English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

XY

Kolik svobodných mužů sní o mírné a laskavé ženě. A kolik ženatých.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

strach ze sveho milacka

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

strach ze sveho milacka

tristeeez
26.04.12
15:01
Nereg.

IP: 188.107.193.*
ahoj,potrebovala bych poradit,mam pritele ktereho vazne moc miluju ale on me porad mlati a podvadi pred mima ocima rozesla bych se s nim ale nemuzu, nevim jestli dokazu zit bez neho.predem dekuju za radu..
 
pam
27.04.12
10:45
Nereg.

IP: 89.24.209.*
pokud tě podvádí a mlátí tak by si se s ním měla rozejít, měla by sis najít někoho kdo tě bude milovat a chovat se k tobě s úctou, takhle nemůžeš být šťastná a myslím že ti bude líp bez něj ;)
 
Merit
27.04.12
17:50
Reg. před 2016

ahoj :-)
a nedela ti to v uricitem smeru i dobre?
tim nechci rejpat, zamyslim se nad tim, jestli treba nejsi proste jinak naladena, dost submisivni, co?

jestli s nim budes, vezmes si ho, budou se na to jednou divat vase deti?..spousta lidi tak zije, deti si to odnesou pod kuzi..
kdyz uz je nekdo submisivni (pokud jsi), je to "hra", mela by to byt hra, ovsem prenesete-li si to i mezi ostatni, smeji se, casem to prijmou, tebe budou brat jako chudinku, jeho jako samce?
v cem jsi rostla ty? on? a chcete to tak skutecne oba dva?
neda se tu rozvadet vsechno, tohle se podle me tyka sexuality, to patri na jiny stranky, nebo spis na pokec mezi 4 ocima :-)

clovek by to dokazal tak "napasovat", ze jsou veci vzdy uplne spravne, odpoved ti da jenom tvoje Nitro :-), nikdo jinej..
a k tomu musis dojit sama..
nema cenu te litovat, jestli jsi dospela, zrala, poradis si dobre..
bud se mu postavis, nebo odejdes a nebo v tom pojedes dal..

mej se krasne, tak, jak to potrebujes, cus :-)
litost nikam nevede.. stuj nohama na zemi a drz se :-))

 
Nike
28.04.12
08:16
Reg. před 2016

jistěže Ti to nedělá dobře, to bys asi nepsala nešťastné dotazy na internet.

a jistěže dokážeš žít bez něho. To není samec, ale naopak slaboch.

Žena je zodpovědná za výběr svého partnera. Tady totiž velice doplácí na to, že je jinová, a proto záleží na jaké úrovni je její muž. Je-li méně vyzrálý než ona a slabošský, stahuje ji dolu s sebou.
Muž totiž zanechává v ženě svou informaci, která chce růst a tak vznikají ty naprosto nepochopitelné závislosti na nich.
Tohleto se chlapům neděje, i kdyby si vzali největší vemeno pod sluncem, tak se jim to nedostane hloub, než do aury, a to se dá setřást.

Rozmysli si to dobře, on se už nezmění.
Já bych si strčila hlavu pod kohoutek, pak bych si pustila Cher "I can live without you" a kuférek mu dala na chodbu.
 
Maty
29.04.12
21:53
Nereg.

IP: 176.222.228.*
Niké, zajímá mne toto .. žena si v určitém období svého života vybere za partnera slabocha. Sama projde nějakým vývojem, objeví svoji sílu a naučí se zacházet se slabochem tak, aby ji neubližoval. Vypadá to jako pohádka s dobrým koncem, ale vycházím z toho, že každé setkání člověku má něco přinést. Jestli si dívka, která má "strach ze svého miláčka", uvědomí, že jenom změnou sebe změní svůj život, může dojít k jiné kvalitě vztahu nebo nezávislému rozhodnutí ze vztahu odejít. Na věty typu "Odejdi hned" je vždycky dost času, protože bez uvědomění si svého postoje ji pravděpodobně potká vztah podobný. A k čemu je to dobré?
 
Nike
30.04.12
11:02
Reg. před 2016

Maty,

když to postavíš takto, tak to samozřejmě k ničemu není. Teď ještě, jak dalece je to ten případ, jestliže taková dívka píše tak, že si realitu vztahu uvědomuje, už se ho nepokouší omlouvat - to by tu zkušenost potom opravdu ještě potřebovala, na rozchod už pomýšlela a vyžádá si rady.
Schopnost učinit nezávislé rozhodnutí je také o vývoji. Rady od neznámých lidí z internetu jsou pohledy zvenčí a cizí zkušenosti ke zvážení a k vycítění, nic víc.
Nehledě k tomu, že pokud na to ještě nemá, tak to jsou stejně rady „do dubu“.
Ať už je to zamilovaná ženská, nebo zatvrzelá čarodějka, či upír, v tu chvíli Tě rozum toho člověka stejně odmítá, ale za ním je nevědomí, a to si pamatuje každé slovo. A někdy později, až příjde pravý čas, sáhne to nevědomí po tom, co má k dispozici. Nikdy se Ti nestalo, že se Ti i po letech vybavily nějaké větičky, které posloužily jako motor? Mě Xkrát a od zdrojů, kde bych to absolutně nečekala. Má cenu mluvit i na babičku s Alzheimerem, i na člověka v kómatu, protože ve skutečnosti každý slyší. Záleží, jestli a kdy se mu to hodí. Možná ne :)

A když vezmu obecně, nakolik je prodělání určité zkušenosti pro člověka nezbytně nutné, je to docela diskutabilní. Ano i ne. Jasně, že si to každý musí osahat sám, ale je kolikrát nadbytečné si to opakovat, když už tu zkušenost má. Až s odstupem času se pak člověk buší do hlavy, jak strašně málo stačilo, aby si to ušetřil a mohl být jinde. Dost blbě se o tom píše, aby si to vše neodporovalo. Až si budeš pamatovat inkarnace, tak pochopíš, jak to myslím.

Tomu, co jsi psala v úvodu, jsem nějak neporozuměla.
Nevím o jediné ženě, která by si tímto prošla, dokázala zmobilizovat dost sil (což se stejně stane povětšinou až poté, co došlápne na pomyslné dno) a vztah dále pokračoval s tím, že už s partnerem umí zacházet tak, aby jí neubližoval. I kdyby s ním z nějakého důvodu setrvala formálně, je to faktický konec vztahu.
Právě proto, co jsem tam napsala. Člověk je takový biologický počítač, opravdu muž ukládá svou informaci do ženy, stane se tak při sexu. Někdo tomu říká energetická larva, ale s tím nemůžu souhlasit, to je jiné. Výsledek: zní to drsně, když to řeknu před feministkou, tak mi jde o život:D, ale bohužel, muž tak do jisté míry přizpůsobuje svou ženu obrazu svému. Takže ji může systematicky ničit, ale taky vyzvedávat, případně jsou síly vyrovnané. Archaická formulka „býti této ženy hoden“ má v tomto své opodstatnění. Některé věci přeci jen naši předkové věděli líp. Však se také o ruku nevěsty kdysi dávno bojovalo a někdy dokonce velice fikaně, že nešlo jen o fyzičku. Ale to jsem odbočila k té pohádce, když už jsi ji zmínila :)
 
Maty
30.04.12
18:30
Nereg.

IP: 176.222.228.*
Niké, vyjádřit něco pár větama (aby to nebylo dlouhé :-) ), je docela risk, ale zkusila jsem. Závěrem všeho mělo být hledání toho problému v sobě, protože chování partnera jen reprezentuje vnitřní nesoulad ( konfliktní vztah sama k sobě .. jak na sebe pohlížím .. jestli se odbývám větou "to mi stačí" .. jestli se lehce stávám závislá na lidech, kteří se na mne jen usmějí atd.). Jiná věc je, zda je člověk, kterého se to týká, k takovým úvahám připraven .. ovšem

... když se neřekne, nebude zaznamenáno

Má osobní zkušenost je taková, že když jsem od někoho prchala s "tohle teda určitě nee" jen pro ten pocit ohrožení, stejně jsem v nějakém vztahu (partnerském, pracovním, sousedském) s tím typem člověka přišla do styku a musela řešit podobné. Zkušenost sice byla, ale nezpracovaná
 

Nike
02.05.12
19:55
Reg. před 2016

jó, tak jsem natvrdlá :). Přesto, zatím jsem nevypozorovala, že by dálnice zabránily nedorozumění :D.

Nechala jsem to sebou tak nějak ještě "projet" a nemůžu si pomoct - už jen posbírat síly k tomu, aby se člověk z takových věcí osvobodil, něco znamená. Zrovna tohle mi nepřipadá jako klasický útěk.
A trápit se ve vztahu, kde panuje násilí a ponižování déle, než je nutné... to ne. To tak bohužel bývá, že se jedna "zakletá" chyba opakuje, v tom nejsi sama, ale to by čert na kozi jezdil, aby se to nakonec nepovedlo...
 
čert666
07.05.12
17:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
to je super to tvoje "ČERT NA KOZI JEZDIL"
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)