English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner26.04.24 / Zuza v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Krása není jen o vzhledu. Krása je především o tom, jakým jsi člověkem, a jak se díky tobě cítí ostatní.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Murphyho zákon spotřeby pohonných hmot: Vaše auto má vždy větší spotřebu než auto téže značky kohokoli druhého.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Stádo bílých koní

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Stádo bílých koní

Iness
30.03.15
22:32
Reg. před 2016

Ahojte, zdálo se mi o stádu klidných sněhobílých koní. Měla jsem z nich krásný obdivný pocit. Byli prostě nádherní, zářivě bílý, jako převtělení andělé . Šla vedle nich žena a myslím, že prošli vedle mě... Co to může znamenat?
 
halil
03.04.15
08:13
Nereg.

IP: 195.168.91.*
voľne pasúce sa kone znamenajú radosť slobodomyseľnosť

teda v preklade vašu radosť z bytia, a náplne i obsahu vašej mysle v realite ( čistota, tzv.božiu múdrosť, myseľ, )
vo vašom procese sebazdokonaľovania a prieniku a pomalého plynulého prieniku citovej roviny vnímania

teda? v súčastnosti ste sama so sebou spokojná, študujete, vnímate poznávate duchovno, začínate mu rozumieť a cítite sa prosto spokojne, radostne, voľne a slobodne ... jednoducho dobre to je :-)
 
Iness
03.04.15
09:36
Reg. před 2016

halil: Ano tak nějak to cítím
 
Dracizena
03.04.15
17:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ines, buď v očekávání duchovních dotyků...
Bílé koně a navíc v zářivé bělosti... ano, pamatuji si, že tenkrát se mi také ukázali v nádherné bělosti a pak mi duchovno jen klepalo na 3.OKO a já svým andělům otvírala svou mysl a ONI mi zakládali základy vědění...
A dnes jsem duchovně tam, kde jsem... držím palce...
Má rada... ámenuj, ať tě duchovno neodkloní...
 
Iness
03.04.15
23:02
Reg. před 2016

Dracizena: Co přesně myslíš tím ámenuj? Modlit se? Za každou rozmluvou např. s Anděli říkat ámen?? Jsem začátečnice
 
Dracizena
04.04.15
14:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Iness... mnozí si myslí, že jdou duchovně dobře, ale netuší, že jdou do svého duchovního středu velikou oklikou, kde je čeká mnoho překážek a pádů, viróz atd.
Už jsem to tady někde psala, že člověk je jako brouček na své kytičce a Ty jsi na sedmikrásce. V podobě broučka jsi dnes na lístečkách, které si čistíš od smogů a to jsou prožitky různých, i nepohod s lidmi atd.
A ten brouček musí odnést do středu kytičky to, co sesbíral na lístečkách a musí to hodit do kořínku tím tunelem, čemu se říká stopka, aby ten prach a špína z lístečků spadla do kořínku, který z toho má prospěch, je to pro něj druh výživy.
Vysvětluji postup lidského bytí pohádkově, ale my lidé jsme na těchto základech postaveni a proto je mysl směrovaná ke Stromu Života. Ten náš strom, je tou Tvou kytičkou, jde o to samé.
Mne duchovno naučilo jednoduchou modlitbu a to, ámenovat dokola a nezdržovat se s nějakými širokosáhlými větami...
Když máš být vysílačkou, aby Tě Tvá dimenze slyšela, nemůžeš říkat dlouhé říkanky, jako je Otčenáš a nebo krátké mantry, jako je OM a pod. Modlitba je k tomu, aby rozum začal vysílat své SOS a jeho paprsky doletěly až do dimenze, odkud jsme přišli na Zem.
Bytosti světla mi prozradily, které celosvětové slovo je světelným paprskem, kterému se otevřou pomyslná dimenzní vrata a pak jsme VYSLYŠENI.A pak si nás bytosti světla všimnou a lépe navigují životem, abychom v podobě toho broučku ze své kytičky nespadly, třeba až do úrazů, depresí apod... .
Takže, vnímej, že slovo ámen je zlatý paprsek, který si Tě bude obmotávat, jako Tvůj ochránce z hadovité říše... proto se ví o hadí síle... A proto nestačí říci jen jedno a krátké amen, jak říká náboženství, ale opakovat a opakovat a ámenovat s dlouhým á, až zjistíš, že hrdlo Ti ámenuje úplně samo.
A stavba velkého písmene Á s čárkou, je propojovací tok s Tvou dimenzí... Zní to neuvěřitelně, ale je to tak.
Náš svět je složen z písmen a číslic a každé písmeno a číslice zásobuje myslící buňky hvězdným, živým, dimenzním světlem...
Ámenování je jasná a krátká šifra která má duchovní sílu projít lidským pobořeným aurickým polem a zalarmovat Tvé astrální aurické tělo, neboli tu poslední vrstvu, ve Tvých aurických vrstveních.
Když se podíváš do knihy s malůvkami aurických plášťů, najdeš tam i astrální pole a do tohoto pole se musí dostat Tvá modlitba a dostane se tam jen slovo ámen+ámen+ámen... opakované, jako když se opakovaně vysílá SOS..
 
Iness
04.04.15
16:40
Reg. před 2016

Tak to byla vyčerpávající odpověď. Mockrát Ti děkuji
 
Iness
04.04.15
16:41
Reg. před 2016

Samozřejmě děkuji Tobě Dracizeno
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)