English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

sázka

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

sázka

anonimeek
15.08.11
16:44
Nereg.

IP: 89.24.209.*
ahoj chtěla bych se zeptat, měla jsem finanční problémy jsem ještě nezletilá tak si nemůžu vydělávat tak jsem si vsadila sportku ale čísla co jsem vsadila jsem viděla před očima když sem na to použila kouzla štěstí tak by mě zajímalo jestli se mi to nějak nevrátí mysli že je to černá magie jestli se nepletu vyhrála jsem 102 kč a cejtim se provinile o magii se už zajímám delší dobu ale ted nevim mam pořád nutkání udělat to znova
 
meel
17.08.11
15:07
Reg. před 2016

anonimeek: 102kč? Vratí se ti to tak, že prohraješ ještě víc.. ae s magií to nemá nic společnýho..
 
anonimeek
17.08.11
17:21
Nereg.

IP: 89.24.209.*
no já mam obvykle smůlu a na tohle sem použila několik kouzel a myslim že i 102 kč je dobrejch považuju to za štěstí
 
meel
18.08.11
12:37
Reg. před 2016

obvykle smůlu? tak si spočítej kolik si prohrála a kolik si vyhrála.. ;)
 
anonimeek
18.08.11
13:18
Nereg.

IP: 89.24.209.*
sázím jen výjmečně zatom sem vyděělala s tema 102 korunama
 
kveta BALAZOVA
10.09.11
20:17
Nereg.

IP: 77.101.104.*
AHOJ CHTELA BYCH SE ZEPTAT PODALA JSEM SI SPORTKU VIHRAJU DNES VECER
 
anonimeek
10.09.11
21:21
Nereg.

IP: 89.24.209.*
to se zeptej vědmy ne nás
 

Vilma
01.10.11
14:19
Reg. před 2016

Jsem v zoufalé finanční krizi, mám zhruba 850tis dluhů nastřádaných za víc než 10let a již splácím 22ti měs, zatímco vydělávám jen 17000tis. A to jen díky jednomu nedoplatku elektřiny v tom lítám. Podle kartářky na výhru šanci nemám, ale prý se dá magií přivolat, i když jsou zde rizika. Ale dovedete si představit, že budu v zimě a nebudu mít ani na jídlo? Čas je nyní jasně proti mě.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)