English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

české př.

Nehraď se plotem, hraď se přáteli.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

SEN O VLASTNÍ SVATBĚ!

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

SEN O VLASTNÍ SVATBĚ!

Luciiinka
13.07.15
13:56
Reg. před 2016

Dnes se mi zdál sen o vlastní svatbě, jak nemám žádné svatební šaty, kytici ani dort, jak je 12 hodin dopoledne a mám obřad v 5. Najednou přijdu na to, že nemám nic a hned musím všechno zařídit (šaty,dort, kytici. Kámoška a teta mi pomáhají vše vybírat a mám to vše objednané v obchodě (šaty,dort,kytici) Ani nevím koho si beru. Ženicha neznám, poté se ocitám v domě, kde za mnou jde koťátko, já ho zavírám za veře, ale ono si ty dveře otevře a já ho odhodím ( v realité bych to neudělala) potom se tam objeví černá kočka, kterou též odhodím a zůstane mrtvá viset na plotě. Nevíte, co to má znamenat?? Děkuji za všechny komentáře, Lucie
 
mirka06
13.07.15
14:05
Reg. před 2016

Nechcem byt zla ale macka znamena ze je ina zena vo vztahu ..aspon mne to tak vtedy vyslo..nie som vestica ani nic take
 
Dracizena
13.07.15
20:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lucí, jde o duchovní svatbu, když jsi, jakoby nahá... Zajímej se o duchovno... a nenechávej nic na poslední chvíli.
Kočka... nevystrkuj drápky, když nemusíš... nerozčiluj se když nemusíš, nenadávej na druhého, protože není proč... život o tom není...
Plot... to jsou mrtví kolem Tebe... zapisuj si je a pomodli se za ně...
 
Luciiinka
13.07.15
20:49
Reg. před 2016

Děkuji moc za komentáře :)
 
Dracizena
14.07.15
11:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lucí, musím dodat, ty dušičky mrtvých se chytají lidských těl a komu se otvírá vnímání do duchovních sfér, musí a to opravdu musí, své tělo očisťovat od Těch dušiček, které se nás drží, jako klíšťata, aby nebolela hlava, tělo a nebyl narušovám spánek, nebyla zapomětlivost a třeba i schíza... ale to už je horší stupeň, ten se Tě netýká... pokud chceš poradím jak...
 
Luciiinka
14.07.15
11:53
Reg. před 2016

Jé, to byste byla hodná, kdyby jste mi poradila :)
 
Dracizena
14.07.15
20:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
napiš mi na meil dracizena@seznam.cz... .budu potřebovat nahlédnout do písmenkové řady Tvého celého jména a proto to chce soukromí...
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)