English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sny

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Sny

M💫
19.02.24
18:23
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Obyčejný člověk 🙂
 
Známá neznámá
19.02.24
19:31
Nereg.

IP: 188.175.163.*
Vše chápu.⭐Také nejsem🦇
 
M💫
19.02.24
20:09
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Rad bych se představil . Sága pokračuje a nějaká podoba s Jackobem je .Budu tedy Jacob . 🦇 nejsem 😃Jména asi nejsou důležitá ,ale Renesmee je krásné jméno . Zároveň je to oblíbeny film.Tohle je strašně zvláštní 😃Nikdy jsem nebyl na nějaké seznamky a nebo komunikaci po internetu . Já jen nepochopil vaši otázku …Je složité odpovědět…když je možné použit jen krátký text.Jak to bylo prosím myšleno ?
 
M💫
20.02.24
21:57
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Vím kdo jsi 🧩
 
Renesmee-Jacob
21.02.24
06:37
Nereg.

IP: 37.48.56.*
Myslím že nevíte. Myslím, že jsme se nikdy neviděli, nesetkali. Jen nevím, proč nás osud tady svedl dohromady, když oba nehledáme partnery. Ale jsme na věštírně, tak asi proto. :) Proč jste reagoval na má přání, písně a tak. Ale možná mám jen bujnou fantazii a vsugerovala jsem si, že mi odpovídáte…
 
M💫
21.02.24
12:59
Nereg.

IP: 31.192.83.*
To je také možné ..Reagoval jsem z důvodu pocitu.. nějak mě to přitáhlo…🪽Cítím mentální napojení.Zároveň chci pomáhat lidem a slova mají sílu.Bylo to pro povzbuzení.At se cítíte lépe.I když nevím pravý důvod vašich pocitů.Dokážu se necítit.Ano .. nehledám.Nikdy jsem nehledal🙂Věřím, že láska si nás vyhledá sama.Přijde to podle toho co vyzařujete.Uzavřená minulost “odpuštění “je z mého pohledu základ.Hudba vyjadřuje pocity. I u dcery dle hudby poznám v jakém rozpoložení je.Otevřeně si promluvíme a vyřešíme problém.Dekuji , že mi přejete. Moc si toho vážím a těší mě to 🍀 Vše se vám splní💫
 
Renesmee-Jacob
21.02.24
18:57
Nereg.

IP: 37.48.56.*
Už to chápu. Nejste ten, co má změnit můj život, ale jste ten, co má přinutit mně zapomenout na minulost. Děkuji Vám.
 
M💫
21.02.24
19:43
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Tak ..na tohle s určitostí nedokážu odpovědět …Vše se mění .Myslim si , že v přítomném okamžiku tvoříme svoji budoucnost a volba je vždy na nás .Negativní nás učí tím pádem je to pozitivní 🙂A to krásné je odměna .Jak si odpovíte vy ve vaši 🧠.. to si přitáhnete. S pokorou a úctou M

Přeji si…🪽splnění vašich snů a přání💫
 

Renesmee-Jacob
22.02.24
12:55
Nereg.

IP: 37.48.56.*
Děkuji za objasnění. Ještě vysvětlení k mé otázce ”Jak jste věděl, že zde nejsem?” Před pár týdny jsem si zde již nechtěla číst některá přání, která mně zraňovala, tak jsem si zde přestala přát…. A pak jednou jsem měla nutkání se zde vrátit. Vy jste asi den před tím napsal (335098) ”Věřím, že její odmlčení splnilo její přání…Přeji ji krásný láskyplný život…” Zase ta má fantazie 🙂
 
Jacob - Renesmee
25.02.24
20:51
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Psal jsem to na základě pocitu.Jen tohle se mi stalo u poslední ženy , která vstoupila do mého života a bez vysvětlení přestala komunikovat.Stejně jako vy jste přestala psát své přání.Tak jsem napsal text v tomhle znění .Někdy vložím pocit ,přání ,povzbuzující text a nebo něco k zamyšlení.Neni potřeba v tom hledat záhadu.Vse je z nějakého důvodu a proč to tak je ukáže čas 💫Přeji Vám krásný zbytek večera .🪽
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)