Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 23.1.2020
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena.Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Smrt

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Smrt

zuzaa
(02.07.12 / 12:48)
Ahoj dneska se mi zdál dosti živý sen.Byla jsem u své babičky jako jindy.Ta mi ale řekla tuto větu: ,,Až jednou umřu,mám v peněžence tisícovku,vem si jí. ' Asi po nějaké chvíli mi babička umřela.Přede mnou.Z další části snu sem se dověděla,že můj děda je také mrtvý a to už měsíc.Celým snem mě doprovázelo truchlení po dědovi a babičce.Sen nakonec skončil tak,že babička nějakým zázrakem znovu ožila.Vůbec nevím jak si to mám vysvětlit.Děkuju za každou radu a pomoc.
 
Dracizena
(16.07.12 / 18:15)
IP: 213.151.77.*
Snová babička Ti ve snu zaplatila, abys pro ni něco udělala. Ve skutečnosti skrze snovou babičku k Tobě mluví její Anděl...Máš pro ni udělat to základní, co člověk by měl udělat pro bližního...Promluv do hvězd a pros o její uzdravování a tím ji prodloužíš život. Vždyť sen Ti to jasně ukázal, vrátila se. Až ji jednou odveze sanita, věř, že se vrátí...
 
« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)