Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 6.6.2020
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta a Slavoj.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 6.6.2020
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta a Slavoj.
Fórum:

Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Zářivý Had06.06.20 / Konstantin v Sny
Vědma06.06.20 / Konstantin v Praktické věštění
Tornádo04.06.20 / eli.horynova@gmail.com v Sny
Vlci03.06.20 / slunicko334 v Sny

Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má situace se zlepší. ”

Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Nechť je tvá řeč v souladu s tvým životem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

SEN O VLASTNÍ SVATBĚ!

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

SEN O VLASTNÍ SVATBĚ!

Luciiinka
13.07.15
13:56

Dnes se mi zdál sen o vlastní svatbě, jak nemám žádné svatební šaty, kytici ani dort, jak je 12 hodin dopoledne a mám obřad v 5. Najednou přijdu na to, že nemám nic a hned musím všechno zařídit (šaty,dort, kytici. Kámoška a teta mi pomáhají vše vybírat a mám to vše objednané v obchodě (šaty,dort,kytici) Ani nevím koho si beru. Ženicha neznám, poté se ocitám v domě, kde za mnou jde koťátko, já ho zavírám za veře, ale ono si ty dveře otevře a já ho odhodím ( v realité bych to neudělala) potom se tam objeví černá kočka, kterou též odhodím a zůstane mrtvá viset na plotě. Nevíte, co to má znamenat?? Děkuji za všechny komentáře, Lucie

mirka06
13.07.15
14:05

Nechcem byt zla ale macka znamena ze je ina zena vo vztahu ..aspon mne to tak vtedy vyslo..nie som vestica ani nic take

Dracizena
13.07.15
20:37

IP: 213.151.77.*
Lucí, jde o duchovní svatbu, když jsi, jakoby nahá... Zajímej se o duchovno... a nenechávej nic na poslední chvíli.
Kočka... nevystrkuj drápky, když nemusíš... nerozčiluj se když nemusíš, nenadávej na druhého, protože není proč... život o tom není...
Plot... to jsou mrtví kolem Tebe... zapisuj si je a pomodli se za ně...

Luciiinka
13.07.15
20:49

Děkuji moc za komentáře :)

Dracizena
14.07.15
11:44

Lucí, musím dodat, ty dušičky mrtvých se chytají lidských těl a komu se otvírá vnímání do duchovních sfér, musí a to opravdu musí, své tělo očisťovat od Těch dušiček, které se nás drží, jako klíšťata, aby nebolela hlava, tělo a nebyl narušovám spánek, nebyla zapomětlivost a třeba i schíza... ale to už je horší stupeň, ten se Tě netýká... pokud chceš poradím jak...

Luciiinka
14.07.15
11:53

Jé, to byste byla hodná, kdyby jste mi poradila :)

Dracizena
14.07.15
20:01

napiš mi na meil dracizena@sezna m.cz... .budu potřebovat nahlédnout do písmenkové řady Tvého celého jména a proto to chce soukromí...

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)