For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 19.1.2021
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.1.2021
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona.
Fórum:Horoskopy na 2021
Jak si na tom budou stát všechna zmamení v roce 2021?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Nejlepší kamarád je jako čtyřlístek. Těžko se hledá, ale máte obrovské štěstí, když ho najdete.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Laub

Vztah k hlupákům se neustále zlepšuje. Představte si, že ještě ve Švejkově době pro blbost superarbitrovali.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!zpět

Starý dům a otec co zabil dceru.

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Starý dům a otec co zabil dceru.

Pavel 98
08.10.19
06:54

IP: 37.188.171.*
Měl jsem hororový sen a chtěl bych vědět co znamená.. Mám z něho husí kůži a už několik dní se mi blbě spi protože se mi zdá opakovaně.
Jeden otec bydlel v domě kde byla i jeho dcera (4-5 let) seděla na prahu hlavních dveří v klíně si s čímsi hrála. Její otec běžel ze dvorku směrem k ní. Holčička se na něj podívala a než stačila cokoliv udělat tak jí její otec podřízl krk a běžel stále do domu. Holčička padá směrem dozadu a pod ní se tvoří Kalůž krve.. Tím toto končí
O pár let nebo roku či století dopředu :
Já, moje mamka a teta (a ještě další lidi) jsme byly na exkurzi tom domě kde se odehrála ta vražda. Vevnitř bylo vše staré. Schody a podlaha vrzaly.
Byly jsme v místnosti kde bylo okno, skříň, stůl s jednou židlí a dal nevím co.
Na stole ležel papír a na něm stalo že "pán (jméno už nevím) byl odsouzen za tuto vraždu" (obrázek pejska). Přišlo mi to divné.. Proč by někdo šel sedět za to že zabil pejska? Vzal jsem si ten papír do ruky a zjistil jsem že ten obrázek pejska byl nalepeny na jiném obrázku. Proti oknu a slunci jsem zjistil že tam bylo dítě. 4-5let.
Mezitím co jsem studoval papír jsem zjistil že jsem v té místnosti sám a to není dobře. Začal jsem rychle dýchat a začal jsem chodit po domě a hledat ostatní. Místo toho jsem spatřil toho otce s nožem v ruce. Šel po schodech nahoru a nejspíš o mě nevěděl. Došlo mi že to je on a tak jsem hledal východ z domu.. Ale přišlo mi že se z domu stalo bludiště a nešlo z něj pryč.. Šel jsem tedy pryč od schodů kam šel otec a vešel jsem do jiné místnosti... Kde seděl u toho stolu zas otec... Pomalu sem couval a dveře se zavřely... Otec začal vstávat, otáčel se a že půjde na mě.. Dveře jsem vyrazil a volal na mamku a tetu.

Moc si nepamatuji co se vše odehrávalo ale vím že nás tam pak všechny chtěl zabít a my mu utíkaly. Co ještě pamatuji tak byl závěr toho snu-
Nejak se nám podařilo z domu odejít. Na tom dvorku stalo moje auto a šel jsem do něj. Začal jsem couvat a v zrcátku jsem viděl toho otce jak běží směrem k tomu domu. Zjistil jsem že to byla scénka jak šel zabít svoji dceru... Tím sen končí a já se vzbudil zpocený a udychany... Zdal se mi i další sen..Vím jen že taky byl hororový.

Byla tam malá čivava a někdo ji probodl a z krku ji crčela krev. Já začal mít v puse chuť krve a plival jsem na zem takové kousky. Nejspíš kosti té čivavy...

Nevím jak to bylo dál. To je vše co si pamatuji.
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)