Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.
Fórum:Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

řetěz

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

řetěz

ana13
26.09.16
06:38

dobrý den, poslední dobou se mi zdají dost často dva sny. První je takový neurčitý - jde spíš o pocit strachu a obavy, ráno po probuzení si nepamatuji o čem se mi zdálo, ale ten pocit obavy zůstává.
Druhý - stojím na břehu - nevím zda je to moře nebo velké jezero, hladina je klidná, voda čistá. Z vody tahám řetěz na jehož konci je loďka.
Zkoušela jsem si ze snářů vyčíst, co to znamená, ale výklady se různí.
Moc děkuji za odpověď.
 
Dracizena
30.09.16
23:11

IP: 86.49.183.*
Aničko, dnes, v Konci Světa a Začátku Nového, se roztrhl s lidmi duchovní pytel... Lidé se budou vracet do propojení se svými dimenzemi a Tebe Tvá dimenze oslovuje touto snovou cestou... Máš silného Anděla a ON o sobě dává vědět tím řetězem a loďkou... Sedni si do ni, jako když se do sna vrátíš a sleduj, kam Tě loďka veze.Ale ze břehu si vezmi dvě větve, jako pádla. Anděl pozná, že jsi opatrná a že bez pádel do loďky nevlezeš... a to je ten Tvůj strach-obava... Čeká Tě Tvůj Anděl a dá Ti Dar vědění... ale až... až sedneš do loďky a v představě budeš pádlovat a svého Anděla hledat, i v mlze, která se nad vodou bude vznášet... nevracej se a pokračuj opatrně dál...
 
ana13
04.10.16
19:27

Mockrát děkuji za výklad, dračí ženo. Nejsem si moc jistá, jestli úplně vím a chápu kterým směrem se vydat.
Dnes se mi zdál další sen - opět voda - křišťálově čistá. Akorát, že mi doma praskly trubky od topení a přes dům se mi valily doslova proudy vody. Naštěstí se znenadání objevil známý s manželkou a potrubí spravil a voda zmizela. Tak nevím, jestli se jednou neutopím.
Mockrát děkuji za Tvůj čas a ochotu
 
Dracizena
07.10.16
13:31

IP: 92.62.225.*
Co se děje v reálu, děje se i těle... Vnímej své ledviny a často si na ně pokládej ruce... Ne, neutopíš se, protože sen s křišťálovou vodou je ve skutečnosti křišťálová bytost, nazveme ji Anděl, která ti vždy povede mysl, abys neudělala někde chybný krok a nebo skok do vody... Povídej si s tímto Andělem, třeba před spaním, časem poznáš, že existuje... Také jsem tenkrát nevěřila, ale musela jsem bytostní druhy poznat... a do dnes si mě vedou, jako svou loutku... jinak bych zde nepsala a neměla pro vás odpovědi... ŘETĚZ+ LOĎKA+ KŘIŠŤÁLOVÁ VODA... to je Tvá cesta... hlavně nenadávej, že se vytopil byt... vztek, zloba, by šla do opakovaného řádu a opět by se něco stalo... Do nebíčka jen děkuj, že to dopadlo dobře... pááá
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)