English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Březovský

Mužský má vždycky krom ženské ještě jedno želízko. Upaluje svíčku ze dvou konců. Buď kumpány, hospodu nebo politiku.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

prosim pomozte mi vylozit muj sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

prosim pomozte mi vylozit muj sen

kara
20.07.13
06:25
Nereg.

IP: 94.112.5.*
Dobry den. Prosim Vas o vyklad snu. Nikdy jsem nad vykladem snu, tak moc nepremyslela ani si nepamatovala tolik detailu jako ted. Sen byl strasne dlouhy a zacatek si moc nepamatuju. Pamatuju si az, ze jsem byla na zakladni skole nekde na chodbe a byla tam ma prvni laska,se kterou jsem se seznamila prave na te skole. Ale schovaval se predemnou na zachode. Sel kolem jeho nratranek a rikal vsechny veci co jsem s tou laskou prozila a ja brecela rikala, jaktoze si to vsechno pamatuje. Pak zniceho nic drzela mou tvar ma kamaradka z te doby Jana, strasne brecela a rikala, ze jsou to jen vzpominky, ze uz to cas nevrati a jak nam tenkrat bylo dobre. Pak se objevila holka Tamara, se kterou jsem byla kamaradka, tak ve 4. Tride, pak uz s nama do tridy ani nechodila a Jana se zvedla zacala strasne hystercit a sel z ni strach. Bala jsem se, ze mi neco udela . Lezel tam na lavici obrovsky vykres na kterem jsrm jasne videla domecek. Takovy ten klasicky domecek, ktery maluji male deti. Jako by byl namalovany malyma kouskama latky. Na vykresu byli myslim i ptacci. Vykres byl kolektivni prace a ja ho nedelala, ale citila jsem Janin strach,ze mne chteji vymnenit za ni, ze se boji, ze sklidim jeji zasluhy. Pak se objevil prede mnou Pepa(ta ma laska) ve sve dnesni podobe a usmival se,ale bylo na nem poznat, ze vse co bylo uz bylo. Jenze z niceho nic se objevil on jako sedmnactilety, chytl me za ruku , porad se usmival a odesli sme spolu. Jak me chytl citila jsem neuveritelby pocit stesti. Uplne jsem se vratila do te doby, kdy jsme byli spolu. A probudila jsem se.
Nyni mi je 26. Napisu klidne podrobnejsi informace o sobe. Jen me zajima vyklad snu, jsem z nej uplne roztresena
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)