For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 16.8.2022
Svátek slaví Jáchym, zítra Petra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.8.2022
Svátek slaví Jáchym, zítra Petra.

Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

sex v obchodaku

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

sex v obchodaku

smutna jana
24.01.10
12:25
Nereg.

IP: .*
potkala jsem v obchodaku jednoho kluka moc se mi libil a ja jemu taky.potom jsem se polila colou a sla se umyt na zachod.prisel za mnou odtahl mne do kabinky a skocili sme na to.ted jsem mozna tehotna a nevim jak to rict rodicum.pls poradte mi

Lejny
24.01.10
12:44
Nereg.

Ked nevies s urcitostou ci si tehotna,tak rodicom nic nehovor

Theodor
24.01.10
16:48
Reg. před 2016

Tohle se v dnešní době ještě reálně děje? Inu těhotenství bych se na tvém místě bál ze všeho co ti hrozí úplně nejméně.

Až to bude 4 týdny od incidentu, kup si těhotenský test, případně si zajdi za gynekologem (rodičům to neříkej, pokud si myslíš, že by to udělalo akorát problém).

Za 3 měsíce pak test na HIV.

Merit
24.01.10
23:02
Reg. před 2016

smutna jani :-), prosim te.. to jste nemeli kondom?? a kolik je ti let???
jestli je tohle vtip, tak docela drsnej ..

vladaxy
26.01.10
21:28
Reg. před 2016

Dost divoký,nemyslíš?Ale podle toho co píšeš tak asi ne.Asi by to ale chtělo občas myslet.

kackap
01.02.10
07:08
Nereg.

To se mi zdá jenom jako vtip.Ale pokud je to pravda,tak by jsií si měla uvědomit,že zdraví máme jenom jedno.Každopádně ti přeji hodně štěstí aby jsi zjistila,že jsi zdravá,to jestli jsi těhotná je věc druhá.S tím se dá ledacos dělat.

Sanikaboss
10.02.10
01:12
Nereg.

smutna jana vis otom zekdis to das pric tak vzivote budes mit nestastii ito dite neni na vine to ty aj z tvojou pindouuuuu proc si slasukat ?ted kdisi budes tehotna daspric ? proc? nedelej to a rekni rodicum co se stalo

kostlivec
02.03.10
18:27
Reg. před 2016

Lejny nerozumim ti ani slovo

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)