English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prosím paní Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

prosím paní Hermit

Vivalavida
07.10.21
07:05
Nereg.

IP: 103.3.58.*
Dobrý den. Můžete se prosím podívat do karet, jestli mi výjde nová práce v Notinu jako beauty konzultantka, a to buď v Ostravě nebo Brně. Pokud by to bylo v Brně, tak bych se musela stěhovat. Je v kartách i toto ? Děkuji moc a přeji brzké uzdravení, pokud nemáte ještě šlachu na ruce O.K. !

Valerie, 28.4.1995
 
Hermit
08.10.21
20:54
Reg.17.7.21

Milá Valerie,
v Notinu jsem ještě nikdy nenakupovala, ale teď se chystám na španělský parfém "Pinol Silvatica", protože tyhle travní a lesní vůně, to já můžu:)
Karty pro Ostrava:
9/Disků - 4/Meče - Eso Pentaklů... .
Karty pro Brno: 5/Hole - 4/Disky - 4/Hole... .
Já myslím, že vyjde ta Ostrava, první karty je o finanční stabilitě a vůbec spokojenosti, že jsou vaše potřeby naplněny, následuje sice 4 Mečů - pasivita, vyčkávání, tak to asi bude delší jejich rozhodování, budete zřejmě netrpělivě čekat na zprávu, ale zvládnete to, když se hodíte do klidu. Jak nejde o život... .Třetí karta je Eso Disků - to je nabídka. Takže stěhování tu nevidím.
Pro Brno jsou karty divočejší, zvláště ta pětka holí, konflikt, opozice, nepohoda... ..věřte, že vám to vyjde v Ostravě.
Přeji vám, ať jste s prací spokojená.
Zdraví Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)