Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 4.2.2023
Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 4.2.2023
Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila.

Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Někdy bych si přála se vrátit v čase a dát si facku, za každou blbost, co jsem kdy udělala.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Vše negativní ode mě samo odejde. ”

Myšlenky moudrých

Kafka

Kdo se stará jen o budoucnost, je méně předvídavý než ten, kdo se stará jen o okamžik, neboť se nestará ani o ten okamžik, ale jen o jeho trvání.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

zpět

Sen o nehodě s autem

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen o nehodě s autem

Hannah577
06.09.16
20:42
Nereg.

IP: 88.100.251.*
ahoj,

prosím o vyložení tohoto snu. Zdálo se mi, že sleduji, jak můj táta parkuje s naším autem, vzadu má připevněný vozík a když s ním couvá, tak nějak narazí na chodník a auto vyskočí do vzduchu, pak zase spadne a předek auta se zdá být rozbitý. Ale když přijdu blíž k autu, tak se zdá, že zase tak rozbité není a mohlo by být v pořádku. Taťka zkoušel auto nastartovat. Bohužel už si ale nepamatuji, zda se to podařilo nebo ne, protože v tom momentě můj sen skončil. Co by to mohlo znamenat? Výklad snu na slova autonehoda, nehoda, bouračka opravdu hezké nejsou a mohli by se vztahovat i k věcem, ve kterých opravdu nechci, aby se něco pokazilo, leč sama vím, že mě tento strach občas přepadne, tak moc prosím o vysvětlení. Je pravda, že jsem se včera bála, že se něco pokazí, nebo spíše, že někdo bude nespokojený s mou prací, ale nakonec to bylo v pořádku. Mohlo by to být třeba ono?

Děkuji za odpověď

Hannah577
11.09.16
07:57
Nereg.

IP: 88.100.251.*
Prosím, prosím moc o výklad mého snu :-)

Dracizena
21.09.16
21:53
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Hana... půjč si mou modlitbu, já jen ámenuji a polož na auto pravou ruku a vyslov 3x za sebou Ámen... dáváš auto do jasnější zóny... pááá

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)