English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

české př.

Osel oslu nejpěknější.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Stejné číslice na hodinách 11:11, 15:15 ...

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Stejné číslice na hodinách 11:11, 15:15 ...

eliizka
10.08.13
14:27
Reg. před 2016

Ahoj, za poslední asi dva měsíce se mi stává, že když se podívám na nějaké digitální hodiny (nejčastěji na mobilu), vidím čas se stejnými čísly jako např. 22:22, 11:11, 15:15 atd. Možná je to náhoda, ale zdá se mi divné, že ta náhoda je nějak moc často. Stane se mi to někdy třeba i 3x, 4x za den (někdy častěji, někdy zas míň). Snažila jsem se o tom najít nějaké informace na internetu, ale bohužel jsem nic smysluplného nenašla. Jen vím, že se to neděje jen mě, ale i jiným lidem. Nemáte s tím někdo zkušenost? Popřípadě nevíte, kde bych se o tom mohla dozvědět více? Děkuji.Přeji pěknou sobotu všem
 
Dracizena
14.08.13
21:19
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Eliizko... lidstvo se dnes přesouvá do jemnějších rozměrů, do jiné dimenze a proto je ten Konec Světa... a proto se začalo lidem ve velkém otvírat vnímání 3.OKA...
Dotýká se Tě Tvůj Anděl života a proto Ti vede oči k číslicím...
Náš svět je zhmotněl z číselné řady... jsme každý číslicí... vnímáme své životní číslo, číselnou řadu rození, čísla na OP a všude možně...
Děkuj svému Andělu, že Ti ukazuje určitá čísla, děkováním ON posiluje svou pozici u Tebe... .
Kdyby Ti Anděl neukazoval nějaká zajímavá čísla, nevěděla bys, že v Tobě stojí Tvůj Anděl...
Andělé dnes dělají všechno možné, jen aby se jich jejich člověk všiml a navázal s ním kontakt...
Tvůj Anděl Hvězdný čeká... ***
 
Red
15.08.13
13:24
Reg. před 2016

mas kazdej den 24 sanci videt stejne cislice... takze svoje stesti nevyhazuj za blbosti a radsi se na hodiny divej misto treba z okna, treba tam uvidis neco, co ti zmeni zivot :) hodiny ti reknou vzdycky jen cas :)
 
eliizka
15.08.13
23:04
Reg. před 2016

Dracizena: Mockrát děkuji za odpověď! Také jsem si říkala, že by to mohlo být nějaké znamení ve smyslu toho, že mám nějakého ochránce kolem sebe a hlavně že nemám přestat věřit v to, po čem toužím.. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný večer :))
 
Dracizena
20.08.13
23:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Držím palce Eliiza...

ŽIVOTNÍ CESTA JE PŘEKVAPENÍM, KTERÉ
SI MŮŽE KAŽDÝ UZPŮSOBIT K OBRASU SVÉMU... ***
 
Camilla2000
23.08.13
15:34
Reg. před 2016

Ahoj Eliizo, také se mi stává že když se podívám na hodiny vidím stejné číslice, když jsem se dívala na net tak se tam hodně často píše že je to skvělá doba na to aby sis něco přála, hodně málo lidí vidí stejné číslice! měj se hezky. :)
 
eliizka
24.08.13
13:46
Reg. před 2016

Camilla2000: Ahoj, také ti moc děkuji za odpověď a novou informaci! :-) Je fajn, dozvědět se o tom něco víc, zapřemýšlet a využít tuto pro mě pořád překvapující věc se stejnými čísly ve svém životě :o) Právě teď mám období, kdy jsem se hodně začala zabývat duchovnem, čtu nejrůznější knížky na tato témata a věřím, že to má význam! Mít přání je krásná věc! Díky za pozitivní zprávu

Krásný den!

 
Adé
05.12.13
11:58
Nereg.

IP: 83.208.44.*
Ahoj, také se mi to často stává, ale přichází to spíše v určitých obdobích... třeba půl roku se mi to nestane ani jednou, ale pak 1x uvidím např. 11:11 a už to jede...
Zrovna teď to jsou dva měsíce, co vidím každý den (opravdu každý den po celou tu dobu) nejméně 3x za celý den stejné číslice, začne to třeba ráno když vstávám a vidím 06:06... pak mi přítel napíše sms s časem 08:08 a pak se náhodně kouknu na čas a uvidím 11:11... atd...
Už jednou jsem tuhle záhadnou "náhodu řešila", ale nikde jsem pořádně nic nezjistila :(
Vy tady píšete, že to má znamenat určité období naplněné štěstím, jestli jsem správně pochopila. To jsem si nejdříve myslela taky, když se mi to začalo prvně dít (asi před třemi lety, předtím jsem si toho nikdy nevšimla). Protože jsem zaslechla od jedné paní, co se zabývá magií, že když lidé vidí stejné číslice, mají čekat nějakou dobrou zprávu nebo se jim něco dobrého přihodí.
Já mám ale v současné době zkušenost (a ne jen jednu), že jakmile začnu na hodinách pozorovat stejná čísla, začnou se mi dít špatné věci. :( Po celé ty již zmíněné dva měsíce, mi přichází jedna špatná věc za druhou. :( V ničem se mi nedaří a přítel mi sděluje jednu špatnou zprávu za druhou. :( Už vážně nevím čím to je. Na hodiny se snažím koukat co nejméně, ale stejně ta stejná čísla vždycky potkám...
Přeji Vám všem pěkný den a pěkného Mikuláše
 

peibl
05.12.13
22:50
Nereg.

IP: 78.102.246.*
já mám totéž už dlouho, asi jsem si toho všiml na střední, což je víc než 10 let zpátky, ale nebývalo to nikdy tak silné jako poslední měsíce, vidím to několikrát denně, ačkoli mě často vůbec nezajímá, kolik je hodin... 08:08, 11:11, 15:15, 22:22 (před chvílí, když jsem šel do kuchyně) nepozoruju ani, že by mi šly špatné zprávy, ani že by šly zvlášť dobré - ale asi se v poslední době i přes stresy z práce apod. cítím celkem dobře a některé věci do sebe v poslední době zapadají - jestli to s tím má souvislost ale nevím...
 
VEVERÍSEK
07.12.13
12:45
Reg. před 2016

den 12.12.2012 12hod 12min 12sec to byl den vyplněných přání
 
eliizka
09.12.13
11:28
Reg. před 2016

Také nepozoruji, že by se mi děly výrazněji špatné nebo výrazněji dobré události... Spíš souhlasím s tím, jak napsal paibl v poslední větě, že i přes všechny starosti, které mě tenhle rok čekají, se cítím tak nějak vyrovnaně a vím, že všechno bude dobré - všechno do sebe zapadá, tak jak má. Navíc, jak ta stejná čísla vidím denně opravdu často, je to pro mě takové pozitivní, protože jsem stále udivená, že je vidím zase a znova a vždy se v ten moment musím usmát :-). Někdy mi přijde, že se objeví ve chvíli, kdy se něčeho bojím, nebo kdy je pro mě něco důležité a tak => pak uvidím stejná čísla a říkám si - všechno je OK ;-)
Opravdu nevím, co to ve skutečnosti znamená, ale mám z toho pozitivní pocit. Hezky den všem! ;-)
 
Dracizena
09.12.13
22:19
Nereg.

IP: 172.10.168.*
Je více cest kterými si vede Duše svého člověka do nitra.
A skrze čísla, to je jedna z mnoha cest...
Když vidíš stejná čísla, vždy si uvědom, že se ve tvém rozumu hlásí tvá Duše, nebo chceš-li, tvůj tělesný Anděl...
Když si ho uvědomujeme, ON v tobě sílí a pak dobře vede svému člověku kroky životem... a o tom to je...
 
Petra23494
11.12.13
18:32
Reg. před 2016

Mně stále doprovází číslo 21, nejčastěji také na hodinách 18:21, 10:21, 23:21.. A tak dále :-)Vždy když to číslo uvidím, mám v hloubi duši jakýsi pocit klidu :-)
 
Nike.
13.12.13
09:33
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Kupte si k ježíšku hodiny s ciferníkem…
Rozhodně nejsem člověk, který by smetl ze stolu šťouchance od nevědomí. Ale tady, když člověk koukne na internet, tak z toho leze akorát tak davová psychóza. Když budu chtít za něčím vidět záhadu, navíc je to záhada, která je zrovna „in“, tak není problém si to bezděčně naprogramovat.
Adé promine, ale formulace typu: „půl roku se mi to nestane ani jednou, ale pak 1x uvidím např. 11:11 a už to jede... „
jsou tak výmluvné, že už nemůžou být víc. Není to vůbec žádný problém si podobné úkazy zařídit. Když např.pomyslím, že bych se mohla vzbudit v jednu a ve tři v noci, tak na to dojde. Nebo si přičaruju ufony za každým rohem, ledacos.

Když už teda za tím chcete vidět nějaký vzkaz…je „zajímavé“, že se nenašel nikdo, kdo by to přestal brát osobně a napadlo ho, že by to mohl být vzkaz lidstvu, když už je to tak rozšířená věc. A co když je to vzkaz varovný? Až si budete chtít namlouvat, že lidstvo vstupuje kamsi do vyšší jemnohmotné dimenze, strčte si hlavu pod kohoutek, vylezte ven a podívejte se, v jakém stavu je společnost, celá civilizace, v jakém stavu je chudák planeta. Pak si vzpomeňte na fiasko new-age magorů a šarlatánů v roce 2012, kdy nikdo nikam jejich těžké prdele s ještě těžším egem nevyzvedl. Proč by to kdo dělal? Přemnožené „Děti ropy“ nic dobrého světu nepřinesly. Leda dysgeniku.

Já si dovolím ten vzkaz přetlumočit. Nebojte, nebudu už strašit, stejně už je pozdě.

V celém vesmíru panuje řád a nikoliv náhodný chaos, jak si nabubřelý pán tvorstva myslí. Náhoda je jen nerozpoznaný zákon příčiny a následku.
 
Dracizena
13.12.13
18:19
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Petro, trojka je trojúhelník a tento tvar na Tebe působí a proto cítíš zvláštní pocit... Sleduj i sny, bude k Tobě mluvit Tvé buněčné tělo. Chceš-li, dimenzní hvězdy, ale to je na delší vysvětlování a když, tak si mě najdi... Z číslic je zhmotněn člověk i celý svět a číselná řada je živější, jak si kdo dokáže představit...


 
peibl
18.12.13
12:14
Nereg.

IP: 78.102.246.*
myslím, že kdyby si Nike přečetl/a všechny příspěvky tady pořádně, pochopil/a by, jak je svým komentářem mimo - ti, co tady napsali, že se jim to s těmi čísly stává, jen hledají odpověď na to, proč se jim to děje - neprogramujeme si to, přichází to samo - nevím, co by vyřešilo, kdybych si koupil ciferník... nepotřebuju se toho zbavit, nehledám v tom anděly nebo bůhvíco, nehledám v tom žádnou osobní výjimečnost, nehledám v tom ani spasení sebe či světa, ale zároveň nic takového nelze vyloučit - člověk je strašně omezený, když si myslí, že má na vše odpověď, my toho o sobě moc nevíme a pokud si myslíme, že ano, jsme na špatné cestě
 
Nike.
18.12.13
13:25
Nereg.

IP: 37.48.42.*
"Ti, co to tady napsali, jen hledají odpověď"... ale jen takovou, jakou chtějí slyšet. Jinak si totiž takovou popudlivou a nevědomovou reakci nemůžu vysvětlit, protože podle logiky Tvých argumentů by to měli slíznout další dva. Na nějakou strunku jsem zabrnkat musela. A to já jsem dobrý střelec:D. Anebo taky ve skutečnosti nehledají vůbec žádnou. Stačí to vzrušení kolem záhady, či snad možná i vlastních schopností (?)

"... nepotřebuju se toho zbavit, nehledám v tom anděly nebo bůhvíco, nehledám v tom žádnou osobní výjimečnost, nehledám v tom ani spasení sebe či světa, ale zároveň nic takového nelze vyloučit.."

Nehledáš v tom nic a přitom ano. Chceš odpověď a nechceš. Panejo.

Mě zas připadadá omezený člověk, který je vztahovačný a reaguje popudlivě, člověk, který nedokáže vzít něco s humorem. Mě připadá omezený člověk, který nemá odpověď na nic.

"my toho o sobě moc nevíme"... mluv za sebe.
Měj se.
 
Maty
18.12.13
17:58
Nereg.

IP: 176.222.228.*
peibl, o tom samo-naprogramování uvedu jednu osobní zkušenost. Kdysi jsem se zabývala I-ťingem, a to je taky mimo jiné o číslech. Došla jsem až tak daleko, že vidouc SPZ s číslem 55 - 55 jsem vnitřně propadala obrovskému nadšení (55=hojnost). Aniž bych si to uvědomovala, mé oči sledovaly čísla všude, kde se mohla vyskytovat, hodiny nevyjímaje. Dávala jsem číslům mimořádný význam a věnovala jim víc pozornosti, než kdy jindy. V našem životě se děje vše, čemu věnujeme pozornost, takže i čísla nám budou ukazovat kouzla, která si přejeme vidět a jako se záhadou se jimi zabývat.
Je to tedy o tom, jaký zájem si do hlavy vložíš. Když si např. "vezmeš do hlavy", že se budeš zabývat žábami, za nějaký čas budeš postávat u knihkupectví a sledovat knihy o obojživelnících, pojedeš na letní tábor milovníků čisté přírody spojené se záchranou žab, pustíš se do studia historie "kterak rosnička lidem počasí předpověděla" atd. atd. Prostě Tě to zahltí stejně jako cokoliv jiného, čemu Ty budeš věnovat energii pozornosti
 
S.Kane
19.12.13
14:42
Nereg.

IP: 217.197.155.*
Nike, mám tě rád, ale nemáš pro mě nějakou osvěžující zprávu? jako že se dočkám vylidnění od těch dětí ropy? Už se tu nedá dýchat. Digitální časoměřiče si klidně můžou vzít sebou, já je fakt postrádat nebudu. I ten čas sdělují agresivnějším způsobem a ještě jsou škaredý :-/
 
Nike.
20.12.13
10:06
Nereg.

IP: 37.48.44.*
Copak, Kane, máš adventní rozjímání? :D
No, dáme někdy řeč.
 
mallory
21.12.13
09:25
Nereg.

IP: 85.70.72.*
ja zacala tyto cisla vnimat letos v lete v turecku nekolikrat jsem se podivala na hodiny a stejne dvojcisli rekla jsem to muzi a on jen mavl ukou. cely podzim se to zesilovalo tak jsem na to podavala sportku a nic. myslim ze je to poselstvi ktere se ted budu snazit rozlustit. jelikoz mi auto srazilo mamku a ta na nasledky umrela s mamcou jsme mely velmi pratelsky vztah a vzdy jsme probirali magicno a zivot po zivote. na diagnosticke prognostice mi rekli ze nic neni nahoda vse je naplanovano. akorat nevim jaky vztah maji ty cisla k teto tragedii z ktere se nemuzu dostat.
nevim jestli ma nekdo nejaky odkaz na neco smysluplneho nez ze je to stesti a andele napiste mail mallory666@seznam.cza
 
Croaky
14.02.14
10:22
Nereg.

IP: 77.48.86.*
Ahoj, tiež asi rok vidím často stejné čísla na hodinách v poslednej dobe som dosť drasticky zmenila svoj život a svoje myslenie a nie je to jednoduchá premena. Je pravda, že tie čísla sa mi ukazujú vždy keď mám nejaké problémy, ale ja dúfam, že to je podpora z nejakej jemnejšej sféry a hovorí, neboj bude to dobré.
 
Luis
15.02.14
04:05
Nereg.

IP: 199.7.156.*
To vas na sebe upozornuje Cas , ze je aktualne neco resit.
Cas je totiz pekne ziva vec a umi na sebe lehce upoutavat pozornost. Hlavne v pripade, ze mame neco resit a neresime
typicke je to pro vztahove otazky a postoje. Muzou to byt ale i konkretni veci -treba ze je cas zajit k doktoru, zubari, nebo splnit neco co (si) dlouho slibujeme.
Za kazdou cenu neanalyzujte co to je , ono se obycejne dostavi vice napoved.
Co se mi osvedcilo, tak si to zapsat a vecer pred usnutim se nad tim zamyslet, polozit otazku a rici k tomu - prosim o zodpovezeni.
Cim vyspelejsi duchovne jste, tim lepe se s tim da pracovat.
Duchovne zrajeme komplexne a vubec ne po tom co si nekde jednorazove precteme, nebo ze nam na blogu nekdo udela nalejvarnu.
 
Zuzu7
09.03.14
22:35
Nereg.

IP: 37.48.34.*
Ahoj dnes jsem mela 18:18, 19:19, 20:20, 21:21, 22:22 a ne jen dnes i jindy co to znamena??? nekdo rika ze na me nekdo mysli a druhy zase ze je to pouha nahoda :-)
 
cd68
31.03.14
17:15
Nereg.

IP: 46.29.224.*
Když tu čtu opoziční vyjádření,shazující toto pozastavení se nad tím,že si sami všimnete podivné nahodilosti až se nad tím pozastavíte,tak mi jsou k smíchu ty negativní vyjádření.Není náhodou podivné,že si tohoto nezávisle na sobě započnou všímat lidé nezávisle na sobě z různých koutů republiky až jim to příjde divné ?Začal jsem si toho všímat také a jenom si to neumím vysvětlit,co to má znamenat a jak koukám,je už na netu spousta stránek s touto tématikou..asi na tom něco je ale člověk by chtěl vysvětlení,jestli je to pozitivní jev,ba naopak to naznačuje něco nedobrého,když tolika špatnýho je kolem nás.Podvědomě si přeji variantu -A- ale,co to znamená se snad dozvím v brzké budoucnosti.Zatím všem nahodilým stejnočíslům AHOJ.
 
Anna1970
01.04.14
13:04
Reg. před 2016

Z jiného soudku. Já se v lete 2013 dostala ke knížkám Miluj svůj život, Tajemství a tak. Vliv pozitivní myšlenky na člověka. Dostala jsem spoustu tipu na videa od různych senzibilních lidí. Já věřím, že se opravdu něco dějě. Že je na čase ozdravit lidi a planetu od všech špatných věcí. Jdeme do jiné dimenze, jsou to dimenze tisíciletí. Je stále spousta nevěřících, ale je nechte stranou, nejsou vyvolení. Jen člověk s čistým srdcem se někam dostane. Ti zlí, neprajní, závistliví, zloději, všichni co jdou za svým - ubližováním jiným se nikam nedostanou a takové věci nikdy nepocítí. Ja za sebe si myslím, že jste obdařeni právě úpřimným dobrým srdcem, i když děláte občas špatné věci, ani já nejsem výjimkou. Vesmír vám dáva najevo, že máte zbrzdit, nebo že jste šťatný človek. Když se u toho cítite dobře a vesele, tak je to správné. Když to vaše intuice bere, je to fajn. Kdyby vám to bylo proti srsti potom hledejte informace, jsou lidi co dokážou jiné překlít. Potkala jsme kluka, jednou velmi ublížil žene, a ta ho zaklela, že semu nikdy nebude dařit, a skoro má pravdu. Jsem obyčejný laik, nevěnuji se žádné spiristické skupine. Pracuji, snažím se lidem dělat radost a přimět je pozitívne myslet. Nejsem ani doktorka, jsem dělnice.
 
Nike.
01.04.14
13:36
Nereg.

IP: 37.48.39.*
cd68,
Tvoje výtka je nesmyslná. Negativní vyjádření říkáš čemu, vlastně? Těm skeptičtějším? To doufám, ne. A pokud máš nějaké trauma se shazování, pak se raději nejdřív zamysli, jestli se neshazuješ sám už tím, v jakém prostředí to hledáš odpověď… v úpadkové konzumní ezoterice. To je myslím shazující dost. Potkala jsem už nemálo lidí, kteří se za takové údobí svého života docela stydí.

Ty tady sám píšeš, že máš nějakou poměrně čerstvou zkušenost, objevil jsi čerstvě stránky, kde se o tom píše, ale zcela přesně víš, jak se věci mají. No vidíš, já mám zkušenost víceletou, a to takovou, že se nejdříve začaly objevovat na esoterních webech články na toto téma převzaté ze zahraničí, bylo potřeba taky nějakou tu promo na knížku, že jo…a teprve pak se začaly objevovat dotazy, jako „jé, mě se děje tohle, co to je“. Tedy přesně opačný sled děje, než mi tady tvrdíš. Pro ty lidi, kteří jsou v tom přece nevinně, tam taky něco napsáno je, tam už jsi asi nedočetl. Anebo nevnímal.
 
Camie
01.04.14
21:57
Reg. před 2016

... určitě vyhodnotím jako zajímavé, když se podívám na hodiny, kde budou stejné číslice než fakt, že jsem se na ně dívala 10x a nic. Taky si uvědomte, že existuje něco jako biohodiny, na kterých funguje naše tělo. Znají to všichni ti, kteří již několik let vstávají v určitou dobu a po čase už nepotřebují budíka, protože se budí každý den stejně. Takže pokud si "vypěstuju" zvyk dívání se na hodiny, věřím, že za nějaký čas se vždy trefím do stejných čísel.
 
relonik
11.05.14
18:02
Nereg.

IP: 188.75.128.*
cislo jsem zacala vidat kdyz jsem opet potkala muze,ktery se me do zivota stale vraci ja pritel.:-) jednou me objal a ja vtu chvili citila jako kdyz se me otevrelo srdce.. od te doby cisla vidam co ten pocit v obeti mel znamenat
 
gabirka
11.05.14
22:33
Nereg.

IP: 78.99.138.*
ahojte.mne sa stale castejsie stava ze vidim rovnake cislice aj na hodinach ... som pokladnicka aj na pokladni hlavne 11 11, 12 12, 15 15 .,12 24 a tak.viete mi nejako povedat co to znamena? dakujem
 
a123
20.06.14
20:11
Nereg.

IP: 78.45.165.*
To je hezke, videt, ze se to deje i ostatnim... Mne se to spustilo asi pred tremi tydny.. krom stejnych cislic na hodinach, jak tady uvadite, jsem napr. dostala v hotelu pokoj 222, ve chvili, kdy jsem koukla na hodinky, bylo 23:23 a zaroven jsem koukla na ceduli s mistem, kam jsme jeli a bylo to 23km. nebo bylo 3:33 a dalsi cedule s mistem 333km... Nahoda to neni. Samozrejme to bylo v prostoru i predtim, ale to hlavni je, kam nas to tahne zamerit pozornost.. Sama vyklad pro sebe jeste nemam, ale jak tady taky bylo zmineno, i mne se radikalne zmenil vnitrni svet a mam pocit, ze se mi otevrelo vnimani (pro mne) nove dimenze. Tohle s tim urcite nejak taky souvisi, i kdyz jeste nevim jak. Zkoumani, jak to funguje je dobrodruzne;)
 
michael
21.07.14
01:21
Nereg.

IP: 82.145.218.*
Zdravím :-) už rok v kuse se mi stává jistá věc a to ta že vždy když kouknu na hodiny tak tam vidím tato čísla 11:11 , 23:11=11:11 , 1:11 . a když to nevidim na hodinach tak skoro všude kolem sebe buď 1111 a nebo 111 a nebo prostě 11. a nejhorší na tom je že s mou bývalou přítelkyní sem začal chodit 11.ledna tedy 11.1 . nemůžu se toho čísla zbavit . jinak píšu sem z toho duvodu že fakt nevim co to je a taky z toho duvodu ze sem se pred chvili vzbudil mimochodem bylo 1:11 a takto to mam už rok v kuse. předem děkuji za odpověď.
 
Dracizena
22.07.14
21:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Michale, pokud chceš slyšet mé rady, napiš mi na meil... jsem seznam.cz
 
Michael
03.09.14
20:51
Nereg.

IP: 85.71.1.*
napsal jsem ti na ten mail :-)
 
Michael
03.09.14
20:52
Nereg.

IP: 85.71.1.*
napsal jsem ti na ten mail :-)
 
hope
21.12.14
18:57
Nereg.

IP: 88.100.32.*
Ja osobne jsem si uvedomila, ze tato cisla nejcasteji vidim v obdobi kdy pouzivam silu a dar vdecnosti. Ale nedokazu si vysvetlit co ta cisla znamenaji. Do nedavna jsem ani nevedela ze by to mohlo mit spojitost s Andeli.
Cisla se mi objevuji opravdu nahodne. Ani nechci vedet cas ale proste se podivam na nejaky spotrebic a je tam stejny cas nebo si chci zapnout telefon a opet atd . Proste jen zvednu oci a je to tam. casto se mi take stalo ze jsem platila ucet v restauraci nebo obchode a na nem bylo 22:22 , 15:15 atd
Nerekla bych, ze ta cisla znamenaji neco spatneho. Kdyz se mi to stalo posledne zacali se mi plnit me sny.
Nevite nekdo co napr jednotlive casy znamenaji. Popripade kde se o tom docist vice?
 
Dracizena
21.12.14
22:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Hope, nemusíš hledat v číslicích vysvětlení. Ty si spíše uvědom, že stojíš na prahu duchovního tunelu, kterým budeš procházet.
Bude to pro Tebe, transformační období a jak zde každému radím, nauč se
propojovat se svou dimenzí /duchovní placentou/, slovem ámen.
Ámenuj a dojdeš duchovně dál, jak si dnes myslíš...
Čísla Tě vedou, všímat si toho, co vypadá, že k povšimnutí není.
A každou zvláštnost, nebo prazvláštnost, odámenuj, aspoň 30x.
 
Dracizena
21.12.14
23:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Hope... píšeš, že používáš sílu vděčnosti... no to je nádhera, svou vděčnost dát do tvaru síly a pracovat s ní... zkus si vizualizovat, že Tvá vděčnost má andělskou postavu a obejmi ji... ucítíš ji, jako živou bytost...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZA TVOU VDĚČNOST***
 
RadDad
08.01.15
17:22
Nereg.

IP: 75.103.220.*
... posledni pul rok take vidim temer pokazde stejne cislice, nejdriv byly 3 stejne, napr. 02:22,... ted se casteji a casteji trefuji na 15:15... .Vsiml jsem si toho uz davno a taky hledam vysvetleni, proto pisu i tento prispevek...
 
hainka
09.01.15
14:14
Nereg.

IP: 94.112.49.*
Dobrý den, mám to stejné, a byla jsem celkem prekvapená když jsem si vyložila vyznam čísla 2222 nebo 1111 často i vidím 2323 napiste si do googlu vyznam čísla 1111 nebo vyznam opakujících se hodin.. atd.
 
danulik
12.01.15
07:46
Nereg.

IP: 78.248.235.*
Ahojte, presne na Novy rok som rozbila flasku s medom. Bolo ho plno na podlahe, niekolkokrat som ju musela poumyvat. Teraz premyslam, ked sa nic nedeje nahoudou, co to znamena? Vie to niekto?
 
Dracizena
12.01.15
14:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Danulík, je dobře, že si uvědomuješ, že i rozbitá nádoba k člověku mluví. Med lepí a víme, že i včelka se utopí ve vlastní úrodě, když bude neopatrná, když půjde proti řádu včelího společenství.
Proto si uvědomuj, kdy se zachováš tak, jak bys nechtěla, ale zachováš se tak.A tím osedláváš svého divokého koně, který by Tě mohl schodit ze sedla a zlomenina je pak na světě. Sleduj své chování a kočíruj ho a kroť, jako toho koně... časem ho ukočíruješ a pak mi porozumíš, o čem píši.
To znamená, že se snaž nereagovat na vznětlivost druhého a braň se tomu, si jeho zlo s ním přehazovat. Obyčejně to zlo, v podobě lepkavé hmoty/medu/ zůstane přilepené u toho oduchovnělejšího a tím by ses chytala do vlastních sítí.
Chceš dobro, ale pozor na ty lidi, kteří své zlo vyhazují na dobré lidi... pak se i z těch dobrých stávají nechtěně zlí...
Pozor i na jedince, kteří mažou druhému med kolem pusy... atd. atd...
Pozor na úsměvy, které jsou medové, ale zrádné.
Je lepší vyčkávat a druhého prokouknout, než mu hned důvěřovat a spadnout do jeho medové náruče, která se pak stane, jen Tvou pastí...
A pak se i vztahy tříští se sladkým medem, jako se Ti stalo se sklenicí plnou medu... .
A není náhoda, že jsem s Tebou dala tuto řeč...
 
M.
26.01.15
15:29
Reg.8.6.18

Ahoj, nevím, zda si o mně nebudete myslet, že jsem blázen, ale několik měsíců mám náhodné nutkání podívat se na hodiny a je tam například 21: 21 , pak 22:22 atd. V noci jako by mi něco říkalo, podívej se kolik je hodin, kouknu se a na displeji je 04:04 ... . a pokaždé mám pocit jako bych nebyla sama. Ten pocit vydrží tak minutu a já pořád přemýšlím kdo, nebo co to bylo. Dnes jsem měla volno a jako bych se tomu poddala s tím , že chci nějaké poznání, cítila jsem kolem sebe zvláštní vlnění, jako by mne někdo objímal, nebála jsem se. Nyní je mi do pláče, smutno, když to píšu a ani nevím proč.
 
Rak
02.02.15
12:25
Nereg.

IP: 90.180.33.*
Zdravím vás,
posledních asi 5-8 let se mi velmi často stává, resp. spíše skoro pokaždé, že je na hodinách přesně např. 13:00, 14:00, 18:00 apod. Vždy je celá hodina. Začalo mne to trochu děsit a rád bych věděl, jestli je to určité znamení? Děkuji za případné vysvětlení.
 
Dracizena
02.02.15
23:38
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Rak... celá hodina... je to, jako kruh... doděláváš vše do konce?
Uzavírej i kruhy s lidmi... ale toto s Tebou proberu na meilu, bude to zdlouhavější rozbor... jsem seznam.cz
 
Luciuskova
25.02.15
15:33
Reg. před 2016

Dobrý den,

již asi měsíc se mi stává, že vždy když pohlédnu na hodiny je 15.24. V tuto dobu jsem dříve jezdívala vlakem ze školy, tak se vždy pousměji když na ty hodiny mrknu a je 15.24 ale už se to děje až podezřele často až se mi to nelíbí. Nevíte někdo, jestli to má nějaký význam, popř. jaký?
 
Libino
27.03.15
20:44
Reg. před 2016

Ahoj,mě se to stává dost často,někdy i několikrát denně.Někdy zrcadlové čísla např.14:41,někdy postupka 23:45.Někde jsem četl,že to radí andělé udělat nějakou změnu.Manželka říká,že se na ty čísla moc soustředím a že je tím přitahuji,tak nevím.Jednoho anděla už mám spoustu let vedle sebe.Děkuji anddělům,vybízím je aby se najedli a až potom začnu jíst já,před usnutím s nimi mluvím,jsou nedílnou součástí mého duchovního života.
 
Dracizena
27.03.15
21:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Libino a nenapadlo Tě, že Tvůj Anděl už potřebuje od Tebe nějakou změnu?
Andělům nestačí si s nimi povídat a nepotřebují naše jídlo, oni potřebují, aby jim lidé posílali polární záři a to je pro ně stavební materiál.Oni se potřebují spojit, s aurou naší Země...
Pokud mohu poradit, zabal ve vizi svého Anděla do pestré a svítivé zelené a uvidíš Ty změny... ale tuto vizi opakuj, to je jasné...
 
frantisek
16.04.15
14:39
Nereg.

IP: 213.235.79.*
ja mam to saME TED ASI 6 MESICU SE MI UKAZUJE CISLA 22 21 ALE TO KAZDY DEN TO UZ JE DIVNE A ODPOVEDI NENACHAZIM CHTEL BYCH VEDET CO TO ZNAMENA
 
Dracizena
16.04.15
15:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Františku, já jsem zde na věštírně ve vláknech napsala už hodně odpovědí na vnímání stejných čísel... najdi si, platí to i na Tebe...
 
Monika34
17.04.15
17:51
Nereg.

IP: 78.45.140.*
Ahoj, vsude vidím 21, nekdy kdyz odvrhnu pohled hned vidim dalsi, treba cislo domu a nekdy i do tretice treba 21 km. Jsem si jista, ze to neco znamena, ale nema cenu zkoumat co. Svatek mam 21.5., nar. 21.8, Stava se mi to kazdy den uz asi rok a nemam u toho prijemny pocit, zavali me pocit uzkosti, protoze se zacnu cejtit divne, podivam se kolem sebe a zjistit ze se nic nedeje a je to dobry nez uvidim dalsi 21. A tak to jde dal a dal, jsem na tom cisle dokonce zavisla, neumim si predstavit, ze ho prestanu vidat, mela bych pocit, ze jsem neco ztratila a pritom me to muci.
 
Monika34
17.04.15
17:51
Nereg.

IP: 78.45.140.*
Ahoj, vsude vidím 21, nekdy kdyz odvrhnu pohled hned vidim dalsi, treba cislo domu a nekdy i do tretice treba 21 km. Jsem si jista, ze to neco znamena, ale nema cenu zkoumat co. Svatek mam 21.5., nar. 21.8, Stava se mi to kazdy den uz asi rok a nemam u toho prijemny pocit, zavali me pocit uzkosti, protoze se zacnu cejtit divne, podivam se kolem sebe a zjistit ze se nic nedeje a je to dobry nez uvidim dalsi 21. A tak to jde dal a dal, jsem na tom cisle dokonce zavisla, neumim si predstavit, ze ho prestanu vidat, mela bych pocit, ze jsem neco ztratila a pritom me to muci.
 
Dracizena
17.04.15
21:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Moniko, sečti číslo 21 a máme TŘI = je to trojúhelník a když trojúhelník zrcadlíme, je z něj kosočtverec a to je tvar STVOŘENÍ a stvoření je pod cifrou DESET a desítku najdeš po sečtení svého svátku a narozenin 19=1+9=10... DESÍTKA je duchoví číslo, nebo-li dimenze, která lidstvo posouvá do uvědomování si, toho neviditelného duchovna.
KOSOČTVEREC + DESÍTKA + ÁMEN = JE JEDNO A TO SAMÉ...
A když začneš si ámenovat, Tvůj Anděl Ti bude oči směrovat k jiným duchovním stupňům... a toto číslo 21 přestaneš vnímat...
Toto číslo Tě vede do směru, který tě bude naplňovat...
Více Ti nepovím, Ty sama si volej svého Anděla hvězdného, který se jmenuje ÁMENO a proto ámenuj a ámenuj... pak sama poznáš, kdo se Tě dotkne... já tomu říkám štěstí v tomto lidském světě, které je v zóně neštěstí... proto jsou neštěstí na každém rohu... měj se dobře...
číslo 21, je pro Tebe štěstím a ten špatný pocit, to je jen stav nepochopení, ale jednou pochopíš...
 
Monika34
19.04.15
22:22
Nereg.

IP: 78.45.140.*
Děkuju
 
Jana39
22.04.15
19:09
Nereg.

IP: 109.81.210.*
Ahoj,já již stejná čísla vidím několik let i více vnímám... Až dnes kdy se dostávám z krize po DRAM.rozchodu mě teprve došlo, že mě na to andělé upozorňovali... .ted mám těch 14dni úplně jiná čísla na hodinách a každý den... jak si mám vysvětlit, že určitá situace obehla kruh... a stále, že to tak mělo být... součást mých modliteb atd.,teprve dnes vim,že 07:07,16:16 byla zrada a ne upřímný vztah.Někdy mi přijde, že když vnímám jinak je v životě složitější, než ti co to nevnímají. A také jsem stále cítila negace a divný pocit v jeho přítomnosti, nevím... . Také nechapu, že jsem mohla,tak bouchnout a muselo to ven,mozek řekl dost.Hodně zvláštní okolnosti a rychlost... .no,život jde dál, ale asi to bude,ještě chvíli trvat,děkuji.
 
Jana39
22.04.15
19:10
Nereg.

IP: 109.81.210.*
Ahoj,já již stejná čísla vidím několik let i více vnímám... Až dnes kdy se dostávám z krize po DRAM.rozchodu mě teprve došlo, že mě na to andělé upozorňovali... .ted mám těch 14dni úplně jiná čísla na hodinách a každý den... jak si mám vysvětlit, že určitá situace obehla kruh... a stále, že to tak mělo být... součást mých modliteb atd.,teprve dnes vim,že 07:07,16:16 byla zrada a ne upřímný vztah.Někdy mi přijde, že když vnímám jinak je v životě složitější, než ti co to nevnímají. A také jsem stále cítila negace a divný pocit v jeho přítomnosti, nevím... . Také nechapu, že jsem mohla,tak bouchnout a muselo to ven,mozek řekl dost.Hodně zvláštní okolnosti a rychlost... .no,život jde dál, ale asi to bude,ještě chvíli trvat,děkuji.
 
Leeenka
23.06.15
09:06
Nereg.

IP: 194.228.11.*
Ahojky.. taky se mi dějí ty samé věci :) Od ledna, co jsem se více seznámila s jedním klukem, vídám stejná čísla..začalo to např. 22:22, 23:23, 01:01 apod.. poté se čísla začaly objevovat všude.. i na SPZ aut.. později jsem vídala čísla nadále 09:09, 11:11, 15:15, 17:17 apod.. ale už nějakou dobu pozoruji, že vídám kdykoli se podívám na mobil, notebook, hodinu v kombinaci 11, 22, 33, 44 a 55. Např. je ráno 9:11, 9:22, 9:33, 9:44, 9:55... nejčastěji ale komibnace čísla s 44... nevíte co to znamená??? Poslední dobou nemám moc dobré období..nejdivnější na to je, že s tím klukem jsem se dali dohromady a pak se to po krátké době pokazilo... řekla jsem mu o těch číslech.. a vídával je i on.. nebo vždy mi řekl, že viděl stejné dvojčíslí... ted máme oba horší období.. a čísla vídávám pořád... nevíte někdo, co to může znamenat???? Děkuju za odpověď
 
Alice13
23.06.15
09:24
Nereg.

IP: 62.200.229.*
souhlas s Dracizenou - blizi se konec sveta a otevira se ti vnimani 3.oka
 
Dracizena
23.06.15
20:12
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Lenko, už Tvé jméno napovídá, že jsi přirozená a nehraješ si na něco, co nejsi a to Tě šlechtí a proto ty čísla...
Duchovno spíše promlouvá k přirozeným lidem, protože mají blíže pochopit svůj neviditelný svět kolem těla... jsou zralejší v uvědomování si, toho podstatného.
Tobě se ukazuje číselná řada od 1-5 a to je pět smyslů, které budeš čistit, ale až ... až si vyámenuješ svého Anděla hvězdného... Já jsem si ho také kdysi vyámenovala a proto jsem schopna vám odpovídat...
Já odpovídám, protože vaši andělé mi napovídají, co vám mám zde odpovědět...
Ono záleží, jakou máš modlitbu... já ámenuji a ámenuji a přináší mi tato modlitba ovoce... a tím ovocem jste vy lidé, z kterých mám radost, že vám umím díky andělům poradit...
S tím klukem budete dobrými kamarády a určitě mu předávej duchovní poznání...
Čtyřka, to je smysl zlatého paprsku, který je ukryt v prsteníčku...
A dvě čtyřky je osmička a to je duchovní práce s lidmi...
Ano, obaluj lidi do duhy a takto si hraj s představami... Časem vše pochopíš...
 
Leeenka
24.06.15
23:22
Nereg.

IP: 194.228.11.*
Dracizeno: děkuji předem za odpověď.. ale moc tomu nerozumím..jak si mám vyámenovat svého Anděla... prosím o bližší vysvětlení... děkuji :)
 
Leeenka
24.06.15
23:30
Nereg.

IP: 194.228.11.*
Dracizena: Právě ty čísla jsou ve spojitosti s tím klukem.. začali jsme spolu chodit..během 14 dní jsme do vztahu vlítli s velkými plány do budoucna (on je znamení Beran, já Panna). Jenze nebyl pořádně "vyléčený" z předchozího vztahu (kdy ho bývalka 3 roky podváděla). Poté když si nastolil zrcadlo (myslí hodně filozoficky) ji schválně vyhledal, aby zjistil, nakolik se jí kdysi odevzdal a jakého blbečka hrál. Ted má problém s důvěrou a mě stále s ní srovnává a naráží na věrnost.. nyní podle něj to mezi námi není jen kamarádství ale ani né vztah... Nevím co mi ty čísla stále říkají.. věřím, že my dva k sobě patříme, cítím to..ale jsem smutná z toho jak to je ted.. prý potřebuje čas.. mám mu ho dát? nevím co mi andělé napovídají.. děkuji ..potřebovla jsem to ze sebe dostat :-)
 
Leeenka
24.06.15
23:55
Nereg.

IP: 194.228.11.*
Všimla jsem si také, že máš Draci blog o Mojí budoucnosti.. můj poslední příspěvěk právě také souvisí s mojí budoucností a toho kluka. Jak vidíš naší budoucnost? Jsem teď zmatená.. a chtěla bych tomu porozumět. Děkuji moc za odpověď
 
Dracizena
25.06.15
13:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nemám blog o mojí budoucnosti... mám své stránky, to ano, ale jmenují se jinak...
Napsala jsem Ti, že ty čísla Tě směřují k pěti smyslům a ty se je nauč čistit, abys také uměla jasně druhého vyciťovat... ale to jsou terapie na delší trať... když, tak meilem si povíme více, kdy se budu ptát více do hloubky... Přítel je beran a Ty panna, jsi opak berana. Píší, že je to dobrá sestava, beran + panna, ale podle mě ne... musela bys ho poslouchat na slovo... i když on umí ustoupit, ale umí zase slovně zaútočit a Ty, jako panna, nevím, jestli bys vydržela jeho silný nápor větru a častěji, jak často...
Píšeš, že on potřebuje čas. Po rozchodu se obyčejně hned nezamiluje, spíše Tě používá, že chce zapomenout a tak počkej. Vždyť on Ti to nabízí a když mu zachutnáš, tak proč ne... Ale vedle berana nesmíš mít strach, spíše hraj Ty, tu silnou, která se nebojí ani jeho narážek a to je ten vítr...
 
Leeenka
25.06.15
21:38
Nereg.

IP: 194.228.11.*
Děkuji za zprávu. Mohla bych tě poprosit o tvůj mail? Ráda bych se tě chtěla zeptat na pár věcí o vyámenování a čistění 5 smyslů.. Opravdu mě to zajímá :-)
 
Dracizena
25.06.15
23:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
jméno znáš a seznam.cz
 
Milan z Ostravy
28.01.16
23:19
Reg.28.1.16

Ahoj...

Mám stejný problém - stejná čísla, ale jen na hodinách. Je to za poslední měsíc. Dívám se na hodiny tak 5x denně, ne víc, a objevují se dvojice čísel 1x denně, skoro každý den. Nikdy předtím to nedělalo...

Kdybych sledoval čísla kolem - SPZ, čísla ulic atd., jistě, člověk začne objevovat těchto shodných čísel více... Je to tím, že se tomu člověk věnuje, normální čísle nebere, všímá si jen těchto dvojic. Ale dělá mi to jen u hodin při jejich malém sledování.

(Umím léčit lidi, veškeré duševní trápení... Jmenovaný těžký rozchod jsem u jednoho mladšího muže - žena se mu tahala po restauracích, on se staral o mimino... Trápení jsem mu odstranil z hlavy za cca 2 hodinky. Za měsíc mi volal, že si našel jinou, hodnější... Na ni zapomněl. Už jej netrápí... U dcery přítelkyně jsem neštěstí dívky z rozchodu s klukem odstranil za 2 hodiny. Na druhý den ji duševní trápení zmizelo. Zůstaly jen vzpomínky, ale nebyly negativně zaměřeny. Člověk si pamatuje co protějšek udělal, ale už se netrápí. Má klid... A to je dobře).

Vyléčím různé zdravotní hendikepy, veškerá duševní trápení, ale s těmi čísly, to je zvláštní.

Mám trochu obavy co to znamená. (Chci si nechat zesílit tyto schopnosti, a teď nevím, zda mám, jestli to není varování... Nebo to může být to, že můj život vstupuje do jiné duševní úroveň... (Ještě před rokem bych člověka já co léčí, šmahem odsoudil jako šarlatána. Věřil jsem jen vědě a technice. Jak jsem zjistil, že uzdraví jen slova, bez nutnosti kupování drahých doplňků stravy, nemohl jsem se z toho vzpamatovat... Nicméně to funguje).

Takže teď nevím, co s tím.

Má někdo z Vás po objevení se těchto shodá čísel negativní dopady na život, nebo naopak pozitivní?

Pisatelce M. - Zní to dost strašidelně... Stalo se ti to ještě od té doby někdy? (Ale neznamená, že když je pocitově něco v místnosti, že tam něco je... A pokud je, že je to něco zlého... To asi ne. Zlo je jen v lidech... )

(Možná má pravdu Luis - je čas něco udělat... )

Děkuji za odpověď...

Milan
 
Slim
27.03.16
23:33
Nereg.

IP: 109.164.27.*
Já mám SPZ 2323 a pořád to vidím i na hodinách..
 
a.dablice
31.03.16
10:01
Nereg.

IP: 37.48.38.*
Zdravim,mam takovy mensi problem.od jistej doby se me zda sen o pavoucich a je to pokazdy stejny cas 23:15
Neni to sice pravidlne ale jeto stejny cas 23:15.z pavouku mam bestialbi fobie..
 
Christ
17.04.16
19:22
Nereg.

IP: 94.112.49.*
Stává se mi to tak často až jsem si na to zvykl. Ale udivovat mě to nepřestává.
 
Ruzenkaa
30.04.16
21:14
Nereg.

IP: 194.169.217.*
Uz pred koncem roku 2012 jsem chodilana prednasky pana Petra K v Brně, kde presne o tomto mluvil, tehdy vsichni strasili koncem sveta a on presne o techto vecech mluvil, o vyzkumech, casoprostoru, multidimenzionalnim vesmiru a o tech cislech. Tehdy jsem ani nevěděla , že to je vybnikajici numerolog a kartar, ale nikdy jsem neslysela ze by o sobe tvrdil ze je vestec, nebo kartar. Az posleze jsem k nemu zacala chodit. Prave ty cisla jsem resili, kdyz jsme resili me deti a jejich potencial. Dozvedela jsem se tolik zajimavych veci o numerologii a vetsinu z toho jsem ani v knizkach nenasla. Bylo to spis o vedeckych poznatcich a kombinaci orientalni diagnostiky a numerologie apod. Zkuste se objednat k panu Petrovi K z Brna, dela i na dalku, je ale dost drahy. kontak najdete na jeho webu zahady-mysteria.cz. Nema tam sice psano, ze dela ritualy a rikal mi ze je dela jen ve vyjimecnych pripadech, a a mela jsem stesti ze mi pomohl. Me se tehdy vubec nic nedarilo, rozvod, financni problemy atd. Zacal jsem mit i nocni mury a podivne zazitky. Pan Petr je asi nejlepsi numerolog a kartar, ale neni o nem moc znamo ze umi a ze dela tyto ritualy. ja si nejake ritualy kdysi nechavala delat u jinych kartarek,ale byly to jen radobycarodejnicke kecy, vyctene z knih. Petr ten ritual delal jinak, ale bylo to taky opravdu drahe, ale pomohlo to a nejen v mem problemu, je to slozite na popsani, tyka se to i procesu aktivace DNA atd. Ale u me to skvele fungovalo. tomto je Petr K vyjimecny clovek a ma mraky znalosti, nechapu , kde bere ty poznatky ale je to vdy fasinujici. Doporucila bych Vam jeho web zahady-mysteria.cz.
 
Dominik frolik
31.08.16
22:45
Nereg.

IP: 213.129.159.*
proč se takováhle čas 12:11 12:11 12:11a nebo 20:51 21:21konec je vždy stejný
 
Dominik frolik
31.08.16
22:46
Nereg.

IP: 213.129.159.*
proč se takováhle čas 12:11 12:11 12:11a nebo 20:51 21:21konec je vždy stejný
 
Hannah577
22.09.16
09:52
Nereg.

IP: 195.250.152.*
Bude to znít asi divně, ale od 16.9.2016 vidím všude číslo 69 a nevím, co by to mohlo znamenat. Prosím, poraďte :-)
 
Dracizena
24.09.16
20:01
Nereg.

IP: 86.49.183.*
toto dvojčíslí sedne do sebe... má na tebe vliv a silný vliv... sečti si datum toho 16. 9 a sečti si datum svého narození a porovnávej životní čísla těch dat... 69=15=6 hledej i 6...
 
Moncic
22.10.16
18:23
Nereg.

IP: 37.188.135.*
Hezky vecer, asi pred třemi roky se mi take začalo objevovat na displejich mobilům spotřebičích 11:11, chvíli mi trvalo nez mi došlo, ze to neni náhoda. Jsou to opravdu andělské zprávy. Moje životní cislo je 11. Kdyz jsem tento tyden sla na hřbitov za svou babičkou a kmotrou, tak jsem si všimla noveho čísla toho hrobu 1111. Vim, ze jsem pod ochranou. Prozivam težké období a jsem za ta čísla rada. Vim ze mne vedou. Opakuji se mi na hodinách i jiné číslice. Například dnes v noci 3:33. Vzbudim se, kouknu na mobil a je to tam. Takto uz to mam hodne dlouho. Rada bych o tom s někým mluvila, připadám si jak v jiném světe.
 
Moncic
22.10.16
18:29
Nereg.

IP: 37.188.135.*
Hezky vecer, asi pred třemi roky se mi take začalo objevovat na displejich mobilům spotřebičích 11:11, chvíli mi trvalo nez mi došlo, ze to neni náhoda. Jsou to opravdu andělské zprávy. Moje životní cislo je 11. Kdyz jsem tento tyden sla na hřbitov za svou babičkou a kmotrou, tak jsem si všimla noveho čísla toho hrobu 1111. Vim, ze jsem pod ochranou. Prozivam težké období a jsem za ta čísla rada. Vim ze mne vedou. Opakuji se mi na hodinách i jiné číslice. Například dnes v noci 3:33. Vzbudim se, kouknu na mobil a je to tam. Takto uz to mam hodne dlouho. Rada bych o tom s někým mluvila, připadám si jak v jiném světe.
 
Moncic
22.10.16
19:29
Nereg.

IP: 37.188.135.*
Hezky vecer, asi pred třemi roky se mi take začalo objevovat na displejich mobilům spotřebičích 11:11, chvíli mi trvalo nez mi došlo, ze to neni náhoda. Jsou to opravdu andělské zprávy. Moje životní cislo je 11. Kdyz jsem tento tyden sla na hřbitov za svou babičkou a kmotrou, tak jsem si všimla noveho čísla toho hrobu 1111. Vim, ze jsem pod ochranou. Prozivam težké období a jsem za ta čísla rada. Vim ze mne vedou. Opakuji se mi na hodinách i jiné číslice. Například dnes v noci 3:33. Vzbudim se, kouknu na mobil a je to tam. Takto uz to mam hodne dlouho. Rada bych o tom s někým mluvila, připadám si jak v jiném světe.
 
ten kdo to ma 2O let
26.11.16
00:58
Nereg.

IP: 46.135.104.*
dracice zrejme mas dobrou parketu nic proti tomu tohle nikdo nevyresil
a navyresi je to odezva svedomi a zpetne mysli tak jdi do me osobnosti
 
Zbynďa
27.03.17
23:46
Nereg.

IP: 185.73.102.*
Ahoj narodil sem se 21.2 a můj nejlepší kámoš 22.2 oba dva sme stejně starý ročník 94 stále vidíme také čísla 21:21 22:22 atd určitě je to s něčím spojeným moje mamca vykládá karty uz přes 35 let a říká ze to jsou zprávy od Andělů co nám dávají snažte se vnímat v okolí čísla a zkuste si třeba sportku atd ma to Stim prej něco společného ... . Ahoj :))
 
Davidak
13.05.17
15:15
Nereg.

IP: 213.250.208.*
Mam to uz nekolik let ._mozna tak 15 let co si to uvedomuju ... Nejvic 22:22 ,ted je to par dni co se to deje neustale 0606 0707 0909 1111 1515 1818
 
Davidak
13.05.17
15:40
Nereg.

IP: 213.250.208.*
Jinak cas jak ho zname na Zemi je lidsky vymysl.Takze mam par teorii,,,,1.Je to nejaka chyba zpusobena cestovanim v case 2.Je to nahodila udalost ,svym opakovanim(Vse se opakuje)nam dava pocit spirituality a neceho neznameho a to nam dava viru v cizi nadpozemsky zasah 3.Muzou za to navstevnici z jinych planet 4.Jsme ve spanku nevedomosti a jsou to znameni od tech kteri se probudili 5.Je to chyba vesmiru ,ktery pokud se rozpina ,se i jednou opet smrskne ,nebot vse se stale do nekonecna opakuje ,a to vytvari ten stav 6. Svet se zrychluje vtempu a clovek se jen vic diva na cas 7.Je to znameni a projev od vyssich forem byti ze tvoje vedomi je na spravne ceste
 
Davidak
13.05.17
15:45
Nereg.

IP: 213.250.208.*
7... ... Na spravne ceste k ukonceni vecneho opakovani rozeni a umirani a neuvedomovani si sebe sama a tim tak vstoupit do nekonecneho byti,nebot smyslem zivota je byt.
 
Pav
17.11.17
01:57
Nereg.

IP: 2.24.121.*
Dobry vecer, nemam tuseni a je pro me zarazejici fakt co se mi stava za posledni tyden. Potkavam prilis casto na ulici v praci v bchode proste vsude kde se pohybuju stejne dva psy, dvojcata nekolikrat denne. Uz mi to prijde zvlastni az divne. Vzdy se necitim dobre . Dokaze mi to nekdo vysvetlit o co jde? Nerozumim tomu. Dekuju za jakoukoliv odpoved. Prijmam samozrejme I kritiku. Pav
 
Moncic
29.11.17
19:55
Nereg.

IP: 213.226.233.*
Náhody neexistuji, jsou to zprávy které nam přicházejí v číselných kombinacích. Nejvíc se mi zobrazuji v posledních týdnech i měsících 4444. Symbolika cisla 4 je velice pozitivní a ochranujici. Věřte, nebo ne... .
 
Ja
30.01.18
22:56
Nereg.

IP: 84.47.58.*
Prosim 11.12 :/ ?????
 
Anika
31.01.18
14:03
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Uz hodne dlho sa mi stava,ze vidim na hodinach datum svojho narodenia... ked sa pizriem,je 14:06,alebo 6:14..vacsinou to prve.Co to moze byt? Caka ma nieco na narodky? Zle?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)