English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Smrt?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Smrt?

Lenka 13
18.03.12
09:01
Nereg.

IP: 89.102.50.*
Zdravím,dnes se mi zdála podivná věc.Tak tedy:
Koupala jsem se v bazénu s mamkou a táta a bratr byli mimo něj.No a mamka se jaksi moc hluboko ponořila ale nemohla už nahoru,snažila jsem se jí pomoc ale nešlo to.No a nakonec umřela.Viděla jsem její smrt a nemůžu tomu věřit a proto se obracím na vás.Nemůže to být např. nějaké zvláštní znamení?Mnohokrát děkuji.
 
Dracizena
25.03.12
00:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lenko zdravím... mamina prožila v lůně své matky nějaký stav, kdy byla v tlaku... Matka matky musela se dostat do nějakého šoku a ten stav pootočil vibrační klíč malinko na druhou stanu kde se zasekl... Takto mi to vysvětluje mamči Anděl a ty jsi ta, která má tuto duchovní trhlinku opravit... A co nám chce říci Tvůj snový anděl? Že v některých z minulých životů se mamča i utopila a aby se program karmický neopakoval, Ty vše poopravíš a mamči karmu opravíš... Určitě Ti poradím a podrobně vše potřebné vysvětlím... napiš na meil... Anděl snový si Tě chce vystupnit na cestu, používat své léčivé vibrace...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)