Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 2.12.2022
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 2.12.2022
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Sen na jedno téma".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Sen na jedno téma

Veruscha
21.02.14
18:35
Reg. před 2016

Zdravím, můžete mi prosím někdo zkusit pomoci? Již roky mám velmi živé sny. Své sny miluju. A doslova se těším do postele co zase prožiju. Občas se mi stává, že se mi ponějake době " dozdává" sen. Tedy něco jako telenovela, pokračuje tam, kde byl posledně ukončen. Poslední dobou mi však dny nedaji spát. Často se mi zdá o hadech.had bývá černy, skoro vždy mě uštkne. Naposledy však byli hadi dva, bílý( nebo jeden s dvěmi hlavami) neviděla jsem tělo, byli v košíku. Ale nejvic mne trápí sny o vodě. Teď naposled jeden sen, že můj partner řídí trolejbus, vystoupí z něho a já tam zůstávám a trolejbus popojíždí a já nemohu zatáhnou ruční brzdu, najednou střih trojel řídí lékař u kterého jsem byla nedávno na prohlídce, dorazíme k zdejšímu rybníku, který najednou má rozměry obrovského jezera a vida se valí přes silnici. Řidič začne couvat a ja si uvědomuji, že nemám zaplacené jízdné a mám obavu z revizora. ( voda byla mírně kalná). Další sen byl ,že jsem jela svým autem někam a najednou se přehnala vlna a smetla auta do vody. Já jsem se nějak vysmýkla ven na nějakou hráz a moje auto se potopilo. Já ho viděla přes tu šílenou hloubku jak se leskne na dně. Voda byla křišťálově čistá. A poté střih a sedím s dávným známým na kafi ( je to pojišťovák) a zřejmě jsme řešili pojistné plněni. Dalši sen je, že chodím kolem rybnika, jaká voda nevím, ale okolí zanedbané codníčky vyšlapané, ale plné listí a potkávám spolužáka ze základky ještě ke všemu z vedlejší třídy nijak jsme se nekamarádili , spíš mi byl protivný. Ve snu si povídáme o rodině? Pak střih a jsem v nějaké garáži, kde je další kluk z dětství, soused, toho jsem nesnašela. Je tam s manželkou a já tam mám žít s nimi? A zase střih a jsem opět u toho rybníka s mým bratrancem a ten mi oznámil, že se rozvádí. Proč se mi tam všude motá ta voda. Sny nejsou nepříjemné asi spíš naopak. Všem děkuji za případné reakce. V.
P.S.: omlouvám se za román
 
Dracizena
27.02.14
16:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Věruško... Tvé sny o hadech Tě posouvají po duchovních schodech...
Černí a bílí hadi jsou Tvou polaritou a had dvouhlavý, Ti napovídá, že ve svém těle a v myšlení musíš udělat duchovní prostor, aby se Tvé polarity pomyslně mohly vzít za ruce a to je ten dvouhlavý had...
Zapisuj si sny i s datem... denně si dělej dechová cvičení a medituj
a posílej do hvězd svá přání... Sny Ti budou napovídat a ukazovat směr...
Už Ti vlastně i ukazují. Sny o vodě... hlásí se ve Tvém rozumu vodní živel a to je Anděl, modré aurické barvy... Vnímej a dýchej nebesky modrou... To Ti pro začátek stačí a až přijde ten správný čas, budeš mít vnitřní slyšení a mohu Ti vysvětlit, co nepochopíš... ahojky...
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)