English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Dygat

Co už nelze uskutečnit v lásce, nechť se stane aspoň v nenávisti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

rozdílné výklady

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět

rozdílné výklady

Honzička
13.09.10
14:59
Reg. před 2016

... tak nevím. Obrátila jsem se na dvě kartářky kvůli jedné věci. Obě mají renomé a chválu na internetu. Ta první je starší dáma, bohaté zkušenosti, poslední dobou už se ani nenamáhá rozkládat karty,evidentně jasnovidí, nevím na kolik procent. Snad právě proto mě tentokrát cosi pudilo si to ověřit na doporučené adrese. Druhá kartářka mi věštila jen přes telefon a měla mladičký hlásek. Průšvih je v tom, že ty dvě šly zcela proti sobě. Ptala jsem se na chlapa, se kterým jsme se do sebe zabouchli na ulici jako zcela neznámí lidé. Ale nějak se k sobě ne a ne dostat, jen se potkáváme a tajně koukáme. nebyla příležitost se vůbec nikde blíže setkat a seznámit, dlouho jsme nevěděli, jak se ten druhý vůbec jmenuje, jestli ho doma náhodou nečeká rodinka, prostě nic. A když už to trvalo nějak dlouho, zkusila jsem tohle. První mi řekla, že mě on miluje, že neví jak se ke mě dostat, protože jsem psychicky za hradbama a nedokáže mě oslovit. Hecuje mě, abych do toho šla, protože už na mě prý pár let čeká. Druhá mi tvrdí opak. Že je tam citová chudoba, že bych se s ním jenom trápila a že je to absolutně nevhodný partner. Samé špatné karty. Musím se krotit, abych nechrlila vulgarismy. Až do této doby jsem měla s tímto fenoménem celkem dobré zkušenosti. Nejsem typ, který by to vyhledával často, jednou za pár let a zpravidla došlo na slova věštkyně. Ale teď teda nevím.
 
kelišová
13.09.10
17:17
Nereg.

IP: .*
Honzičko , dej jednou na svou intuici , jako ženská bys jí měla mít , do ničeho se nepouštěj bezhlavě a nic neházej za hlavu . Ono to nějak dopadne ... .ať tak nebo onak ...
S kartářkou je lepší osobní kontakt a ani tak to není orákulum z Řecka , osud se může měnit podle různých událostí a skutků ... .
 
Merit
14.09.10
01:32
Reg. před 2016

ahoj Honzicko :-)
ja se zeptam polopaticky..
1) videli jste se nekde v soukromi?
2) mluvili jste spolu?
3) kolik je tobe-jemu let?

je to takova ta laska na prvni pohled? jak to vnimas?..
pa :-*)
 
Honzička
14.09.10
07:44
Reg. před 2016

Milá Merit,
Tak tedy polopaticky:
v soukromí jsme se neviděli, dodnes jsme se neseznámili, jen na sebe narážíme, což v malém městečku není těžké. A byla to láska na první pohled - a že to tak troufale říkám i za něj - protože takovou scénu, kdy se zastavil čas, by ani Hollywood nevyrobil. Protože to prostě bylo cítit. Máme oba po třicítce a myslím, že oba dva jedno manželství už za sebou.
A k té intuici, Keliško, kdybych se na ni v takovém případě mohla spolehnout, nehledala bych kartářky. Jestli jsem sebejistě řekla, že jsme se zamilovali oba, už si rozhodně netroufám tvrdit i za něj, že mu to taky vydrželo, čas běží. Já rozhodně nedostávám šanci jít do něčeho bezhlavě.
Já myslím, že snad každý zná ty pocity jak na houpačce. Strašně záleží, jak se zrovna on zachová, jednou to vypadá docela jasně, podruhé čučí do země a je znát, že se brání, to pak jde intuice do háje a zmocní se Tě pocit marnosti. A tak podobně... .
Jste nebyly zamilované?

Ty kartářky mě zarazily. Kdysi dávno v útlém mládí jsem je obrážela trošku víc a nestalo se, že by se lišily alespoň ve výkladu přítomnosti.

Díky, že jste odpověděly, je to hřejivé

 
kelišová
14.09.10
11:09
Nereg.

IP: .*
Jó, tak ono je to ta platonická snová láska ... .no , to je potom těžké ... chce to akci , jinak v tom budeš břednout i po velkou řádku let . Zkus ho oslovit , jinak nic nevyřešíš .Zidealizovala sis ho , je to na bázi snů .Taky jsem zažila ... ano , pak je to jak na houpačce a toužíš ... .A ono může být vše jinak ... .
Ještě bych řekla , že tedy on sám neví , co chce ...
S mojí snovou láskou to dopadlo bledě , najednou jsem přestala snít a chtěla jsem prožívat ... ..našli jsme se s někým úplně jiným ... .
Jinak třicítka je nádherný věk ! Měj se krásně a žij !!
 
Honzička
14.09.10
12:13
Reg. před 2016

Pro Kelišovou,
jo, je to platonické, ale o jeho idealizaci nemůže být řeč. Na to jsem fakt trochu stará. Naopak je možné, že mu i křivdím. A máš pravdu, vypadá to, že neví, co chce. Ale taky je fakt, že mě potkával s malým dítkem a nic o mě nevěděl a pořád asi moc neví. A když si vezmu, že je introvert, ani se nedivím, že neoslovil na ulici. To už dneska vůbec hclapi nedělaj.
Já taky nevylučuju, že se vydám jinudy. Chtěla jsem to už rozřešit. Proto přece ty kartářky - aby trochu světla vnesly... .

 
veštkyňa3
14.09.10
12:50
Nereg.

IP: .*
Honzičko

snívaš, snívaš s otvorenými očami a vidíš... . aj cítiš, a nepáči sa ti to... .realita je iná... z tejto lásky veru nikdy nič nebude, len smútok, žial,veľká bolesť v srdci, nemilé vytriezvenie, hanba a to veľmi skoro a uplnou náhodou. Spravíš niečo, čo hraničí s hrdosťou, slušnosťou, vďaka svojej akčnosti a snahe vedieť, na čom si... zistíš to...
 
Honzičko
14.09.10
13:08
Nereg.

IP: .*
Milá věštkyně 3,
promiň, ale tohle neberu. Realitu neznám, tak jak může být jiná, smutek už jsem kvůli němu zažila a horší už to nebude, a kdyby mi chyběla hrdost a slušnost, už bych byla jinde a ne jako panenka v koutě. Já chlapy nenaháním a raději bych ho minula, než abych vyváděla něco, z čeho bych musela mít hanbu.
To ses mě tedy dotkla.
 
Merit
14.09.10
13:49
Reg. před 2016

ahoj Honzicko.. :-)*
necil se :-D neblazni devce zlaty :-).. fakt to za to nestoji.. :-)

proc kartarkam vysel rozdilnej vyklad?.. kdyz se mi tohle stane.. je to o jakysi ceste... cestach, ze to zrovna tak bejt nemusi, ci je to casovej posun.. muze rict jedna.. tohle bude do 6ti mes a toto je potom?.. uplne si bejt jista?..
kdyz se na tebe zamerim ja.. vidim, ze je sance spolu bejt, ale casem ty sama budes z nej hotova.. neco ti na nem bude vadit, budes si pripadat, ze se zmenil, nebo ti proste lhal.. pretvarka?
to, ze k nam prijde balicek splnenyho prani, jeste neznamena, ze ho musime prijmout.. ze ho nerozbalime a nemuzeme ho vratit?..
fakt zalezi jenom na tobe/vas co s tim udelate.. pravdou je, ze pokud by clovek chtel idealniho partnera tak ja ho za celej muj zivot nenasla.. :-D.. vzdycky je tam nakej nedostatek a ver mi, ze JA mam taky zavady :-)..
jsou zavady typu, ktery pro me treba prehlidnout nejdou.. chlast, drogy, nemakacenko, nasili.. a hlavne, kdyby nemel rad moje deti, ci je proste nerespektoval, tak ten by JEL :-)).. kdyz muzu prijmout ja deti partnera.. musi on to samy.. pres toto nejede vlak.. ty deti patrej ke mne.. jiny uz mit nebudu a ja je miluju a to je pro me svaty.. aby se s nim dalo zit..
to okouzleni casem pomine.. pust si slunce seno.. a dobre se divej na skopkovou :-).. cela ja :-).. ja ji zboznuju, ruzickova to tak krasne zahrala.. tak lidsky.. u angeliky se zasnila :-D.. prozila si tu chvilku a pak pohledla na jejiho skopka :-D.. a stejne.. beda, jak by tata nekde lumpacil, i kdyz mu smrdej nohy, je JEJI :-DDD.. a to je pro me zivot.. ten pozemskej.. :-)
zmenit muzes situace.. jejich vyvoj tim, ze si neco prejes.. je umeni se naucit si prat holka.. nekdo to bere tak, ze universum se postara.. ja si preju fikane, tak, abych u toho nekoho nesmetla :-)

to, ze mezi vami neco jiskri, to je dobre.. jééé, clovek u toho vzdy pookreje :-), co blahodarnych procesu u toho v tele probiha? ;-))
co si budeme povidat, co? :-)
jestli si spolu neco zacnete.. uvidis :-).. poradne si k nemu privon :-), zkontroluj vuni potu (je to dulezity), zkontroluj mu nohy :-) a pamatuj si.."pardalovi skvrny nevymazes".. :-).. ani ty nejsi dokonala.. on taky ne.. nikdo z nas.. ted je jenom tim, kterej okolo tebe projde.. ale opravdu prdi.. na zachode si cte treba noviny.. po jidle si hlasite grgne.. po toalete necha spinavej zachod a neni schopnej se to odnaucit :-).. neni ti uz 20, tak to snad znas :-)
mej se krasne pa :-))**
 

Merit
14.09.10
14:23
Reg. před 2016

vestkyne3 ahoj :-)
prosim te, co jsi tim chtela rict? vyjadri se obycejne.. at te pochopim.. dekuju :-)
 
Honzička
14.09.10
14:37
Reg. před 2016

Merit, čau,
já vím, že to za to nestojí, je to taky jeden z mých cílů odnaučit se čílit. Ale taky mi to přišlo jako zcela zbytečná ťafka.
Na to nepotřebuju žádné karty, abych věděla, že stojím celkově na rozcestí. Jen mi připadá, že už tam stojím strašně dlouho a už bych chtěla jít dál. I v tomhle, aby mě už nezdržoval, pokud to není ON. Můžu Ti říct, že už jsem se s ním rozloučila nejednou, ale byl to on, kdo to zase zvrátil.
Já jsem popravdě krapet zaskočená, že se tady rozebírá náš vztah - holt ženský ta psychologie vztahů asi baví. Čekala jsem nějaké zkušenosti s tím věštěním. Ne, že by mi to vadilo, pohled z odstupu a zkušenosti můžou být cenné, ale na druhou stranu mají děvčata trochu málo informací.
Jen ještě prozradím jednu věc, která možná vysvětlí, proč trochu panikařím. Já ho viděla v regresi. Jestli se říká, že to pomáhá, může to naopak někdy i zbrzdit. Oba jsme se vrátili na místo, kde jsme zemřeli. On byl voják, raněný v lazaretu. Já ošetřovatelka - a jak jinak - jeptinda. Zamilovali jsme se na tu chvíli, co nám zbývala. Ale stejně bysme se nemohli mít, i kdyby se uzdravil. A já taky, protože jsem ho brzy následovala na nějakou infekci.
Vypadá to na druhou šanci a v tu chvíli mě jednoduše poněkud se.., že ji možná zase propásnem. Je to tak nepochopitelné?
A ještě něco k té drastické předpovědi. Je možné, že mě nechce a chtít nebude, ale vím jistě, že by mi takto neublížil. Ne tímto způsobem

Ostatně, já pak dám vědět, jak se to vyvrbilo. Očuchám důkladně
 
kelišová
14.09.10
15:13
Nereg.

IP: .*
Honzičko , nemusíš být zaskočená propíráním něčeho , co není !
Psychologie vztahů , někdy baví víc chlapy ... .ale myslím , že pro nás je to spíš rada , jak neupadnout na nos jako třeba my / jestli mohu mluvit za víc lidí/
Taky se mi jednou splnilo přání - on - vysoký a sympatický , smyslný pohled - oslovil mne na zábavě a chvilku jsme se bavili a ejhle - okouzlení bylo pryč... .
 
kelišová
14.09.10
15:20
Nereg.

IP: .*
Merit - jsi mne rozesmála v tom sychravém počasí ...
Můj známý měl takový zábavný zlozvyk , každé známé dvojice se ptal : "Už před sebou prdíte ?"" Ne??" "Tak to ještě není vážný !"
Jedna kamarádka mi tvrdila , že před svým mužem dvanáct let neprděla , nemohla jsem jí to uvěřit ... .jo, jsme jenom lidé ... .slunce -seno je naše kultovní česká trilogie ze života !
 
Honzička
14.09.10
15:41
Reg. před 2016

Kelišová, to říkáš Ty, že není. Je to Tvůj názor, já Ti ho brát nebudu, ale já mám zase svůj.
Já narozdíl od Tebe nepovažuju platonickou lásku za něco špatného. I ty mají svůj význam a možná docela velký. Například učit se na tom milovat bezpodmínečně. Souhlasím s tím, že by kvůli tomu člověk neměl zapomínat žít, ale to mi jaksi s prckem ani nehrozí. Já rozhodně na hubu padat nemíním a souhlasím s Merit, že to jiskření bývá docela milé.
Ale vidím, že jsi ranařka a že ten názor asi nesladíme, no nic se neděje.
Merit mě rozesmála taky. Nedávno jsem narazila na veršík v jedné básnické sbírce pana Krchovského:
"Život je tak trapný bože, jak uprdnutí u soulože." (nevymažou to?)
 
Merit
14.09.10
16:11
Reg. před 2016

holkyyyy :-) neblazneme :-D.. udrzme si zdravej ezoterickej rozum :-DD, jde to vubec? :-)))

nase duse si tu prozijou vsechno mozny.. jsme zavrazdeni, jsme vrahy.. proste to tak musi asi bejt.. nebo mame na vybranou..to spis, neznamena, ze kdyz me nekdo v min. zivote zabil.. ze ho ted tafnu ja.. na to jsem i vychcana :-).. ja si budu nicit moji karmu :-).. ee :-), at si jde s Panem Bohem.. at zije v lasce.. pokud nemuzeme v tomhle zivote neco spolecne prekousnout :-)

Honzicko.. pokud jsi ho videla v regresi.. tim jsi mela zacit.. ja tam taky obcas nahlizim.. a clovek tu dusi pozna, to neni o vzhledu, to je o tech vibracich.. o energii.. nevim treba jakou ma ten clovek tvar a presto vim.. kam ho zaradit.. ze to je ON, chocholousek by si tu pocetl, co? :-))..
ty jsi psala o kartach, o regresi to na pocatku nebylo.. ale i tak.. mate spolu co resit.. tak to poresite.. kolik lidi se sejde byt jenom na kratkej cas.. nebo na "jednu noc" a jeste je z toho treba i malej tvorecek :-)).. co si o tom potom myslet? hm? ;-)).. a preci tomu verim, ze to tak ma bejt.. ze ti dva to tak chtej.. a ta dusicka si to tak vybere.. takhle na svet prisla treba moje maminka :-)).. z jednoho pomilovani.. kdy babicka prisla o panenstvi a deda se na ni vyprd.. pac bohatej sedlak, si nemohl preci vzit chudou, natoz ciganku (doba byla tezka a lidi zili jinak).. i kdyz se na svete resi kdo vi co.. muzeme si jenom pogratulovat, ze tyhle casy jsou za nami.. ze uz nas neupalujou.. a ze tu muzeme svobodne psat, ci se spolu schazet atp :-)..
budme za to vdecni.. a nesudme se.. prijmeme se v tech podobach, jaci jsme a kdyz to proste nejde, tak je tu preci i laska z povzdali, ale prejme si krasne zivoty..

Honzicko.. tim, ze si budes prat krasnej pohodovej zivot a nebudes venovat energii tomu strachu, obavam.. tim posvetis to dobry.. ale to bychom mohly pokecat spis po mailu, jestli mi ho sem das..
jestli to chces, nenutim te..

Nasame mi cetla z jeji knihy.. kterou tedka pise a cetla z karet jinych, pro me neobvyklych, ale je to o pocitech, o dusi a jde to do nitra.. jak zbytecne a nesmyslne je vytesnit ze zivota svoji sexualitu.. jak to k nicemu nevede, zivit svoje strachy, pac se tim nekdo zivi.. jak je krasny se a ulevujici se ohlidnout na nase ja.. na svuj stin..kterej neni treba moc prijatelnej a prijmout ho..
ziv v sobe lasku.. vysilej ji k nemu.. bez ega.. ja to delam pres krystaly.. pac clovek by rad neco.. nekoho.. ale jestli nechci ublizit a nechci, aby ten druhej nekomu chybel.. je to lepsi (podle myho) skrze Boha..
100x opakovana lez se stava pravdou.. to plati i pro prani si.. pro ezoteriku a i kdyby vysly nekomu osklivejsi karty, vzdycky hledam reseni..jak to zpracovat.. kazdej kolac ma i suchy a tvrdy rohy a presto bez nich nejde upect, co?.. :-)

je docela mozny, ze v sobe neco oteviras.. jestlize jsi byla na regresi to je zacatek neceho novyho.. clovek se z toho muze i zblaznit, pokud nema dobryho pruvodce :-)
opatruj se.. at je ti krasne na tele a i na dusi.. a at se ti dari dobre..
bez lasky je zivot tezkej.. i kdyby trvala chvilku.. vzdycky to prijmu tak, ze za tu chvilku podekuju.. pac mi mnohy da.. stejne jako ten spatnej konec a ze jsem jich zazila taky dost :-).. ve finale to je jenom posun nekam jinam :-)
mysli v dobrym.. povznes se nad to.. jdi do svyho nitra.. prived se do stavu radosti.. toto vse treba umej krystaly.. kdyz si je dam.. prijdu si jako zhulena :-).. je mi s nima krasne :-)
tobe to treba sedet nemusi, ale pak ti nezbyde nic jinyho nez hledat.. to stesti nenajdeme uplne v tom druhym cloveku, ale vzdy v sobe.. v Bohu.. partnera beru jako dar.. a nic neni jisty.. ver mi, ze nic a presto.. nemam duvod se na nej zlobit (i kdyz nekdy bolest vyplave, to je snad jasny).. čo bolo.. to bolo :-))) papa :-)*
 
Maty
14.09.10
16:29
Nereg.

IP: .*
Ahoj Honzičko,
každý ze zdejších názorů je fajn, protože jiný.. a přitom se nevylučují. Myslím, že se nevylučují ani ony dva výklady. Tímto se přidávám k Merit, i když by "závěr" zrovna nemusel vyjít, to mezi tím (zkušenosti) Ti nikdo nevezme. A to vzrůšo - bude tam nebo nebude - ježíš ON tam je - jak vypadám .. Asi si myslíš, že píšu o nějaké -náctileté dívce.. ne, to nemá věk. Přeji hodně štěstí, ať se rozhodneš jakkoliv.
 
Honzička
14.09.10
16:32
Reg. před 2016

Merit,

nechtěla jsem regresí začínat, jednak mi to přišlo ještě osobnější a pro někoho bláznivější (s kým si o něčem takovém můžeš otevřeně promluvit?) a taky to docela nenavazuje. Je to celé zašmodrchané, to by bylo na dlouho.
Já jsem nešla na regresi kvůli němu. Já jsem tam šla proto, že se mi uvolňovaly jakési různé obrazy spontánně a měla jsem potřebu se jaksi uzemnit či co, podívat se na to pořádněji jako na film a uspořádat to. Ani jsem nepočítala, že mi tam takhle naskočí.

Důvod, proč jsem si tu věštbu kartama ověřovala byl ten, že se mi ta pozitivní dlouho neplnila a začala jsem pochybovat. Průser, já vím.
A kdyby jsi byla ochotná probrat se mnou fungování /nefungování pozitivního myšlení, já bych ráda byla. v tom případě je mail habeli.val@seznam.cz
Teď už valím do školky a do reality.
Čau
 
veštkyňa3
14.09.10
16:38
Nereg.

IP: .*
Honzičko

to bol výklad z kariet, tak ako ti vyšli jedna po druhej, takže je to len opísaný sled kariet. Neviem, prečo sa rozčuluješ, alebo je to tak, že trefená hus zagága...

Ostávam s pozdravom, želaním pekného dňa a krásnej reality, s poďakovaním za pokec. Dala si "to" do fóra, takže sa dalo k tomu vyjadriť, najlepšie slovom karát.
 
Honzička
14.09.10
16:50
Reg. před 2016

Věštkyně 3,
myslím, že nezáleží jen na kartách, ale i na tom, jakým způsobem se vyloží. A ty jsi vyslala takovou energetickou facku. Ta už byla podle mne navíc, proto se Ti vrátila. Úplně stačila ta první třetina Tvé zprávy, já bych ji vzala na vědomí.
Pokud jenom čteš obrázky, neměla by ses nazývat věštkyní.
 
Merit
14.09.10
17:00
Reg. před 2016

Honzicko, ja se ti ozvu co nejdriv :-), poplkame po mailech :-)

 
Theodor
14.09.10
20:15
Reg. před 2016

Honzička a spol...

jen odzrcadlim emoce, který na mě z toho čpí. Honzička je životem ustaraná žena, která stále čeká na něco, co nepřichází a tak vyrazí za věštkyní, které dá v podstatě nůž na krk navěštit jí něco pěkného, bo když se jí řekne něco, co se jí nelíbí, tak je hned oheň na střeše... tak tedy dostane pěknou věštbu a čeká a čeká, nedbaje staré Theovy rady: "Děcka nelezte za těma věštcama porád!" Nu a ono nic... Takže celá nasupená valí za jinou věštkyní, ze které vymáčkne tentokrát věštbu opačnou. Otázka za deset tisíc: Kdo je větší blbka? Ta první, ta druhá, nebo dokonce ta třetí?
Honzička již tolik utrápená bojuje vlastně s celým světem... neuvědomujíc si, že to nejcennější už vlastně dávno má, jen to přes ty boxerské rukavice nevidí...
 
Merit
15.09.10
00:28
Reg. před 2016

Theo.. :-) a ted mi napis a uprimne..
1) tobe se nikdy nestalo to, ze jsi se zamiloval na prvni pohled?
2) nekomu jinymu se to nestalo, aby se zamiloval do tebe?
3) jsme preci rozdilni a presto k sobe patrime :-)

to mas jako v ordinaci.. vim, ze bys mi rekl.. "Merit proboha, nezer tolik! :-D.. ja te Theo neposlechnu.. ja jidlo miluju.. ja jsem s nim stastna .. pro me je zazitek navarit a divat se na ty mastny brady :-D a nebo, kdyz slysim.. diky Bohu za tebe :-D.. pac "papkaj" :-).. a vim, ze se nic nema prehanet.. ale az natahnu backory.. reknu si jako babca ve filmu.. "zeny v pokuseni".. ja si to na rozdil od nich, aspon uzila" :-) .. ;-))
smarja, snad te zase nak nenaprdnu:-D.. ja te rada vidim.. zijes! :-) a jsi v razi :-D!!! :-D
 
Honzička
15.09.10
08:07
Reg. před 2016

Díky Merit za zastání, ale Theo mě vůbec nijak nenadzvedl. Spíš mě donutil k úsměvu, co tady teda dělá a cože si čte takto sáhodlouhou výlevnu.
Snad mu nedělá dobře pak ostatní pěkně shazovat. K tomu totiž internetové diskuze tyhle typy svádějí, jedno jestli ve věštírně, nebo na denním zpravodajství. Pěkně pod rouškou anonymity, že jo.
A četl jsi špatně. První byla věštkyně, nikoliv čekání. Žádný nůž na krk ta chuděrka nedostala. Ani ta druhá. A to, že se tady kdokoliv z nás, kteří jsou v dalších tématech a kteří ještě přijdou, jednorázově vylije z emocí ještě neznamená, že musí být automaticky životem zničený chudák. Od toho tato rubrika přece je. Protože každý občas potřebuje vysypat svůj odpadkový koš. Radím Ti, nelez tu. Čau



 
Merit
15.09.10
13:47
Reg. před 2016

ahoj Honzicko i tu :-D*
Theo sem lizt musi, pac se o vestirnu stara :-DDD.. a Theo je muz kazdym coulem ;-).. a to vis, jak my jsme z venuse, muzi jsou z marsu, tak se to casto potom vselijak hroti :-D..
ale je to na dobry ceste..pac..ja se ho kdysi taky ptala, jestli treba nemam z vestirny odejit :-D.. nerozumel mi.. ja vim, ze jsem takova jina, pro nekoho pako :-).. divoska.. vyvrhel :-D.. ale jsem soucasti celku.. meli bychom se prijmout a hledat vzdycky to co nas spojuje :-).. to co nas rozdeluje, to najdeme vzdycky a na kazdym a s kazdym :-), to neni zadny umeni :-), co? ;-)
az ho lip poznas.. mmmm :-), pochopis :-).. a ted, kdyz uz o tobe vim neco vic, mam vyhodu :-)..
nekdy se tomu i branime.. vcitit se do toho druhyho, nebo si k sobe nekoho pustit.. a ty sama dobre vis, jak na tom jsi.. ty to zmaknes..
Theo je velice chytrej mladej muz :-).. kterej je sice nekdy az morbidni a dokaze vypalit i cernej humor :-D.. mne se to treba libi, takhle me vyskolil kluk na jinym webu.. pod tvrdou slupkou bejva casto uzasny srdce.. za virtualni varechou je tvoje ochrana.. jeho se neboj.. niceho tu.. strachem se zivi kilini?.. kurna ja nevim jaky i y se tam pisou :-), tak to pisu tak, jak se to vyslovuje :-)

deti MIR :-)! :-))****

na svete je krasne.. probudili jsme se.. jdeme za svou praci.. jsme ZDRAVI :-), juchů.. mame zdravy nozky? postavime se na ne?.. mame kde bejt? a nejsme nazi?.. to je tolik duvodu pro radost.. pocit bezpeci.. Buh se o nas stara.. miluje nas.. z kazdyho prociteni si tohoto se muzeme radovat a on se raduje s nami..
pa :-)
 
Honzička
15.09.10
14:54
Reg. před 2016

Merit,
proč bych se ho měla bát? Já tomu tak jako tak nerozumím, proč se takový člověk stará zrovna o věštírnu, lépe řečeno, proč do ni zasahuje, pokud se stará jen technicky. Ale je to jeho věc, nebo tedy Vaše věc, pokud jste nějaký tým.
Ale mě to stejně nerajcuje. Černý humor mám ráda, pro mě za mě jsem blbka, ale už je nový den, ta diskuze splnila svůj účel až nečekaně - opravdu jsem vysypala košík a už to nechci rozplizávat na veřejnosti. Jak říkala Kelišová, ono to prostě nějak dopadne.
 
Merit
15.09.10
15:34
Reg. před 2016

Honzicko, casto neco zacina velkym povykem a pruserem :-D.. tyjo a pak je z toho uzasny pratelstvi:-)).. takhle zacinala vsechna moje tak pohodova :-D.. nejdriv kalamita, tapani a pak parada :-))
Theo je proste svuj:-).. on uz to asi nemohl vydrzet :-D tak napsal :-DDD.. tyjo ja se tlemim :-D
az si to bude cist.. zahrmi? :-D.. a libi se mi, ze jsi razna.. pritom citliva :-)).. hrozne mi pripominas moji adoptivni dcerku (kamaradka asi ve tvym veku).. :-D.. kolikrat mi rekl.. "mamo" tvl, neser me!" :-D.. byly jsme spolu nekolikrat i na diskotece a povida.. "lidi ona je vazne magor, ona trsa jako o zivot!" :-D.. spojila nas sice jina baba, ta z nasich zivotu odesla, ale navzdy ji budu za toto vdecna..
ze jsi sem prisla to neni nahoda, na ty neverim :-).. ;-)
tu jsou hodni lide.. to poznas.. jsme pritulkyne a Theo je proste chlap a aby clovek nekdy vedel vic, jak chlapi premysli, jeho nazor je proste dobrej :-).. vnese do toho muzskou energii :-) objimam te tudy.. :-)
pa :-)***
 
Honzička
15.09.10
16:11
Reg. před 2016

Víš co? Tomu, že to možná nemoh vydržet, tak tomu bych se ani nedivila. Dyť to bylo děsný.
Ale vlastně to trochu dokresluje, na co jsem si krapet postěžovala včera - nedostatek informací. Tak jako mi pod jeho psaním zcela automaticky naskočil jenom obyčejný rýpal, který je akorát protivný, ale jinak neškodný, a který se ukájí brouzdáním po netových výlevnách (jen ať si klidně zahřmí), tak jsem samozřejmě musela dělat nějaký dojem já. Možná mají/máme kus pravdy a možná taky ne. A přišla včera chvilka, kdy jsem právě pro tohle na chvíli zalitovala, že jsem si začala. To prostě nikdy nemůže být plnohodnotné, jako na pokecu u kafe za stolem. Přesto to trochu pomohlo, musela jsem se tím zaobírat trochu jiným způsobem a něco se stalo.
Jinak ano, jsem rázná, říkám, co si myslím a bráním se, když mi někdo něco podsouvá. Někdy se na oplátku dovím, že nesnesu pravdu, nebo kritiku, ale to fakt není pravda. Prostě se ozvu a diskutuju. Dyť jsem taky zrozenec ohně, dvojnásobně a ve všech světových astrologiích. Říkali mi, že se tohle v jiných zemích raději ihned po narození topí. A že bych si měla namluvit hasiče, ať mě někdo hlídá. Taky trsám jako o život, nechtěně jsem přišla na to, jak funguje polotranz a tanec mě už nedokáže unavit, když já bych se třeba i ráda unavila!!! Ráno pak všichni chrápou, já v jedné ruce hadr na uklízení, v druhé ruce kafe a hvízdám si nějaký heavymetal. Co s tím, že? Tak dcerku pozdravuju. Ahoj
 
Maty
15.09.10
19:41
Nereg.

IP: .*
Ahoj Theodore,
jsem ráda, že Tě po delší době zase čtu.. Myslím si, že někdy je mnohem silnější takové to" když musíš, tak musíš", protože si to mezera v poznání něčeho neprožitého vyžaduje. Možná jsi někdy v minulosti takovéto chvíle zažil sám a třeba sis pak řekl: "Proboha, co v takový pakárně dělám?" (mám na mysli nějakou ee-situaci). No ale než jsi k tomu závěru dospěl, potřebovals něčím projít. Proč chodíme k věštkyním a kartářkám? Protože toužíme po jistotě přece a při těchto touhách ještě nemůžeme znát kouzlo neočekávaného.. tedy ani to, o čem píšeš.
 
veštkyňa3
15.09.10
21:40
Nereg.

IP: .*
Honzičko

ži v prítomnosti, vyklašli sa na regresiu, na celú siahodlhú minulosť a ži a teš sa z toho, čo máš teraz a tu... .. môže sa stať že to prehliadneš a zabudneš žiť... To je celá pointa môjho výkladu a rýchleho návratu do reality.
Nepotrebuješ veštkyňu, vedieť, čo bude zajtra: "lebo, vždy, keď sa ráno prebudíš, je DNES !"
 
Maty
15.09.10
22:09
Nereg.

IP: .*
věštkyňa3,
"..vždy, keď sa ráno prebudíš, je DNES!" - vskutku hezká věta. Myslíš si, že člověk zahlcen pochybnostmi má možnost hloubku této skutečnosti poznat a"vstřebat"?
 
Mistr Ug-vej
16.09.10
09:10
Nereg.

IP: .*
Včerejšek je tam - zítřek nám není znám - dnešek to je dar !!
 
Honzička
16.09.10
10:17
Reg. před 2016

ale houby věštkyně 3,
tvůj výklad postrádal psychologii a bohužel i etiku,
kdyby Ti tam vycházelo, že brzy zemřu, snad bych se to dozvěděla i s patřičně dramatickým pozadím. obsadila bych Tě na divadle
teď už to nenapravuj a radši se ještě uč.

Čau

P.S. Ráno jsem se vzbudila a fakt je DNES! Zrovna se cpu feferonovým sýrem, mám chuť na pivko (sakra nemůžu, řídím), makám, odpoledne jdem kupovat malýmu papučky a pudem ven. No kdo by to proboha řek? Jen při tom všem já kráva naivní mám někoho ráda. Jak nechutné.


 
veštkyňa3
16.09.10
13:48
Nereg.

IP: .*
Honzičko

maj sa krásne a dík za rady.
 
Theodor
16.09.10
14:12
Reg. před 2016

Honzička: aha aha, další nepřátelství a emoce negativní ku třetí osobě letí. Nu co říci, čekal jsem to. Máš problém. Chceš pomoct?
 
Honzička
16.09.10
14:14
Reg. před 2016

Díky věštkyně 3,
já se mám dobře, čekají mě přece samé zajímavé věci - hanba, zapření hrdosti a slušnosti.
jasně tady zaznělo, že jsem pátrala po současnosti, podle Tebe se ptám na zítřek. Vysvětlila jsem, že jsem byla na regresi, protože se mi asi otevřelo třetí oko s nějakými následky, tudíž jsem je potřebovala srovnat - a ty mi zas vyčteš, že se nějak masochisticky babrám v minulosti.
Ať řekneš naprosto cokoliv, jsi tak vedle... ..

To se mi potom nediv, že Tě posílám k učení
Měj se taky krásně.
 
Theodor
16.09.10
14:16
Reg. před 2016

Merit k tobě později, letím učit sestřičky...

ale ještě k Honzičce: co jsem řekl bych ti řekl klidně i do očí, akorát bys to asi nevyložila hněvně, protože jen nechápeš, co ti tím chci říct a že se tě nesnažím zadusit ani zašlapat ani napadat. Uznávám, trochu jsem si úmyslně rýpnul do citlivého místa... víš... jako když lékař mačká všude možně hledajíc, kde to bolí... určitě nemá úmysl ublížit a vyžít se v cizí bolesti. Ono rovnání zlomených kostí taky pěkně bolí, ale bez toho to prostě nejde... než začneš pálit o typech na internetu, nejprve se pojdme zamyslet nad tím, copak za typ jsi vlastně ty, že stavíš na věštbách a jsi zklamaná, když nevyjdou..
 
Honzička
16.09.10
14:21
Reg. před 2016

Ahoj Theodore,
jsem byla zvědavá, jestli zahřmíš, jak prorokovala Merit.
Žes to tak nemyslel, jsem už jaksi pochopila. Já taky vůbec nechápu zdejší sestavu. Kdo tu chodí na jen na návštěvu, kdo ne. Takže jsem Tě vyhodila, Merit se láme v pase ještě teď.

No já jsem hrozný typ.
 
Honzička
16.09.10
14:35
Reg. před 2016

Theo,
to jsem ještě přehlídla Tvou předchozí odpověď. Proč říkáš "další nepřátelství". Ty myslíš, že ho mám k Tobě? Ne, nemám. Ani k věštkyni. Její řeči mě jen nebaví, nic víc. Tobě se zdá její výklad v pořádku? Udělala jsem Ti tu průvan? Už nebudu.
A krom toho, zdá se mi, že tady nikdo nerozpoznává mé pokusy o ironický humor. Zdá se, že to neumím.
Ahoj
 
liduna1
16.09.10
16:13
Nereg.

IP: .*
Honzicko jen delej pruvan, je to supr , vycisti se povetri. Pismenkovanim se neda vzdy vse presne vyjadrit . A vo tom to je. K Tvemu problemu, karty jsou karty a zivot je zivot. Nechala bych to plynout, jak se rika netlacit na pilu, cas vsechno ukaze. Nekdy je lepsi pockat...
 
Theodor
16.09.10
17:30
Reg. před 2016

Honzička, možná jsem špatně použil termín nepřátelství... ono je někdy pro mě složité pocity nějak pojmenovat... prostě to, co člověk cítí z tvého příšpěvku, když se ti znelíbí. Zatrpklost možná? Možná i trochu snaha ho ponížit.. (viz znám ty typy na internetu)... Mám z tebe trochu pocit zakuklence, který má extrémně citlivou dužinu, ale slupka je tvrdá a dosti aktivně odráží všechno z venčí...

Ono asi neni podstatné, co říká věštba... k čemu to je? Buď tě má rád, nebo ne, nebo třeba taky teprve začne... nebo nezačne... nebo třeba skončí... Kdo ví? Podstatné je, že je potřeba oloupat slupku a dát mu ochutnat tu citlivou dužinu. Bojíš se? Čeho? že ztratíš kamaráda? Že se ztrapníš? Je to tak slabé místo, že raději jdeš za věštkyní, aby ti řekla ANO - NE? Víš, v lásce ... . nu raději pravým jménem: romantické přitažlivosti... je to poměrně snadné, když je odvaha. Znovu podotýkám: ODVAHA. To jestli tě má rád nebo ne, to je stav, který nezjistíš, pokud se o to nepokusíš.

Přestaň plýtvat psychickou silou na hněv směrem k věštkyním (navíc nechápu proč by se citová chudoba měla vylučovat s tím, že tě miluje... může tě citově chudě milovat... jsou lidé, kteří milujou jen tak z provrchu... dokonce tě může milovat a být strašným životním partnerem, protože pro partnerství to nestačí)

Kdybych ti měl radit já... jdi do toho. Co ztratíš? nic. Když se to povede, prima, povíš za pár let, jestli to funguje... Když se ti to nepovede, tak aspoň budeš konečně vědet, na čem jsi...

tak toliko asi tak.
 
Theodor
16.09.10
17:30
Reg. před 2016

Merit: rozhodl jsem se, že moje osoba není předmětem zdejšího zkoumání, tak nechám tvé otázky nezodpovězené... :-D
 
Theodor
16.09.10
17:32
Reg. před 2016

Honzička: mně průvan? no mám trochu větry, ale to bude tim včerejším obědem... Ne ne, nic co by mě rozhodilo jsi nenapsala. Ironický humor se tu těžko píše, zvláště osobě, která neužíva emotikony. A klidně dělej průvan, nikomu to tu nevadí...
 
anelie.
16.09.10
19:19
Nereg.

IP: .*
Honzicka: taky prispeju se svou troskou do mlyna. Rozdilne vyklady dvou vestkyn se daji vysvetlit velmi jednoduse, alespon podle mych zkusenosti: maloktera vestkyne je tak dobra, aby ti dokazala presne rict budoucnost, protoze ta neni nikdy jista, vzdy zalezi na tom, jak se ty a druha osoba rozhodne, co udelaji. Vsichni mame svobodnou vuli totiz a ne kazdy pokracuje ve vyslapane ceste. Me se zda, ze vestkyne se tezko prohlednou skrz mrak nasich prani ci obav (nevim, jak to lip vyjadrit). Proste kolikrat mi vesktyne rekla, ze se stane to, po cem jsem nejvic touzila (aniz bych ji musela sdelovat podrobne informace) nebo naopak ceho jsem se nejvic bala (opet, aniz by vedela podrobnosti). To by mohlo snadno vysvetlit rozdilne vyklady. A ano, taky se takto u me spletly i ty vyhlasene vestkyne, ktere si vsichni chvali. Takze vestkyne ti vlastne nerekly nic... Ja bych k nim uz nesla, jsem poucena.

 
Merit
16.09.10
20:24
Reg. před 2016

ahoj vsem :-))
ahoj Theo.. s tema vetrama se zitra pridam :-), kde se v oblacich potkame? :-D :-D... fazole jsou lahodny, ale ty vetry!! :-D..

ty jsi teda lisak!, jak jsi se tomu kraaasne vyhnul a pritom, my jako zeny potrebujeme znat slovo chlapa.. to myslim vazne.. dyt i ta neverbalni komunikace je dulezita, kdo jinej tu by nam to mohl nejlip vysvetlit?.. dyt pak clovek ani nema duvod lezt ke kartarce, co? :-D
tapeme no :-), ale kdo za to muze?.. kdyz jde ke kartarce mlada zena, byva za tim vetsinou chlap!, tak nas v tom nenechavej :-), udelej to pro nas :-)..

potrebuju taky poradit, pomoct od tebe.. soupnu ti to na mail,muzu? :-D
 
Honzička
17.09.10
16:15
Reg. před 2016

Kdo jsi, Theo?
Proč napravuješ duševní zlomeniny v sekci praktického věštění?
 
Theodor
17.09.10
20:47
Reg. před 2016

Jsem ten, který tě oloupe na kost a znova poskládá... sval po svalu, šlachu po šlaše... Jsem vítr, který zfoukne tvé konstrukce jako domeček karet a donutí tě pro příště stavět solidní základy...

... a nebo jsem jen kecal na internetu, který ti nic nepřinese...

... záleží na úhlu pohledu ...

... záleží na tobě...

... celá tvá budoucnost je v tvých rukou!
 
Honzička
19.09.10
12:05
Reg. před 2016

Ne, jsi všivák.

Ta Tvoje jednoduchá představa něčeho tak strašně pitomého jako: marné čekání-kartářka s nožem na krku-zklamání a boxerský rukavice, mě jaksi mrzí. Že bych stavěla život na kartách? Nevím, jestli mám sílu Ti to vyvracet.

Hm, úhel pohledu. Největší fligna ve vesmíru.
Já Ti třeba taky zkusím jeden nabídnout. Na ty mý základy. A než se rozepíšu, chtěla bych ubezpečit, že tím nenaznačuju, že by tu někdo za něco mohl, to je prostě má slabost. A už vůbec ne někoho dojímat, to by mě snad i rozzuřilo. Jen ukázka, jak můžou fungovat dužiny a slupky. Jeden den
Já zakuklenec si mezi odpinkáváním Vašich střel taky o lecčems přemýšlím. Hodně přemýšlím. Nemám ty rukavice, říkám si: v tom mají asi pravdu, býváš tvrdá příliš, přehnalas to... a slupečka měkne... ..a přesně v té chvíli, kdy byla nejměkkčí, přišel útok. Napadl mě můj ex, jen jsem ho prosila, aby si přijel pro syna o hodinu později. Napadl mě tak, že jsem se musela držet stolu, abych se zas rozdýchala. Ne, nebil mě, to by se aspoň dalo vydržet. Přeháním? Jenom já a Bůh ví, kolik vzteku, ale hlavně JEDU se do něj vejde, jak to umí brilantně formulovat. Styděla bych se to komukoli opakovat. Jindy by mi to tak neublížilo, od jisté doby na mě narážel jak mucha na zavřený okno, z té bezmoci byl vzteklý nejvíc. Když to udělal naposled, byl daleko brutálnější, ale řekla jsem mu: Musel bys mi utnout hlavu jak Medúze, abys mě zničil. Dnes? Ještě teď se kroutím se jak žížala na chodníku, jak mě pobolívá srdeční čakra. Potom jsem zajela pro kolegyni do nemocnice. Je po operaci a já slíbila pomoc s taškou a odvoz. Těžko se mi mluvilo, ona nerozumněla a z jejího pohledu bylo znát, jak si myslí, že jsem neochotná a že jí tu službu dělám se sebezapřením. Bylo mě to líto.
A k večeru jsem jela k matce něco vyřídit. Zůstala jsem na noc, nechtěla jsem být sama. Ráno zaspala (v sobotu), ona stojí nade mnou a syčí: Ty jako nebudeš vstávat? Kývnu, že už lezu a ona zvedne oči k nebi a tak tragicky: Bože, to je život... .Ach ano, zpackaný život s tímhle děckem. Když ona to chtěla jinak.Pak se obrátí na psíka a nenávistně: Pojď ven dárečku. Dar ode mě samozřejmě. Dala jsem jí ho, aby nebyla sama, když mladší ségra odcházela z domu a viděla jsem, že po psech pokukuje. Ptává se, proč ten pes ještě nechcípne. A tak rychle uklidím, aby po mě nezůstala ani stopa. Na můj dlouhý vlas dokáže být alergická, že bych jí mohla přivodit anafylaktický šok. Ještě na odchodu slyším, jak znovu křičí na psa: Hajzle, za co tě mám, jenom piješ krev, chcípni. Odnáší to za mě chudák. Nemůžu mu teď pomoct, ale stane se.
Tohleto jsou pro mě docela všední věci a já je dokážu ustát, ale jen s tvrdou slupkou. Měla bych mít odolnější dužinu a měkkčí slupku. Co na to říct. Nejsme všichni stejní. Už na synovi vidím, že se s tím citlivoučkých jádrem narodil, že to po mě zdědil, snad mi to odpustí.

Ke kartářce zajdu prostě pro radu, porovnám to s tím, co vyciťuju sama, ale co třeba úplně dobře nevidím, bo člověk už je takový. Když je dobrá, beru to docela vážně, ale nepostavím na tom celý svět. Když už jsem tam, zeptám se, jestli by taky někdo nemoh mít rád mě. Proč se na takové věci vůbec ptám? NO PROTOŽE JSEM BLBKA.

Tak co, je to na kosti, svaly a šlachy? Nechci, abys to skládal zpět, máš jistě svých starostí dost. Honzičky už bylo dost. Trhla jsem tu příspěvkový rekord, je na čase to ukončit.
Děkuju všem
Ahojte, omlouvám se.
 
anelie.
19.09.10
22:12
Nereg.

IP: .*
Honzicko, me z tvych prispevku prijde, ze jsi docela osobnost. Sice trochu razna, ale to neni na skodu. Nikdo to nemame jednoduche, je fakt skoda, jak se lide k sobe chovaji (reaguju na tvuj posledni prispevek), pritom by mohlo byt lip, kdyby lidi, pred tim, nez jednaji, radsi premysleli. V mem okoli se taky v posledni dobe dely smutne veci, az jsem si rekla, ze si opravdu musim davat pozor, co z huby vypustim, protoze, jak je to venku, uz to nejde vzit zpet a muze to mit spatne nasledky... obzvlazt pokud neco zleho prohodim na adresu citliveho cloveka... Mej se krasne a preju ti hodne stesti
 
Vikin
20.09.10
12:41
Reg. před 2016

pro Honzičku:

skoro to vypadá, že tě ty chvíle slabosti polidšťují ty moje malá Medůzo
už už jsem chtěl psát nějaký "moudrý" kydy jak bys neměla vidět nepřátele ve všech ostatních, když mi to včas docvaklo.
-miláčku proč pečuješ o kolegyni po operaci, nemá svou rodinu?
a možná bych tu vypátral další stopy.
-vlídňoučkou přezdívku sis vybrala...
- čakry máš otevřené... až moc

ty nebudeš nepřátelská a nejspíš ani zatrpklá. býváš ostrá jak břitva. občas. podané na živo to bude nejspíš vyznívat zas trochu jinak
vůbec o tebe nemám strach.

tak když je ten Theodor takový drtič tak to já si tě teď pochovám na klíně, to už je tak normální, že se samečci vytlačují navzájem z teritoria
, pofoukám to a říkám ti: máš na to, aby sis to zařídila líp. pořád jsou chlapi, kteří to umí ocenit, srdíčko
 
Theodor
20.09.10
16:57
Reg. před 2016

--- nebo se třeba naučit říkat ne, pochopit že z venku štěstí nepřiletí a uvědomit si prastaté pravidlo: "jaký si to uděláš, takový to máš".

Nevim, jestli to ještě čteš, ale kdyby jo, povíš mi, co by ti teď pomohlo? Co by ti měl život přinést, abys byla nyní byla šťastná?
 
teplej mužík
21.09.10
12:25
Nereg.

IP: .*
chybí tu mír
 
Merit
21.09.10
16:41
Reg. před 2016

teplej muzik.. ja tu valku necitim, ani nahodou :-). co te k tomu vede?

k tomu tvymu nicku, to je o sexualni orientaci? jak to mas?.. ja se takhle ptam, promin, nechci se te vubec dotknout :-)
mej se krasne :-) pa :-)
 
Honzička
22.09.10
08:33
Reg. před 2016

Co to tady zase je?
Kde se vzalo tolik chlapů? Tady se věští! Tady se věští!

Mužíku:
na teplejch stránkách by mohlo být míru habaděj
 
Honzička
22.09.10
08:36
Reg. před 2016

Theo,

ďáblův advokát ta naše Merit...
doufám, že Tě nezaúkolovala, radši nevědět

Nepovím, když nevím.
Zřejmě jsem opravdu rozložená, nejen Tvojí zásluhou, ale tu čárečku si můžeš připsat.

Takové vakuum teď, víš?
 
Honzička
22.09.10
08:39
Reg. před 2016

Vikine, Vikine,

neznámým mužům na klín nesedám.

Kdo Tebe navedl, co? Přesto dík
 
teplej mužík
22.09.10
09:14
Nereg.

IP: .*
hele Honzičko neskakej,jo?nebo ti rozlozim teple orakulum pro tvuj zpackanej zivot.
 
Honzička
22.09.10
09:50
Reg. před 2016

sotva bys tím orákulem můj zpackenej život ovlivnil
a jak že to souvisí s Tvou potřebou míru, hmm?
 
Vikin
22.09.10
10:55
Reg. před 2016

už se zas pár minut chechtám

podívejme, podívejme kdopak se nám to zdrchal a chřestí ocáskem? prr, prr, nemám štít ani zrcadlo (hergot nezrcadlil tu už Theodor? jak to věděl? zas má náskok)

no furt lepší, než abych narážel jak mucha na zavřený okno. to bych fakt nechtěl (já si ty její přirovnání začnu zapisovat, to je perla za perlou, já bych to nevymyslel)

tak miláčku, chceš pochovat nebo bojovat?
rozháníš případné dojetí, co? chápu

co myslíš, že tu děláme? vzbuzuješ zvědavost

musíš si být vědomá síly svých očí
dlouhý vlas?
že ty budeš krásná


 
Honzička
22.09.10
14:30
Reg. před 2016

Na internetu nějaký obrázek Medúzy jistě najdeš.
Pokochej se.
 
Theodor
22.09.10
18:25
Reg. před 2016

Honzička: vždy když jsem se v životě dostal do pocitu, že něco nezvládám, když se mi svět hroutil... Bylo potřeba strhnout tu konstrukci. Na rozložení není nic špatného... Teprve když naše štíty prasknou a my dopadneme na tvrdou zem. Teprve když se náš les spálí... Pak teprve z popela se může zrodit nový život...

 
dracizena
22.09.10
22:44
Nereg.

IP: .*
Honzička... vnitřní hlas Tě vedl ke dvěma kartářkám a Ty se zamysly proč se ve výkladu rozcházejí když je ve vás všech duchovno. Tvůj Duch Ti jasně naznačuje, abys šla svým rozumem a nezjišťovala informace o něm bokem. Ano, žena je zdrženlivější a Ty proto čekáš až co on, ale on nic. Ale proč když muž je ten který nese růže ženě. On už růžičky nosí jiné a Ty se mu líbíš to ano, ale to je vše... A jestli je v něm jen nerozhodnost, tak Ty nerozhodného vedle sebe nestrpíš, Ty potřebuješ mít CHLAPA. A ještě něco, my lidé máme u sebe živou energii, která druhému může vyšlapat cestičku do štěstí a čím více lidí se Tebou zabívá tím lépe, ale Ty jsi tento tok lidského kruhu ke své pomoci rozbořila, protože jsi odstřelila výklad té věštkyně 3 a to je špatné pro Tebe. Ty se ptáš a proto máš s úctou přijmout všechny názory i věštby a v tichosti vše přehodnotit, pak by se Ti změnil i zítřek vás dvou. I tak Ti přeji abys viděla čeho sis nevšimla u toho muže... zdravím***
Já si myslím, že ty dvě kartářky Tě naštvaly a odnesla to i ta další. Každá věštba je informace od TVÉHO ANDĚLA, pouze je na člověku jak svou citlivostí rozumí nebo nerozumí...
 
Katarína
23.09.10
06:58
Reg. před 2016

Tak si vás tady čtu, prolezla jsem to vše - zhruba. Jen jsem nakoukla, co je nového - už mi byla Věštírna putna, teď asi též - přesto zřejmě ještě ne úplně, protože přidám svůj pohled. Třeba to k něčemu bude, nevím - ale všechno JE k něčemu.
Je to tady jako v životě kolem. Každý říká to své, jede po své linii, podle sebe, svých možností, své situace, svého rozumu a citů. Laskavé pohlazení přichází k volajícímu o pomoc z různých stran. Těžko ale pomáhat, když volající pomoc v podstatě nechce, protože je sám chytrý jak rádio - ale to jsme všichni... ... Někdo je možná zrozen, aby kopal do všeho, všude a vždy /ovšem není vždy vše tak, jak se jeví - příčina může být jinde, jen jí vypátrat - třeba se jedná o fotbalistu a ještě nenašel "své" hřiště a team/. Někdo neúnavně generuje v sobě laskavost a ochotu pomoci, i když dostává do držky za to. Otřepe se a pomáhá znova. Někdo mluví, aby byl zajímavý. Někdo mluví, aby vždy a vše zpochybňoval. Pokud to vezmu z hlediska hudebního, konstatuji, že nejvíce "hudebních nástrojů" je tady v sekci laskavost a ochota pomoci - je to docela sladěný, pravidla pro hamonii jsou jasná /v podstatě fyzika... /, a proto to místy i docela připomíná soulad. Žeby to byla ta sekce, která to vše všude sysifovsky srovnává stále dokola a marně? No jo, ale hrát kouzelnou hudbu po hluché - má to smysl? Když oni z hudby vnímají snad pouze rezonance bubnů... .Bubnovat na ně? Atd. - šlo by vyhledat vícero porovnání, neboť všude /asi/ je nějaká podobnost, vše je jedno /asi... /.
Je to jako v reálném životě. Najít soulad je náramná dřina. Poskytnout pomoc taktéž. Někomu nikdy není žádná pomoc dost dobrá. Protože: nejlepší a nejúčinnější pomoc je ta, kterou si poskytne každý sám. Pokud to teda zvládne a nesloží ho nějaká autoimunitní reakce... .
Můj názor na karty: alternativa budoucnosti jako inspirace k zamyšlení anebo zábava... .anebo tonoucí se stébla chytá a pozdě zjistí, že to ale FAKT není pevné, NIC není pevné, vše je nejisté, pomíjivé a relativní. A že je fajn, když občas někdo podá ruku anebo pohladí - aby ta cesta byla krásnější a vlídnější a dalo se nějak vydržet, než došlapeme do konce.
Podotýkám: jsem si vědomá, že vyznívám "hodnotícím" způsobem. Záměr to nebyl - takto se povedlo = momentální pocity z toho, co tady čtu. Realita může být úplně jiná, dohadovat se nebudu s nikým, připsala jsem s úmyslem, že se to třeba k něčemu hodí - pro někoho. Když ne - pomačkat a zahodit. Srdečně zdravím - i s emotikonem... .
 
veštkyňa3
23.09.10
06:59
Nereg.

IP: .*
dracizena

Ďakujem Ti !!!
Už som nemala v úmysle sa sem pripojiť, ale ešte raz Ti ďakujem.
Honzičke som chcela pomôcť v nerozhodnosti, no dopladlo to ináč, a nedbala ma tu ukameňovať a napádať verejne,za veštbu ani nepoďakovala, hoci ju mala zdarma.
No ale kto chce kam, pomôžme mu tam... .


dracizena, ďakujem Ti.
 
Honzička
23.09.10
09:08
Reg. před 2016

Dračí ženo,

děkuju za názor. Jenže, víš, nezlob se, skoro je mi líto, že ses s tím tak dřela .
Ti chlapi si aspoň všimli, že toho svého frajera tu neřeším už pěkně dlouho. Čím to, že to nakonec poznali líp?

Jaký to kruh jsem rozbořila? Přece jsem žádnou pomoc neodmítla, jenom jsem si nenechala podsouvat to, co nesedělo. A zjišťuju, že Vás to uráží. To je zas zvláštní pro mě. Svlíkla jsem se tu do naha a pár lidí se docela trefovalo. Vážně mám zarolovat a vypsat to? Bylo by to na pár řádek. Ty bys po mě chtěla, abych pokorně podržela.
Vysloveně jsem odmítla jen tu zmíněnou věštbu.A hned ze dvou důvodů. Za prvé cosi taky cítím a od nikoho jiného jsem neucítila takový píchanec jehlicí pod žebra, jako od ní. Rozhodně netvrdím, že schválně, myslím, že má sama problém. Já jsem na špatné zprávy zvyklá, mě to nepokládá. Za druhé to bylo profesně velmi špatné. Když něco zvrtám ve své práci já, tak se to sakra dozvím. Vy vážně nevíte, jak to mělo znít?
"Honzičko snívaš, realita je taková, že tvoje city opětované nejsou, z této lásky nikdy nic nebude, dej pozor, abys ještě neudělala něco, čeho bys litovala, nebo se styděla."
Jestli opravdu nikdo z Vás nevidí v čem je rozdíl, pak to ani nedořeknu.

Veštkyňa3, pošli mi prosím svůj účet.
 
Honzička
23.09.10
09:10
Reg. před 2016

Kataríno,
a to reaguješ vlastně na co? na včerejší den?

Čím to, že jsem se tu s některýma lidma nakonec docela zasmála, když tak do všech kopu. Děkuji.


 
Katarína
23.09.10
10:31
Reg. před 2016

Ještě mám chvilku, tak odepíšu. Ale nechci Tě Honzičko ani přesvědčovat, ani nad Tebou vítězit, prostě nic. Dělej, si co chceš, mysli si, co chceš = to je totiž pouze na Tobě a o Tobě. Pokud máš pocit, že ta kopající jsi Ty - tak na tom možná něco bude, ale asi máš své důvody. Já jsem pouze popsala, jak se mi to tady jevilo - možná nekopeš, pouze to tak vypadá - to máš určitě ujasněno.
Poznámka: Existuje metoda na práci se vztekem - pouze jsem o ní slyšela, nezažila. Jedná se o "metodu pevného objetí" - autorka Prekopová. Třeba Ti to k něčemu bude.
Přemýšlím, kdy je pro fotbalistu optimální mít na hřišti hodně míčů ke kopání a žádné spoluhráče. Tož, snad že by to byl nějaký tréning - nová metoda? Ale pak fotbal ztrácí hlavní ideu /podotýkám: mne fotbal nezajímá vůbec, je to soutěž, to nemusím/ - fotbalovat bez spoluhráčů, pouze s míči na kopání - anebo snad nahradit kopací míč svými spoluháči a soupeři - no, nevím, jak je možné to chápat. Možná nová hra.
Přemýšlela jsem a napadly mne další otázky - i směrem k sobě, použitelné univerzálně pro cestu k sobě: k čemu mi to je? - na místo "to" dosaď cokoliv - například: pomáhat, psát na Věštírnu, vyhrát, nechat se litovat, povyšovat se, mít pravdu, reagovat tak, jak reaguji. Atd. Protože vše je přece k něčemu... ... Nerozvíjím. Pro sebe jsem si našla pár odpovědí, sem pouze něco: přežít, ustát, vydržet, najít smysl, opodstatnění své existence, mít pocit, že jsem tady pro někoho potřebná anebo užitečná. Jsem? Kdopak to ví... ...
Ale odpovědí na danou otázku může být třeba i něco jiného. Například: chci mít moc, chci se mít dobře - kašlu na ostatní, půjdu přes cokoliv. Anebo: chci být slavná, úspěšná, uznávaná - udělám pro to vše a kdo se mi postaví do cesty, toho smetu. Anebo: půjdu cestou pokory a vydržím veškeré ponížení. Další: Podívejte se na mne, jak jsem hodná! Zasloužím si vaši pozornost! Anebo: Jsem lepší, než všichni ostatní, saháte mi pouze po paty. Atd. Variant je mnoho. Každý má svou odpověď. Ty možná též. Je pouze Tvoje, nikdo jí znát nemusí, stačí, když jí znáš sama. A pak se můžeš na karty vykváknout a i na to, co si o Tobě kdo myslí - občas to jde... ...
 
Honzička
23.09.10
10:31
Reg. před 2016

Ahoj Theo,
já jsem ani tak nepotřebovala psychologicky rozložit, to už se stalo před pár lety. Spíš přijít na to, jak zatočit s neustále dotírajícíma pochybnostma, slabou vírou, aby mi za dobrým startem nedošel brzy dech. To mi popravdě ještě nejde.

Taky jsem neřekla , že by na rozložení bylo něco zlého. V podstatě ani necítím nějakou depku, dokonce mám chuť si v tom stavu odpočinout.
Budeš blízko?

 
DRACIZENA
23.09.10
11:50
Nereg.

IP: .*
Honzičko, to píchnutí do žeber není od kartářky, ale od karet a v těch kartách byl Tvůj Duch. Holka, to On Tě píchnul aby sis něco uvědomila... Jsi na duchovních stránkách, takže máš našlápnuto do duchovna a já vidím, že máš před sebou Anděla který Tě vede svou cestou a Ty při ní potkáváš lidi a jejich andílci Ti také ukazují směr. A Věštkyně3, Tvůj Anděl s jejím Andělem Tě píchly abys více do té určité strany neustupovala a nespadla ze srázu duchovního. Vím, nerozumíš mi, ale nebude trvat dlouho a porozumíš. Prostě nevybuchuj když nevíš, co si tím v těle zaděláváš. Věštkyně i jiné kartářky Ti jen podaly talíř s pokrmem a Věškyně3 Ti dala své jídlo a zadarmo a věř, že se hostiteli nehází na hlavu když Ti nechutná. Já bych poděkovala a řekla, že toto jídlo je na mě moc tučné a že ho nejím. O tom mluvím, slušnost a porozumění je každého cestou za světlem, kdo jde opakem tak tam najde tmu a ve tmě nevidíme a máme úrazy, nachlazení a jiné potíže. Obrať se, jsi jen ve slepé uličce kde ses svlékla jak píšeš, až do naha. A to je to, co nesmíš udělat když nevíš jací lidští duchové Tě zde sledují. Mohou člověka zničit a jiní ochránit svým světlem... Měj se dobře...
Věštkyně3 zdravím Tě***
 
Honzička
23.09.10
12:07
Reg. před 2016

Chápu, že se zastáváš kamarádky.
Můj anděl mě do žeber nepíchá, vážně.

... sráz duchovní... .jéjda







 
Merit
23.09.10
12:09
Reg. před 2016

Honzicko.. ty nas tu neznas, ja nevim jestli si to vsichni dostatecne uvedomujeme.. pro me je tu kazdy tema vazny (pokud nepocitam detsky ulety tu.. ci spis prevlikani za nekoho atp.)
prisla jsi k pomyslnymu stolu.. a kazdej neco vypalil :-), prosim te.. neboj se toho.. rekni si co a jak.. MAS NA TO PLNY PRAVO :-)

ja jsem HLOUPA ZENSKA.. (Maty to nema rada, vid? kdyz to pisu :-D ;-) ), ale je to pravda.. ja jsem kdysi chtela bejt fakt borkyne.. byla jsem na sebe pysna! :-), dokazala jsem si udelat skolu a v ty dobe na stredni mnoho ciganu opravdu nebylo :-) .. sedela jsem v kanclu a hlavu jsem mela plnou dat.. ja byla jako rainman? ci jak se to pise.. film s dustinem h. :-).. muj naproti sedici partak neotviral ani tel. seznam..stacilo se na me podivat a vypalit nazev firmy, neci jmeno.. a ja se zamyslela a presne jsem to videla.. na jaky strane to je v tistenym firemnim (velka firma) seznamu a kdyz slo o cislo v mym zapisniku, videla jsem to presne napsany..:-) .. znala jsem nazpamet uctovou osnovu.. byla jsem stroj..pac jsem byla nemilovana, ukajela jsem se praci? :-) ano, je to tak :-) tech cisel, ktery za Boha nesly do palice, tech bylo par a vzdy to melo spojistost s emocema :-D.. co jsem opustila tyhle řady a zacala vnimat jinak.. zacalo jiny obdobi.. zacala jsem videt rukama.. :-).. zacala jsem videt, prestoze jsem mela oci zavreny?.. tech zmen probehlo nekolik, neco probehlo tedka k ranu.. zase zivej sen, dost intimni :-)).. ale taky "skola".. jak je dulezity pripustit si to.. ze to ego v nas je svina? :-).. co s nami dela?..
jak se porad pere ten zasranej rozum s necim co lze nazvat intuici?.. jak porad namita to, ze je chytrejsi?.. vyserme se na to pratele :-)..
to co je videt navenek a vysilaji se tu signaly po pismenkach.. neni tak, jak se to jevi :-)... zavrete oci a zkuste se sem vcitit..
Honzicko, nenasla jsem tu "nelasku"...

POCHOPENI.. to, ze kazdej rekne to svy.. necit z toho, ze jsi mimo.. ty patris k nasemu spolecnymu stolu a za tim stolem sedi miliardy lidi :-)).. :-*..

draci zeno, prosim te.. ty vis, jestli to citeni mas, ze proti tobe ja osobne nic nemam.. uprimne ti jenom podekuju za to, ze jsi napsala Honzicce neco ve srozumitelnym jazyce.. ale.. to podelany ale..
jsi si jista.. ze ti dobre rozumi? nejdes takhle nahodou za prvnakem s rovnicema o spouste neznamych?.. dochazi ti to?.. co se stane diteti, kteremu hodime na hrbet plnou aktovku? s neznamym obsahem? :-) .. a dodavam, pokud by Honzicka od tebe neco potrebovala, dej ji prostor, jsem i rada, ze pozadala Thea, kdo jinej, nez chlap sem muze vnest pohled z jejich strany? :-)...

vestkyne.. vis, napsat nekomu o ostude.. ja nebudu soudit.. ale uvedom si, ze to ego kazdej mame a co vubec ostuda je?..
co je pokrytectvi?.. je ostuda to, ze neco spatne dopadne? treba vztah?.. ze skoncim nekde se slzama v koute? :-).. atp?..
co si pod tou ostudou ma clovek vubec predstavit? a nemame pravo i na omyly?.. na svete nam par omlylu predvedlo par jinejch prognostiku :-D ..

je tezky pochopit to.. ze tenhle zivot je tu a ted matrixem.. ze jde vlastne o neco jinyho.. kdyz se na me vyprdne pista hufnagl.. otru si slzy a pujdu dal.. co kdyby mi ve snu bylo receno "holka, to jsi posrala, to jsi me zklamala.. co jsi to provedla" a prisli by mi to rict andele? pak je duvod.. z moji strany bejt nestnastna.. znicena.. pac tatu.. Boha.. ja trapit nechci.. miluju ho.. bezmezne.. jak jsem tu uz psala.. jemu je fuk, jak vypadam.. on me ma rad takovou jaka jsem.. i s tema chybama.. i s tim, ze mivam nerudny obdobi :-D.. a ja sebe?.. casto dam prednost tem druhejm, pred sebou a to je taky spatne :-).. pac pro sebe mam bejt tim nejdulezitejsim clovekem.. pecovat o sebe, svoji dusi.. to se mame naucit.. venovat si ten cas, darovat sami sobe.. podstatna cast zivota se odehrava v praci.. nemame potom narok? nezaslouzime si stastnej rodinnej zivot? :-), ci partnerskej?..
dokud si toto neuvedomime.. jsme stale na pocatku..
"zaslouzim si opetovanou lasku.. zaslouzim si tyhle pratele.. " :-)
praci atp...

prestoze clovek vidi obrazky.. karty.. a kdyz se naladi na toho druhyho, pak je to teprve to dobry.. kdyz ho citime.. a taky.. s jeho povolenim.. kdyz mam neco udelat tak.. ze to ten druhej nevi a mela bych ho u toho smest? nebrat ho i s tema chybama, ktery druhej jako chyby vidi.. co jsem vlastne zac?..
kdyz teda reknu..neco.. vysvetlim proc.. :-)

neberte to tak, ze lamentuju.. ja se jenom snazim vcitit do toho jak to pocitujeme.. :-)


az budes v klidu.. nase prispevky, pohledy se te nedotknou..
ja ti preju zkratka at jsi stastna.. stastna jako holcicka.. jako zena.. i jako muz, kteryho v sobe nosis, kazdej jsme vsim :-)

preju vam krasny den :-)***
 
Honzička
23.09.10
12:39
Reg. před 2016

Merit?

Nebojím se. Mám toho za sebou trochu moc, než abych se ještě někdy bála.
Ale snad mi to odpustíš, nemám ten pocit, že jsem na místě, které je opravdu tolik duchovní, jak se snaží tvářit.
Jsem mimo
Promiň


 
Merit
23.09.10
12:45
Reg. před 2016

Honzicko :-), co si predstavujes vubec pod duchovnem? :-)

jestli nechces odpovidat, nemusis, ja te nenutim :-).. je to na tobe :-)..a pokud to tu chces uzavrit, muzes :-), mas plny pravo bouchnout dverma v tomhle vlakne :-) ..

pa :-)*
 
Honzička
23.09.10
13:05
Reg. před 2016

To jsem přece neřekla já, že jde o duchovní stránky.

Mám tu vylíčit, co si představuju pod duchovnem? Přirovnala jsi mě k dítěti. Zrovna včera mi někdo vyprávěl, jak občas dítě vychovává své rodiče. Taky cosi "vidím"

Takovou drzost si fracek zas odnese, co? Jsem zvyklá.
 
Vikin
23.09.10
13:49
Reg. před 2016

Honzulko, díval jsem se díval a nemohl se vynadívat
a těšil jsem se, až tě budu zase lákat z tvýho chrámu na sluníčko.
těšil jsem se na tvuj humor.
taky jsem nečekal, že tu ještě tihle vlezou. držela ses statečně
beru si tě raději na mail, ptát se tě nebudu dostal bych střelu mezi oči

bude to lepší, musel bych ty dračí fúrie rozmetat jak Titán

veštkyňa3 - já to zatáhnu. a ty se zkus zamyslet, kdo si tady utrhl pořádnou ostudu
 
Merit
23.09.10
14:51
Reg. před 2016

jo jo, Honzicko, ta skola je vzajemna.. tak jako clovek vi, co asi zvladne prvnak.. co od nej muzeme ocekavat?.. to jsem tim chtela rict.. ze nas nauci tomu.. co zvladne.. :-)
vztah ucitel x zak, je vzajemna skola.. jak v realu, tak na ceste duchovni :-)..

Vikine.. ze se tobe nelibi kopretina, ze vyznavas ruzi, jeste neznamena to, ze kopretina je horsi kytickou? je jenom jina :-))..
vis, ze se muzes nekoho zbytecne fakt dotknout? narknou te z tuhy a horky spodni cakry :-)) ;-))
jsem dobytek promin :-D..

 
Theodor
23.09.10
18:09
Reg. před 2016

Honzička: to je ono... ano ano... přijde mi, že tvoje síla se někdy pěkně dovede otočit proti tobě samotné... když zavřu oči, vidím bouři... blesky, kroupy, mráz a vichřice. Ale ty stojíš. Kolem tebe zvláštní pole, které tě před bouří chrání. Jakkoliv na tebe někdo zaútočí, tvůj štít se bleskově přeskupí a ty tomu útoku hrdě čelíš... Lidi ti to musí závidět... A přitom z koutka oka se dere slza, kterou ale zamáčkneš, a jdeš dál... To zhroucení znamená odevzdat se bouři. Přestat se chránit, začít plakat... cokoliv.. Nakonec se někdy člověk přesvědčí, že čelit bouři je bolestivější než se nechat odvanout pryč...

Kladeš si otázku, jestli tě někdo může mít rád... odpověd přeci musíš znát... JISTĚŽE ANO. Zkus se mít taky ráda. Odpusť si slabosti, pochop, že i ty můžeš potřebovat, aby ti někdo odvezl kufr z nemocnice (kdyby ano, dej mi vědět, auto mám, kufr se tam vejde). A není na tom nic zlého...

trochu doufám, že chápeš, že i když jsem do tebe na začátku rýpal, nemyslel jsem to zle... v něčem jsme si totiž možná podobní... nevím.

netrap se. -) M.
 
Merit
23.09.10
18:26
Reg. před 2016

 
DRACIZENA
23.09.10
18:37
Nereg.

IP: .*
Merit JSEM SI JISTA co dělám a co komu a proč a o čem píši.
JSEM ZPRSTŘEDKOVATEL NAŠICH ANDĚLŮ, JSEM LÉČITEL PRO LÉČITELE A PRO DUCHOVNĚ SE STARTUJÍCÍ LIDI. JSEM, ABYCH KAŽDÉMU NA KOHO MŮJ ANDĚL UKÁŽE, ABYCH MU POMOHLA S JEHO TAŠKOU KARMICKOU A NE JI ZATĚŽOVALA JAK MYSLÍŠ. ZATĚŽUJE JEDEN DRUHÉHO, KDO NEUZDRAVUJE JEHO V SOBĚ A SEBE V NĚM.
NEMUSÍŠ ROZUMĚT TY ANI ONA, LÉČITELI SE ANI POD RUCE KOUKAT NIKDO NEMŮŽE A PROTO NENÍ TŘEBA MĚ ROZUMĚT, ALE JEN ČÍST A ANDĚLSKÁ ENERGIE V KAŽDÉM STAVÍ JINOU BUDOUCNOST JAK VYPADÁ JEHO KARMA. LÉČÍM I SLOVEM PSANÝM A NECH TO NA VYŠŠÍ MOCI, TO ONA ZDE TVOŘÍ A TY NEBOŘ SVÝMI VULGARISMY.
VÍM JSI TO TY, ALE CHUDÁCI SVINĚ, PAK SE NEDIVME, ŽE VYLÉVAJÍ DO LIDÍ PRASEČÍ CHŘIPKU KDYŽ SVINI MÁ ČLOVĚK V ÚSTECH JAKO TĚŽKÉ ZLO, TO ČLOVĚK SVOU MLUVOU HMOTNÍ VE ZVÍŘETECH ZÓNU JMÉNEM KOSA...
KDO SERE NA SVÉ EGO, JAK PÍŠEŠ, PAK HO EGO NEUZDRAVÍ A NEMOC HO ZÁKONITĚ DOŽENE MERIT. I EGO JE V TĚLECH LIDSKÝCH JAKÝMSI ANDĚLEM, ŽIVOU ENERGIÍ... ŠIFRUJ SLOVO SERE A NAJDEŠ V NĚM ŘEŠ. A PROTO SE ZDE ŘEŠÍ***
MY ŘEŠÍME A NAŠI ANDĚLÉ STAVÍ V TĚLE SVĚTLO***
 
Maty
23.09.10
19:07
Nereg.

IP: .*
Ahoj Merit,
já jsem HLOUPÁ ŽENSKÁ.. nohy mi chtějí utíkat při těch slovech ("Nepovyšuj se, ale ani neponižuj."), poznala jsem však, jak to myslíš, takže jsem v klidu (chá, chá). Kdo se nesnaží pochopit, vcítit se do druhého, pochopit nemůže. Někdy je člověk emocemi vyšponován do takového stavu, že ani není v jeho moci stát se vnímavým. Není to chyba, i touto etapou si musí projít. Ježíš mluvil v podobenstvích a kdo chtěl znát smysl řečeného, ten se dozvěděl.. strach z odhalení dohnal farizeje k vraždě.. Ach jo, jak se vše opakuje stále dokola.. jak dlouho ještě?
 
teplej mužík
23.09.10
19:27
Nereg.

IP: .*
i kdyz prozkoumam medvedi zaludek,nepochopim strukturu medu vcely domaci,chapes co tim chci rict?raketa leti jenom nahoru,myslenky ale muzou letat kazdym smerem to je ta lidska vlastnost a smes myslenek naroubovanych na kmen poznani-jablon
 
veštkyňa3
23.09.10
19:33
Nereg.

IP: .*
Dračí: Ďakujem.

Honzička: o účet si dodatočne už nerob starosť, je to pasé... Pozde.
 
Maty
23.09.10
19:39
Nereg.

IP: .*
.. vím-li, co je "tráveno", proč nejíti zkoumati přímo do včelího domečku? Kde je "nahoru"?
 
Merit
23.09.10
20:13
Reg. před 2016

ahoj vsem :-)
ahoj draci :-)).. prosim te.. ptam se.. ty jsi na me nabrousena?

je na tom neco spatnyho, ze to nechci? nechci od tebe lecit, nechci, aby jsi mi zasahovala do energii :-).. a nevim, kde jsi vzala to, ze jsi poverena :-).. nezajima me to.. ja mam okolo sebe lidi jiny.. jsem na ne zvykla a sedej mi.. chci jit a jdu s nima.. a tohle mi fakt vadi.. je to nasilny.. muzes nekomu vnucovat svetlo a lasku, kdyz sakra nechce?
pak je to proti zdravymu rozumu a proti vire.. mluvim, pisu za sebe :-)

jsem hruba a vulgarni? mam nizky ego?.. neni to dobry, to ja preci vim, ale zrovna tak je skodu ego vysoky.. :-).. nad tim se muzes zase zamyslet ty :-), kdysi jsi tu psala neco o podlazich :-).. ja si na ne nak nehraju.. jsme na jednom patre.. a mezi nami jsou ti co vedej vic a ti zijou tak.. ze cim vic vi, uvedomujou si to, ze vi porad velkej prd a jsou skromni :-)

ja to zkratka nechci.. vedome.. nelibi se mi to.. ja si vybiram i kosmeticku.. sedet mi musi i kadernice.. i lekar.. ja na to mam PRAVO a to ma kazdej :-) .. a radeji budu makat na sobe, nez, aby nekdo makal za me a na me :-) .. a ziju v tom, ze takhle to ma bejt..
a nak k tomu vedu i lidi okolo me.. ja si nevezmu na svuj hrbet zodpovednost za to, ze nekoho do neceho vmanipuluju.. :-)
pokud porovnam tebe/sebe :-).. pokud se ode me nekdo odvrati.. popreju mu to dobry.. at se ma Boze krasne.. at ho Buh opatruje.. cim lip se bude mit on.. tim vic se to promitne mezi nas.. co se mnou udelas ty, kdyz ti reknu, ze mi neco nemas delat?.. a ze by jsi se mela zamyslet nad tim co delas jinejm?.. :-)

jednou budeme vsichni stat pred Bohem a nevim co slysis za hlasy.. muzes dojit k tomu, ze jsi se mylila a i to beru jako skolu.. pokud pojedes sama na sebe.. budes v tom jenom ty.. pokud vtahnes jiny lidi, houfy.. ovecky?.. jsi zodpovedna i za ne..
jako mlada jsem zazila magii s laskou :-).. dobre vim co s lidma dela moc.. jak je to i lichotivy :-).. prijemny :-).. ego je polechtany, naskrobeny.. NE!.. uz ne.. ja chci ke svetlu.. k Bohu a obcas se musim ohlidnout za svym stinem..
mas ty vubec nakej stin? :-) nebo jsi tak dokonala?.. nehresis? :-)
nepochybujes o sobe?.. :-) .. jsi taky hlavne jenom clovek :-)
takze si tu na Bohyne a Bohy hrat snad nebudeme :-)
spasitel uz tu fakt byl a za nas vsechny zaplatil.. :-)

neber to ve zlym.. ja jenom nektery veci nechci.. :-)
ber to na vedomi.. jestli to sem chces vpalovat.. udelej to tak, ze se me to vyhne :-) .. prosim Boha.. aby me od toho chranil :-), andele a archandele mi pomuzou :-).. ja si to zkratla libit nenecham.. a jestli te to stve, inu muze, ale pak je to tvuj problem, ne muj :-)..
dekuju za pochopeni.. :-)
 
Weiterinka1
23.09.10
23:11
Nereg.

IP: .*
Srdečně všechny zdravím! Pro mne jsem tu dlouho nebyla a jako první jsem natrefila toto vlákno a nedá mi, než se zapojit.
Nejdřív k Tobě Honzičko. Jelikož mě neznáš, tak mě poznáš nejspíš než po odpovědích, tak po otázkách. A ta první mě hned napadla při čtení věty ... Průšvih je v tom, že ty dvě (věštící) šly zcela proti sobě. Má otázka k Tobě zní ... pro koho je to největší průšvih? Myslíš, že pro věštkyně? Opravdu? Mohu být věštkyní číslo čtyři a budu říkat vše, co chceš slyšet ... ale ... realita je někde jinde ... . přesto, dostanu pochvalu? Bolí, když člověka trefí hranaté slovo, avšak někdy i takové může být lékem ... pokud se nad ním zamyslí. Pokud to Jeho veličenstvo Ego dovolí. Duchovno ... dobře ... tak třeba věta ... nic není náhodou ... ani setkání ... . souhlasila by jsi s tímto výrokem? Co vše z toho by vyplývalo nejen pro Tebe?
Tvůj příběh ... část ... je pro mne dost silný ... Proč zrovna tato část? Ne, nepotřebuji odpověď sem ... ta část mi přijde jako jedna z posledních ukázek toho, co se děje v Tobě a okolo Tebe ... takový ledovec nahoře ... Víš, vlastně mi Tvé psaní o dvou věštkyních nepřijde jako to stěžejní ... ale daleko víc mi přijde být pod vodou ... a to, co jsi napsala, to tak nějak naťuklo ... Co s tím? Podle mého děláš dobře, že se sdílíš ... ať už se Ti tzv. někdo hodí či nehodí svým pohledem na Svět ... Co kdo víme či nevíme je někdy vedlejší ... důležité je, co si z toho vybereš pro sebe a co s tím hlavně uděláš ... hlavně Ti přeji každopádně hodně lásky v Tvém životě!
Theo: Cítím respekt k Tvému postřehu až tak, že přemýšlím, kde by byla ,,bolestivá" místa u mne ... Jaj! Ale představuji si, že umíš ,,sahnout" i jemně! :-) No, když je člověk tvrďák, chápu, že je potřeba při stanovení diagnózi holt zatlačit :-)
Merit, už to se mnou bude časově lepší, příští týden to jistí! :-) Díky Ti za Tvoje nahlédnutí do Tvých zkušeností, v kterém cítím tu správnou lidštinu! Ta scénka s Angelikou v televizi mě pobavila obzvlášť ... no i jiné věci ... prostě ... lidština se vším všudy! :-)
Kelišová, neodpustím si tě zvlášť pozdravit a také poděkovat za Tvé příspěvky, které mě pobaví ... i poučí.
Zdravím též Tebe Maty a Anelie

 
Katarína
24.09.10
06:11
Reg. před 2016

Může se třeba zdát, že kdo tady radí, sám nemá problémy, protože je zvládá dokonale - neboť "umí" poradit druhému. Často s naprostým přesvědčením o správnosti své rady. Neboť to presvědčení vnímá oprávněně - vidí problém "jasně" - ze svého nezaujatého pohledu.
Domnívám se ale, že nikdo z nás tady není bez těch svých problémů, které stopro zvládáme též s obtížemi. No - tak to vidím - ale pokud je tady někdo DOKONALÝ a BEZPROBLÉMOVÝ, tomu se omlouvám. Jestliže budu mluvit pouze za sebe, koupu se v něčem stále, zkoumám, plácám se v tom, na chvilku "vylezu", posbírám se, ale stále něco přiletí, co se mi zdá hnusný, takže pocit stavu rovnováhy bývá dočasný. Mám zkušenost, že se tím vším nejlépe prokoušu sama, pomoc žádám málokdy.
Chtěla jsem tím zdůraznit, že trable má každý a nejlépe si může člověk poradit sám - podle toho, co potřebuje. Akorát na to musí přijít. Sám. To je moje cesta - ale každý má svou, jinou - a tento způsob nemusí vyhovovat. Ovšem každý, kdo přidává "radu", může mluvit pouze ze své zkušenosti. Takže je to opět pouze výřez, inspirace. A poskytnutí různých pohledů může být velmi cenné, i když často je třeba nechat si ty názory "rozležet", ztišit rozbouřenou mysl a emoce, podívat se na podstatu.
Dodatek: Nikdy nechápu, proč na sebe lidi útočí - z mého pohledu často bezdůvodně. Nechápu to hlavně proto, že je vždy možné najít mírnější způsoby řešení čehokoliv. Vyjma případů, když někdo chce prosadit své zájmy a názory doslova za každou cenu. Ale - proč? k čemu to je? Má z toho někdo nějaký prospěch? Užitek? Co? A když někoho sprdnu, bude pak lépe? Komu? Co pozitivního to přinese? Pocit vítězství? Dokdy? atd, raději nepokračuji, hráchu na stěně je už dost.
 
Katarína
25.09.10
19:40
Reg. před 2016

Zdá se, že je tady téma už vyčerpáno. Pro mne jsou některé podobné diskuse inspirací k zamyšlení - přidají se další drobinky k nějaké hromádce, ve které se shromažďují střípky odpovědí na různé otázky a čekají na to, až se z nich poskládá něco, co mi dá smysl.
Tak mi nějak secvaklo něco, co mám potřebu sdělit:
Svoboda a svobodné rozhodování - domnívám se, že obojího máme málo. PŘESTO - jakmile máme možnost svobodně se o něčem rozhodnout, hledáme radu jinde, chceme, aby někdo jiný rozhodl za nás, chceme hodit zodpovědnost na něčí ramena, chceme odevzdat SVŮJ osud do rukou někoho jiného - aby nás vedl jako loutku /?/, CHCEME SE VRÁTIT DO OTROCTVÍ, do nesvobody - protože jsme na otroctví zvyklí /?/. Podobných pastí na svobodu je kolem nás hromada a stále je v nich spousta ulovených, jako ryb v síti při bohatém výlovu.
Proč být závislý víc, než je nezbytně nutné pro přežití? Anebo: je důležitější přežít pouze /a obětovat vše/, nežli být svobodný alespoň v nějaké realizovatelné míře /když jsme pro své přežití nuceni systémem a civilizací být součástí ekonomické mašinérie a všeho možného, i když se nám to nelíbí/? Mám pocit, že se lidé opravdu cpou do role otroků i tam, kde to není třeba, možná je to zvyk, možná je to pohodlný - nechat si šlehat na záda a naříkat na krutý osud, ale mít plnej talíř anebo alespoň patřit mezi nějaké lepší lidi - elitu /společenskou, separovanou určitými "nad"vlastnostmi - např. příslušníci církví, hrdinové, celebrity, jánevímcoještě/.
Pro mne byla dnes tato myšlenka velmi důležitá. Připouštím, že možná píšu nesrozumitelně - nechci zeširoka, tak mohu působit tatarsky. Ale snažím se. Třeba to bude k něčemu.
Už hodně dlouho odmítám jít do jakékoliv ZOO, nemohu to vidět, jak se tam "žije" - zvířata mám moc ráda, soucítím s jejich osudy, nemohou se často bránit, jsou v otroctví, to se mi nelíbí. Když si vzpomenu na výjevy ze ZOO, kde jsou sice krmeny, ale mají prostor samý výkal, namísto živých rostlin ve volné přírodě je na betonové zdi namalovaný obrázek nějakého porostu, leží na betóně, smrad, mříže. Vím, že kdybych musela volit já mezi osudem vězení se stravou anebo třeba i jen pár dny na svobodě, tak volím svobodu. I kdybych si jí měla užít pouze krátkou dobu a i za cenu těžkostí.
Protože možná hodně podstatné je pro život stát a jít po vlastních, nezávisle a svobodně. Alespoň pro mne.
Ačkoliv mi toto vše bylo jasný už dávno, přesto se mi tyto myšlenky sešikovaly teď hodně intenzivně též díky této diskusi.
Napsala jsem to pouze jako konstatování, aniž bych upírala komukoliv jiný názor /píšu pro jistotu preventivně/.
 
kelišová
26.09.10
11:56
Nereg.

IP: .*
Katarína - já bych zase rady tak sveřepě neodsuzovala , jsme jako jedinci i skupiny učedníky po celý svůj život , někdy se rada hodí .Jako když se matce narodí první děcko a má štěstí , že jí někdo poradí , co a jak - jo , řekneš si - v době internetu si všechno najdou na netu , ale to není ono ... .
Je to jako v té pohádce O spravedlivém Ahmadovi - zlý šáh nechá usmrtit všechny staré lidi , jen jeden stařec unikne a díky němu se zlo v dobro promění , tedy díky jeho radám , protože mladí , co zbyli , jsou nezkušení ... ..
Člověk vlastně čerpá rady odkudkoliv , když se zamyslím ... z příběhů knižních a filmových , z osudů svých sousedů a bližních .Určitě si taky někdy řekneš - jé to bych nechtěla , nebo - to není špatný nápad ... .Prostě někdy od sebe opisujeme , okoukáváme , co je nám libé ... ..
ZOO - už to nevypadá , tak jako dříve , zvířata mají lepší podmínky k životu , ve svém přirozeném prostředí by se mnohdy měla hůře - třebas orangutani v Ústecké Zoo - Ňuňák a Ňuňinka - ty se mají dobře... .Lesopark v Chomutově - medvědi tam mají pré .
Plzeň je úžasná , Zoo teď slouží hlavně k záchraně druhů ... ..
Svoboda ... .ale za jakou cenu ?
Svoboda je relativní pojem .Kdo je svobodný v dnešním světě ??
Zakrátko dostanem čip a bude to ... ...
 
Katarína
26.09.10
13:33
Reg. před 2016

Kelišová: Napsala jsem jasně, že považuji názory z různých úhlů pohledu za velmi užitečné, čili tím vůbec nevylučuji žádnou diskusi. O prospěšnosti ZOO já osobně pochybuji - ale nemám hluboké znalosti v této problematice, takže nediskutuji, nevyvracím, prostě jsem sdělovala svůj postoj. O svobodě: rovněž jsem napsala jasně, že jsme v mnohém nedobrovolně nesvobodní díky společnosti a civilizaci a musíme se podřídit i tehdy, kdy se nám to příčí.
Určitá svoboda nám však zbývá třeba v rozhodování o sobě alespoň někdy, i s tím, že za své rozhodnutí musíme převzít zodpovědnost a ponést důsledky - ale proč ne?. Že to není lehké, je jasné. Ale - proč by to mělo být lehké?
 
Alla
26.09.10
14:22
Nereg.

IP: .*
kelišová:
připojuji se k tobe kelišová
honzička byla ta poslední, kdo by na mě dělal dojem otroka.
spíš mám z toho dost nepříjemný pocit, že se jí tu vysmáli pro její naději. člověku, kterýmu ukradli dětství, to asi moc nepomohlo.
netrhejme růži trny, nevyrostly nadarmo.
spíš by se měly uzdravit některé kopretiny zkroucené závistí
 
Maty
26.09.10
14:41
Nereg.

IP: .*
Ahoj keli,
pohádku O spravedlivém Ahmadovi neznám, ale moc se mi myšlenka líbí. Je to tak.. Vymýšlíme např. různá složitě-chemická jídla, vyrábíme si alergie a pak přijde "babka bylinkářka" s tradičním receptem, který nejen chutná, ale i léčí. Řekla bych, že je to o jednoduchosti a naslouchání.. svoboda je v jednoduchosti. "Co nemáš rád, nedělej druhému" - jak si umíme komplikovat život různými škodolibostmi a zlomyslností, jen aby bylo tak, jak my chceme.. a když ne, tak ať ta "sousedovic koza" chcípne! Dopřeju-li myšlenku svobody sobě, umím si představit, co obnáší slovo "svoboda" pro ostatní (bez ohledu na vnější masírung).
Předávání lidové moudrosti probíhá neplánovaně. Tady ve fóru někdo jen tak mimochodem napíše větu a mně se najednou pojmenuje něco, nad čím delší dobu přemýšlím. Takové to "Ahááá". Za měsíc to mohu vybrousit zase do jiné roviny, ale v ten moment cítím, že ten konkrétní názor je mi blízký. Jsem moc ráda, že tohle písmenkové hemžení tady probíhá..
 
kelišová
26.09.10
18:49
Nereg.

IP: .*
Maty :
Katarína : jasné mi to bylo , ale přesto jsem měla potřebu komentovat , já bába zvědavá
Alla : Myslím , že tu Honzičku nikdo nezesměšnil , mám naopak pocit , že si jsme si tu předali informace a zkušenosti , jež jsou nám všem přínosem .Každý někdy projde v životě zkouškou ... ..já taky občas padám na hubu a dělám chyby , za něž pak platím , tak jak to píše Katarína ... každýho je taky někdy dost , ale úplně každýho ...
Jen mám teď v paměti chorvatského mladíka , co se narodil bez rukou a bez nohou - jen z jedním pahýlkem místo nohy a on hraje golf , jezdí na koni , hraje pahýlem na klávesy a ukazuje lidem , že když někdy upadnou , tak zas mají vstát jako on ... ..stydím se , že někdy padám a ztrácím odvahu kvůli blbinám ... ... ... .
 
Alla
26.09.10
19:18
Nereg.

IP: .*
kelišová:
je docela možné, že jsem nějaká melancholická v té sychravině.
máš jistě pravdu stran výměny informací a zkušeností, ale já si nějak nemůžu pomoct, tam skutečně nastal okamžik, kdy se jí měl někdo zastat. A někdo od fochu. Protože kdyby si to přečetla nějaká labilní holčina, mohlo by to s ní zacloumat. Ale tady se drží basa. To se tu prostě museli objevit chlapi, ve kterých probudila archetypální ochránce. Tam vidím nějaké selhání.
Já už opravdu nechci rozdmýchávat vášně, jestli na tohle bude někdo ragovat podrážděne, nebudu na to odpovídat. Ať si to každý přehodnotí sám. Jsme tu některé starší zkušené ženy, měly bysme být moudřejší.
 
Maty
26.09.10
20:55
Nereg.

IP: .*
Ahoj Allo,
vím, že jsi mne neoslovovala, ale já Ti chci jen napsat, že je úplně v pořádku Tvé vyjádření soucitu vůči Honzičce. Různé názory jí pomáhají poznat své emoce, které ona správně ze sebe dostává (na tom jsou založené i odborné terapie). V tomto okamžiku Honzička může odsud odejít, ale přečte-li si vše po nějakém čase v jiném rozpoložení, udělá si nějaký svůj osobní závěr, který ji o něco obohatí. Myslím, že v tomto tkví ta pomoc různorodosti..
 
liduna1
27.09.10
16:06
Nereg.

IP: .*
Pismenkovani, vyjadreni svych pocitu, svoboda nesvoboda.. Pridam polinko do ohne, ja naopak mam pocit, ze Honzicka presne vi, co chce , posledni je, ze potrebuje litovat, podle meho je to velmi silna osobnost.. Zena, ktera vi co od zivota chce jen ji zaskocilo neco s cim nepocitala, karty jsou ale i o tom jak jim porozumet a umet prelozit jejich rec, mne se nezda, ze by si , podle prispevku Honzicky, karty az tak odporovaly..A jeste, nemam pocit, ze by se tu nekdo mel urazet, citime a vnimame sve pismenkovani ruzne ale tak to ma byt ,kazdy mame sve zkusenosti a dobre vime, ze nemusime byt druhymi pochopeni. A ze muzi to vidi a citi jinak, proto je fajn, ze se zapojuji a vnaseji sem humor i chlapsky cit.A hledat za tim , ze nekdo smysli jinak, osobni utoky, povazuji ja za zbytecne plytvani energii.
 
Alla
27.09.10
18:32
Nereg.

IP: .*
lidunka:
nejsem si jistá dámy, zda nerozumíte nebo se tomu vyhýbáte. Já nehovořila o diskuzi jako takové, co jste si vzájemně všichni vyměnili je vaše věc nehledala jsem tu lupou urážky. Šlo přeci o ten kontroverzní výklad. Byl opravdu drsný - pro Honzičku, Aničku nebo Pepičku. Ona tam pak zmínila etiku výkladu a to mi nakrabatilo čelo. Říkáš Lidunko, že je silná osobnost, a přeci se mi zdá, že se v tu chvíli něco změnilo - už byla jen ve střehu. Ptala jsem se včera - co kdyby tam byla ta labilní Pepička?
Tuto otázku bych ráda nepoložila k diskuzi ale k zamyšlení, budeli kdo chtít. Pro příště Jste si jisté, že nasloucháte dostatečně? zdá se mi že tyto věci vidíme spíše my čtenáři než váš stálý možná malinko uzavřený kruh. Děkuji vám a omlouvám se malou kritiku.
 
liduna1
28.09.10
15:32
Nereg.

IP: .*
Kritika povolena, co vsak na to vsechno Honzicka? Ke kartam kratce, ja jsem jen ucen ale pravda je, ze kartam verim. Nikdy jsem nebyla u zadne kartarky a verim, ze ani nepujdu snad i proto, proc sem napsala Honzicka. Vykladat karty se myslim si, uci clovek cely zivot a stejne se Ti stane to,co Honzicce. Mozna neumim naslouchat anebo dobre porozument pismenkovani zde, ale chodim sem rada, nachazim tu inspiraci, moudrost a jiny pohled na svet a je jen na mne, co si z toho vyberu. Mam toto forum rada i kdyz se tu nekdy jiskri a zakladaji se ohne. Ale tak to ma byt, barevnost nazoru... Take citim, ze nekdy nedomyslime sva slova, ani nas nenapadne premyslet o tom, jak nas nazor ovlivni druheho, co v nem zanecha, jake pocity a treba i bolest. Je takova doba. Nemyslim si ale, ze sem chodi lide, kteri by chteli nekomu ublizit, prave naopak, snazi se pomahat a i kdyz to treba neni moje tema i ja si v diskuzi najdu co potrebuji. Napsala jsem to uz mnohokrat ale opakuji se ,mam rada toto spolecenstvi se vsim vsudy, je to vic, nez nachazim nekde jinde.
 
Maty
28.09.10
16:37
Nereg.

IP: .*
.. kdyby tu byla labilní Pepička, složení přispívajících nebo jejich reakcí by bylo jiné.. Ještě k věštění: věřím svým Andělským kartám, proto vím, že i když mám ke každé kartě výklad, stejně si kartu spojím se sebou a svými pocity, které mám v tu chvíli. Samotný výklad je jen pomůckou, inspirací, na co se zaměřit, vše ostatní záleží ne mé svobodné vůli. Neexistuje universální návod "Jak žít" vhodný pro každého, neexistuje žádný návod..
 
Honzička
28.09.10
19:00
Reg. před 2016

Co na to všechno Honzička?
Honzička přejde, že se mluví o někom bez někoho a na veřejnosti...

Nemusíš se mě zastávat (a už vůbec ne litovat!) Allo, doba je taková, že každý jede za sebe. Já jsem k tomu výkladu uvedla svoje a trvám si na tom. Pokud kartářka není schopná být také psychologem a svou oběť doslova straší, například nějakou hanbou, neměla by provozovat praxi. Takové nesmysly.

A mám poslední prosbu: nemůžete to vědět, ale původní dotaz na rozdílný výklad se zbytečně nafoukl. Jakoby mě něco takového šíleně užíralo. To je jinak. Já jsem to neřešila snad už od prvního dne. Už to furt nepřetřásejte, nechte to spát, skončete to tady.
 
Honzička
28.09.10
21:27
Reg. před 2016

 
Honzička3
28.09.10
22:12
Nereg.

IP: .*
Nemusíš se mě zastávat ,ta "hanba" sa mi totiž dnes opravdu stala a věštkyně mjela svatou pravdu, hodne se jí omlouvám tímto,prosím, odpusti mi moji impulzitu. Bylo to ješté horší, než sem čekala a než mi bylo naznečeno... To té etiky se už raďeji nemýchám.
 
Honzicka
28.09.10
22:35
Nereg.

IP: .*
Ano, je to tak, splnilo se to celé. Věštkyně ja fakt dobrá.
 
Honzicka
28.09.10
22:42
Nereg.

IP: .*
Jen při tom všem já kráva naivní mám někoho ráda. Jak nechutné.
 
Maty
29.09.10
12:02
Nereg.

IP: .*
Milá Honzičko,
přeji Ti hodně sil, abys toto období zvládla co nejlépe.. Ahoj
 
Honzič
29.09.10
12:23
Nereg.

IP: .*
Milá Maty,

které Honzičce to říkáš? První, nebo Honzičce3 se stopama slovenštiny?
moje jméno si navíc někdo jiný zaregistroval

Když už Tě tu mám, já si to nebudu v budoucnu znovu číst ani v rozpoložení sytého paši. Pamatuju si, co potřebuju. A nezůstala mi v paměti nic, co by se podobalo urážce, nebo něčemu takovému. Kdyby to tak bylo, musela bych se sama dobrovolně přihlásit k vyšetření. Myslím si taky, že jste naopak naslouchaly.
Vyvstal tam jen jeden spor, ze kterého žádná strana neustoupila.
A že jsem střelila solí do zadku někoho, kdo nemá rozum, toho ani nelituju. Já vím, že to muselo bolet. Třeba až vypustí páru, dá si pozor.

 
Honzič
29.09.10
13:10
Nereg.

IP: .*
Ke kartářce zajdu prostě pro radu, porovnám to s tím, co vyciťuju sama, ale co třeba úplně dobře nevidím, bo člověk už je takový. Když je dobrá, beru to docela vážně, ale nepostavím na tom celý svět. Když už jsem tam, zeptám se, jestli by taky někdo nemoh mít rád mě. Proč se na takové věci vůbec ptám? NO PROTOŽE JSEM BLBKA.
 
MartinMágČarodějDobroděj
29.09.10
14:17
Nereg.

IP: .*
Honzičko
Kto dal tobě právo soudit věštkyni ? Proč ji odsuzuješ a soudíš ? Co ty o ni víš, že na ni házíš tolik špíny a nenávisti? Proč sebe sama povyšuješ nad Boha a soudíš ? Jakým právem ???? Čári - mári, a máš to ty! A je to !!!!
 
Nike
29.09.10
14:47
Reg. před 2016


Čári-mári, to bys musela být silnější

Já se celkem bavím, teď už každý vidí, kdo je tady černý.
Jsem spokojená



 
Merit
29.09.10
16:11
Reg. před 2016

k te frasce :-)
Nike je Honzička :-) ... a doufam, ze to je dobre regly :-D..

 
Nike
29.09.10
16:14
Reg. před 2016

Merit,

Nike je vítězství. A má taky křídla, dokonce dva páry.

Neříkala jsem Ti, nelez tu???

Pa
 
liduna1
29.09.10
16:24
Nereg.

IP: .*
Rikat nekomu kam ma lezt a kam ne, to je chore. Ani me to vlastne nezklamalo. A zas hori ohen... Pro mne osobne tato debata skoncila, vzala jsem si z ni svoje a papa zas na jinem vlakne...
 
Honzicka
29.09.10
16:38
Nereg.

IP: .*
NO PROTOŽE JSEM BLBKA.
 
Maty
29.09.10
17:42
Nereg.

IP: .*
Milá Honzičko,
je to chaos.. na tom mém přání (hodně sil.. atd.) nic neměním. Mít dost síly zvládnout sám sebe je někdy taky fuška. Tobě se to podaří, protože NEJSI BLBKA!
 
Nike
29.09.10
19:18
Reg. před 2016

Jenomže Liduno,

Merit ví, o čem jsem mluvila. Ví, proč jsem si nepřála, aby zasahovala. Chtěla jsem ji ochránit. To zas nemůžeš vědět Ty.
 
Merit
29.09.10
22:01
Reg. před 2016

prdme uz na to :-).. ja se preci nebudu zabejvat necim, co by mi melo brat energii :-).. na kraviny nemam silu :-) ani na vitezstvi.. :-)
ja chci "klid" a cas je mi drahej.. radeji nescetnekrat nekoho pohladim ci se necham pohladit ja.. nez toto :-).. zkopirovala jsem od sai baby toto:

Co dělat

Každý člověk musí hledat odpověď na čtyři otázky:
1. KDO JSEM
2. ODKUD PŘICHÁZÍM
3. KAM JDU
4. JAK DLOUHO ZDE ZŮSTANU

Naplň své srdce láskou.
Nemůžeš-li milovat, alespoň neubližuj.
Očišťuj se od chtivosti a chamtivosti; ty vedou k závisti, která přechází v nenávist a násilí.
Pamatuj, co zaseješ, to sklidíš (zákon karmy).
Nauč se rozlišovat; pozoruj, uč se a pak věř.
Hleď docílit jednoty svých myšlenek, slov a činů a pak odevzdej každý svůj čin Pánu.
Odevzdej Pánu i každý svůj dech a sebe sama.

Nebuďte ustaraní, buďte šťastní. Být šťastný a učinit jiné šťastnými je naše povinnost za to, že nám byl darován lidský život.


prestoze vim, ze jde o faze spanku.. rozlitanosti .. a pak nalezeni klidu :-).. postarat se o sebe musi v podstate kazdej sam.. a poprosit za sebe u Boha.. a pokud je nekdo tak laskavej.. a sdili se mnou a pomuze mi.. diky za kazdyho takovyho cloveka :-)...

vybrat si muzeme jenom sami.. nemusi to bejt ani o "museni".. je to na vyberu kazdyho jednotlivce :-)..
na souboje uz davno nejsem.. to mam za sebou :-).. nebavi me to..
klid je mi drahej.. pratelstvi a laska :-).. a vira v nej, v Boha.. at mu rikame jakkoliv :-).. vira v jeho posly.. kteri nam tu pomahaji.. :-)
takze to tu na vlakne balim :-).. s laskou a mavam :-))) *** a nic ve zlym :-).. toho casu uz fakt moc neni :-))

 
Simea
30.09.10
21:18
Nereg.

IP: .*
Honzičko, nejsi v takovém životním problémku sama, mám stejný příběh, taky potkávám jednoho a ten se otáčí, kouká, pozoruje nějaký čas,stejně jako ty jsem byla u více kartářek a musela se smát, protože mám stejné výklady.Jedna mi taky řekla, že je to diktátor neumící vyřešit své problémy z dřívějška a druhá, že si budeme velice rozumnět a je milý, inteligentní muž.Za sebe ti radím, oslov ho a usměj se na něj.Já to udělala a hodně se vyřešilo, neřeknu jak, nechci tě ovlivňovat.Jen si myslím, že tu pisatelky nepochopily o co ti šlo.Romantické procházky jste si užili už dost, tak se neboj, o nic přece nejde!!!!!!
 
davidX
04.10.10
16:49
Nereg.

IP: .*
Simea
konečně někdo normální. Za to bys zasloužila pusu. To víš že nepochopily

esoterické vševědky
ne nepochopily. To co považujete za dobře míněnou radu jsou jakési pokusy vychovávat. Tam kde vidíte agresivitu mě se jeví jen znechucení. Jedna větička a jedno slovíčko mi vyvstává ... nepodržela

Honzička
nic z toho nemáš zapotřebí. Ještě jednou tě načapám u kartářky a přehnu tě přes koleno
Zůstaň jaká jsi. NESPOUTANÁ
 
Katarína
04.10.10
23:20
Reg. před 2016

Poznámka k větě davidaX - "konečně někdo normální":
Podle mého názoru "normální" by mohlo být, pokud člověk umí naslouchat sám sobě a tudíž nepotřebuje ke svému rozhodování karty - například.
Ale - taktéž může být "normální", že nikdo normální vlastně neexistuje, protože díkybohu jsme každý originál a od nějakých domnělých norem se odchylujeme. Pokud taková "odchylka" nikomu v okolí neškodí, nikoho neponižuje, neuráží - proč ne, fajn. Anebo to je jinak?
Co se mě týká, sděluji dobrovolně a bez ostychu, že se cítím být "nenormální", stále se držím zásad, které považuji pro sebe za důležité - a vím, že se jich nezřeknu, ani kdyby trakaře padaly. Nevadí mi to a snažím se, aby to nevadilo ani jiným.
Napadá mne ještě, že v rámci kategorie "nenormální" může být hodně poddruhů. Například: rýpal, provokatér - a tak. No, někoho to baví. Ale - proč? O pár důvodech bych věděla, ale pomlčím.
 
Katarína
05.10.10
00:01
Reg. před 2016

Pro inspiraci citáty - Dalajlama:
Základním faktem je, že všechny žijící bytosti, zejména bytosti lidské, chtějí štěstí a nechtějí bolest a utrpení. Na tomto základě má každý z nás právo být šťastný a používat různé metody k překonávání utrpení a bolesti. Tyto metody by však neměly zasahovat do práv druhých lidí, ani by neměly způsobovat druhým ještě větší utrpení. Pozitivní a negativní dopady našich metod rozhodně stojí za zamyšlení.(Síla soucítění)

I když mluvím z vlastní zkušenosti, cítím, že přesvědčení se nedá přenášet na někoho druhého. Netvrdím proto, že má cesta je nejlepší. Rozhodnutí je čistě na vás. Pokud budete mít pocit, že některé z věcí, o nichž mluvím, vám mohou pomoci, pak je vyzkoušejte. Pokud zjistíte, že vám nejsou k užitku, prostě je ze svého života odstraňte. (Síla soucítění)
 
Simea
05.10.10
05:39
Nereg.

IP: .*
To je Katarino dobré sice, čemu věříš, ale asi nechápeš, že o to tu Honzičce nešlo.
 
Katarína
05.10.10
08:18
Reg. před 2016

Simeo: Neměla jsem žádnou otázku ani žádost o vyhodnocení anebo posouzení. Psala jsem pouze svůj názor - zamyšlení o "normálnosti". K Tvé schopnosti chápat správně Ti blahopřeji.
 
kelišová
05.10.10
08:44
Nereg.

IP: .*
Katarína : Napsalas to krásně , plně se ztotožňuji s Tvým názorem o nenormálnosti
Citát Dalajlamy říká hodně , z toho člověka září láska
 
Theodor
05.10.10
10:22
Reg. před 2016

podle čeho se posoudí o co někomu jde, nebo ne? A možná že právě naše limity jsou v tom, co si myslíme, že chceme. Když akceptujeme svět jaký je i bez toho, aby nám vlastně o cokoliv šlo, bude nám trochu lehčeji...

Cokoliv udělám, vyvolá reakci. Pokud se diskuze odchýlí od toho "co jsem chtěl", musím se zamyslet, jestli jsem schopen vůbec světu vysílat jasné signály. Jestli spíše není problém ve mně, protože své "chtění" neumim vyjádřit. Teď nemluvím o Honzičce, spíš už jen tak volně přemýšlím, myslím že tato diskuse už je stejně "volná".
 
Simea
05.10.10
12:57
Nereg.

IP: .*
Jasně, Honzička potřebovala rozebrat svou situaci ohledně rozdílnosti výkladů, opravdu si myslím, že tohle nepotřebovala číst... ..protože jsem řešila stejnou situaci dříve, po přečtení většiny by mne jeblo, nevyžádané rady,něčí takzvané pocity či zamýšlení, nebo něčí inspirace to je to oč tu běží... .
 
kelišová
05.10.10
19:01
Nereg.

IP: .*
Nevyžádané rady - to je jako co ?
Bylo zde dán dotaz , na který se reagovalo , debata zklouzla jiným směrem , jak se to normálně děje , když se vyčerpá původní téma ... ..
Ty jsi Simeo neradila ??
 
Theodor
05.10.10
19:11
Reg. před 2016

Simea: rada je naštěstí něco, co vůbec nemusíš vpustit dovnitř... obzvláště ne na internetové diskusi. Ono možná když tě "jebne", není to vždy úplně špatně... nejhorší je letargická apatie... Informace kolem nás stále proudí a rady se nabízí na každém kroku... ale co s nimi nakonec uděláme, to je přeci na nás...

člověk v pravou chvíli uslyší to, co právě potřebuje slyšet... a většinou to bude ve chvíli, kdy se na to nebude ptát...
 
Merit
05.10.10
20:17
Reg. před 2016

v rychlosti :-)
pritulkyne :-) ja se neudrzim :-D .. musim vas tu olibat :-))
vsechny :-)
a neudrzim se.. pac jsem "jenom zenska" :-)
Theo je to na tvar :-) neboj, pokud slintam, si to otri :-))

 
Simea
05.10.10
20:42
Nereg.

IP: .*
kelišová, myslela jsem rady jaká Honzička je atd. o to určitě nestojí a pokud se téma vyčerpá, není třeba reagovat o prdu, spíše by mne zajímalo, jak pokračuje Honzička dál, přiznám se, že mne to zajímá a ne třeskyplesky od vás , ale některé z vás mají pocit, že se musí vykecat do každého tématu.
 
Katarína
05.10.10
21:37
Reg. před 2016

A zavaž mi střevíček!!!!!!!dupydup... .
 
Merit
05.10.10
21:54
Reg. před 2016

Simeo, mas pocit, ze ji tu nekdo ublizuje? ja to tak necitim a jestli to tak ty vnimas, je to tvuj problem :-).. Honzicka sem mozna nahlizi a nepise, co ja vim :-).. vezme si z toho to co potrebuje :-)
jestli bude mit ten pocit, ze se chce podelit o to co se deje dal, udela to a kdyz ne?.. neni treba .. je to jenom jeji osobni vec :-).. je to jeji zivot :-).. a je ji prano :-) vse v dobrym :-)

nemam rada intriky a podivna zakulisi.. i kdyz nekdo neco proti nekomu ma, ma se vyjadrit primo a presne.. proc tak podivne pises neco o tom, ze mame pocit se vyjadrit tak nak ke vsemu? je nas tu takovejch par, to je pravda :-).. z tech, kteri sem chodej nejakej cas.. nektere se zname treba osobne, nektere jenom po netu a tech moznosti je dneska uz velka rada.. nepestujeme tu drbarnu .. jeste jsem nezazila to, ze by nekdo nekoho ve zlym pomlouval.. max si clovek rekne o neco.. co treba nechce ci chce.. a to je fer :-)..

taky bych ji mohla dost dobre poradit.. aby ho "prerizla" :-).. ale to by muselo bejt asi na jinym webu :-)) a taky bych to vubec nebrala jako to spatny.. pac ja na toto hodne dam.. jak muzu nekoho milovat, kdyz jsem si k nemu jeste ani necichla? :-).. to je potom zamilovanost.. nekdy staci zavan potu, byt by nebyl vubec starej (ten pot).. a je dokonano :-).. zrovna tak muzu nekomu "nevonet" ja :-)
to je z praxe :-).. to snad vis :-).. a myslim si, ze to do zivota taky patri a mozna vic nez karty :-).. 1000x ti karty muzou rict, ze je to pan bozsky.. a staci tak malo.. a je po vsem :-)).. toz tak :-)


ohledne diskuzi na netu.. zavitala jsem i nekam, kde je to o ciganech, mezi lidi, kteri by nam ciganum nejradeji sekali hlavy :-).. zazila jsem tam holku, ktera je sice bila, ale ten slovnik :-).. to nadavani te druhe strane.. ma za muze naseho chlapa.. cigana.. chapu, ze ho miluje.. pac, kdo zazije tu Lasku ciganskou je poznamenanej na celej zivot ;-)).. ti ji tam dali couda :-).. pocitala jsem s tim, ze toho couda dostanu taky a i kdybych ho dostala.. beru to, pac zkusenosti s nami jsou uz takovy... jak presvedcim nekoho, ze ziju jinak?.. ze nekradu slepice? :-) a nevykradam byty atp? :-) na netu se to uz vubec neda.. takze vzdy clovek musi pocitat s tim, ze nese kuzi na trh.. a NEMAM pocit, ze by tu Honzicce nekdo ublizil.. opravdu nemam.. jestli ji to trapi, pak je neco nekde v hloubi duse ukryto a ma to tak kazdej!!.. kazdymu z nas se neco stalo.. kazdej z nas si necim prosel.. a pak si rekne clovek.. JA SE NEDAM .. utne to v sobe a uz se tou minulosti tak nezabejva, z ty si vezme pouceni.. proc bych si porad dusi zranovala? tim, ze se v tom budu placat?.. to je potom S/M a nic vic :-).. kdyz chci neco zmenit.. musim ukoncit to stare.. zahojit se.. a az potom otevrit ty dvere.. jinak to porad bude vyplouvat.. snazi se to stejne celej zivot vyjit na svetlo, to potlaceny a kazdej si to musi zpracovat po svym :-)..

nevim jestli vykladas karty, ci delas neco podobnyho.. ani me to nak nezajima.. muzu jenom rict, ze casto lidi lzou a hlavne sami sobe.. pak si sami vytahnou karty :-) a vidim co vidim..
priklad.. mlady muz:
chci zenu uz na porad :-), opravdu jsem k tomu dosel :-).. ja uz nechci bejt sam :-).. ja uz chci zenu .. chci tu "pravou" a polozim karty a vidim co vidim :-)
to po cem touzi je nekde v pocitech az saaakra daleko :-)).. je mu jedno, kdo to bude.. a nejradeji by porad vsechny :-).. a ja mu to nezazlivam, pac vim, ze je to stroj "milovnik" :-) a bude takovej urcite jeste minimalne 10let :-) co mu pohlavni organ bude slouzit :-) at si dela co chce.. hlavne "at timhle nekrmi ty holky, zeny!" :-)
o to by cloveku melo jit, poznat sam sebe.. a beda, kdyz na to nekdo pri kartach narazi.. pak se i stane, ze je tou kartarkou, ktera patri od ty chvile mezi jeho neoblibeny :-).. vzdycky prosim pri kartach at vidim to co je pro toho cloveka opravdu dulezity.. a co taky nesmete me.. protoze, kdybych vedela, ze mi ma nekdo drahej umrit..polozi me to.. ja to "neunesu".. je to sobecky, je to moje Ego.. a z moji strany mozna hnus, nevim.. je mi to fuk.. neresim to.. jsem jaka jsem :-).. jina uz nebudu :-)..

nepripisuj nam tu umysly.. ze bychom ty holce chteli my tu nak ublizit.. necitim to tu.. prestoze ji neznam.. neni mi fuk jak se ji dari a presto... az bude chtit, ozve se mi sama.. preju ji jenom to nejlepsi.. at je stastna jako zena.. zalejvana co to jde :-D .. pac vim, ze to pak odneseme i my ostatni :-)).. my si pri te nadhere ohrejeme svoje kridla :-D :-))..

jestli je na netu spousta nenavisti..? "je".. ale proc sem zavadet tyhle moresy? :-)... proc nekoho litovat? proc na nekom neustale vyzvidat? staci jenom vedet, ze ten clovek "zije" a to je vse :-).. a kdyz jeste napise, ze se ma dobre.. "parada" :-)

zazila jsem to, aby se nekdo k nekomu dostal.. musel u toho smest jiny lidi.. prijde mi to sprosty :-).. clovek tohle nema zapotrebi, pokud je se sebou srovnanej :-).. at si kazdej dela v podstate co chce.. at si lita.. kvoka.. vse mozny.. hlavne at neublizi tem druhejm.. nedelej druhymu to, co se nelibi tobe.. to by melo platit :-)

nechtela jsem se te vubec nak dotknout.. ze se tu mame radi, to snad citis.. drzime spolu? ano.. a citim to jako spravny.. zadna z nas tu druhy netropi neco nekalyho.. a pokud jde o chlapy?.. chodi jich sem malo a diky za kazdyho "muzskyho" a hlavne za toho naseho Thea.. pac vnese mezi nas taky trochu ty muzsky energie a presto je "citlivej".. vazim si ho.. lidi tu.. neberu to jako web, kde je to o prdu, pac "duse" je to nejdrazsi co tu mame.. i kdyz vazi prej jenom 21gramu.. :-)

mej se fajn.. a fakt to neber jako utok.. ja jenom nastinila jak to citim a vnimam ja osobne.. ty lidi tu, tu atmosferu.. ja jsem pro Lasku, toleranci.. objimani :-).. a i kdyz nekdo nechce.. nevadi.. je to jeho vec :-).. kazdej si musi nest to svoje brime v podstate sam :-) a prosit Boha.. Vesmir? nevim v co kdo veri.. at mu pomuze :-)..
my muzeme jenom neco nastinit.. tot vse :-)



 
simea
05.10.10
22:19
Nereg.

IP: .*
Tak ještě jednou, nikdo tu nepsal, že jí ubližujete tím méně já, téma vlákna je věštírna, tedy aspoň ten název tu je.Jen z mého pohledu je to o ničem, prostě většinu Vás přeskakuju a nečtu, Honzička mne zaujala jen svým tématem, který řešila a to je celé.Jasně, napíše když bude chtít sama, to vím taky asi si objevila Ameriku.Prostě nesnáším řeči o ničem a plno omáčky k tomu a tím snad nikomu neubližuji, že to napíšu a pokud jo, je to jeho věc, co se ho dotkne.
 
Katarína
06.10.10
08:46
Reg. před 2016

Víš, Simeo, zřejmě je snaha vysvětlit Ti, že veškeré názory "rádců" /skoro/, byly psány v nejlepším úmyslu a s citem - a jako reakce na téma, protože - víš to sama - vše se vším souvisí /i když se často zdá, že se od tématu odbočilo/.
Zřejmě ten přístup v míru máš též ráda - soudím podle začátku Tvého posledního příspěvku ze včerejška, akorát pak přesto opět připepřuješ a slovně si kopneš - což už tady bylo i odjinud.
Protože např. slova jako "to vím taky, asi jsi objevila Ameriku" anebo:"není třeba reagovat o prdu" /zdůrazňuji, že je řeč o kvalitě reakcí ostatních, tj. může to vyznít urážlivě - nemyslíš?/ anebo:"a ne třeskyplesky od vás , ale některé z vás mají pocit, že se musí vykecat do každého tématu" vyznívají konfrontačně, povýšeně, pohrdavě.
Nevím, třeba jsi to myslela jinak, ale vyznívá to bojovně.
A takový styl projevu může vyvolávat podobné reakce, může se to stupňovat /pokud je druhá strana stejně založený spoluhráč/, v reálu třeba může padnout inzultace fyzická + různé - a pak je život "krásnej". Asi je to zbytečný /i když všechno je na něco dobrý/. Ještě se pak ale může stát /a stává se/ to, že původce všeho, který boj vyprovokoval, se na konci událostí cítí být jako oběť druhé strany... ...
No, nebudu to dál rozvíjet, ačkoliv by to šlo uvádět různé příklady.
Píšu o tom, protože mne to přimělo zamyslet se a opět se poučit. Za což tímto děkuji.
 
simea
06.10.10
09:08
Nereg.

IP: .*
Katarino, máš pravdu v tom, že to může zním konfrontačně, ale je za tím spíše mé pocity netrpělivosti, jsem ta, která jde spíše k jádru věci, nemám ráda obkecávání, ale musím říct, že například Merit má sálodlouhé příspěvky, ale včera jsem si poslední i já přečetla celý a mezi tou hromadou vět jsem našla jednu větu, která mi něco dala.Obohatila.A rozhodně nejsem z těch urážlivých, pro mne jsou to věty, myšlenky, které buď osloví nebo plynou kolem hlavy fuč.Nemůžu se urazit nebo naštvat, jsem asi taková od rány, dělám v mužském kolektivu hafo let a ti mne to naučili.
 
Nike
06.10.10
10:38
Reg. před 2016

Ach jo. Tak do třetice všeho zlýho se mám nechat vyprovokovat?
Meritko zlatá,
Ty jsi to přece taky na vlákně zabalila, ne? To jsou věci. Těšila jsem se, až Ti napíšu něco příjemnějšího, ale budeš mi muset dát ještě pár dní navíc. Potřebuju odstup od věštírny, myslím od souvislosti s věštírnou. Nevím, jak to vyjádřit, abys to nebrala osobně. Spoléhám se na Tvou moudrost.
Výraz "ubližovat" tu padá jen ze strany věštírny. Já skutečně nestála o to, jak se to vyvinulo, ale budiž.
Pořád to pro mne nebylo horší, než nedorozumění. Jen v jediném případě spor. Ze kterého prostě neustoupím. Jsem paličatá. Ale ani tam se nemůžu dlouho zlobit na někoho, kdo by sám potřeboval pomoct. To bylo průhlednější, než ty jejich všivý karty. Můj názor, Vy můžete mít jiný.

Teď už je to bohužel jinak. Takže se Merit nerada dotknu přece jen těch pomluv. Spíš náhodou jsem narazila na odnož této diskuze zvanou "PROBLÉM". To jsem ani netušila, že jsem takový Problém. Přeceňujete mne.
Sama o sobě je to diskuze dost zajímavá. A jedna věc mě musela nutně rozčarovat. Každého na mém místě by musela rozčarovat.

Víš Simeo, že jsi ve skutečnosti Honzička? Jen tak pro Maty bude nejspíš Honzička, kazí si úmyslně češtinu. David je Honzička, Ala, chudák stará (omlouvám se), která nejspíš ještě nezavřela pusu, zcela určitě Teplej mužík je Honzička a kdokoliv, kdo se ještě přimotá, bude zase jen Honzička. Začala zanedbávat dítě, nepracuje, přestože je v kanclu se šéfem, v domácnosti binec, protože ona myslí jen na to, jak budovat fiktivní armádu.
Protože nikdo jiný na celém světě by přece nemohl protestovat proti něčemu tak láskyplnému, ochotnému promlouvat do duší, jako je toto osazenstvo. Jedině Honzička.
Tak,... já dokážu být i mrcha, ale toto bych třeba neuměla. Bez důkazů. To je Dalajláma jako vyšitý. Čtěte si ho pořád dokola, až dosáhnete aspoň desetinu té láskyplnosti, o které tak rády mluvíte, kterou tak rády dáváte na odiv světu, až dosáhnete aspoň minima jeho tolerance, pak pro změnu zvítězíte Vy nad sebou.

Včera večer jsem si vzala tužku a papír, abych si sepsala, kdy jsem za poslední dobu vyvolala v reálném životě konflikt, nebo ho živila, kolik mě naopak stálo sil přetvářit se, co mě prudilo. Snažila jsem se být sebekritická, i když nevím, jak to ladí s tou sebeláskou. Papír je stále téměř prázdný. Před měsícem jsem zdrbala jednu ženskou za to, že zneužila mých osobních údajů. Přiznala to. Někdy loni jsem musela být upřímná k jednomu "manažerovi", u kterého jsem dělala výběrové řízení. No ale to byste ho museli vidět. Jinak si ne a ne vzpomenout pár let dozadu. Nemám takové problémy s lidma.
Takže mi z toho vyšlo, že budu muset věštírnou odstříhnout. Je to pro mě jiný neskutečný a nepřístupný svět. Zlý sen. Já mám svůj reálný život. Jsou v něm sice starosti, ale jsou v něm přátelé. Teď zrovna řeším výrobu draka a modlím se, abych to nesprasila, až ho budeme pouštět. Drž mi palce Merit -). Ještě, že to není Merkur



Honzička
 
kelišová
06.10.10
11:06
Nereg.

IP: .*
Honzičko , nebuď vztahovačná , to je přece blbost , téma problém není o Tobě .Je to všeobecné .
Tady je to pro všechny , kdo chce něco říci , řekne ... .každý ... .
Ale jak chceš , třeba Tě to baví , myslet si , že Tě tu každý pomlouvá... .
Taky na to prdím a jdu sbírat jedlé kaštánky , to budou dělbuchy v troubě
Tak zakopej válečnou sekeru , je zbytečná... ... ..ale úplně zbytečná...
 
Nike
06.10.10
11:10
Reg. před 2016

Kelišová, sekyru ani neunesu.
 
Katarína
06.10.10
11:24
Reg. před 2016

Bude to dobrý, už svítá, pokecat je dobře, vysvětlit si je dobře, projít tím je dobře. VŠICHNI JSME ÚPLNĚ STEJNÍ!!!!!Všichni máme stejné vlastnosti a emoce a různě s tím šachujeme - hledáme, kde je třeba ubrat, kde přidat a tak.
Simeo, už mám jasněji - lze to pochopit. Třeba Ti to pokecání též přineslo užitek.
Honzičko - jsem si tím jistá, že Tobě taktéž - jestliže jsi to ještě třeba nevypozorovala, určitě s odstupem budeš vidět i pozitiva. Možná Dalajlamovi "odpustíš" /já vím, že to nebylo na něho, prostě jsem to teď překoutila trocha/. Ani Dalajlama není žádný bůh, takový nikdo není. Žádný moudrý není jen moudrý, žádné čtení moudrostí a zamýšlení se nad nimi ještě nikoho moudrým neučinilo a kdo "moudra" píše, určitě ví, že sám mistrem není - všichni jsme pouze učedníci. Snažíme se každý o něco - nějak se přiblížit tomu, co považujeme za důležité. To je vše. Pokud jsem psala nejasně, omlouvám se - píšu ve spěchu. Ale jsem ráda tomu, co tady teď čtu. čaues
 
kelišová
06.10.10
11:26
Nereg.

IP: .*
Já s ní umím i třísky štípat , když si potřebuji zatopit v krbu , i nesmí mě ale nikdo vidět , nevím komu jsem u toho podobna více , jestli Patovi , nebo Matovi ... .
 
Nike
06.10.10
11:55
Reg. před 2016

Jéjda, Kelišová,
jak to děláš? Tak já jsem se Vám tu pokusila ještě něco vyčíst, či Vám vynadat, nebo jak si to na té druhé straně představujte, ale zjišťuju, že to stejně vůbec nejde. Pořád mi ujíždí huba. Připadá mi to všechno tak střelené, absurdní.. ../a spol./ je dost dobrý.
Já bych se ráda rozesmála nahlas, kdyby mě tak nebolelo břicho.
 
Nike
07.10.10
08:24
Reg. před 2016

Ahoj Merit,
ještě i dnes dostávám menší záchvaty smíchu - já bych Vás zapleštila, Vy svatí za dědinou.
Musím se Ti pochlubit, že jsem měla možnost takhle zapařit. Od pátečního večera až do nedělního poledne jsem trsala jak šaman. Joj.
 
Nike
07.10.10
08:26
Reg. před 2016

Simeo,
Tebe jsem dokonale zaplašila, co Tě zajímalo?
 
Merit
08.10.10
00:23
Reg. před 2016

ahoj vsem :-))*
Nike (Honzicko) enem si zapar :-)).. co hrdlo raci, clovek u toho zapomene na to co ho tizi, vytrsa to :-).. :-)

ja jsem dneska mela opet uzasnej den :-), povedla se mi vytecna polivcicka.. s jatrovejma knedlickama :-)..svickova to byl koncert :-)
a jeste jsem pred chvilkou dopekla svestkovej kolac :-).. mnam :-)
dostala jsem dneska pochvalu :-)
tak jsem si rikala behem dne.. jela jsem si na venkov pro kralika jako ruzickova (uz ji dorustam :-) ) v tom filmu "vlak stesti a nadeje", nevim, jestli se to tak presne jmenovalo :-) a volala mi ta kamaradka a rika mi.. "tyjo, to bylo jako v tom filmu.. s ruzickovou" :-))..
jak jsme sladeny :-D.. kluci dekovali.. i ji :-)..
ja si nak takhle predstavuju lasku.. kdyz se snazej vsichni.. a ja toho docilila.. taky jsem resila neco, co se mi nelibilo.. ja rada laskou ziju a teorie me fakt nebavi :-)..
tak jsem videla, jak to do nich pada.. a vim, ze priste udela nekdo neco jinyho.. a kdyz poprosim, ze mi zlobi pocitac, tak vim, ze mi k nemu nekdo prijde :-).. no neni to krasny? :-)
ta moje milovana.. dneska to krasne nekdo rekl.. "posbirala kotata, ktery uz ani nikdo nechtel" :-).. ona nam vlastne vokazala a vokazuje, jak ma Laska vypadat..
Nike a tak tu bud pekne s nami :-), pac i tu holky jsou takovy..
ja jsem prosila Boha o to, aby mi uz konecne poslal do cesty lidi, kteri do myho zivota patri.. a veci se zacaly proste od ty doby menit..
toho spatnyho je strasne malo a to je spis o skole, aby clovek nezapominal na to.. jak Laska opravdu vypada :-)
beru te jako svoji holcicku :-).. dneska jsem ji volala a sprdla me, ze jsem hystericka :-).. ze proste tel. vzit nemohla.. ja mela spatnej sen.. to vis, pak to ze sebe vychrlila.. po chvilce.. kdo jinej ji privine?.. je moje.. bude porad moje mala holcicka, stejne jako synator bude muj malej chlapecek..
clovek by snad za vas porad nejradeji i porad dejchal, deti nase :-)
vim, ze to nejde.. tak nekdy musite odpustit nam rodicum.. ze se strachujeme.. kdysi mi maminka rekla.. "az jednou sama porodis, pochopis, ze se do konce zivota budes o to maly bat, i kdyz uz bude stary" :-)

preju vam vsem krasnej spanek, dobry den, dobre rano? :-), co je libo :-)..
at se nam vsem dari tak, aby nase duse byla spokojena a vymazlena :-)


 
simea
08.10.10
20:09
Nereg.

IP: .*
Merit ty po nocích piješ?Bo to tak vypadá jaksi.
 
Pájapá
08.10.10
20:43
Nereg.

IP: .*
Nike, Keliška píše Honzičce, proč reaguješ ty Nike? Ty se zamotáváš až sama budeš na sebe Honzičku nadávat.
Jo, tady na fóru to jen vře.
 
Maty
08.10.10
20:48
Nereg.

IP: .*
Ahoj Honzičko,
při zakládání tématu "PROBLÉM" jsem se nechala inspirovat průběhem diskuze Tvého dotazu - přiznávám (další důvod jsem popsala na místě). Protože jsem byla zde na fóru svědkem (i původcem) diskuzí, které se vyznačovaly agresivitou, zajímalo mne, jak se lidé, kteří se snaží pomoci druhému, vyrovnávají s různými emocemi. Na závěr Ti musím s úsměvem napsat, že se mi docela splní, o co si řeknu - tedy, sama jsem se musela s emocemi potýkat (odmítání, vysvětlování, zlehčování, zesměšňování atd.). Mne osobně zajímá, co udělat pro to, aby si to člověk uvědomil HNED (ve chvíli přítomné), ne až za hodinu nebo za den. To jenom pro vysvětlení, že jsem si konkrétně Tebe v tomto tématu "nebrala do huby".. Každý si něco řešíme, co se dá dělat, o tom je život.
Určitě si nemyslím, že tam vystupuješ pod jinými nicky, to má jiný spád..
Přeji Ti hezké dny.
 
Merit
09.10.10
02:29
Reg. před 2016

Simeo :-), kdyby pil v tyhle republice kazdej jako ja :-), tak tenhle prumysl zkrachuje :-DD :-)..
i kdyz to tak vypada.. ja jsem "jenom stastna"..

a hned dneska prisla pecka.. nekdo resi nemoc a vaznou.. nekdo, koho mam rada.. a o kom vim, ze pro druhy dejcha a na sebe prdi..
na lidi se to tedka vali.. vyhazovy z prace.. rozvody..
jediny co pomuze je opet Laska.. to, ze rodiny budou drzet pohromade, ze ten, komu se pomaha toho nebude zneuzivat..
porad rikam.. "drzme pri sobe".. mejme se radi, chovejme se k sobe slusne.. vnimejme se navzajem..
jenom tohle nam pomuze.. prestat a prezit tu dobu, kdy se lame chleba.. nic jinyho nepomuze..

mejte se krasne :-)
 
Nike
11.10.10
09:37
Reg. před 2016

Ale no tak, Pájapá,
co jako vře? Tady je klid jak v lázních. Honzička je možná blbka registrační a nejspíš vždycky bude, protože některé věci jsou mimo její rozlišovací schopnosti a neřeší je, ale aby se do toho zamotala, musela by být ještě o kus blbější.
 
Nike
11.10.10
10:06
Reg. před 2016

Ahoj Maty,
já tomu rozumím. I bych si s Tebou splkla na to téma, ale možná raději někde jinde, bude-li příležitost. Osobně si myslím, že už dávno mohly být některé teoretické řeči odkloněny jinam.
Tak jen dvě věci z té druhé strany:
- mluvíš o lidech, kterí se snaží pomoci... co je ale pomoc a co už spíš naopak? Nemusím přijmout talíř se zkaženým jídlem, když si vypůjčím něčí slova.
- taky, co je už agresivita a co výměna názorů? Bojím se, že tu hranici nemá každý stejně.
Diskuze po internetu tomu zrovna dvakrát nepřispívá. Polovina věcí asi nebyla míněna tak, jak byla pochopena. Na obou stranách.
Na nicky kašlu, nakonec to bylo docela veselé.
Taky hezké dny
 
Nike
11.10.10
10:09
Reg. před 2016

Merit, do holčičky mám daleko jak na Aldebaran!
 
Katarína
11.10.10
23:22
Reg. před 2016

Nike: Domnívám se, že hranice agresivity resp. agrese je naprosto jasná. Agrese=chování, které vědomě a záměrně ubližuje atd. Např. koukni se na Wikipedii - někdo se tam třeba najde. Možná jsme tam všichni v nějaké míře - stačí si to občas uvědomit a dělat s tím něco. Pokud teda někdo není agresivní záměrně, protože... .. na to může být tisíc důvodů.
Záleží totiž hodněkrát na tom, jaký má kdo záměr.
Různé nicky - matení nepřítele, hra kočky s myší, zábava, manipulace... . Anebo snad něco jiného? Hra na schovávanou, kličkování. Vinnetou by to určitě takto nedělal, ani Rob Roy... ..a to jsou fakt féroví hrdinové.
No, je fakt, že napodobit je může být facha... ...
 
Nike
12.10.10
08:16
Reg. před 2016

Bože Kataríno!
neposílej mě do Wikipedie. Hranice je jasná, záměr třeba chybí a protistrana si ho dosazuje. Tak jsem to myslela.
A ještě něco jsem měla včerejším vzkazem na mysli. Minulý týden jsem se dostala do role rádce já. Byla to žena, se kterou se známe jen od vidění. Vybrala si mě. Vážila jsem opravdu každé slovo, a kdyby mě byla poslala někam, prostě bych to vzala. Neumím si představit, že bych nad ní stála se vztyčeným prstíkem: Ty, ty, ty, měla bys být víc pokorná, když já Ti tak pomáhám.
Nemáte už trochu chorobu z "povolání", nejste povýšení nad ty, kterým radíte?
 
Theodor
12.10.10
10:18
Reg. před 2016

Nike: otázkou není, jestli se rádce povyšuje nad toho, komu radí, nebo ne. Otázkou je, proč se ten, komu je razeno nad tím rozčiluje. Vždyť stačí říct: beru na vědomí, udělám si to po svém, děkuji.

Ono to asi není tak, že by se někdo povyšoval. Já jsem to už nastínil na začátku. Přijdeš taková jako útočně laděná. Zkusim připodobnit situaci. Nemocný přichází do nemocnice s bolestí na hrudi. Vyslovím podezření na akutní koronární syndrom a doporučím hospitalizaci. V momentě, kdy odmítne a podepíše negativní reverz, tak si řeknu: "Proč tedy vlastně přišel, strávil jsem čas a energii na to, abych nalezl řešení a on se mi teď hrubě postaví do cesty a pomoc odmítne?" Trvalo mi chvíli, než jsem pochopil význam svobodné volby. Potíž je, že ti nemocní nedomýšlí, jak moc jsou ohrožení, takže vlastně ani nevím, jestli je to svobodná volba, ač jim říkám, že mohou zemřít.

Proč to ale píšu? Většina lidí se ti tu snažila vyjádřit svoje pocity s úmyslem být ti ku prospěchu. Tys je všechny div (a teď dámy prominou) neposlala do prdele. To je stresující a vyvolává to emoce, které možná nejsou správné, ale kterým musíš čelit, protože jsi je vyvolala. Pokud se ti to navíc stává často a s více lidmi (viz tato diskuse) je i vhodné přemýšlet o tom, jestli si to teda neděláš sama.

Ale nemusíš, Honzičko, nemusíš nic. V této existenci je pouze jediná věc, kterou musíš a které se jistě nevyhneš (hádej která)... doufám, že mě chápeš, nesnažím se ti ublížit...
 
Katarína
12.10.10
10:24
Reg. před 2016

Bože Nike! Bylo to pouze vyjádření toho, že agresivita má hranice jasné. Je pouze otázkou, v jakém momentu jí kdo spouští.
Role rádce - myslím si též, že je nadřazená. Tak, jako i role oponenta a různé další . Stále vyvažujeme nějaké protiklady. Některé dočasně vyvážit jdou, některé ne. Na tom např., že jsem starší od svých dětí se nic nezmění. Např. ani toto tedy nemůže být důvodem k agresi.
Pokud jsi někomu poskytla vyžádanou radu, lze předpokládat, že by neměl reagovat agresivně oprávněně / to už není o osobě rádce... /. Snad v případě, že samotná rada je agresivní. Někde agresivita vzniknout musí - pokračování záleží na tom, jaký mají záměr obě strany. I stopnout se to dá. Atd.
 
Nike
12.10.10
10:48
Reg. před 2016

Musím zemřít
 
Theodor
12.10.10
17:26
Reg. před 2016

Nike... tak tak... jediná nevyhnutelná věc, kterou člověk reálně musí, neboť není úniku, je zemřít. Vše ostatní je otázkou volby a úhlu pohledu. Abych se velkou oklikou vrátil na začátek. Kam se posunula situace s tvým vyvoleným? Už jsi podnikla kroky k tomu, aby ses dozvěděla, která kartářka měla pravdu?

Pořád tu čtu, jak jsme (my pitomci) neodpověděli na otázku. Znova jsem si velice pozorně přečetl první pilotní příspěvěk. Není divu, žádná otázka se tam totiž neukrývá.

Jdi a konej. "Ahoj já jsem Honzička, chtěla bych Vás pozvat na kafe, měl byste čas?". Každý vyzrálý muž pochopí, že je to pozvání na rande. Žádný normální chlap tě neztrapní, maximálně ti řekne: "ne děkuji, čeká mě žena a děti!" A navíc, rande není svatba. Snad jsi dospělá žena, která dovede vycítit, jestli partner je nebo není vhodný. Lituj věcí, které jsi udělala, ne těch, které jsi neudělala.

Přijde mi že se bojíš riskovat, abys neztratila... co že bys to vlastně ztratila... ?
 
Katarína
12.10.10
21:05
Reg. před 2016

Přemýšlela jsem o tomto divném vlákně. Právě jsem to tady trocha proběhla - rychlá rekapitulace pocitů.
Pokud napíše člověk větu "Musím umřít" bez jakéhokoliv úvodu a interpunkce, co tím chce říci? Nepřipadá mi to jednoznačně ani v kontextu s tím, co proběhlo předtím.
Možnosti, které mne napadají: konstatování, povzdech, pobídka, aby se našel někdo, kdo polituje, vydírání, provokace, manipulace, pokus - kdo jak zareaguje - atd. atd.

Dodám - obecně:
Už nějakou dobu silně vnímám manipulaci kolem, je jí všude totálně plno, v celém státě - od masírování reklamami až po veškeré podělané volby, kampaně, prohlášení - nerozšiřuji. Je to snad infekční? Zůstane takto něco vůbec, co si zachová svou čistotu? Anebo to není už důležité?

 
Maty
12.10.10
21:15
Nereg.

IP: .*
Ahoj Kataríno,
Dvousloví od Honzičky "Musím zemřít" vnímám jako doplnění posledních dvou vět od Theodora (nebo spíš odpověď na "hádej která")..
 
Katarína
12.10.10
22:44
Reg. před 2016

Maty: ahoj, je to též jedna z možností, kterou jsem vzala samozřejmě v úvahu. Sečetla jsem své pocity z tohoto celého tady - a vyšel mi prostě součet... ... můj. Ale samozřejmě vše může být úúúúplně jinak.
 
Nike
13.10.10
07:56
Reg. před 2016

Maty, děkuju.
Nevzpomínám si Kataríno, že bys byla poslána někdy do prdele. Taky za co, neradilas. Zato sis vždycky pospíšila přilívat oleje do ohně, když už dávno mohl dohasnout a obviňovat. Nejvíc agresivity cítím právě z Tebe, která tolik křičíš po míru. Je mi z Tebe docela špatně.
Tobě, Theo, neodpovím. Důvodem není žádný vyvolený.
Jací pitomci? Co mi to vkládáš do úst?
 
Katarína
13.10.10
08:32
Reg. před 2016

Nike: Odpovídám Ti proto, že jsi mne jmenovala. Tedy: Posílej si koho chceš kam chceš. To je pouze o Tobě, co děláš a koho kam posíláš. Tvé city a pocity Ti též nikdo nesebere, jsou jedině Tvoje a máš na ně právo, jako každý. Otázkou je, co jsi schopná cítit a vnímat a zda vnímáš a cítíš tak, jak to je. Všichni máme zodpovědnost sami za sebe a neseme za své jednání i důsledky /teda někteří to takto zvládají... /.
 
Nike
13.10.10
08:46
Reg. před 2016

Nemůžu, než znova opakovat nikdy neposlala.
Jinak : Posluž si
 
Katarína
13.10.10
10:58
Reg. před 2016

Nike: samozřejmě, jasně, lze vnímat a interpretovat cokoliv jakkoliv.
Zkoumám sama sebe, proč ještě sleduji dění tady. Našla jsem svou odpověď - nešetřila jsem se při hledání a bylo to prospěšné.
Mj. jsem si položila též otázku: co bych chtěla slyšet od všech lidí kolem vůči mé osobě, jaké reakce na mou osobu by mi přispěly ke šťastným pocitům, co potřebuji /přemýšlela jsem zprvu o tom, co bychom všichni slyšeli nejraději a co očekáváme... skončila jsem u sebe/. K některým závěrům jsem už došla, ale otázku si nechám otevřenou.
Jedno se mi zdá být sichrovní - pokud bych slyšela ze všech stran samý souhlas, projevy lásky, pochopení a ťutiti-ňunini, časem by mne první opačný projev i v mini velikosti složil a svět by se mi zhroutil.
Pak mne napadla /pro mne komická/ myšlenka: při zakládání témat tady by se předem vymezilo, jaké ohlasy jsou žádoucí a jaké nepřípustné. Případně by nebylo od věci sepsat nějaký formulář, kde by šlo zatrhovat předem určené odpovědi /to aby se neřeklo, že není nic na výběr a není svoboda projevu... ../.
No, možné je všechno, i nemožné je možné, variací moře. Tož tedy, jen tolik.

 
Merit
13.10.10
11:38
Reg. před 2016

ja mam dotaz.. chtela jsem se rozepsat.. ale nejdriv se zeptam..

pro Nike.. pro ostatni..
"mate pocit, ze museni je vzdycky spatny?"..

nemusite odpovidat, kdyz nechcete :-)..


pa :-*) a vsem :-))
 
Maty
13.10.10
11:52
Nereg.

IP: .*
Ahoj Kataríno,
zaujalo mne, jak se tato diskuse stále táhne, co ji živí.. vzít vše zase od začátku je dobrá myšlenka.. a já se zastavila přímo u názvu "rozdílné výklady". Jakákoliv rozdílnost : nepochopení, jinak myšleno-jinak řečeno, neschopnost vylíčit své pocity a záměry, pravda bez soucitu (krutost) aj., se tímto tématem prolíná jako červená nit. Já to chápu jako obraz naší společnosti, protože ta rozdílnost je v každém z nás (nechtění pochopit, nedostatečný soucit, vlastní zájmy především, JÁ to myslím nejlíp..). Záleží na nás, co jsme schopni si připustit. Honzička myslím ani netušila, jakou skříňku v nás účastnících otevřela a teď si to chudák musí "vyžrat" sama.

Vcelku si myslím, že je to dobrá diskuse, protože si o sobě konečně múžeme přečíst pravdu(?). Přeji krásný slunečný den.
 
papája
13.10.10
20:31
Nereg.

IP: .*
krindepána, baby jděte si raději doma uklízet a nechte těch kravin hovorů.
 
Maty
13.10.10
21:04
Nereg.

IP: .*
Ahoj papája,
.. vidím, že Ty máš uklizeno, když máš čas sledovat ty "kravin-hovory".. blahopřeji (je-li k čemu). Nebo snad nuda?
 
Katarína
13.10.10
22:00
Reg. před 2016

Maty: Pro mne je též diskuse užitečná - inspirace k přemýšlení. Shoda s Tebou i v názoru, že se odráží všude stav společnosti - lidé jsou cíleně rozeštváváni, což je velmi osvědčená taktika k odvracení pozornosti od něčeho, co někdo chce prosadit za každou cenu. Při různých hádkách pak nezbývá pozornost na to, co je podstatné a po čase lze jen zírat, co se někde bokem nenápadně vylíhlo.
Honzička a spol. si celý pokec tady nemusí brát osobně - lze si ze všeho brát pouze to, co "souzní" a co považuje člověk pro sebe za užitečné.
Není možné každého plně chápat, všemu do puntíku rozumět - často to prostě při sebelepším snažení nejde, protože máme všichni rozdílné zkušenosti, věk, atd. Takže bych neshodu v názorech nepovažovala za žádnou tragedii.
Merit: nerozumím Tvojí otázce, ale zdravím Tě, jakožto i všechny ostatní.
Papájo: uklizeno mám. Ale musím uznat, že při uklízení lze pročistit hlavu dokonale.


 
ArthurK
13.10.10
22:13
Nereg.

IP: .*
Maty
Tebe vytočí fakt asi úplně každý. Si tu jak ryba ve vodě a ve všech příspěvcích. Kdy uklíziš, vaříš - myslím doma; tady - to vidím.Druhému vyčítaš, ty sama děláš; nebo snad ty se nenudíš ????
 
Maty
13.10.10
22:45
Nereg.

IP: .*
Ahoj ArthurK,
1. nevytočí
2. jsem
3. když je potřeba
4. nevyčítám (můžu si - jako každý - psát, co chci)
5. nenudím

A Ty?
 
papája
13.10.10
23:12
Nereg.

IP: .*
Maty nech už těch kravin
 
Maty
13.10.10
23:42
Nereg.

IP: .*
papája,
něco se Tě osobně dotýká? Jestli ano, je to dobře. Alespoň máš o čem přemýšlet..
 
simea
14.10.10
09:29
Nereg.

IP: .*
takže naposledy k úvodu, honzička tu řešila rozdílnost výkladu, celkem lehká otázka a co dotyčné tu píšící, která na toto odpověděla?Je tu akorát přehlídka píšících, které rádí předvání své EGO.
 
Katarína
14.10.10
10:18
Reg. před 2016

Simeo: všechno se vším nesmírně souvisí, vše má svou hloubku a nic není jednoduché. Díky tomu, že se někde vyskytne impuls k tomu, aby šel člověk po stopách nějaké myšlenky, lze vidět víc, sbírat zkušenosti, dozvědět se třeba i o sobě netušené. Ale určitě máš ze svého hlediska taky pravdu - tu svou. Vidíš jinak - proč ne?
 
kelišová
14.10.10
11:18
Nereg.

IP: .*
Simea - když je to tak lehká otázka , proč na ni neodpovíš například Ty ?? Od Tebe jsem viděla také jen radu a né odpověď proč rozdílnost výkladu .
Kritizovat jde snadno , povyšovat se jde ještě líp .
Věřím však , že jsi to prostě celé úplně nečetla a jedná se o nedorozumění... .
 
simea
14.10.10
11:27
Nereg.

IP: .*
řekla jsem jasně honzičce jdi do toho,oslov ho, píši ze své zkušenosti kelišová, to snad stačí,jinak pokud mám jiný názor a ty to bereš jako povyšování,tak fakt nevím... kelišová ty jsi fakt mimo,pokud si někdo libuje jak nám to tu klape, jak máme shodné názory a jak si rozumíme,nic proti tomu, mně spíš obohacují rozdílné názory, tedy krom kelišové, protože to je pro mne o ničem,bohužel
 
Maty
14.10.10
12:49
Nereg.

IP: .*
Ahoj simeo,
Tebe obohacují rozdílné názory, kromě názorů kelišové.. dělíš tedy názory rozdílné na přijatelné a nepřijatelné? Všimla sis, že Honzička udělala osobní rozhodnutí, že není s kým jít na rande? Alespoň takhle jsem to z odpovědi Theovi vyrozuměla. Kdybys nechtěla reagovat, tak to tady necháš být, ale jako každý něco řešíš, to je v poho. Jestli ona ta rozdílnost nebude spíš v tom, že něco jiného se myslí a jiného se říká (píše). Takový ten náš národní folklór, který čas od času někde vyplave na povrch..
 
Merit
14.10.10
15:26
Reg. před 2016

ahoj vsem :-)*
Simeo, tobe nesedi Kelisova? :-), proc? proc je mimo? :-)
lze urcit, ze je nekdo mimo? :-)..
 
simeo
14.10.10
15:53
Nereg.

IP: .*
oslovil mně její příběh,proto jsem to začla číst,nic jiného v tom není a nechci pokračovat ve stylu paní X napsala toto o paní Y
 
Merit
14.10.10
16:48
Reg. před 2016

Simea.. nedelas do politiky? :-))
 
papája
14.10.10
18:14
Nereg.

IP: .*
Maty to je bordel, já ti nepsala, to jsem já nebyla, ale někdo kdo si propůjčil mé jméno. jdu asi na pívo A já jsem bohatá mám uklízečku.
 
Merit
14.10.10
19:05
Reg. před 2016

lidi, tak se registrujte.. je to lepsi :-)
 
kelišová
14.10.10
19:07
Nereg.

IP: .*
Simea - no , teď jsi se projevila , každý si může udělat svůj názor na Tebe ... ... ... ..
Jen dej pozor , abys nezakopla ,když nosíš svůj nosík tak trocha nahóře
 
Katarína
14.10.10
20:00
Reg. před 2016

Dnes jsem cestou do práce a z práce přemýšlela na téma BLBOST. Nedopřemýšlela jsem ještě do konce, hodně myšlenek k tomu mám, i takové, které jsem mířila na sebe. Nebudu rozepisovat /myslela jsem si původně, že by blo zajímavé číst k tomu i názory jiných a založit nové téma, ale neudělám to - třeba by to nikoho nezajímalo, nevím/. Napíšu pouze závěry, kterými jsem si stopro jistá. Blbost je odolný nezmar, je nerecyklovatelná, je jako igelitový pytlík, který se povaluje všude a nelze se ho zbavit. Má sebevědomí, blbost nelze ničím překonat, zdolat, přesvědčit, nemá dobrou vůli, je to trvalka, umí se množit oddenky, semínky, odřezky, nepotřebuje být v páru - na množení si vystačí sama. Tudíž je vlastně asi jediná věc, která má šanci přežít všechno a být zárukou trvalého života na celé planetě, ať se stane cokoliv. Atd. Kdo je blbej, třeba je i šťastnej, vládne, má se dobře, smete všechny a všechno, nemá nepřátele, protože se mu raději každý raději vyhne, když může /no, někdy se vyhnout nelze, to je potom průser/. Definici blbosti mám zčásti pohromadě též, ale ještě nemám jistotu, zda to vidím opravdu tak, jak to je... .
atd.atd., povídání na dlouho, raději se típnu. Blbosti zdar!
 
Maty
14.10.10
21:24
Nereg.

IP: .*
Ahoj Kataríno,
definici blbosti neznám, vím jen, že existuje. Myslím, že je rozlišitelné, zda je ta blbost moje (při uvědomění si se dá něco dělat) nebo někoho jiného. Srážku s blbcem jsme zažili asi každý a je možné, že si jej dokonce dobrovolně platíme.. ale stejně, s tou odolností navěky a nikdy jinak.. nevím, nevím. Nenech se stáhnout blbou náladou, ta už tady byla, takže se nechytá. Já vím - svobodné volby a není co volit, protože není z čeho vybírat a ještě je nesvobodně musíš finančně podporovat ze svých daní. Takže ani svobodné, ani volby.. to jednoho naserštve. Klídek, to přejde, v neděli se probudíš a.. bude třeba prozměnu mrholit. Páá
 
anelie
14.10.10
21:29
Reg. před 2016

simea: na druhou stranu docela logicke (aspon teda myslim) vysvetleni rozdilnych vykladu jsem honzicce napsala ja, ta na muj prispevek ale vubec nereagovala. No nastesti si to neberu osobne:)
 
Katarína
14.10.10
21:47
Reg. před 2016

Maty: nejde o blbou náladu. O blbosti jsem přemýšlela na základě čtení tady se záměrem "poučit se"anebo něco takového... ... Zdá se mi to jako zajímavé téma, ale nerozepisuji, budu po chvilkách zkoumat určitě dál. Nejsem na pepku, pozoruji. O nezdolnosti nepochybuji... .
čau
 
dracizena
14.10.10
23:14
Nereg.

IP: .*
Ahojky všichni... jukám povrchově a vidím, že se tu všichni čistíte, ale pořádně. Čistí se hlavně vaši andělé tím jak se zde o sebe třete...
Katarín, přišlo Ti na mysl slovo blbost, ona je to v lidech energie kterou právže zde ze sebe každý čistíte. V každém lidském článku tento Duch jménem Blbost je a člověk tuto energii vnímá hanlivě protože ji nemá nikdo v těle vyčistěnou vizuálně a to si žádá každého človíčka jeho Duše. Čistit slova, protože ty slova jsou jména andělů a hanlivá, andělů temných a kdo z vás je uzdravujete ve svých tělech pouhým rozsvícením?... Škoda že je zde ta žárovka která napovídá a napovídá...
Vím že budete každý cítit z tohoto hovorového toku velkou únavu a mimořádnou ospalost.Kdo budete mít zájem, poradím jak tu temnou energii očistit která se zde zhmotnila a na vás nalepila.
Ale pouze na meilu draci... nechodím sem pravidelně ani často...
 
nike
15.10.10
08:39
Nereg.

IP: .*
Dračíženo,
zvědavost mi prostě nedá... Andělé se potřebují čistit? To je pro mě totiž naprostá novinka. Z jakého titulu nás potom vedou, když se sami potřebují čistit? Nebo jsi měla na mysli ty temné anděly? Ti potom patří temnotě a zase se nepotřebují čistit. Nenarušila bys rovnováhu ve vesmíru?
Doufám, že Ti nedošly léky, protože vyzvat Tě, aby ses raději taky trochu třela, to si nějak netroufám
 
nike
15.10.10
08:57
Nereg.

IP: .*
Ahoj Anelie,
tak mám vůči Tobě dluh. Otázka byla na rozdílné výklady, místo toho se okamžitě začaly řešit moje milostné problémy. Přistoupila jsem na to a vyčítám si to. Vzápětí se začala řešit moje povaha, takže než se někdo vyjádřil k věci, už byla původní otázka dávno odsunutá. Možná nejsi sama, komu jsem neodpověděla, tak promiň.
 
Nike
15.10.10
09:03
Reg. před 2016

Neměla bych požádat red o nějaký samostatný blok? Napadají mě strašlivé názvy.
Přitahuju temné vášně tak, že by to možná i za inzerci stálo... .
 
papája
15.10.10
11:40
Nereg.

IP: .*
Merit pro mě regist. je zbytečný, dostala jsem doporučo že mi tady někdo poradí ale prd.jen se přete a můj problém se už vyřešil.mějte se
 
Merit
15.10.10
14:57
Reg. před 2016

papája :-), delej jak myslis :-)..
muze se za tebe treba nekdo prevlikat, jde to tu :-).. tak se potom nediv :-).. je to tvoje svobodna volba a mas na ni plny pravo :-)

 
papája
15.10.10
21:34
Nereg.

IP: .*
 
liduna1
16.10.10
05:09
Nereg.

IP: .*
Moje rozhodnuti bylo, toto vlakno nechat byt.. Presto sem obcas musim.. Silna pavouci sit..Pozor na pavouky.. Vetsina z nich je neskodnych.. vetsina..
 
Anka -lanka
16.10.10
11:38
Nereg.

IP: .*
Temné vášně ,
tajné záště .
Smíšené pocity ,
radosti i viny .
Co Tě osvobodí ?
Žádný princ tu není ...
V dlaních máš obličej ,
smutek je Tvůj obyčej...
Stačí tak málo a
přijde zase ráno .
Změň to... ..
 
Nike
16.10.10
11:52
Reg. před 2016

To byla jenom sranda, děvčata.
Jste tu všichni upjatí, horší než v kostele. Nebuď taková tragédka, Liduno.
A zase mám na triku další vinu: tajné záště. Výborně Anko-lanko

Takže ať Vás ukojím, všechno je tady moje vina. Vy jste všichni čistí.
Slibuju Vám, že už nenapíšu.
 
kelišová
16.10.10
13:40
Nereg.

IP: .*
Nike - holka , ty jsi hrozně , ale hrozně vztahovačná , sice jsi toto vlákno začala , hodilas to do ringu a pak se to holt vyvíjelo .Nech toho a měj se ráda , nauč se to ! Připadá mi , že si ze všeho bereš to nejhorší !!A proč , nevím , zda je to rozmar , nebo Tě baví se trápit , nebo si děláš srandu , já prostě nevím ... ... jsou to jen písmenka , nevidím , jak se u toho tváříš , co máš v srdcia co na duši .
Omlouvám se Ti , že jsem se snažila Ti poradit , že jsem se do toho zapojila , čau !
 
Theodor
16.10.10
15:31
Reg. před 2016

tak to to nám to ta Nike pěkně shrnula.

vzkaz závěrem, protože si myslím, že Nike je žena pevného slova a už nenapíše (ale možná přečte):

za nic se ti neomlouvám, Nike a ani nikdo tady by se ti neměl za nic omlouvat. Čistý tu není nikdo a až na dracizenu to tu ani nikdo netvrdí. Kopeš kolem sebe do lidí, kteří si to nezaslouží a dokážeš vyvolat negativní emoce dokonce i psaným projevem, což je jistě velký úspěch.

Teprve až pochopíš, že za vše si skutečně můžes sama, ale ne až to ironicky jedovatě zahlásíš na internetové diskusi, ale až to vskutku přijmeš, pak se někam posuneš a nebudeš plna hněvu na okolí, který z tvých slov teče jak hnis z abscesu.

Vinu za své neštěstí vždy neseme my sami. Tak to platí u všech a tedy i u tebe. Tak se vzpamatuj.
 
dracizena
18.10.10
16:01
Nereg.

IP: .*
Nike, žádný člověk na této planetě čistý není. Jsme svět temných sil v krveprolití a až člověk očistí světlem to temné v sobě a v lidech, krev nepoteče. Jsme zatím stále na hraně zvířecího chování s člověčím. Lidé tělo nečistí za zvířecích duchů, jsou to energie které se dobře v každém vidí jeho dravostí i vytočením atd. Naše duše sem byly posláni aby se vyčistily žitím a tosvým nosičem člověčím. I já se stále čistím a to mnoha způsoby, ale základ je dvanáctero způsobů. Ale začíná se od trojúhelníku a jde se až do kruhu...
Lidský rozum je veden buněčnými světy, ale těmi nemocnými, nebo-li temnými aněly které musí člověk ve svém těle a mysli - auře rozsvítit. Nic světelného k nám nepřijde, jsme to my lidé kdo své anděly musí rozsvítit asi jako domu nám umělé světlo také nepřijde, musíme zmáčknout vypínač aby žárovka začala svítit. Andělé světelní nás sledují jak si kdo vede, to ano, ale každý své temno v sobě i v auře musí rozsvítit sám svou vůlí a vizí i prosbou.
Tenkrát když duchovno do mě vstoupilo tak mi ruka začala sama kreslit i psát i kroky mi anděl vedl, ukazoval mi mou rukou co si mám koupit i k jídlu, prostě mě ovládal tělo. Až po 3 letech mi sám Anděl vnitřním hlasem řekl/mám slyšení vnitřního hlasu/, že si sotva umím představit jak moc byl bolavý, temný a že jsem ho svou pýlí uzdravila a dnes cítím jak skrze mé tělo svítí a aurické paprsky se dotýkají kolemjdoucích a pomalu je také rozsvěcují.
Nikomu andělé neřeknou že jsou temní, lidé by se jich bíli. Jsou to temní andělé kteří se třou o člověčí myšlení a tím se uzdravují do světla a kdo roztočí to pomyslné dynamo, pak svítí ale díky jeho zdravému andělu. Nezdravý anděl, tak nezdravé tělo,zuby, oči i slabá ochrana před chřipkou, úrazem atd…

Merit, před chvilkou jsem četla Tebe kde se bráníš vibracím od mého Anděla. Já neuzdravuji Tebe v reálu, ale Tebe, Tvou Dušičku ve mě. Každého člověka máme v těle v podobě jakési kuličky černé, bílé nebo duhové.Je to buněčný svět. Ty jsi ve mě kuličkou černou a já v Tobě duhovou a proto si Tebe v sobě budu uzdravovat, je to vůle Boha a Ty se rouháš...
Cti bližního, uzdravuj bližního a dovol aby bližní uzdravoval i Tebe, jinak jsi pak odpadkovým košem pro duchy kteří nemají slitování s člověkem netvořícím své zdraví a zdraví bližního. Pak by ses neunesla na kloubech, v kříži a proto se nediv, že neudržíš svůj krok v něžnosti slova ženy. Tvůj Anděl čeká kdy mu připravíš pro něj zónu aby Ti vešel do rozumu. To co vnímáš jsou jen a jen duchové zbloudilí kteří ale také chtějí naší pomoc. Proto si nás zhmotnily, nejsme zde v člověčí schránce jen pro srandu, ale abychom čistili andílky kteří odhazují svůj odpad a to je lidská bolest a andělé zase tvoří zázemí pro duchy. A když andílky čístíme duhou, pak tělo nás nebolí a duchové jdou naruku jako v pohádce Aladin... Jsem také Ála a mám svého Džína…***
 
Merit
19.10.10
02:59
Reg. před 2016

dracizeno.. co ti tak vadi na tom, ze neco nechci? :-)
podle tebe na to nemam pravo?
predstav si to, ze do tebe cpu neco ja :-), ci nekdo jinej odtud :-)
kez by jsi to mohla pocitit.. nebudu ti posilat zrcadlo.. nemam duvod..
ma-li to tak bejt Buh nam vse ukaze :-))..
mej se krasne :-))) **
 
dracizena
19.10.10
09:58
Nereg.

IP: .*
Merit, jen jsi mi nerozuměla***
 
Merit
19.10.10
15:29
Reg. před 2016

dracizeno :-)
proc bych mela cistit Andely, vzdyt oni jsou cisti :-)
jsou tu od toho, aby nam pomahali.. stejne jako Archandele.. nebo jak to vidis ty???? :-)

proc pises, ze se rouham? :-)... ze odmitam tvoje zasahovani?
az ted jsi se tu vyjadrila v tom smyslu, ze to cistis u sebe.. ze ja jsem cernou kulickou, ty duhovou :-).. kdo rekl, ze ja jsem ta cerna a ty ta duhova? :-))
to bych si rada precetla :-) ..

fakt me to zajima :-).. taky me zajima kdo a co te vede.. jestli jsi si tak jista, ze si cert neoblikl svaty roucho.. a nepripnul kridla.. to snad vis, ze se tyhle veci deji :-)..

neber to jako utok.. pro me naka valka.. nema vyznam :-)
jestlize s tebou nekdo ma jit pujde.. jestlize ne.. nepujde :-)
mas pocit, ze tu s tebou manipuluju? zrovna tak ho muzu mit ja :-))
ja nemam rada "ovce" .. a prestoze s nekym jdu, ten prostor mi davaji a ja jim :-)
zadnej muj ucitel - ono je to vzdy vzajemny.. o sobe netvrdi to, ze je neomylnej, dokonalej.. vzdy jeste tapou :-), stane se.. ptaji se, jestli nedelaji neco spatne :-).. a takhle to bude do konce nasich dni :-)
aspon ja to tak vnimam :-)
jestli muzes, odpovez mi.. v pripade, ze bych se te nak dotkla.. neber to tak, to nebyl umysl.. jsou veci, ktery me proste zajimaji..
tak se ptam :-) mej se fajn :-)
 
dracizena
19.10.10
18:48
Nereg.

IP: .*
Merit, jak Ti mám odpovědět proč jsi v mém těle tou černou kuličkou a já ve Tvém duhovou? Odpověď je mezi nebem a Zemí a protože mě mimozemšťan vedl roky se čistit a to vedne i v noci, tak dnes dobře vnímám vnitřním slyšením i viděním kdo a jakou vibrační hodnotou ve mě je a já v něm, ale nestačí jen vidět, ale tvořit a vysvítit i druhé. Přej si, abys v těle měla co nejvíce lidských dušiček v barvě duhové, protože je to cesta do uzdravení potíží kterými lidé běžně procházejí.
Že se rouháš? Přečti si svá slova z minula...
Kdo Ti řekl, že andělé jsou čistí když náš svět je ponořen v toxinech a smogu v nadávkách a brutalitě? Vím, píší o čistitě andělské knihy. Lidské životy je ta skutková kniha a co čtu já? Tak vidím pomstychtivost,bolest, slzy, šikanu, zášť, boj a zlobu v lidech, a láska? Ta je jen chvíli než se druhý naštve... Láska je právěže tou duchovní pomocí bližnímu do které jsi kopla ve zlobě.
Už jsem o tom zde psala, že každý človíček na světě nese ve svém vibrování pro jiného človíčka určitou kapku naděje a to je aurická netypická barvička jeho Anděla/je to lék/, nejde o barvy které vidí lidské oko. Proto máme druhého ctít s úctou a nadějí, protože jeho Anděl mu může někdy i pomoci tou kapičkou svého kouzelného léku v toku Laserového paprsku... A to je to Tvé rouhání. Člověk je tím balónkem z mnohých v tom celku a to je Boží Tělo a proto my, kdo víme čím jsme v tom Božím Těle, tak zvěstujeme, nebo léčíme, ale i nenormálně tvoříme, protože jsme k té své tvořivosti vedeni, ale málo kdo o tom svém vedení mluví, protože druzí by mu nerozuměli dokud nebudou také vedeni. Mám poslání zveřejňovat co mi shůry diktují, protože mnoho toho normálního, normální není...

Ano, čertem je každý kdo se čertí Merit...
A náš svět je jedno sklepní poschodí Božího Domu. Jsme čerti a proto si povídají lidé pohádky o svém zrcadle. Ale pozór, čert na poli je kruh s lopatrami které vyhazují brambory na povrch. Ale i člověk má lopatky a vyhazuje napovrch Země brambory v podobě ropy, plynů atd. a často dělá na druhého bububu v podobě i domácích hádek. Kde jinde chceš hledat čerta než v lidech a tam patříme i my dvě... A nebuď smutná, že jsi ve mě černou kuličkou, mám Tě uzdravenou v SOBĚ a vesmír je přece černý. Ale nemusíš mě, protože jsi ve mě v pradávnu zanechala něco černého a já v Tobě, ale o tom se nebudu rozšiřovat, až budeš ve světle tak na to sama přijdeš.
Proč mluvíš o válce, proč máš válku v myšlenkovém pochodu?
Přemýšlej o tom... Kdo Ti říká abys se mnou šla děvče, kdo má jít JDE a to jsou lidé, že jsme z jednoho větvení a ten každý to jasně cítí. Přečti si je na mých stránkách ještě jednou, ale tam je jen částečka...
Kde jsi přišla na to, že Ty semnou manipuluješ? Já jdu na věštírnu jednou za čas a napíši a odcházím. Čtu jen tam, kam mě andělé vedou a věř že dlouhé zpovědi nečtu, protože Anděl mi tu zpověď ukáže v barvě a když vidím temnou tak se tím nehltím a podle barvy vím co tam je a jestli jsou to zvěsti pro mě. Proč mluvíš o manipulaci? Dávám Ti otázky na které znám odpověď, ale to jen pro Tvé uvědomění si něčeho...
Ale už dost... měj se a pozdravuj od mého svého Anděla a ucítíš co jsi ještě necítila... papááá
 
Merit
19.10.10
21:44
Reg. před 2016

dracizeno :-)
kdo je ten mimozemstan? on je pro tebe vyssi nez Buh?
kdyz ti je tezko.. koho volas?.. nebo tobe tezko neni?

pa
 
simea
19.10.10
23:39
Nereg.

IP: .*
ty výbuchy dobra všem od Merit, nevím jestli je to nějakou její přecitlivělostí nebo hysterií, ale na mne to působí, jak skažený dech, zkrátka debilovina,nesnáším ty kecy od dobru lidem lásce,leda prd, zrovna jsem četla o jednom pánovi doktorovi. Na Slovensku se točí taky 112, pořad o rychlé pomoci a to je, tedy bohužel byl moc dobrý člověk, oblíbený lidmi, kterými pomohl,rozvedený, sám se starající o postiženou dceru na vozíčku, s kterou byli neuvěřitelně propojení..Nyní měl autonehodu, když jeli sanitkou za pacientem a srazil je autobus, je mrtvý a tak na něj musím celý den myslet.Ze svého okolí mám hodně příkladů obětavých ,hodných lidí, kteří mají velice těžký život, plný bolesti.Vy všichni s těma andělama a láskou běžte někam.
 
dracizena
20.10.10
00:06
Nereg.

IP: .*
Merit, mrkni se na moje stránky a tam na diskuzi asi měsíc dozadu popisuji svůj příběh. Kdyby se natočil se mnou film, byl by to trhák. Víš, dokud člověk nezažije něco paranormálního, tak nevěří, proto nikomu nic nevnucuji jen ŘÍKÁM A RADÍM a je na druhém co si vezme. Já na tom byla tenkrát podobně, ale když jsem prožila to co je pro mnohé scifi a z těch prožitků mám určitý stupeň vědění, tak mohu jen děkovat.
V telce vykládá karty nějaký šaman v klobouku a nedávno jsem mu tleskala když řekl veřejně, že Bůh je sám člověk. A já jsem jásala, že konečně se lidem začíná rozsvěcet.
Merit každý jsme Bohem protože jsme nejdokonalejšími bytostmi, ale máme nad sebou celek a to je tělo všech lidí Země. A ten celek je ten skutkový BŮH, spíše by se měl jmenovat TVOŘITEL protože tvoří dějiny i budoucnost i vyzařováním tvoří budoucnost naší planetě. Energie všech lidí Země je DUCH LIDSKÝ a každý jsme součástí Ducha člověčího, ale je třeba hledat do třetice a to je DUCH HVĚZDNÝ a tyto tři duchovní vrstvení když propojíme pomyslným slunečním čůrkem - paprskem, tak Tě duchovno hvězdné rozsvítí a postupně dávají do kupy abys pro ně byla průtokem světla do jiných lidí a to je vůle samotného STVOŘITELE. Ale je to i logické z pohledu lidského. Kdo najde cestu jak se rozsvítit a rozsvěcet druhé, pak je tím božím dítětem a to je dnešní cesta lidí. Ne být léčitel a prodávat svůj um, který je andělů a ne rozumu člověčího. Člověčí rozum si musí vyšlapat cestičku ke svému Bohu a jeho domov je mozek, ale rozum je jen malá částečka, místnůstka v mozkovém božím sále.
Takže kdo hledá Boha, musí se umět dívat do svého mozku a také mluvit s mozkem všech lidí na Zemi a tyto dva mozky spojit světelným trojúhelníkem s mozkem hvězdným. A hmotnit, jak teče hvězdné světlo tím pomyslným trojúhelníkem.
Jsem jen zvěstovatel těchto zpráv které mi říká do rozumu mimozemšťan a kdo je On? Je to svět v mimoprostorové dimenzi který si mě zhmotnil, ale i Tebe a každého... Já komunikuji zatím se svým Duchem a duchama určitého počtu lidí a jsem už spojena s Duchem hvězdným, ale zatím jen nepatrně.
To co popisuji se nedá uvědomit hned, ale do tohoto poznání se zraje a pak se ta stavba božských dimenzí i stvořitelova vidí jako městečko na dlani... Krátce řečeno, mimozemšťané si nás zhmotnily, ale i oni mají nad sebou vládnoucí třídu. Je to do nekonečna pro člověčí vnímání, konec vidí jen rozum v člověku.
A co se týká potíží mého těla, mohu s přehledem říci, že stárnu do zdraví. Než přišel ke mě mimozemšťan bolely mě klouby, že mě jeden doslova chroupal při chůzi, zuby zlobily, zlomeniny byly a dnes? Doktoři se diví co semnou je, po pěti letech návštěvy u zubaře jen dvě vypadlé plomby, žádná rýma, žádný kašel, chřitka a ani úraz a kyčle? Je mi téměř 60 a jdu lehce jako ve dvaceti a běhým jako nikdy. Ale mohla bych vyprávět o mnoha zvláštnostech co se dějí ve mě i kolem...
Jsem ten človíček, který byl unesený mimozemšťany/ano, prohlíželi si mě/ a jindy u mě i byli v bytě a předal mi světelnou tyč a od té doby vidím a slyším co jiný ne a vím jen to, co Oni mi poví, nebo napíší písmen i automat. kresbou atd. Ale pozór, duchové zbloudilí tento dar také umí lidem dobře předávat a ještě lépe, ale pak si berou Duši člověka který je v jistotě duchovní. Pak tito lidé když onemocní, neví si rady.nesmíme být v jistotě a stále se ptát svého těla co si žádá a tělo nám umí mysl navigovat. Stačí se jen oddat Andělu hvězdnému, ten je zdravý, On sestupuje do člověka z hvězd a je v těle nádherně cítit.
A má rada zní, vnímej světelný trojúhelník a v něm pomyslně stůj, ale vnímej ho, že všemi směry se točí. Je to ochrana Anděla Strážného...
Hodně napsáno, nic nevěděno, tak končím a zastavím se až zase někdy. Právě jsem zde složila vibrace které jsem shůry měla pro věštírnu, pro tento měsíc a tak nějak to mám shůry postavené... ahoj-se...
 
dracizena
20.10.10
00:27
Nereg.

IP: .*
Neodpověděla jsem Ti Merit koho volám. Volala jsem všechno, od pohádkových i biblických jmen i pobožných i když pobožná nejsem. Volala jsem všechno i přírodu i hory řeky, tenkrát když přišlo paranormálno a dnes se obracím k tomu všemu myšlenkou kterou mám jako film a tam to vše na mě s úsměvem kyne. A mimozemšťan mě naučil mantru Ámen. Takže dokola opakuji Ámen+Ámen+Ámen a to je pro mě jméno stvořitele a po zpátku čteme NE+MÁ, nebo-li černá + bílá a to je střecha, dvě strany trojúhelníku a tou třetí a duhovým spojením je člověk a opět máme svatý trojúhelník bez pobožnosti... Trojí Ámen je světlem Božím a bez světla má člověk problémy...
 
Merit
20.10.10
01:21
Reg. před 2016

dracizeno, dam si k tomu dymku miru :-) a nejradeji bych si dala obklad na celo :-)).. ježišmarjááá :-).. vis, ja potrebuju vsechno sdelit jako blbci.. pac ja opravdu nejsem chytra :-), nikdy jsem to o sobe ani netvrdila :-).. ale ja na tohle proste nemam :-)).. hlava mi to nebere.. proste tohle nedam..
nevim kolikrat tu byla moje duse, kolikrat tvoje.. a ono se nic nema uspechat.. mam tedka za sebou mozna nakou prvni tridu na zs, prevedeno na duchovno.. vim v podstate prd.. jenom zkoumam a smiruju.. :-).. v mladi jsme jako mlady holky vyvolavaly duchy.. to co nasledovalo, bylo pro me hrozny.. videt mimozemstana, tak se asi pos*** a navic, kdyby me nekdo sbalil a nekde zkoumal.. diky Bohu, ze me toto nepotkalo.. ze to "neznam" :-).. ja tyhle veci nemam rada :-) a diky za to, ze jsem toho usetrena :-)
i Andely vnimam tak, abych to unesla.. ted uz to vidi i moje mala.. :-) a taky valila oci, jak jsou velci, vysoci :-).. chovam k nim respekt.. a presto jsou mi blizci :-).. a Buh vi, co zvladnu :-)
takze tyhle jevy fakt nedavam :-).. i kdyz to beru z pohledu jinak vericich, kdyz jsem slysela, ze s takovymi jinymi bytostmi nekdo prozil sex.. smarja.. stop :-)! .. (slo o lekarku).. dekuju Bohu za to, ze jsem kvocna :-), dekuju za obycejnej zivot :-)) :-)
za moji znamou leze prej casto neco do postele pod deku, pak vylitne z pokoje a tluce ji srdce.. neumi se pomodlit, nechce toto..
jenom spackuje :-).. nevim jestli se ji to deje porad.. ale v dobe, kdy jsem se s ni dost stykala to bylo velice casto a videla to i jeji sestra.. takze stop! :-) Boze chran me :-)))
a jestli tu brouzdaji okolo me a ja je nevidim.. je to dobre :-).. v miru a v Lasce at me nechaj zit :-).. kazdyho, kdo to tak chce.. nechci jim ublizit, ale at me nechaj v klidu.. za to se clovek modli..
zlaty kvokani :-))..


Simeo.. Laska nikoho nic nestoji.. je Dar a ty jej nemusis prijmout :-)
zij jak umis a jak si prejes :-).. pripomnela jsi mi film "svetaci" a hlasku.. "ty jsi uplne hysterickej!" :-D .. ten film si davam docela casto :-)..
ze se nekomu stane nestesti je hrozny.. vsechno ma svuj vyznam..
bud to nekoho polozi a privede i k osklivejm reakcim a nebo se modli za tu dusi.. vysila nekam a k nekomu Lasku.. kazdej to nak mame..
nikdo te k nicemu nenuti..
kdyz clovek padne na kolena.. ma naky vychozi moznosti.. co s tim..
muze se do nekonecna litovat, utapet se v piti, v drogach.. v jinych zavislostech a nebo nekdo zacne bejt i zlej..
ale kazdej si muze vybrat sam..
kdyz se mi teda neco stalo.. nak jsem vstala.. pochopila jsem to, ze lidi si ke mne dovoli to, co jim dovolim ja.. ze za vsechno si muzu jenom hlavne ja sama a nemam pravo nekoho obvinovat.. ani Boha, ani rodice.. ani muze :-)..
zivot je pestrej, krasnej a pro me je nejkrasnejsi prave s Laskou..
kdyz to mas jinak, je to tvoje volba .. jak jsem psala vyse, nenutim te.. kazdej z nas vzdycky sklidi to, co zaseje..
kdyz se nekdo pta myho bratra.. "jak se mas?", odpovi "tak, jak si zaslouzim" :-)..
mej se krasne i ty :-))..
 
dracizena
20.10.10
10:22
Nereg.

IP: .*
Merit nemám zde už co pohledávat protože nějaké období se budu čistit. Já když někam píši, tak jsem formou léčící a každý léčitel se musí určité období čistit.
Merit jdu do Tebe natvrdo... Máš démonického Ducha a velice starého a vyvolalas ho a máš ho ve své auře a On se Ti ukazuje v podobě paranormálních jevů které vidíš u lidí svého okolí... Nemohla jsem Ti to říci, čekala jsem až sama o tom začneš mluvit. Kamarádka je toho jasným příkladem a sama píšeš, že ona duchy cítí ve Tvé blízkosti. Čistím poranormální jevy a tak klidně ty lidičky na mě odkaž, uzemním je, pročistím propojení s jejich bytím i s lidmi jejich okolí a srovnám v těle enregie aby jednou neblbli až do šílenství/tyto duchové je okupují/... Vidíš a přitom Ty tohoto Ducha neseš u sebe, ale necítíš ho, protože jsi obalena hustými mračny asi jako pořádně zatažená obloha. Proč myslíš že si mě všímáš, vede Tě Anděl aby ses začala aspoň oklepávat z těch pomyslných nánosů, duchů přebytečných a vyloupl se Ti Tvůj Duch věkostní v nádheře duhově svítící a to je ta duhová kulička mého Ducha v Tobě a to mé je i Tvé a všech a to je ten DUCH LIDSKÝ... Pláčem ho očišťuješ děvče, tak plač ale pro zdraví svého Ducha a andílků kteří mi děkují, že Ti píši a zároveň je čistím v Tobě... Zamotané co? Neboj, jen rozmotáváme s tím Tvým vesmírem mimozemským... Každý máme svůj vesmír a každý jsme s celým světem sami ve svém těle a auře, jen se od sebe zrcadlíme.Proto kdo škodí druhému, škodí sobě a kdo druhého uzdravuje i na dálku, uzdravuje hlavně sebe a když druhý za uzdravujícího ámenuje, přezrcadluje se jeho duchovní práce do všech kdo si váží bližních kteří uzdravují... .
Podívej se do Tvých dlouhých zpovědí, to značí, že jsi plná něčeho co Tvůj Anděl dnes musí odhazovat a tak odhazuješ a lidé čtou a vlastně Ti zase jejich andělé odsouvají Tvůj náklad a složí ho zase jinde. Někde se kreslí obrázek jak čert nese skálu na ramenou a to jsi i Ty. Ano, neseš - nese Tvá Duše až z pravěků veliký náklad dušiček a dnes ten náklad skládáš mému Duchu k nohám a On to přetrasformuje tam kam to patří. Odlehčí se Ti, to ucítíš a hlavně odsuneme tu žábu z Tvého pramene vědění. Jinak řečeno, máš ucpané své přesýpací hodiny a za pár let bys byla jako natlakovaný papin hrnec. Pracuj na sobě zlehka, pomaloučku, aby ses odhmotňovala a pak budeš stárnout do zdraví je má rada a úplně stačí, že Ty o tom budeš jen přemýšlet a andělé pak mohou pracovat. Každý když chce být zdravější, musí otevřít svá BOŽÍ VRATA k bytostem které nás zhmotnily a Ty je pevně držíš zavřené a tím svůj tělesný dům nečistíš... Ano, souhlasím se Simeou, nestačí si jen hrát na andělíčky protože realita lidské nevědomosti kým jsou, je zatracuje a to si každý pamatujte... .Proto mají a velké potíže i ti více pobožní atd. neuzdravovali svého anděla v těle a nevolají si Anděla z hvězd který je mimozemskou bytostí Merit !!!
Tak čeho se bojíš? Je to jen Tvůj vlastní stín a to jsou duchové zbloudilí a to je strach a nevědomost. Odváděj je na věčnost aspoň svou modlitbou a ono se to u Tebe pohne a těš se, až Anděl hvězdný Ti promluví do mysli, plakat budeš štěstím a to je ŠTĚSTÍ SKUTKOVÉ.
Nedrž u sebe a v sobě to, co vidíš v druhých... .prostě to vyklop jako odpadkový koš, jsou to přebytky které v těle pak bolí v podobě nemocí. Jsou to energie a velmi živé které doslova vládnou člověkem a pak se nediv, že se bráníš zdravým krokům,To oni Tě svírají. Ale vidíš dobře, že Tě andělé za mnou vedou. Nechceš na mě reagovat, ale něco Tě vede že to uděláš a Ty si rozděl v sobě co je kdo... Probuď se, tím probudíš mnohé kolem sebe, tak moc máš silnou myšlenku Ducha svého...
Neodepisuj mi, nebudu zde do konce měsíce mám jinde a jinou duchovní práci... Zbavovala by ses svého zlatého paprsku, šetři si ho. Až Tě budou tlačit otázky tak napiš na meil... .zdravím***
 
simea
20.10.10
10:24
Nereg.

IP: .*
pochopila jsi vůbec, že já nepíšu o sobě?já se mám naštěstí dobře,nic mne netrápí,to posílání dobra druhým, ale těm neštastníkům fakt pomůže,nezlob se,ale jsem alergická na tvý cancy,už tu nebudu chodit v rámci svého duševního zdraví,nemám zapotřebí se rozčilovat nad takovou naivitou,někdy je to tu tragikomedie
 
dracizena
20.10.10
10:42
Nereg.

IP: .*
Merit nevnucuji, nejsem jehovirtka, jen dávám rady a kdo přijde ten přijde a Tys přišla... Nic nikomu nervu do ruky, jen píši a druhý má svobodnou vůli si mě přelouskat a nebo přeskočit. KDO SE ČISTÍ DOPŘEDU, NEUVIDÍ JEDNOU SVŮJ POSRANÝ ZADEK... mi právě říká tuto větu Tvůj duchovní rádce, je psaná po Tvém. Ty jasně vidíš, že kolem Tebe jsou parajevy a hýčkáš si svou lásku? Jak myslíš že Ti dlouho vydrží když duchové paranormální kteří obtěžují lidi se rozpínají jako mlha, pomož bližnímu, zákonem božím... Jdu na kávičku kterou si rozsvítím... papááá
 
Merit
20.10.10
12:08
Reg. před 2016

draci vidis :-), zase ti nerozumim.. toz necham to byt :-).. ono se to nak usadi :-))..

Simeo.. ja nevim co po mne chces? jestli mas neco konkretniho, nakej dotaz.. ci neco proti mne.. klidne to napis primo.. at to neni zabaleny do neceho, co by to mlzilo..
ja chapu to, ze je doba takova, ze je spouste lidem tezko.. a ze jsme tak opatrni, ze se bojime i Lasky.. ze nas nekdo obejme a hledme, za zady ma sekyru :-), nebo bude neco chtit?.. co za to ten clovek chce?
jestli ze me mas ten pocit.. nechci opravdu nic :-))..
kdyz si tu pomahame s holkama.. je to zadarmo, je to vzajemny.. a mame tu jedinyho chlapa da se rict a prestoze jsem od nej nic nechtela, nastal cas, kdy jsem neco potrebovala.. a pomohl mi.. poradil :-), asi i tohle je projev naky formy Lasky :-).. ale, ze bych chtela neci dusi?.. tu po nekom penize pro sebe?.. z ceho me podeziras?.. a podeziras me? :-)

klidne mi to napis.. co ti vadi.. mame tu moznost.. a prosim te, pis to tak, abych jasne vedela.. o co jde..

mejte se krasne lidicky :-))**
 
Maty
20.10.10
16:10
Nereg.

IP: .*
Ahoj Merit,
myslím si, že někteří lidé v našem životě nám nemají předávat to, co říkají, ale máme se spíš zamyslet nad tím, proč se zrovna oni objevují, nebo dokonce s námi diskutují. Mohou nás něčím obohacovat nebo naopak před něčím varovat (nesouvisí to s obsahem, ale s jejich postojem atd.). Vycházím z toho, že nikdo z nás tu není zbytečně nebo omylem. Rozhodně NIKDO NIKOMU nemůže ukrást Duši. Člověk má na vybranou - může svá životní rozhodnutí posuzovat pomocí rozumu, a tedy hledat různá zdůvodnění a logiku, nebo dá prostor intuici, jejíž podněty se nám zdají poněkud "nesmyslné", neboť pro naše chápání v lineárním čase (minulost - přítomnost - budoucnost) vystupují jakoby nadčasově (vše je přítomnost). Můžeme ztratit rozum (jak se říká) - být vězni ve své hlavě, ale Duše zůstává na svém místě jen bez možnosti se rozvíjet. Jsou lidé, kteří Ti nejdřív řeknou různé hrůzy nebo v Tobě probudí pocity viny a když jsi dostatečně "vycukaná", přijdou s návrhem, že jen oni Tě z toho dostanou, jen oni jsou těmi vyvolenými. Prdlačky - každý sám sobě strůjcem svého štěstí, shromažďujeme se a vykecáváme proto, že si předáváme v dobré víře své zkušenosti, co kdyby to někomu k něčemu bylo. Ale to, jestli něco přijmeme nebo ne, záleží na nás a naší víře ve svoji vlastní sílu a moudrost. Nikdo zvenčí nikoho nikam nedokope, když on sám nedovolí, aby s ním bylo manipulováno. Možná vše, co teď prožíváš, je o zkoušce Tvé víry (jak moc jsi pevná ve svém osobním přesvědčení). Možná .. zeptej se, koho se ptáti máš, a odpověď přijde..
Zůstaň sama sebou, ať si kdo chce co chce říká. " Hodˇkamenem, kdož jsi bez viny (chyby)" - na to rádi zapomínáme. Páá
 
Merit
20.10.10
18:02
Reg. před 2016

ahoj vsem :-)*
ahoj Maty :-)*
kdyz popremyslim a vcitim se do toho, ze bych mela bejt jina.. je mi ouzko :-), nejde to :-).. jsem jaka jsem..

rozum a intuice se porad perou.. pred par dny se mi neco stalo.. pri vykladu a rozum rika to "neee" a pritom je to tak..
spousta veci se zmeni v zivote cloveka, kdyz si do nej vpusti Lasku..Boha.. nerikam, ze za nas problemy vyresi, ale on najde tu cestu :-), jak z toho ven..
a to jsem si nedavno rikala.. jak jsem se zlepsila :-D, ze ten rozum potlacuju.. a clovek dostane vzapeti pres pracky.. nastesti neslo o zivot doslovne.. jenom mi to prislo jako vtip?..
jak bych mohla dostat takovou informaci v kartach o cloveku, kteryho znam sice malo.. ale zije v lasce.. proste se to stane a jsme jenom lidi.. pokud v nas ta Laska totiz neni.. doba je primo na to delana..
aby nas obsadila zavist.. zloba.. naseptavani strachu, intriky atp..
tim nechci rict, ze to s vlaknem souvisi (ze se to tu na nekoho vaze, to bylo mimo a pritom to sem taky zapada)..

neco se tu zkratka otevrelo a verim tomu, ze se to brzy projevi co to bylo a proc.. k necemu nas to dovede..

mejte se vsichni fajn :-)*


 
simea
20.10.10
19:08
Nereg.

IP: .*
asi si mně s někým pleteš, tak ještě jednou, já mluvím k věci narozdíl od tebe,pro mne jsi ezoterická megera, která jen cancá vyčtené fráze,stačí?A to mně vytáčí, heslo láska a pravda a podobné debility nesnáším , běž s tím do prdele.Až zas budeš psát tu svoji dlouhou omáčku,tak se sama zamysli co tím chce básník říct,protože to je někdy nadlidské úsilí v tvém případě.Končím.I s tvými andílkymi a podobnými opičinkami, to fakt chce trochu reality do života.Hnus.Prostě tě nesnáším, stačí?Nechci mít osýpky z alergie.Přijdou mi tvé fráze LACINÉ.
 
Maty
20.10.10
19:33
Nereg.

IP: .*
Merit,
určitě není nikdo 100% rozumný nebo 100% intuitivní, uvědomění a poznání přicházejí různou rychlostí (někdy po drobečkách) - jsme každý jiný a jak mi někdo jinde připomněl - jsme hlavně lidé. Jsou lidé, kteří o sobě tvrdí, že žijí v Lásce a potom vyslechnu nepřátelský proslov na úspěšnější kolegyni (zažila jsem na semináři od přednášejícího). No i to se stane.. ten vstek asi musí ven. Nebo že by závist silnější než Láska? A proč jsem tam byla já? Mám problém se závistí nebo se vstekem?
Moc ráda bych se naučila brát různé projevy a reakce kohokoliv jako "dočasnou nálepku" pro pozemské bytí a vnímat jej jen jako člověka, který to v tomto tvrdém životě nemá lehké. Není nikoho, kdo by měl. To je moje přání..
Přeji Ti hezký večer.
 
anelie
20.10.10
20:36
Reg. před 2016

Ahoj Maty, jen takovy dodatek: pises v poslednim prispevku o zavisti. Ja si nemyslim, ze by zavist musela byt nutne v protikladu lasce. Aspon podle mych zkusenosti zavist hodne souvisi se sebeduverou, virou ve vlastni schopnosti, vyrovnanosti a spokojenosti s vlastnim zivotem. Tim chci rict, ze mame pravo pocitovat zavist jako reakci na neco (ale kazdy, kdo premysli, uz na zaklade tohoto pocitu nemusi jednat). Da se to, ze nekdo neni vyrovnany, chybi mu spokojenost, sebeduvera, apod povazovat za "zlo" a na zaklade pocituje zavist, smutek, frustraci, atd. povazovat za "zlo"?

Simea: nevim, jestli ti prijde vhodne na foru nadavat do meger apod... a podobne, ale me teda ne. Trochu ucty a slusnosti k ostatnim je treba, hlavne kdyz ti nic neudelali (krome toho, ze jsou ti podle jejich prispevku nesympaticti). A to nemyslim nijak esotericky, ale uplne normalne lidsky.
 
Katarína
20.10.10
21:13
Reg. před 2016

Myslela jsem, že už nebudu sem nic přihazovat. Ale přece jen něco málo.
Simeo: To, co píšeš, je pouze Tvoje vizitka. Když někoho pošleš do prdele, neznamená to, že dotyčný Tě poslechne a půjde, kam si přeješ. Co říkáš, co cítíš, jak jednáš, je pouze TVŮJ projev, Tvoje zodpovědnost, Tvoje vizitka. Nikomu jinému tímto vším nemůžeš víc ublížit ani prospět, nežli sama sobě.
Miluju lidi, kteří mluví na rovinu, i kdyby mne poslali do prdele - ale to musí být s láskou a se zájmem o mou osobu, se zájmem o tvůrčí spolupráci - protože úpřímnost podle mých představ stopro neznamená hrubost na základě nenávisti. Mluvit na rovinu - to chce skutečně férové jednání, kdy beru v úvahu cítění a názory druhého a mám zájem na dialogu. Pokud o dialog nestojíš, co vlastně chceš? Máš něco hodnotného, čím bys ráda strhávala na sebe pozornost? Třeba červené Ferrari? ... ... nevidím vůbec nic.
Předcházím Tvým možným invektivám a prohlašuji, že na mně nic poutavého není a ani pozornost na sebe strhávat nechci, jsem pouze bídný červ na této zemi. A co Ty?
Pokud zůstanu u přemýšlení na téma blbost /jak jsem psala někde výše/, zalovím v citátech:
Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností. Bertrand Arthur William Russell
 
Maty
20.10.10
21:51
Nereg.

IP: .*
Ahoj anelie,
Tvůj názor je zajímavý, tímto směrem jsem nepřemýšlela. Myslím si, že závist je naopak vlastností, která může člověka (ve spojení s penězi, majetkem, vládnutím, partnerstvím aj. touhami) dohnat až k vraždě, proto bych zrovna závist nepodceňovala. A neprojevovaná (potlačená) jen sbírá energii a ty následné výbuchy, když "pohár přeteče", mohou mít i velmi smutné následky. Jsou určitě rozdíly, kdo si co pod pojmem Láska představuje - můj názor je ten, že je to o neubližování a empatii. Aby to však člověk uměl přenést do reálného života, není zas taková "brnkačka", jak se napíše.
Měj se hezky..
 
Theodor
20.10.10
22:01
Reg. před 2016

simea: abys cítila zpětnou vazbu: palec dolů pro tebe. uchýlíš li se k hrubosti a vysmívání, projevuješ jen slabost. Měl jsem s Merit výměnu názorů na podobné téma jako ty. Krystaly Elexier a podobné jevy, věř mi, že je velmi předčasné jí odsoudit, ale to bys musela věnovat trochu námahy k tomu, abys jí poznala... což se ti jistě nechce, chápu, máš toho jistě dost v reálném životě... ale pak prosímtě nechrli soudy a vulgarismy. Říkám ti to pro to, abys cítila reakci okolí na to, co píšeš.
 
Theodor
20.10.10
22:05
Reg. před 2016

jinak Merit k tobě :-D vidíš, jak se ti nelíbí, když se ti někdo bez pozvání sune do vnitřností a chce tě léčit? Elexier, elexier, elexier :-D víš na co narážim, viď? :-)
 
Merit
20.10.10
22:10
Reg. před 2016

ahoj vsem :-)*

ahoj i tobe Simeo.. a vis, ze se na tebe vubec nezlobim? :-), ja fakt nemam duvod.. neznas me.. tak reagujes takhle.. nevadi mi to..

ma to svuj duvod.. pokud se ti ulevilo.. je to dobre, ze je to z tebe venku..

jen at se to tu cisti :-)..

mejte se vsichni zatim fajn :-)..
 
Merit
21.10.10
01:34
Reg. před 2016

pro dracizenu :-), napisu ti sem.. a mozna si to prectou i jini...
dost jsem premyslela o tom, co mi dava stopku a ja na to asi prisla..

bylo to pred 14 lety.. prijela jsem z domu z dovoleny, kde jsem byla s kamaradkama a vecer jsem si sla v pohode lehnout..
a ty urcite znas ten stav.. telo spi, ale duse nespi.. nejde hejbat telem.. reagovat.. oci zavreny a presto vidis.. vedle me spal muz..a nemohla jsem mu dat nijak dat vedet, ze potrebuju "asi" pomoct..
tma, noc.. vsichni spali.. jenom moje duse ne :-)
najednou se v rohu pokoje objevila bytost.. a zacala mi sdelovat, ze mam nekomu predat vzkaz.. ten vzkaz byl tak osobni.. tak tezky sdelit neco intimniho.. ze me to bolelo.. i v tu chvilku a nechapala jsem vubec proc to mam rict?.. zeptala jsem se, aniz bych otevrela usta a vydala hlas.. my jsme se bavili skrze cela.. ja videla asi v tu chvilku tretim okem? co ja vim?.. ja jsem baba co prd vi :-)
a ptala jsem ho.. proc to mam te osobe sdelit ja?..a on odpovedel.."od tebe to snese".. a zeptala jsem se opet.. "co se stane, kdyz ten vzkaz nepredam?".. "zemre jeho maminka a on se rozvede.. ".. a tak jsem se zeptala.. "kdo jsi?" a on.. "na tom nezalezi" a z pokoje odesel..
Druhej den jsem vzala telefon a zavolala jsem te osobe.. a protoze tyhle veci se snad nedaj rict jinak a jinde nez v hospode a po poziti alkoholu.. rekla jsem .. "az prijedu priste zakalit.. a budu uz stata.. vytahni me prosim ven a ja ti musim predat vzkaz"..
ja jsem to Draci nedokazala rict.. to co jsem mela rict, to bylo opravdu dost intimni, osobni a tak citlivy, ze jsem na to nemela..
cas plynul, ta pani opravdu zemrela.. a ti dva se rozvedli..
Draci, vis jak tezko se s tim zije?.. jeho maminka s nami hravala bednak.. my jsme ji jako deti zraly :-).. co ta se s nami nablaznila.. kdyz mi padl muj vek, chodila jsem s babama i na zabavy :-).. ja toho jejiho syna milovala.. byla to moje takova prvni intimni Laska.. o libani a neznostech a ja mu mam rict veci, pri kterejch se mi zveda zaludek? .. a proto me to stavi i tyhle veci.. ja nevim, kdo to za mnou prisel .. ja jsem ho zkratka "mohla videt, slyset"..
uz takovyhle veci nechci, ja vim, rikaji, ze jsem medium.. nekterych veci jsem od te doby usetrena.. a asi nejsem proste na to zrala.. neni ten spravnej cas..
verim tomu, ze tenhle svet mimozemstanu tu je.. ale lezet nekde bezmocne?.. poslouchat a videt neco, nekoho, kdo mi ani nerekne kdo je?..
je to tolik let.. a bulim .. ja jsem ji vlastne zabila.. aspon to tak beru..
Buh a Andele.. ve ktery verim dnes.. v tento cas, by mi toto neudelali... pred spanim me simraj.. daj vedet to co unesu.. protoze jsem jenom clovek..
mozna to byl taky mimozemstan.. kdyz mel potrebu me znehybnit?
fakt nevim.. tlouklo mi i strasne moc srdce... ten pocit, kdy je clovek uplne bezbrannej.. to se lidem proste nedela..
jestli tu zijou s nami, at si zijou, neublizujou nam.. nezkoumaji nas proti nasi vuli.. tohle pro me byla tak silna kava tenkrat.. zazitek, na kterej se nezapomina a preci je nekde zamcenej.. nekde v te moji trinacte komnate..
zodpoednost v tomhle smeru za zivoty ostatnich?.. kdyby clovek zabil nekoho v sebeobrane.. to clovek i pochopi a stejne to louska.. nebo zabit ze zarlivosti? casto se to stava.. ale toto??.. ze jsem to nerekla?.. to nebylo z hrdosti.. ja jsem nechtela ublizit tem zucastnenejm tim, ze se v tom maji stourat a resit to mezi sebou..
ja na to proste nemela zadny pravo.. kdyz za mnou nekdo prijde a resit to chce, to je jiny.. kdyz ho to boli.. ale tyhle zucastneny to nebolelo.. a ted babo rad :-).. divis se mi?.. ja se sobe nedivim..
nejsem zadnej apacskej nacelnik :-).. ani saman.. a prestoze jsem navenek divoka.. zlobiva baba.. nekde uvnitr jsem krehka a zranitelna a to kazdej ..
spravne bych nemela mit pocit viny.. ja vubec nevim co se fakt tenkrat delo.. a nevim to ani tedka..
ja jenom vim, ze uz s takovejma bytostma nechci mit nic spolecnyho..
kdyby byla to bytost inteligentni.. vedela by, ze to nedam.. takhle me postavila do role, kdy ja jsem o necem rozhodla..
beru to z jejich strany jako podraz.. ja jsem preci jenom clovek.. proc se to teda stalo?.. proc me do toho zatahli?..
jestli mi budes prosim te odpovidat.. prosim te pis stylem, at ti rozumim.. znas me.. :-)
mej se.. pa :-)
 
Katarína
21.10.10
08:36
Reg. před 2016

Merit: Pouštím si to. No jo, černoši. Koukám na další, zkoumám, co to hrají za styl - trocha jazzu, funky, tvrďárna, divočina. Dobrá basa - Desperate People CBGBs, tak toto fakt jooooo.
Hudba je boží.
 
Katarína
30.10.10
20:27
Reg. před 2016

 
Katarína
30.10.10
20:32
Reg. před 2016

 
valeriána
06.11.10
22:02
Reg. před 2016

jen a jen pro HONZIČKU:
"-Co má podle tebe kartář žrát a z čeho platit nájem, když tak dobře víš, že si za svůj výkon nezaslouží žádnou odměnu, nebo jen tu co mu laskavě ucmrdneš?
-Co pro tebe znamená dobrá rada, když si ji ceníš jen když je zadarmo?
-Co je pro tebe lidská důstojnost, když za kdejakou blbost jsi ochoten denně vyhodit Xpeněz - a kartář je pro tebe člověk, jemuž odepíráš jeden ze základních pilířů lidské důstojnosti - poctivý výdělek. Tvrdíš že má dar - a proto ho odsoudíš do pozice žebráka?

... a tak bych mohla pokračovat.
Pro pořádek upozorňuji, že já jsem a vždy jsem byla jen kartářka amatérka - tedy zadarmo- ale protože vím, co to obnáší, nedivím se nikomu, kdo to zadarmo nedělá, tím spíš že jsem na vlastní kůži zažila, jak člověka dokáží stáhnout z kůže a obrat o všechnu energii všechna ta děvčátka, co když je někde něco zadarmo, slétnou se jak hejno upírů a vysávají a vysávají a mnohdy ani poděkovat kloudně neumí.

Všem, co nikdy neměli karty v ruce, ale strašně dobře ví, co má a nemá správný kartář, vzkazuji: napřed to zkus a pak něco povídej. Že nemáš dar? A jak to víš, když jsi to nezkusil."
 
pro valeriánu
06.11.10
23:08
Nereg.

IP: .*
valeriáno, ale jsou taky kartářky co berou nekřesťanské peníze a kecaj blbosti co se nikdy nesplní, tak to je potom síla. A když za něco dáváš peníze tak by tam měla být nějaká zaruka a na karty to není možné. Takže kartářky vydělávají na blbosti druhých.
 
HonzičkoNaRozloučenou
07.11.10
11:37
Nereg.

IP: .*
-Co je pro tebe lidská důstojnost, když za kdejakou blbost jsi ochoten denně vyhodit Xpeněz - a kartář je pro tebe člověk, jemuž odepíráš jeden ze základních pilířů lidské důstojnosti - poctivý výdělek.
 
Litujeme, ale k tomuto tématu již nelze přidávat komentáře.
Děkujeme za pochopení.
« zpět

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)