English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 26.2.2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 26.2.2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...

facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska
Osudový partner20.02.24 / Vavrekova Veronika v Láska

Čím více miluješ, tím více trpíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Dnes mě nic špatného nepotká. ”

Myšlenky moudrých

Vědecká př.

Podmínkou koexistence jedince druhu Homo sapiens a společenství druhu Canis lupus je sjednocení akustické signální soustavy.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl

zpět

SEN O VLASTNÍ SVATBĚ!

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

SEN O VLASTNÍ SVATBĚ!

Luciiinka
13.07.15
13:56
Reg. před 2016

Dnes se mi zdál sen o vlastní svatbě, jak nemám žádné svatební šaty, kytici ani dort, jak je 12 hodin dopoledne a mám obřad v 5. Najednou přijdu na to, že nemám nic a hned musím všechno zařídit (šaty,dort, kytici. Kámoška a teta mi pomáhají vše vybírat a mám to vše objednané v obchodě (šaty,dort,kytici) Ani nevím koho si beru. Ženicha neznám, poté se ocitám v domě, kde za mnou jde koťátko, já ho zavírám za veře, ale ono si ty dveře otevře a já ho odhodím ( v realité bych to neudělala) potom se tam objeví černá kočka, kterou též odhodím a zůstane mrtvá viset na plotě. Nevíte, co to má znamenat?? Děkuji za všechny komentáře, Lucie

mirka06
13.07.15
14:05
Reg. před 2016

Nechcem byt zla ale macka znamena ze je ina zena vo vztahu ..aspon mne to tak vtedy vyslo..nie som vestica ani nic take

Dracizena
13.07.15
20:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lucí, jde o duchovní svatbu, když jsi, jakoby nahá... Zajímej se o duchovno... a nenechávej nic na poslední chvíli.
Kočka... nevystrkuj drápky, když nemusíš... nerozčiluj se když nemusíš, nenadávej na druhého, protože není proč... život o tom není...
Plot... to jsou mrtví kolem Tebe... zapisuj si je a pomodli se za ně...

Luciiinka
13.07.15
20:49
Reg. před 2016

Děkuji moc za komentáře :)

Dracizena
14.07.15
11:44
Nereg.

Lucí, musím dodat, ty dušičky mrtvých se chytají lidských těl a komu se otvírá vnímání do duchovních sfér, musí a to opravdu musí, své tělo očisťovat od Těch dušiček, které se nás drží, jako klíšťata, aby nebolela hlava, tělo a nebyl narušovám spánek, nebyla zapomětlivost a třeba i schíza... ale to už je horší stupeň, ten se Tě netýká... pokud chceš poradím jak...

Luciiinka
14.07.15
11:53
Reg. před 2016

Jé, to byste byla hodná, kdyby jste mi poradila :)

Dracizena
14.07.15
20:01
Nereg.

napiš mi na meil dracizena@seznam.cz... .budu potřebovat nahlédnout do písmenkové řady Tvého celého jména a proto to chce soukromí...

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)