English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

stala jsem ve svatebnich šatech

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

stala jsem ve svatebnich šatech

paula16
17.01.15
11:04
Reg. před 2016

Dobrý den
Jsem par tydnu po rozchodu a dnes se mi zdalo o svatbe stala jsem ve svatebnich šatech a byl tam nejaky kluk ale toho sem neznala a hned byla svatba.
 
halil
17.01.15
14:21
Nereg.

IP: 217.75.83.*
Krásny deň želám paula 16

svatba - je symbolom cesty zdokonalenia Vás samotnej, posun z roviny pudovej do roviny citovej. Zostáva však iba v rovine citovej, postup do roviny duchovnej je nemožný.

Zjednotenie pudovej roviny ( v sne ste to vy ) s neznámym mladíkom ( citový animus, panic ) prichádza k zjednoteniu v symbolickom zväzku manželskom pri svatbe.

Takže v skratke, budto ste postúpila z pudovej roviny vnímania na citovú rovinu vnímania seba i sveta okolo. ( teda citlivosť, láska, empatickosť, pozitivita, byť nápomocná druhým tvorom ... atd )
alebo je to len prejavom náplne vašej vlastnej mysle ... teda túžby, cieľa cesty ... a to potom s postúpením na rovinu citovú nemá nič spoločné, ... je to čiste pudové vnímanie seba a sveta okola ...

prečo? pretože mať vo svojom živote ciele, znamená žiť hranicami Ega, .. robiť päťročnice atd ...
je to nezmyselný čin, pretože život, existencia, ako taká cieľ nepotrebuje .. tá iba je .. !
a teda? život je v skutočnosti iba cesta bez cieľa ...

tak milá paula, ako to je, musíte vedieť vy sama ... . nedá sa vám však presnejšie zodpovedať, kedže ste sen opísala jednovetne ...

a i Vám a nielen Vám, zo srdca želám Pokojom a Slnkom naplnený zvyšok dňa i ostatných dní ... :-)
 
halil
17.01.15
14:27
Nereg.

IP: 217.75.83.*
a ešte ... .

stojíte vo svadobných šatách - a tie sú nevedomým používané ako zástupcom čistoty, panenstva, svetla, múdrosti, ale iba v rovine citovej, pretože ak by ste bola v rovine duchovnej, šaty sú zástupcom ega, persony, osobnosti, i ked sú čisté, v duchovnej rovine už ego neexistuje ...
neexistuje maska ničoho, od dobročinnosti až po diabla .. :-)

 
Dracizena
18.01.15
13:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Paula... jde o duchovní svatbu, jde o vycítění svého Anděla a ON je tím prostým KLUKEM... Anděl tělesný se svému člověku, třeba i snově, nezjevuje v honosném vzhledu. Symbolizuje svým vzhledem Tvůj charakter a postoj k životu... Proto ten kluk, protože i Ty si se vším poradíš, jako ten hbitý kluk a jsi v prostotě svého Ducha a to Tě šlechtí.
A věř, že ten světelný Anděl jde zprvu k člověku, něco jako vyhaslá svíčka, kterou Ty musíš zapálit a dát svému Andělu věčný OHEŇ...
vždyť ho v těle máš... až pak, se Ti Anděl ukáže v nádherné stříbrné a možná, i ve zlaté záři... mne tenkrát objal zlatým světlem, pocit se nedá popsat... Sleduj a zapisuj si další sny, modli se před spaním, obaluj své tělo duhou v pestrých barvách a sleduj, i vnitřní vidění a slyšení...
Čeká tě duchovní postup... Držím palce a ámenuji, i za Tebe... zdravím...
 
paula16
18.01.15
14:51
Reg. před 2016

Děkuju moc z rady :)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)