English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

L. Feuchtwanger

Člověku je třeba dvou let, aby se naučil mluvit a šedesáti let, aby se naučil držet jazyk za zuby.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Svatba

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Svatba

Mackie
28.07.10
15:41
Nereg.

IP: .*
Dobré odpoledne,
chtěla jsem se zeptat, zdál se mi sen o své vlastní svatbě, měla jsem se vdávat. Jsem svobodná a momentálně bez přítele. V tom snu jsem neměla žádné svatební svatební šaty, ale civilní oblečení. Měla jsem si brát muže, kterého jsem znala jen pár měsíců. Zpočátku jsem si byla jistá, že si ho vezmu. Ale pak mě začalo hlodat svědomí, že to není typ partnerství a závazek s mužem, který doopravdy chci. Začala jsem couvat a zeptala se své maminky, ta mi rezolutně řekla, vem si ho, když se ti to nebude líbit, tak se s ním rozvedeš. Mamka mi radí hodně do života, ale mně se to přestává líbit. Došlo k obřadu a nejdříve se zeptal ženicha ten odpověděl ano a já řekla ne. Udělala jsem si to po svém. Vůbec se na mě nezlobil a chápal to, dokonce mi řekl, že spolu dále můžeme být. Pak tam byl na svatbě cizí muž a každý věděl, že je škrbloun a nakonec nám na svatbě rozdával peníze. Prosím můžete mi vysvětlit, co to znamená?! Děkuji.
 
dracizena
28.07.10
22:03
Nereg.

IP: .*
Mackie, ta svatba byla svatba duchovní a proto jsi tam byla ve všedních šatech. Snoubí se s Tebou, nebo jakoby žení Tvůj Duchovní Rádce, jinak řečeno Anděl, který Tě povede a vyvede z těžkostí a problémů, které by na Tebe v životě čekaly. Kdo necítí a neslyší a nenaslouchá svému Andělu, pak musí svými karmickými potížemi doslova procházet a to jsou bolesti na těle i srdci.
Máma Ti radí vezmi si ho, ale ve snu je to Anděl Tvé matky a proto jsi souhlasila se svatbou, ale udělala sis to po svém, řekla jsi ne. On byl tím ano a to je plus a Ty jsi byla tím ne a to je mínus. A díky Tvému couvnutí se do Tebe mohl obléknout Tvůj Anděl s velkým písmenem na začátku a proto jsi i Ty na duchovním začátku, kde se snoubí plus a mínus do smyslu 6. a to je cesta do vědění jasnozřivého. Stále jsi svému Andělu utíkala a On se nemohl do Tebe obléci, ale dnes se stalo a čekej další sny, které Ti mnohé budou vysvětlovat. Povídej si se svým Andělem, časem Ti bude odpovídat třeba i Tvým hrdlem. Také jsem své začátky takto měla. Vnímej jen, že ten Anděl je ve formě kabátu, ale pestře barevného a toto hmotni, je má rada. Tvůj Anděl Tě lépe bude cítit i slyšet a Tvé tělo bude držet a nepustí ani při pádu. Já od doby kdy se do mě Anděl oblékl, jsem měla pády až krkolomné a vždy s prapodivně dobrým bezbolestným dopadem. A takový to Anděl Tě dnes požádal o ruku.Gratuluji a přeji
souhru Tobě i jemu…***
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)