English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

čínské př.

Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Sen na jedno téma

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen na jedno téma

Veruscha
21.02.14
18:35
Reg. před 2016

Zdravím, můžete mi prosím někdo zkusit pomoci? Již roky mám velmi živé sny. Své sny miluju. A doslova se těším do postele co zase prožiju. Občas se mi stává, že se mi ponějake době " dozdává" sen. Tedy něco jako telenovela, pokračuje tam, kde byl posledně ukončen. Poslední dobou mi však dny nedaji spát. Často se mi zdá o hadech.had bývá černy, skoro vždy mě uštkne. Naposledy však byli hadi dva, bílý( nebo jeden s dvěmi hlavami) neviděla jsem tělo, byli v košíku. Ale nejvic mne trápí sny o vodě. Teď naposled jeden sen, že můj partner řídí trolejbus, vystoupí z něho a já tam zůstávám a trolejbus popojíždí a já nemohu zatáhnou ruční brzdu, najednou střih trojel řídí lékař u kterého jsem byla nedávno na prohlídce, dorazíme k zdejšímu rybníku, který najednou má rozměry obrovského jezera a vida se valí přes silnici. Řidič začne couvat a ja si uvědomuji, že nemám zaplacené jízdné a mám obavu z revizora. ( voda byla mírně kalná). Další sen byl ,že jsem jela svým autem někam a najednou se přehnala vlna a smetla auta do vody. Já jsem se nějak vysmýkla ven na nějakou hráz a moje auto se potopilo. Já ho viděla přes tu šílenou hloubku jak se leskne na dně. Voda byla křišťálově čistá. A poté střih a sedím s dávným známým na kafi ( je to pojišťovák) a zřejmě jsme řešili pojistné plněni. Dalši sen je, že chodím kolem rybnika, jaká voda nevím, ale okolí zanedbané codníčky vyšlapané, ale plné listí a potkávám spolužáka ze základky ještě ke všemu z vedlejší třídy nijak jsme se nekamarádili , spíš mi byl protivný. Ve snu si povídáme o rodině? Pak střih a jsem v nějaké garáži, kde je další kluk z dětství, soused, toho jsem nesnašela. Je tam s manželkou a já tam mám žít s nimi? A zase střih a jsem opět u toho rybníka s mým bratrancem a ten mi oznámil, že se rozvádí. Proč se mi tam všude motá ta voda. Sny nejsou nepříjemné asi spíš naopak. Všem děkuji za případné reakce. V.
P.S.: omlouvám se za román
 
Dracizena
27.02.14
16:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Věruško... Tvé sny o hadech Tě posouvají po duchovních schodech...
Černí a bílí hadi jsou Tvou polaritou a had dvouhlavý, Ti napovídá, že ve svém těle a v myšlení musíš udělat duchovní prostor, aby se Tvé polarity pomyslně mohly vzít za ruce a to je ten dvouhlavý had...
Zapisuj si sny i s datem... denně si dělej dechová cvičení a medituj
a posílej do hvězd svá přání... Sny Ti budou napovídat a ukazovat směr...
Už Ti vlastně i ukazují. Sny o vodě... hlásí se ve Tvém rozumu vodní živel a to je Anděl, modré aurické barvy... Vnímej a dýchej nebesky modrou... To Ti pro začátek stačí a až přijde ten správný čas, budeš mít vnitřní slyšení a mohu Ti vysvětlit, co nepochopíš... ahojky...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)