English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

anglické př.

Čím víc poznávám lidi, tím víc miluji psy.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

temné bratrstvo

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

temné bratrstvo

kapin
16.05.10
19:38
Reg. před 2016

je dnou sem šel spát a zdalo semi o temném bratrstvu pak sem šel ven uš sem byl vzuru a pak mně oslovil muš neznámní a zeptal se jestli znám temné bratrstvo a ja řekl že semi oněm zdá a on řekl že aš mi bude 20let že se za se setkame pomoctemi
 
meel
23.05.10
12:10
Reg. před 2016

jestli ti neni dvacet do týdne, tak bych to moc neřešil ;)
 
dracizena
23.05.10
16:39
Nereg.

IP: .*
meel, sny se musí řešit v každám věku, proto mu ten sen přišel z jeho buněčného mikrosvěta. Když se sen řeší/i když nevyřeší/ ale řeší se a tím se omílá do formy až do ztracena. Sny jsou jinou formou potíže v těle chystající se a proto je třeba je řešit a tím budoucí potíže se zmenšují. Nevyřešené nebo zapomenuté sny, ale hlavně těch kterými člověk pohrdá, jakože blbost, je to chaoz a jiné, tak tyto sny za roky mohou ztvrdnout do formy písků i kamínků v močovém měchýři i žlučníku... sny člověkem navyjasněné také mohou zapříčinit tvrdnutí stolice. Sen je myšlenka nerozpletená a ta umí dělat v tělesném chodu úplný převrat. Všímejme si snů a hlavně si je i s datumem zapisujme a jednou nám přijde odpověď a o to jde.Proto jsou sny abychom snem něco vibračního vytáhli z těla, co tam nepatří.
Kapin napiš mi na meil, výklad mě směruje do Tvého soukromí...
 
kapin
25.05.10
17:03
Reg. před 2016

mně se zdalo o temněm bratrstvu a pak jsem se vzbudil a šel jsem se peojít a onmi jeden chlapek řekl o temném bratrstvu a řekl že se setkame aš mi bude 20let help pls a toho chlapka neznam a pak nikam odešel
 
sona888
06.03.11
15:06
Nereg.

IP: .*
já myslim že ten sen byla předtucha že se něco takovího stane ale pro jistotu až ti bude 20 tak když uvidíš zdrhej jinak se možná něco stane co ty víš
 
BlogerUploader
24.09.11
00:15
Reg. před 2016

stalo se mi taky neco podobneho skuste nad tim premyslet temne bratrstvo je jedním s temne strany znam osobu ktera do nej patrí
 
im
24.09.11
13:20
Reg. před 2016

v jiné rubrice si napsal že si člen černého bratrstva to je překlep nebo je to něco jinýho?
 
BlogerUploader
24.09.11
14:08
Reg. před 2016

cerny bratrstvo neni pro kazdyho jeste nejsem uplny clen ale zasvetili me
 
im
24.09.11
14:47
Reg. před 2016

ja to myslela spis jestli cerny bratrstvo je temny bratrstvo nebo je to jiny bratrstvo?
 
konik098
24.09.11
15:32
Nereg.

IP: 188.95.60.*
Wow to zní fantasticky, nemyslím to co se ti zdálo ale to jak ty dvě věci spolu souvisejí, a vůbec co je to to černé bratrstvo? Na netu jsem našla jen stejnojmennou knihu. A proč by měl zdrhat? Co ty víš třeba zažije nějaké ,,dobrodružství'. :)
 
Rychlovka
01.10.11
14:34
Reg. před 2016

Ahoj mám něco podobného... pokud ti mohu věřit a budeš mi také všěřit napiš na Frankinika@seznam.cz
 
kapin
03.10.11
14:36
Reg. před 2016

děkuju že jstemi věřili a rychlovko mužeme jsi psát tady a ješte jedno to ho chlap jsem potkal zase ale vesnu a ukazalmi stříbrnou díku a na tom bil napi s enolijon dis kartis co toje pomos pls a začali jse umně probouzet divné schopnosti
 
Rychlovka
17.10.11
14:04
Reg. před 2016

a jaké přesně no... na ten nápis se jukneme z kamarádkou ju?jsme obě čarodějky dokázalibychom se spojit s emným bratrstvem ale musíme najít 3 sestru .(
 

Elwien
17.10.11
17:41
Nereg.

IP: 89.24.209.*
to máte být jako tři čarodějky podle seriálu nebo aby jste měli dost síly na to se s nimi spojit nechci tě nějak urazit jen mě to zajímá
 
Rychlovka
20.10.11
14:17
Reg. před 2016

Ne... .ten seriál má jen torchu prady že mají být tři... .jo já vím... takybych se zeptala :) ale pokud potřebuješ moc nebo něco naco musí bt velká síla mněla by být moc tří ... .moc tří je již od pradavna začalo to když tři čarodějky se pokali a nevěděli o ¨své mociu ani nebyli přibuzné neměli se rády ale když bylo nebezpečí a hrozila jim smrt pomohli si ... .a svou moicí o které se dozvěděli se uchránili
 
Elwien
20.10.11
21:25
Nereg.

IP: 89.24.209.*
no nás je zas pět, sme taky čarodějky... . ty čísla sou šílený
 
kapin
31.10.11
10:09
Reg. před 2016

ano znam je ja uš knim patřim moje jedna kamaratka mi řekla že tam knim uš patřim aš ve 20 jsem noví vudce černého bratrstva trochu jse bojim páč budu mít na starosti cele bratrstvo je to tu uchvatní v bratrstvu
 
meel
02.11.11
10:10
Reg. před 2016

kapin: No to bych se tak nechal vést někým, kdo napíše "aš, uš, knim, noví, jse, úchvatní" v jedný větě, který stačí jen hodně málo, aby už vůbec nedávala smysl..
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)