Visit english version of this site here: Magizzle.com / Besuche diese Seite auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 5.10.2022
Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 5.10.2022
Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš.Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Svatba

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Svatba

Mackie
28.07.10
15:41
Nereg.

IP: .*
Dobré odpoledne,
chtěla jsem se zeptat, zdál se mi sen o své vlastní svatbě, měla jsem se vdávat. Jsem svobodná a momentálně bez přítele. V tom snu jsem neměla žádné svatební svatební šaty, ale civilní oblečení. Měla jsem si brát muže, kterého jsem znala jen pár měsíců. Zpočátku jsem si byla jistá, že si ho vezmu. Ale pak mě začalo hlodat svědomí, že to není typ partnerství a závazek s mužem, který doopravdy chci. Začala jsem couvat a zeptala se své maminky, ta mi rezolutně řekla, vem si ho, když se ti to nebude líbit, tak se s ním rozvedeš. Mamka mi radí hodně do života, ale mně se to přestává líbit. Došlo k obřadu a nejdříve se zeptal ženicha ten odpověděl ano a já řekla ne. Udělala jsem si to po svém. Vůbec se na mě nezlobil a chápal to, dokonce mi řekl, že spolu dále můžeme být. Pak tam byl na svatbě cizí muž a každý věděl, že je škrbloun a nakonec nám na svatbě rozdával peníze. Prosím můžete mi vysvětlit, co to znamená?! Děkuji.
 
dracizena
28.07.10
22:03
Nereg.

IP: .*
Mackie, ta svatba byla svatba duchovní a proto jsi tam byla ve všedních šatech. Snoubí se s Tebou, nebo jakoby žení Tvůj Duchovní Rádce, jinak řečeno Anděl, který Tě povede a vyvede z těžkostí a problémů, které by na Tebe v životě čekaly. Kdo necítí a neslyší a nenaslouchá svému Andělu, pak musí svými karmickými potížemi doslova procházet a to jsou bolesti na těle i srdci.
Máma Ti radí vezmi si ho, ale ve snu je to Anděl Tvé matky a proto jsi souhlasila se svatbou, ale udělala sis to po svém, řekla jsi ne. On byl tím ano a to je plus a Ty jsi byla tím ne a to je mínus. A díky Tvému couvnutí se do Tebe mohl obléknout Tvůj Anděl s velkým písmenem na začátku a proto jsi i Ty na duchovním začátku, kde se snoubí plus a mínus do smyslu 6. a to je cesta do vědění jasnozřivého. Stále jsi svému Andělu utíkala a On se nemohl do Tebe obléci, ale dnes se stalo a čekej další sny, které Ti mnohé budou vysvětlovat. Povídej si se svým Andělem, časem Ti bude odpovídat třeba i Tvým hrdlem. Také jsem své začátky takto měla. Vnímej jen, že ten Anděl je ve formě kabátu, ale pestře barevného a toto hmotni, je má rada. Tvůj Anděl Tě lépe bude cítit i slyšet a Tvé tělo bude držet a nepustí ani při pádu. Já od doby kdy se do mě Anděl oblékl, jsem měla pády až krkolomné a vždy s prapodivně dobrým bezbolestným dopadem. A takový to Anděl Tě dnes požádal o ruku.Gratuluji a přeji
souhru Tobě i jemu…***
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)