English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Prus

Dovolte lidem, aby byli šťastni podle vlastní vůle.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Sen pořád o té samé osobě

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen pořád o té samé osobě

Denisa Poskočilová
05.07.19
22:41
Nereg.

IP: 78.80.27.*
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat na jeden sen samozřejmě si nejsem jistá zda mi poradíte. Možná je to i blbost ale už nevím co dělat.. Poslední týden se mi zdá furt ten samý sen občas se to trošičku pozměni ale je mi divný že furt je tam ta stejná osoba. Ta osoba v minulosti byla moc hodná přátelská fajn jenomže po 2 letech se z ní stala s prominutím dost velká svině dělala mi problémy jak jen to šlo. Po nějaké chvíli co se to mezi námi už jenom zhoršovalo tak jsem udělala jednu věc že jsem si ji všude zablokovala smazala. Já vím že je schopna ke mě domů přijít ale nevěřím moc tomu. Spíš se bojím toho že nevím co ten sen znamená vždycky tam v tom snu vidím ji a sebe a občas se tam objeví moje rodina či její kamarádi. Jenomže já už nevím co mám dělat. Vždycky mě v tom snu nějak chtěla ublížit a já jsem chtěla utéct a nešlo to. Prostě jako bych byla socha. Pak jsem od ní slyšela různý věci. Přitom já jsem ji v životě nic nepovedla tak mi říkala že za všechno můžu já.. Nedávno se mi zdál sen kde jsem byla já a ona na nějakém místě kde jsem už někdy musela být. Tam mě přivedla zavázala mi na místě šátek okolo očí a předala mě někomu koho jsem neviděla vedli mě někam a až na místě bohužel už si nevzpomínám na jakém místě jsem stala mi sundal někdo šátek a říkali mi že jsem na konci cesty mého života a že mi nikdo nemůže pomocí v dáli jsem si už jenom všimla tě holky. A okolo byli lidi a rodina moje nikdo mi nemohl pomoc. Teď mám strach i usínat protože se bojím co se zrovna bude odehrávat... Chtěla bych moc vědět co to znamená prosím pokuste mi to nějak vysvětlit.. Děkuji moc za odpověď
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)