English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Vauvenargues

Společné pravidlo pro našeho ducha i tělo je: mohou prospívat, jen když jsou stále živeny.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Stádo bílých koní".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Stádo bílých koní

Iness
30.03.15
22:32
Reg. před 2016

Ahojte, zdálo se mi o stádu klidných sněhobílých koní. Měla jsem z nich krásný obdivný pocit. Byli prostě nádherní, zářivě bílý, jako převtělení andělé . Šla vedle nich žena a myslím, že prošli vedle mě... Co to může znamenat?
 
halil
03.04.15
08:13
Nereg.

IP: 195.168.91.*
voľne pasúce sa kone znamenajú radosť slobodomyseľnosť

teda v preklade vašu radosť z bytia, a náplne i obsahu vašej mysle v realite ( čistota, tzv.božiu múdrosť, myseľ, )
vo vašom procese sebazdokonaľovania a prieniku a pomalého plynulého prieniku citovej roviny vnímania

teda? v súčastnosti ste sama so sebou spokojná, študujete, vnímate poznávate duchovno, začínate mu rozumieť a cítite sa prosto spokojne, radostne, voľne a slobodne ... jednoducho dobre to je :-)
 
Iness
03.04.15
09:36
Reg. před 2016

halil: Ano tak nějak to cítím
 
Dracizena
03.04.15
17:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ines, buď v očekávání duchovních dotyků...
Bílé koně a navíc v zářivé bělosti... ano, pamatuji si, že tenkrát se mi také ukázali v nádherné bělosti a pak mi duchovno jen klepalo na 3.OKO a já svým andělům otvírala svou mysl a ONI mi zakládali základy vědění...
A dnes jsem duchovně tam, kde jsem... držím palce...
Má rada... ámenuj, ať tě duchovno neodkloní...
 
Iness
03.04.15
23:02
Reg. před 2016

Dracizena: Co přesně myslíš tím ámenuj? Modlit se? Za každou rozmluvou např. s Anděli říkat ámen?? Jsem začátečnice
 
Dracizena
04.04.15
14:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Iness... mnozí si myslí, že jdou duchovně dobře, ale netuší, že jdou do svého duchovního středu velikou oklikou, kde je čeká mnoho překážek a pádů, viróz atd.
Už jsem to tady někde psala, že člověk je jako brouček na své kytičce a Ty jsi na sedmikrásce. V podobě broučka jsi dnes na lístečkách, které si čistíš od smogů a to jsou prožitky různých, i nepohod s lidmi atd.
A ten brouček musí odnést do středu kytičky to, co sesbíral na lístečkách a musí to hodit do kořínku tím tunelem, čemu se říká stopka, aby ten prach a špína z lístečků spadla do kořínku, který z toho má prospěch, je to pro něj druh výživy.
Vysvětluji postup lidského bytí pohádkově, ale my lidé jsme na těchto základech postaveni a proto je mysl směrovaná ke Stromu Života. Ten náš strom, je tou Tvou kytičkou, jde o to samé.
Mne duchovno naučilo jednoduchou modlitbu a to, ámenovat dokola a nezdržovat se s nějakými širokosáhlými větami...
Když máš být vysílačkou, aby Tě Tvá dimenze slyšela, nemůžeš říkat dlouhé říkanky, jako je Otčenáš a nebo krátké mantry, jako je OM a pod. Modlitba je k tomu, aby rozum začal vysílat své SOS a jeho paprsky doletěly až do dimenze, odkud jsme přišli na Zem.
Bytosti světla mi prozradily, které celosvětové slovo je světelným paprskem, kterému se otevřou pomyslná dimenzní vrata a pak jsme VYSLYŠENI.A pak si nás bytosti světla všimnou a lépe navigují životem, abychom v podobě toho broučku ze své kytičky nespadly, třeba až do úrazů, depresí apod... .
Takže, vnímej, že slovo ámen je zlatý paprsek, který si Tě bude obmotávat, jako Tvůj ochránce z hadovité říše... proto se ví o hadí síle... A proto nestačí říci jen jedno a krátké amen, jak říká náboženství, ale opakovat a opakovat a ámenovat s dlouhým á, až zjistíš, že hrdlo Ti ámenuje úplně samo.
A stavba velkého písmene Á s čárkou, je propojovací tok s Tvou dimenzí... Zní to neuvěřitelně, ale je to tak.
Náš svět je složen z písmen a číslic a každé písmeno a číslice zásobuje myslící buňky hvězdným, živým, dimenzním světlem...
Ámenování je jasná a krátká šifra která má duchovní sílu projít lidským pobořeným aurickým polem a zalarmovat Tvé astrální aurické tělo, neboli tu poslední vrstvu, ve Tvých aurických vrstveních.
Když se podíváš do knihy s malůvkami aurických plášťů, najdeš tam i astrální pole a do tohoto pole se musí dostat Tvá modlitba a dostane se tam jen slovo ámen+ámen+ámen... opakované, jako když se opakovaně vysílá SOS..
 
Iness
04.04.15
16:40
Reg. před 2016

Tak to byla vyčerpávající odpověď. Mockrát Ti děkuji
 
Iness
04.04.15
16:41
Reg. před 2016

Samozřejmě děkuji Tobě Dracizeno
 


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)