naplní jen díky tomu ,že byl vysloven." potřebuji dodat:
Podobně to cítím i tehdy, kdy lidičky prskají na jiné bližní své různé soudy, napíší anebo řeknou o někom nelichotivé přívlastky, vyjádří se způsobem, který jiné poníží atd.
Je to též jakýsi "program", kterým se může mnohé negativně ovlivnit - pokud se "soud" opakuje donekonečna anebo se z toho udělá masová záležitost.
Něco podobného vidím ve škole. Někteří žáci bývají různými osobami "odsouzeni" - jsou označeni jako lajdáci, nešikovní atd. Stačí, když u takových žáčků je někdo schopen vidět jejich klady, vyzvednout je, případné nešikovnosti "dát bokem" a najednou to jde vše lépe.
Ohledně věštění bych doporučovala všem brát to s nadhledem a s velkou rezervou, pouze jako jednu z možných variant vývinu situace.
A vědět, ujasnit si, ujasňovat si, co vlastně chci, kam chci - a pak makat a hledat svou trasu.
 
anelie
22.08.11
20:44
Reg. před 2016

Taky souhlasim s tim, ze vetsina kartarek opravdovou budoucnost nevidi. A k tomuto nazoru me dovedla vlastni zkusenost, taky jsem u kartarek byla docela casto.Souhlasim s tim, ze bud vidi to, co je uz rozbehle (takze to uz ani opravdove vesteni neni, to i me se podarilo "vyvestit" z karet smrt osoby, u ktere nemoc byla uz tak rozjeta, ze zemrela par dni po mem vylozeni karet, a to prosim nemam zadne vestecke schopnosti), anebo nase obavy a prani.

Kdyz jsem byla na stredni, tak jsem byla blaznive zamilovana do jednoho zpevaka z USA a strasne jsem touzila s nim chodit, vzit si ho a stravit s nim cely zivot. Byla jsem tim tak posedla, ze jsem s tim byla u nekolika vehlasnych kartarek, s otazkou, ze miluju jednu osobu a chci vedet, zda s nim budu mit milostny vztah, a svete div se, vsechny kartarky mi rekly, ze ano, ze to je muz, ktereho si jednou vezmu!!! A ja tomu fakt verila. Velmi pravdepodobne, ze... :)

Pred par lety jsem se taky tady na vestirne ptala na vztah, ktery mi prave skoncil, a mimoto se mi dostalo jeste vseobecne vestby do budoucna, ze budu mit syna, ale ne manzela, budu mit jeste par vztahu, ktere budou nic moc, ale ze jednou potkam i velkou lasku, ale ze celkove muj mmilostny zivot bude nic moc, a ze budu hodne sama, ale co se da delat, takovy je zivot, ale jinak ze jsem silna osobnost. Musim rict, ze tento vyklad (ktery byl navic nevyzadany) me doslova polozil na kolena, a je to podle me velka nezodpovednost od kartarky neco takoveho rict.

Hodne jsem premyslela, jestli to, co mi napsala, je opravdu ma budoucnost, nebo jen zachytila me obavy. A svete div se, asi tri mesice na to jsem potkala sveho zivotniho partnera, a jsme spolu doted. Kdyz jsem se nad tim zamyslela, tak jsem si uvedomila, ze tento muz byl muj osud, protoze moje vyssi ja, nebo intuice, ja nevim, me zacalo smerovat v podobe snu apod, smerem k tomuto muzi, kdyz jeste par mesicu pred tim by to pro me bylo nepripustitelne. Tak jaktoze to ta kartarka nevidela?

Toto mi k tomuto napsala kamaradka: Je vice budoucnosti, paralelnich, a v okamziku, kdy se jedna z nich stane pritomnosti, ze ty ostatni rozplynou a stanou se pochybnostmi... Zadna budoucnost neni na sto procent urcena, vse zalezi na nas...

A jeste jeden posledni pribeh: ptala jsem se jedne kartarky, zda se s mou nejlepsi kamaradkou dostaneme na Erasmus do Francie. Rekla mi, ze ja ano, ale ta ma kamaradka ne, ze to neni soucasti jejiho osudu, ze ji to neni prano. Je pravda, si pobyt tam musela tezce vybojovat, ale nakonec tam odjela. Nehlede na to, ze se uz zpatky do CR nevratila, ma tam dobre rozjetou karieru a vdala se tam. Jak je to mozne, kdyz to nebylo soucasti jejiho osudu, to fakt nevim... Ze by fakt vic zalezelo na nas samotnych???

Po techto vsech skusenostem bych uz ke kartarce nesla, nastesti jsem zjistila, ze ma potreba je konzultovat klesala spolu s tim, jak stoupalo me sebevedomi.
 
abrakadabrababrak@gmail.com
18.03.13
11:42
Nereg.

IP: 213.155.225.*
Co když se mi stava ze nachazim na zemi karty? na cestě .v noci na prochazce se psem ??? znamena to neco
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)