English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Roda-Roda

Buď opatrný, ucházíš-li se o ženu. Ženy jsou diskrétní jen potud, pokud tě vyslyšely. Když tě odmítnou, velice se potom svou ctností holedbají.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Sny o vodě, o duších a o opuštěném domě.

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sny o vodě, o duších a o opuštěném domě.

PavlaPařízková
21.10.19
13:55
Nereg.

IP: 37.44.22.*
Dobrý den, delší čas mě trápí tři sny, ze kterých mám obavy.
První je vždy spojený s vodou. Opakuje bud plocha vody, ve které se topím já, nebo nemohu zachránit své dcery, které padnou do hloubky, chci jim natahnout ruku, ale nemám ji dost dlouhou. nikdy nevidím sebe ani je umřít úplně. Bud je tedy ta plocha, nebo řeka, nebo cestička mezi rybníky, vždy sen končí, že se někdo topí, spadne do vody neopatrností před mýma očima a já nedokáži pomoci.
Druhý je, že je velká budova, opuštěná, se spoustou chodeb, dveří a místností. většinou já a opět mé děti se snažíme najít unik. někdo, něco, nás honí. většinou úplně cítím, jak už nás chytne. na konci většinou utečeme. Počasí je ponuré, všude je cítit strach.
no a třetí je duchovní, kdyby je se mnou duch v místnosti a nechce odejít. zdá se mi o ženě, ženách, které se střídají, za plentou. já jsem vedle v místnosti a snažím se spát, ale cítím tu osobu za plentou. vysvětluji jí, že musí odejít, ale ona se na mě dívá a nejde pryč. když pletnu odhrnu, je tam jiná žena, v jiném oblečení a jiného stáří.
tyto sny se mi zdají stále dokola. děkuji mnohokrát za pomoc při výkladu, děkuji, pavla
 
Dracizena
27.10.19
18:43
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Zdravím Pavlo... všechny tři sny jsou duchovní... ten o vodě, ten Tě vede do minulých životů, kdy jsi se často topila a z dnešního časoprostoru se tam v té minulosti zachraňuješ... A proto máš tyto sny svých osudů, aby Tvé děti a vnoučata a pra... do nich nespadly... čistíš své prožitky... prožitky minulých životů... Budova... tou budovou je Tvé tělo a Anděl snový Tě vede ponurými chodbičkami a to jsou polo ucpané cévky, které si zprůchodňuj různými vizemi... A duchové v podobě žen? jsou to jen Tvé andělé... Anděl je člověk, žijící v budoucnu a oni Tě směrují na duchovní schody...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)