English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Diane

Obětovali bychom vše na světě pro ty, které milujeme, neboť vstoupili do užšího kruhu našeho egoismu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím pani Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět

Prosím pani Hermit

Janis1
18.11.21
18:36
Reg. před 2016

Dobrý deň,prepáčte že mám trochu nezvyčajnú prosbu na Vás, no všimol som si že sa v jednej z odpovedí okrajovo zaoberáte terajšou situáciou u nás a aj vo svete ohľadom katastrofy ktorá tu je korona fašizmus, životných podmienok atď. Mohli by ste prosím na túto tému urobiť nejaký všeobecný výklad na najbližšie obdobie? Možno by to zaujímalo aj iných. Možno ste už taký už niekde inde uverejnili, v tom prípade by som Vám bol vďačný za link. Ďakujem.
Jan
 
Hermit
19.11.21
07:46
Reg.17.7.21

Milý Jane,
tak to jste mě opravdu potěšil, vážně, protože takový dotaz tu mám poprvé... .a já vám za něj děkuji.
Ráda něco sepíšu - ALE: kam to mám umístit??? Tento web není můj, tohle je poradna... .a dávat sem nějaké moje názory ... ... asi bych letěla... .
Tak zkuste napsat adminovi, že se tu "jeví tento zájem", jestli mi dá prostor... .Já se nerada někam cpu bez vyzvání.
Dejte mi sem prosím vědět.
Když to nepůjde, tak to asi sepíšu a dám na svůj FB, neboť jste moje dobrá "synchronicita" - už asi 14 dní na něco podobného myslím... ..
ALe připavte se, že píšu na rovinu a nebude to pro slabé povahy... ..Jo a nepěstuji ezo-plky vo transformaci a o nějakých vyšších dimenzích:)
Hezký den.
Hermit
 
Sisulinka
19.11.21
08:34
Nereg.

IP: 40.117.148.*
Myšlenka je to naprosto skvělá. Také by mne zajímalo, co bude.
Ale myslím, že to neví sebelepší kartář.
Takže když se podívám na situaci nyní, můžeme nejbližší půl rok očekávat to nejhorší. Prostě maras, bude občanská válka nebo něco na ten styl, jestli už se konečně lidi naserou, protože zatím jen každý nadává a nic nedělá, možná horší než za protektorátu, lidi budou hnusní, budou na sebe žalovat-to už se děje nyní/nemáš roušku, tak Tě napráším/ , mlátit se, nebude peněz nazbyt, bude hlad, do toho uprchlíci, já myslím, že nic dobrého nás nečeká. Přežije jen silnější. Vůbec to není o nějaké epidemii, spíše vyhrocená politika. Ale to je jen můj názor, který vůbec nikdo nemusí respektovat a ani nikoho nemusí zajímat.
 
Janis1
19.11.21
17:59
Reg. před 2016

Dobrý deň, tak pani Hermit administrátorovi som odoslal prosbu o vyjadrenie tak uvidíme aká bude odpoveď. Potom sa podľa toho už nejak môžeme dohodnúť. Myslím že ľuďom by teraz pomohlo niečo pozitívne a nie ore silné povahy ... Ale žijem na Slovensku a iste viete čo sa tu u nás deje už v tomto období a iste verím že by to mohlo byť a zrejme bude aj horšie no zároveň verím aj v dobro. Teší ma že som Vás potešil svojou prosbou tak verím že to teda vyjde aspon tu Keď sa vyjadrí administrátor dám Vám vedieť. Želám pekný deň.

Ján
 
Andrian
19.11.21
19:29
Reg.21.10.20

Děkuji panu Janovi za iniciativu a Hermit za ochotu. Myslím, že to řada lidí ocení. Doba je opravdu zvláštní, tíživá. A i když vyhlídky jsou možná ještě tíživější, možnost poznat je,uvědomit si je nám třeba pomůže se na budoucnost nějak připravit. Nebo ji alespoň trochu změnit.
Rozhodně moc díky. A doufám, že to dopadne... A.
 
Red
19.11.21
23:11
Reg. před 2016

Zdravím, pokud Vám odpoví paní Hermit zde, tak s tím nemám problém. Stejně tak nebude vadit, pokud odpoví jinde (třeba na svém fb) a nalinkuje to zde odkazem. Chápu, že delší text se tady asi bude dávat "nepohodlně".
 
Janis1
20.11.21
09:59
Reg. před 2016

Dobrý deň pani Hermit, takže odpoveď od administrátora máte v tejto diskusii takže cesta je volná môžete to tu uverejniť spôsobom aký Vám najviac vyhovuje. Napíšte mi prosím ako ste sa rozhodli. Želá Vám pekný deň.

Ján
 
Hermit
20.11.21
20:24
Reg.17.7.21

Hezký večer vám, všem,
velmi se zajímám o historii, takže nechci skončit jako nějaký posel špatných zpráv. A na strašení tu máme veřejné kanální televize a média... .
Tak to jenom berte tak, jak to vidím pomocí karet a astrologie. Jestli si do toho dosadíte třeba ufony, anděly, božstva, ilumináty... ..apod... ..to je čistě na vašem výběru - jako že kdo za tím "stojí", to je čistě na vašem zvážení.
Se světem se děje něco špatného, ale politické názory a důvody, proč to asi tak je, sem psát nebudu, protože by se to zvrhlo v jalové tlachání a urážky, a toho se neuúčastním.

Takže jenom stručně:

Covid: do jara 2023, zřejmě březen-duben 2023, teď je na seznamu něco podobného, kde je zmíněna "rekonvalescence po covidu" na 30 let, já bych slovo rekonvalescene nepoužila, přijde mi vhodnější slovo "restaurce" - ve významu "návrat k obnově společnosti, která byla narušena revolucí, válkou... .apod." - viz wiki.

USA: příštím prezidentem USA bude zvolena za obrovské podpory američanů Megan Markleová, žena prince Harryho. Ameriku zmiňuji proto, že prostě má a bude mít vliv na celý svět.

UK: v první polovině roku 2022 se bude měnit osoba na trůně - nastoupí Charles, podpoří ho enviromentalisté, velmi vratký "trůn", síly pro to, aby to nechal Willíkovi budou téměř vyrovnané, ale bude to Charles. Jeho vláda bude velmi skromná a neokázalá, takže už takovou korunovaci, jakou zažila Alžběta krátce po 2. sv. válce, nezažijeme. William bude posledním panovníkem Spojeného Království, zřejmě jen na pár let, pak dobrovolně odstoupí a monarchie skončí.

Zaznamenali jste ten magaúspěch "Hry na oliheň"??? Je dobré na to krátce mrknout, o co tam jde, protože tohle je test, jak daleko lze zajít, a čeho jsou lidé schopni. Lidé lidem, ne zvířata zvířatům... .ta to totiž nedělají.

Kdo rád zkoumá historii, tak podle mého názoru by mohl najít nějakou paralelu v Evropě r. 1789, hlavně Francie.

CO se týče Ruska jako další velmoci, tak tam se dá očekávat, že budeme svědky přílivu takových "novoosadníků", hlavně ze Severní Ameriky. To si vždycky vzpomenu na "jediného američana, co emigroval na východ - zpěvák Dean Red", a vida, on to neskočí jen něj.

Ohledně Číny - ta už teď je zcela z "jiného světa a svůj svět si uchová a bude dále expandovat. Ale tady se neumím vyjádřit, aniž bych do toho netahala politické názory.

Tento týden, jsem zahlédla na jednom YT videu citát P. Picassa: Cokoliv si umíte představit, je možné.
To mi přijde jako velmi dobré vyjádření "ducha této doby".

Pokud se chcete zeptat na nějakou "věštbu" z jiného ranku, než tato silná a těžká témata, zkusím na to použít tzv. Lunární karty, dnes jsem je vytáhla z knihovny trošku "prohnat". Přišlo mi na mysl, že mají co říct:) Můžeme zabrousit do zábavné stoky českých známých kauz, dobře se na tom učí - profláknuté průsery rádoby celebrit, co so vodhalují na veřejnosti, bez kousky studu, však své životy už dávno dali v šanc médiím... .

Přeji vám všem hodně sil, klidu a zdraví, ať to zvládnem.
Zdaví Hermit
 

Lilianka
21.11.21
07:16
Nereg.

IP: 52.188.209.*
Milá paní Hermit,
dovolte mi se vyjádřit k Vašemu sdělení k aktuální nejen covidové situaci.

Víte, ono je velmi chvályhodné, že ve svém volném čase, a zadarmo, se takto věnujete lidem na internetu pomocí výkladu karet a určování světové prognózy vývoje, ale někdy je lepší nepsat a neříkat vůbec nic, protože nikdo neví, co bude, natož to odvážně věštit, to mi přijde opravdu bizarní, a navíc ještě více zbytečně zastrašovat lidi. To je asi tak, jako kartáři podle svých cinknutých karet predikovali, že ve volbách vyhraje Babiš :-)))))))
Jak víte, že tu bude covid do jara 2023 (nemělo to být náhodou 2022, když nyní je rok 2021) ? Tento vir už tu s námi bude napořád, a v žádném případě nezmizí po jaře 2022, vlny se budou periodicky střídat minimálně až do roku 2025.
A jak víte, že prezidentkou USA bude Megan Markleová, žena prince Harryho ? To bylo povyku, křeslo opět vyhraje Donald, a jak to dopadlo :-))
Víte, za mě takové prognózy, ať si člověk strčí za klobouk.

Ohledně nějaké rekonvalescence po covidu, že to bude na třicet let, to jste si přečetla od jedné chytračky, která to zvěčnila na webu a rovněž dávala katastrofální prognozy světu, protože jsem to asi dva dny nazad četla někde přes CNN zprávy.

No, nezlobte se, ale mě přijde Vaše sdělení opravdu odvážné, byla bych opatrná podávat takové informace, aby to někdo nepovažoval za šíření poplašných zpráv. Každý si to totiž vyloží po svém.

Nicméně i tak si vážím Vašeho času, ale možná jste ho mohla využít smysluplněji, než psaním těhle nesmyslů. Třeba s rodinou, kterou jistě máte a mají Vás její členové moc rádi :-)
Vždyť co můžete dát druhému, než svou společnost a drahocenný čas :-)

Ještě jste zapomněla napsat, že ožije Karel Gott, ale to by byla silná káva snad i pro Vás :-))

Mějte se krásně a přeji brzké uzdravení nejen lupavého palečku.

 
Janis1
21.11.21
09:15
Reg. před 2016

Milá Lilianka a Hermit všimol som si že spolu máte takmer osobný spor ale vzájomné urážanie nič nevyrieši. O takýto výklad som Hermit poprosil ja takže je to na môj podnet a administrátor to schválil. Potom je to už na každom či ten výklad príjme alebo nie. Každý má ten svoj rozum a vnímanie a podľa toho sa rozhodne. No vnášať sem svoje osobné averzie nie je dobré dámy verte mi, aj keď neviem z čoho vznikli. Želám Vám Lilianka aj Vám Hermit krásny deň.Ďakujem
Ján
 
Ivo
21.11.21
09:56
Nereg.

IP: 89.177.192.*
No Liliano, vzhledem k tomu, že jste p. Hermit a nejenom ji, zde také zadala, a ne jedenkrát o náhled do karet, tak je tento vás příspěvek pěkná traparna. Je to přece jednoduché. Pokud nevěřím na karty, nebudu sem lézt a dokonce plamene vyžadovat výklad. Ale výklad jste dostala zdarma, viďte, no a potom za to dotyčnou řádně zplundrujte.
 
Lilianka
21.11.21
11:08
Nereg.

IP: 52.188.161.*
Ivo, já zde nikoho neplundruju, to jste asi neviděl, jak se pořádně plundruje. Jen jsem sdělila svůj názor, to se snad ještě může, který vycházel pouze a jen z toho poznatku, že paní Hermit, když ještě vykládala pod přezdívkou Poustevnice, vyložila mi karty a ani jedna věc se nesplnila, ba naopak to bylo úplně jinak, hlavně zbytečně stresuje a zveličuje, což pro člověka, který je kupříkladu ve svízelné situaci a potřebuje pomoc, není asi to pravé ořechové a hlavně košer. Takže mi spíše přijde, že si tímto paní masíruje ego, které potřebuje dohnat, že to nestihla v mládí ...
 
Lalila
21.11.21
11:15
Reg. před 2016

Dobrý den. Zdravím vás všechny a musím jenom souhlasit s Liliankou.
Též se nic nesplnilo a nesplní. Zjistila jsem, že je to zde zbytečná ztráta času.
Hezký den.
 
Kaly
21.11.21
11:22
Nereg.

IP: 20.88.166.*
Dobrý den, já také rovněž souhlasím. Už raději dotazy nepokládám, jen čtu, co se zde děje, protože jsem dostala předpověď, že naši zažijou bouřlivý rozvod, byla jsem pěkně v křeči, co z toho bude, a to jako fakt, a skutek utek, ale toto bylo ponaučení, že se neptat kartářky, co to dělá jako koníček, že to neumí, protože si z toho vyloženě dělá šprťouchlata.
 
Hermit
21.11.21
12:24
Reg.17.7.21

Hezký den vám, všem
ano, neumím to, jsem jen amatér. Na profesionální kartářku prostě nemám, občas se seknu, tam se to zřejmě nestává, ale to jen trapně hádám, nikdy jsem u profesionálky nebyla.
Jsem ráda, za všechno, co jsem tu zažila, hodně mi to pomohlo. Že jsem v tom dobrá a dělám to dobře.
Tímto se s vámi loučím a přeji vám všem, ať sem přijde někdo jiný, lepší, jehož větby se budou plnit na 100 %.
Hodně zdraví vám všem.
Hermit.
 
Janis1
21.11.21
12:42
Reg. před 2016

Ďakujem Vám Hermit, mrzí ma že tu máte tak málo priaznivcov.
 
Andrian
21.11.21
18:46
Reg.21.10.20

Tak tohle je opravdu neuvěřitelné, co se tady stalo. To jste, milé dámy, tak hloupé nebo zahořklé nebo jak to mám nazvat. Přece výklad Vas směruje, je třeba se nad ním třeba zamyslet a na problem se díky tomu dívat z jiného úhlu pohledu... To si opravdu myslíte, že vám někdo vykreslí krok za krokem, co se stane? A takhle pro nic za nic se trefovat do člověka, který pokud nepomohl, tak dozajista tedy nikomu neublížil? Však to přece nemusite číst. Nebo brát vážně... ale tohle... je mi z toho moc smutno.
Paní Hermit moc děkuji. A doufám, že se nám prece jen alespoň občas vrátí. Příznivců tu má dost. Jen holt nejsou tak slyšet... děkuji jí i za obecnou prognózu, opravdu podněty k zamyšlení. Moc díky. A ostatní prosím, zamyslete se aspoň než sem něco napíšete jestli to za to stojí... trochu zklamaná A.
 
Litujeme, ale k tomuto tématu již nelze přidávat komentáře.
Děkujeme za pochopení.
« zpět

Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)